Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 2. Backstage interview with "The Switchblade" Jay White

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

2. Backstage interview with "The Switchblade" Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: 2. Backstage interview with "The Switchblade" Jay White   2. Backstage interview with "The Switchblade" Jay White Empty25.07.22 0:46

...
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 606
Age : 20

2. Backstage interview with "The Switchblade" Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage interview with "The Switchblade" Jay White   2. Backstage interview with "The Switchblade" Jay White Empty25.07.22 9:38

2. Backstage interview with "The Switchblade" Jay White A8IL40I

Jay White: Добър вечер, дами и господа! Само да седна на стола и ще можете да задавате въпросите си. Добре какъв е първия въпрос?

Reporter 1: Jay, разбрахме, че тази седмица имаш мач срещу мистериозен опонент и искам да те попитам дали си готов и дали предложението от Seth Rollins миналата седмица няма да попречи на това да се съсредоточиш тази вечер?

Jay White: Много добър въпрос. Аз съм готов за мача ми тази вечер срещу когото и да е, аз ще съм напълно фокусиран върху това да победя моя опонент, а колкото до Seth той получи съобщението много ясно миналата седмица, че аз няма да прииема неговото глупаво предложение и не смятам, че това ще ми попречи да се съсредоточа върху мача ми тази вечер. Следващ въпрос, моля.

Reporter 2: King Switch, наскоро наблюдавам в социалните медии как Rollins се заканва, че ще ти забие черепа в пода, когато си поиска. Какво е мнението ти за тези закани?

Jay White: Типичен Seth Rollins - никога не те заплашва в лице, а в интернет. Ами ако се заканва да ми забие черепа знае къде да ме намери, но мисля, че края ще е съвсем различен, защото накрая неговия череп ще бъде забит в пода, а не моя, но нали знаеш, Seth, мечтите са безплатни, но твоите няма да се сбъднат. Следващ и последен въпрос, моля.

Reporter 3: Jay, наскоро Seth ми каза, че когато ти си в TNW си едно нищо и че си важен единствено в NJPW и други федерации, защото нямат звезда като него. Какви ти е мнението за тези думи от страна на ,,The Architect"?

Jay White: Аз съм нищо...ХА-ХА! Ако аз съм нищо, защо тогава аз съм единствения със световна титла от двама ни? Къде е неговата световна титла...О, ЧАКАЙ! Той имаше шанс да я спечели на Summer Scream и се провали, както Сами Зейн винаги се проваля в големите мачове. Rollins, приятелю, аз съм важен във всяка федерация, която отида, защото аз съм на съвсем друго ниво от останалите дори тук в TNW аз съм на по-високо ниво от теб. Да, ти си най-дълго царувалия световен шампион тук и това няма как да ти го отнеме никой и напълно те уважавам за това, но какво се случи след това славно царуване. Нека да си спомним беше General Manager и изведнъж реши да се поставиш в мач за Световната титла и ето, че не успя. Разбери, Seth, ти беше в своя prime time, когато феновете бяха зад гърба, а сега без тях не можеш да върнеш този Prime Seth Rollins, който беше преди и затова аз съм най-добрия кечист в целия свят и тази вечер ще ти направя една малка демонстрация, за да видиш защо.

Jay White: Това е края, дами и господа! Благодаря за въпросите и ви пожелавам приятно гледане и лека вечер!

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

2. Backstage interview with "The Switchblade" Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage interview with "The Switchblade" Jay White   2. Backstage interview with "The Switchblade" Jay White Empty25.07.22 22:59

2. Backstage interview with "The Switchblade" Jay White Tv5PpOM

- Jay, Jay, Jay... Силно се надявах, че ще размислиш и ще вземеш правилното решение, но ти се оказа по-твърдоглав отколкото очаквах. Знаеш ли какво, приятелю... Истината е, че ти дори не подозираш какъв късметлия си. Малцина са тези, които получават подобна възможност. Малцина са хората, достойни да застанат рамо до рамо със Seth Freakin' Rollins и да черпят директно от извора. Ти обаче не си глупав, Jay. Ти отлично осъзнаваш, че това е шансът на живота ти, но просто не искаш да си го признаеш. Аз обаче няма да се откажа от теб. Може би се питаш защо? Нека ти кажа! Виждам потенциала в теб, Jay. Пред мен стои един нешлифован диамант, който го чака бляскаво бъдеще, стига разбира се да се довери на правилния човек. Ти имаш шанса да се превърнеш в следващата икона на Total Nonstop Wrestling. Способен си да покориш върха и да застанеш редом до най-великите имена в историята на бизнеса. А кой знае... Може би един ден ще стигнеш дори и самият мен! All you have to do... IS EMBRACE THE VISION! Аз обаче не искам да те пришпорвам. Хората казват, че утрото е по-мъдро от вечерта, така че Jay, не бързай да ми отговаряш! Предстои ти важен мач тази вечер и не искам предложението ми да ти попречи да се съсредоточиш върху него. Желая ти успех, Jay! Излез там и покажи на света, че не съм сгрешил за теб!

Chris Wolf BG харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





2. Backstage interview with "The Switchblade" Jay White Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage interview with "The Switchblade" Jay White   2. Backstage interview with "The Switchblade" Jay White Empty

Върнете се в началото Go down
 
2. Backstage interview with "The Switchblade" Jay White
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. Backstage Interview with Jay White and Big Show
» 4. KoW Qualification Singles Match: 'THE SWITCHBLADE' Jay White vs. Edge
» 2. Backstage Segment with Jay White
» 5. Backstage segment with Jay White
» 4. Backstage Segment w/ Jay White

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 478-
Идете на: