Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels

Go down 
+4
Yuliyan
VaskoMetala
Martozzy
JohnnyZ
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels   PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels - Page 2 EmptyСъб 22 Апр - 23:03

ebalo si e maikata

FreeRiver, Yuliyan and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels   PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels - Page 2 EmptyПон 24 Апр - 23:50

Фараона се доказа като МЕ материал, Изключително бърза и структурирана игра от него. За втора поредна година главния мач на Пейн ражда Мейн Ивентъри, браво за избора на играч.
Благодаря на Секалов за доверието да ме направи шампион преди няколко месеца, надявам се да съм се отплатил.

За останалите мачове - когато се изиграят тогава. Важното е да се забавляваме, да не забравяме това. Smile

Dimarata and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels   PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels - Page 2 EmptyВто 25 Апр - 7:55

Стягайте се, момци! Нека разцъкаме!

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

Yuliyan and VaskoMetala харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels   PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels - Page 2 EmptyВто 25 Апр - 13:58

След PAIN ще има драстични промени + отстраняване на някои играчи от roster-а.

GOAT, LegitBo$$, Yuliyan and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels   PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels - Page 2 EmptyНед 30 Апр - 20:27

Искам да кажа, че съм разочарован. За мен и не само това е най-лошото издание на PAIN в историята, както и самия му build. Изключително несериозно от страна на повечето играчи. Ще започна с благодарностите си към Rainmaker за тази вражда. За мен беше чест. С него се работи доста лесно. Жалко че не успяхме да задминем мача ни от преди четири години, но и този се получи добре. Main-Event-а беше добър. Много ми хареса края. Фараона ще играе с интересния образ на Reigns и мога да кажа, че напълно си заслужи този момент. Аз бях първия в екипа от преди години, който повярва в него и се радвам, че оправда очакванията ми. Трудното за него те първа предстои, защото много хора се оглеждат за колана му. Алекс направи добро царуване. Явно на него му отива да печели Световната титла от нищото без да е мислено по план. Два пъти се случи това и при двата пъти царуванията му бяха добри. Ако трябва да сравнява историята за издигането на нов Main Eventer от тази и миналогодишната... По-скоро тук повече ми допадна идеята. Фараона, който от нищото печели мелето и се изкачва на трона застава срещу Алекс (човека който държи титлата половин година и сломи доста големи имена по пътя си към поредния главен мач на PAIN) задачата не беше никак лека, но Фараона се справи. Интересно ми е дали ще има някакво продължение между Lesnar и Reigns особено след този финиш. Елита... Титла, която тотално се осра. Не говоря за царуването на Тео. Просто от както я загубих, поне това което съм видял тази титла не е нищо особено и затъва все повече и повече. Дано Денката се справи с нея, който пък от нищото си върна титлата. Поздравления и на него. Има медията и вярвам, че би могъл да се справи. EU-то - мисля че историята беше доста добра. Вражда, която се гради от самия PAIN сезон и стана факт малко преди отборния мач между отбор Оуенс и Окада. Много хубаво си влязоха в образите и двамата и най-после Свиката получи своя момент. Не бе печелил титла от цели 2 години и мисля че си я заслужи. Сега ще трябва да докаже, че е заслужил титлата не само с игра, но и сериозност. Ултраса пък направи добро царуване и се отвърждава към големите играчи. Лично аз бих го пробвал в една дълга вражда и после да му се даде шанс за главната титла. Глобала... Същото като с Elite-а, само че малко по-добре. Ако трябва да бъда честен бях скептичен относно Шизо когато я взе, просто защото си го познавам и знам че музата му умира бързо или пък е по ангажиран, но пък Агента... Това тъпо копеле дори няма да се извиня за това. Значи от както станах главен админ (миналата година) това тъпо човече не спира да ми досажда и да ми пише пълните глупости и да реве наляво и надясно. Хора са ми пращали чатове с него как само се оплаква и това негово самочувствие, което е без покритие. Агента не спря да ми мрънка, че Шизо бил несериозник, че от нищото идвал едва ли не и му взимал титлата. Аз също бях против този план, защото за мен лично Шизо трябваше да си заслужи титлата, но този идиот Агента първо реве, че Шизо бави, а после той бави мача. Другото което е той никога не е бил сериозен. АБСОЛЮТНО НИКОГА! Много рядко е играл навреме нещата си. Винаги сме го чакали да си напише поста. ДОРИ КОГАТО ИМА ПРОСТО ЕДИН ТЪП СЕГМЕНТ В БАКСТЕЙДЖА... ЕДНА СЕДМИЦА НЕ МОЖЕ ДА ГО НАПИШЕ! Не знам дали работи или учи, но като гледам виси посред нощите по форумите. Не знам какво прави и не ме инетересува особено де, но щом влиза толкова често по форумите значи може да отдели поне 30 минути за един пост. Търпях този олигофрен една година макар и с малко прекъсване, но накрая не ми издържаха нервите. Пейн се игра бая дълго и Шизо ми каза, че малко ще се забави, защото е във Франция - окей. Предупреди ни, после си писа в мача, но Агента. КОЙТО ВСЕКИ ПЪТ, КОГАТО ГО ПИТАХ ЩЕ ПИШЕ ЛИ, ТОЙ ВИКА ДНЕС ИДВА ПОСТА И НАКРАЯ НИЩО НЯМА! ИДИОТ, ПРОСТАК, ОЛИГОФРЕН, АУТИСТ, МАЛОУМНИК, КАТРАНДЖИЯ МРЪСЕН! КАТО ВИДЯХ ЧЕ ЕДНА СЕДМИЦА Е МИНАЛА И ТОЯ НЕ Е ПИСАЛ ЕНТРАНС МИ СЕ СКЪСАХА НЕРВИТЕ. Аз му постнах ентранса, защото кой знае, можеше още да не беше писал ентранс и само да ме баламосва тоя сапуняга. Пълен идиот. Не знам как са го търпяли другите админи или модератори, но аз не мога. По-малко идиоти. Васко може да е тъп и нагъл и да е провал, но чак такъв досадник като тоя катран не е, но пак е близко до него. Агента е изключителен идиот. Той е най-тъпата версия на тъп. Пълен смешник и повече няма да стъпи във форума. По-добре да играем по-малко от колкото да има такива като тоя малоумник и да убиват кефа на другите. Идиот. Сев и Баев - там не знам въобще какво се случва. Хем че изостават и мача им не върви. На Сев явно му е умряло желанието за е-федове и може би е време да сложи край и да не се мъчи. Много ми се искаше да видим стария Сев, но явно него отдавна го няма... Мариан и Юлиян - грешката беше може би на мен и Мариан че решихме да направим тази вражда. Мариан последните месеци е доста ангажиран и дори нямаше толкова свободно време. Той сам се извини за грешката си и каза, че идеята не беше добра. За разлика от някои хора, които не спират да мрънкат. (Тъпия сапуняга). Юлиян пък взе своето - голяма победа за новия си образ. Дано мотивацията му продължи дълго. Андрей и Радо - на хартия този мач изглеждаше интересен и се получи. Андрей с Моксли доста се раздава и се радвам, че продължава да играе. Радо си беше просто за PAIN и няма какво да го коментирам. Добро участие. Ще следя с интерес как Андрей ще си развие образа. Честито на Цецо за куфара. Май е първия играч, който го е печелил два пъти. За негово нещастие Андрей е в TNW и... Да не му вземе пак момента, хаха. Косьо - пак изчезна от нищото и не знам защо се навива като не играе после. По-добре и той като Сев да спрат да играят и да не се мъчат, просто няма смисъл. Йоан с добър return.

Yuliyan, Rainmaker, Slavchov15 and Ultras-48 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels   PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ROAD TO PAIN 2023
» All or Nothing 2023
» Mayhem 2023
» Never Back Down 2023
» Warzone 2023

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2023-
Идете на: