Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 2. Backstage Segment with Jay White

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

2. Backstage Segment with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: 2. Backstage Segment with Jay White   2. Backstage Segment with Jay White EmptyПон 13 Мар - 8:36

...
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 606
Age : 20

2. Backstage Segment with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage Segment with Jay White   2. Backstage Segment with Jay White EmptyСря 15 Мар - 22:22

2. Backstage Segment with Jay White A8IL40I

Чука се на вратата на кабинета на Teddy Long*

Jay White:Господин Long,удобно ли е да поговорим?

Teddy Long:Да,Jay,заповядай седни.Какво искаш да говорим?

Jay White:Mister Long with all due respect,но виждате през последните седмици как се държи Miz и това според него го прави добър шампион.И според него той е минал през поредния претендент след като Owens ме прецака на Rampage 500 и след това се пробва по всякакви възможни начини да избяга от мен.Да ама не.Писна ми да играя на котка и мишка с него и искам едно нещо от вас и то е мач на PAIN ЗА ЕВРОПЕЙСКАТА ТИТЛА.

Dimarata and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Teddy Long
Manager
Manager
Teddy Long


Join date : 10.05.2020
Posts : 18

2. Backstage Segment with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage Segment with Jay White   2. Backstage Segment with Jay White EmptyСъб 18 Мар - 18:40

- Listen, Playa'! Знам, че ти е писнало да си играеш на котка и мишка с The Miz. Повярвай ми, на мен също започна да ми идва малко в повече! Това да бъдеш шампион в TNW означава да носиш титлата с чест и достойнство, и никога да не бягаш от битка! The Miz успя да се измъкне на миналия турнир, но ако си мисли, че ще му се размине на PAIN, то жестоко се лъже! Ти упорито преследваш тази възможност и съм сигурен, че рано или късно ще я получиш! Аз обаче не правя подаръци и ти отлично го знаеш! Така, че нега го направим по следния начин... В следващото издание на Rampage ти ще имаш мач срещу опонент, който аз лично ще избера, и ако спечелиш, то The Miz няма да има друг избор, освен да защитава Европейската титла срещу Jay White на PAIN! Имаш една седмица на разположение да се подготвиш! Бъди сигурен, че когато излезеш на ринга ще дадеш най-доброто от себе си, защото този мач би могъл да се окаже златният ти билет за PAIN! Успех!  

Chris Wolf BG харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





2. Backstage Segment with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage Segment with Jay White   2. Backstage Segment with Jay White Empty

Върнете се в началото Go down
 
2. Backstage Segment with Jay White
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5. Backstage segment with Jay White
» 4. Backstage Segment w/ Jay White
» 13. Backstage Segment /w TNW Global Champion Jay White
» 2. Backstage interview with "The Switchblade" Jay White
» 8. Backstage Interview with Jay White and Big Show

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 504-
Идете на: