Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 5. Backstage segment with Jay White

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

5. Backstage segment with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: 5. Backstage segment with Jay White   5. Backstage segment with Jay White EmptyНед 26 Юни - 18:33

...
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 606
Age : 20

5. Backstage segment with Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Backstage segment with Jay White   5. Backstage segment with Jay White EmptyНед 3 Юли - 23:11

5. Backstage segment with Jay White MeNkvyL

Jay White: БРАТЛЕ, ЩЕ ПОСТАВИШ ЛИ ТИТЛАТА НАЙ-СЕТНЕ НА ШИБАНАТА СТОЙКА! НАЙ-НАКРАЯ!! Първо преди да започна да отговарям на въпросите ви, искам да се извиня на човека на който се разкрещях току-що. Просто се връщам ядосан след като тази путка Big Show отново ме хвана неподготвен. И така може да задавате въпросите си.

5. Backstage segment with Jay White 35Bgi6n

Interviewer 1: Джей, как смяташ да подходиш към мача си на Summer Scream след като може да не си на 100 процента след двата мача със Сами Зейн миналата седмица и сега след второ задушаващо тръшване за втора седмица подред?

Jay White: Как смятам да подходя ли? Смятам да подходя така както винаги подхождам във всеки мач, който имам и където и да го имам. Влизам, унищожавам, побеждавам и си тръгвам със титлата! Simple as that! Следващ въпрос, моля!

Interviewer 2: Mr.White, имате ли някакво послание за вашите опоненти на Summer Scream - The Big Show и Sami Zayn преди голямата среща за The TNW Elite Championship?

Jay White: Ето на това му се вика хубав въпрос! Ами да имам съобщение за тези две нищожества. Първо да отправя към шампиона! Big Show, откакто спечели тази титла ти не си нищо повече от страхливата скапана путка, която беше и преди да я спечелиш и пак те питам какво е новото в Новата Грамада? Да не би да си добавил нови килограми, за да станеш по-голям охлюв от колкото беше преди или да не си променил нещо по себе си, защото ако трябва да сме честни аз ти го казах в лицето, ти си все още THE SAME OLD PIECE OF SHIT с който си партнирах. И сега е време да адресираме и любимия ми враг, а именно ,,The Great Liberator". Сами, мой човек, ти имаш повече прякори от колкото титли и главни мачове. Кой нещастник си измисля 20 хиляди прякора, за да го запомнят хората. Ако с това очакваш да получаваш главните титли и мачове, жестоко си се объркал и да имаш смелостта да излизаш и да казваш, че аз не заслужавам да съм в тройната заплаха. Докато аз си бъхтя задника всяка седмица не само за TNW, не само за AEW, но и за NJPW, ти стоиш тук и постоянно чуваме едно и също скапано оправдание всяка божия седмица и то е КОНСПИРАЦИЯ. Мой заблудени приятелю, няма такива неща в TNW като конспирациии, а обяснението е само едно и аз ти го обясних, а именно че ти не ставаш за голямата сцена. ТИ ЗАВИНАГИ ЩЕ БЪДЕШ ЕДИН СМОТАН МИД-КАРДЪР, ЗЕЙН! САМИ, ТИ СИ A B PLUS PLAYER! ДОКАТО АЗ, АЗ СЪМ НАЙ-ТЪРСЕНИЯ, НАЙ-ПОПУЛЯРНИЯ И НАЙ-СМЪРТОНОСЕН КЕЧИСТ НА ТАЗИ ПЛАНЕТА! АЗ СЪМ ,,THE CATALYST OF PRO WRESTLING", ДОКАТО ТИ СИ ЕДНО НИЩОЖЕСТВО, КОЕТО НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕ НА МОЕТО НИВО И ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО МОЖЕ ДА НАПРАВИ Е ДА СЕ МОЛИ ДА БЪДЕ КАТО МЕН! И ЗА ДА ПРИКЛЮЧИМ ТОВА ИНТЕРВЮ МОМЧЕТА И ДВАМАТА ДОПУСНАХТЕ ГРЕШКАТА ДА МЕ ЯДОСАТЕ, ЗАЩОТО НА SUMMER SCREAM АЗ ЩЕ СИ ОТМЪСТЯ И НА ДВАМА ВИ ЗА ВСИЧКО, КОЕТО МИ ПРИЧИНИХТЕ И КАКТО КАЗАХ АЗ ЩЕ СИ ТРЪГНА КАТО НОВИЯ TNW ELITE CHAMPION, BECAUSE THIS IS STILL MY ERA!!

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
 
5. Backstage segment with Jay White
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. Backstage Segment with Jay White
» 4. Backstage Segment w/ Jay White
» 13. Backstage Segment /w TNW Global Champion Jay White
» 2. Backstage interview with "The Switchblade" Jay White
» 8. Backstage Interview with Jay White and Big Show

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 476-
Идете на: