Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Warzone 2023

Go down 
+3
Slavchov15
FreeRiver
JohnnyZ
7 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

Warzone 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Warzone 2023   Warzone 2023 EmptyСъб 25 Фев - 15:37

WARZONE 2023
Дата на провеждане: 04.03.2023
Място на провеждане: Bradley Center; Milwaukee, Wisconsin
Официална песен: Unknown Brain ft. M.I.M.E. - Warzone

Warzone 2023 LNYKVku
Poster by: Scroller


Цитат :
ME: 5-on-5 Elimination Match
Kazuchika Okada, Seth Rollins, Triple H, Jeff Hardy & Jay White vs.
Kevin Owens, Johnny Mundo, The Miz, MJF & Gunther

Contract Signing between Roman Reigns & TNW World Champion
Brock Lesnar for their match at PAIN XIV


TNW Elite Championship
Monster's Ball Match

Matt Hardy (c) vs. Mankind

TNW Global Championship
Singles Match

Kane (c) vs. Chris Jericho


 


Последната промяна е направена от JohnnyZ на Пет 3 Мар - 21:53; мнението е било променяно общо 6 пъти

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

Warzone 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warzone 2023   Warzone 2023 EmptyПет 3 Мар - 11:27

Много як постер момчета, който е дизайнера се е постарал.

GOAT, Yuliyan and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

Warzone 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warzone 2023   Warzone 2023 EmptyПет 3 Мар - 11:28

По принцип не коментирам такива неща, но наистина избухнахте с постера тоя път. Евала!

GOAT, Yuliyan and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Don't cross Rhodes!
Mr. PAIN
Mr. PAIN
Don't cross Rhodes!


Location : WINNING
Join date : 26.08.2010
Posts : 1041

Warzone 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warzone 2023   Warzone 2023 EmptyПет 3 Мар - 11:37

Невероятен постер на John Cena, наистина не мога да го видя.

GOAT, FreeRiver, Yuliyan, Rainmaker and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

Warzone 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warzone 2023   Warzone 2023 EmptyПет 3 Мар - 17:12

Ха-ха. Умрях от смях.
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

Warzone 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warzone 2023   Warzone 2023 EmptyПон 13 Мар - 21:00

Турнира, ако мога така да го нарека, въпреки че за мен си е нещо като специално събитие между RTP и PAIN. Решихме тази година да няма турнири между RTP и PAIN, защото се губи хайпа, използвахме това събитие да започнем build-а за някои вражди, които ще са на PAIN. Примерно Lesnar и Reigns се срещнаха лице в лице за първи път. Враждата им до сега ми дава vibe от 2015, когато Brock мачкаше всичко живо и накрая дойде младия Reigns. Фараона не е нов играч, но е нов в Main Event сцената и определено ще е интересно да го видим срещу Алекс. Хаджиев от своя страна победи големи имена по време на пътя си за поредния си главен мач на PAIN. Добри promo-та и от двамата участници, Алекс си е сила на микрофона, а Фараона ми харесва все повече. Global-а - разочарование. Ще коментирам и двамата без да спестявам. Шизо - не бих приел неговите оправдания, освен ако няма лична причина, защото през годините е доказал, че той не може да е сериозен. Дори в екипа имаше период, в който не seen-ваше със седмици, то тогава като той беше в екипа единствените, които правехме нещо бяхме аз, Андрей и Японеца, както и Мариан който беше главен админ по едно време и Милена, която се занимаваше със женската дивизия. Даде му се шанс с куфара - провали се. IC-то 3 пъти - провал. Само първото му царуване беше наред. Да, това е една игра и всеки има живот, но като виждаш, че няма да смогваш не се насилвай, защото виждаме резултата. Ако е за гифовете - пратих му на Adam гифове, които щяха да му свършат работа поне за известно време. Агента ми сподели, че му се е убила музата за този мач с това бавене и го разбирам напълно, макар и да ме е ядосвал понякога, но пък от друга страна щеше да е редно да се помъчи да изиграе мача навреме, а не да бави заедно със Шизо и да се надпреварват кой ще забави повече мача. Ако трябва да бъда искрен относно евентуалното продължение на враждата, то е че съм скептичен и най-добрия развой ще е Агента да си върне титлата. Няма да се учудя, ако сам си играе враждата, но и той има кусури. Мисля си че нарочно забави и той, защото знаеше за плана, ако е така не е редно. В такива моменти трябва да докажеш на екипа, че който е взел това решение или е дал идеята е в грешка. Аз бях сигурен, че това не е правилното решение, защото на Шизо доверие му нямам. Достатъчно съм видял. Elite-а - Не знам какво точно е станало с Кимо. До колкото знам нямал муза и помолил да дропне титлата. Жалко. Исках да видя още от Matt Hardy, но може би някой друг път. Тео не беше добре тази седмица и заради това се забави мача. Сигурен съм, че в по-добри условия щяха да направят нещо хубаво. Тео се оказа на точното място в точния момент и започва новия си образ с една от Main Event титлите. Отборния мач - най-правилното решение беше да се изиграе за един ден. Да, някои хора бяха ангажирани и нямаше как, но това е риска. Нямаше как да го играем една седмица, защото щеше да се проточи по-дълго и от Global-а. С риск да се обиди някой, но най-важните фигури в този мач бяхме аз и Японеца, които трябваше задължително да играем, поради историята и самия build за враждата ни. Останалите, можеха спокойно да си започнат враждите за PAIN. Хареса ми как се получиха нещата, Юлиян излезе силен от мача, а Okada остава в TNW и не го чака нищо хубаво...

FreeRiver and Dimarata харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

Warzone 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warzone 2023   Warzone 2023 EmptyВто 14 Мар - 7:51

Scroller написа:
Мисля си че нарочно забави и той, защото знаеше за плана, ако е така не е редно.

Случаят не е такъв.
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

Warzone 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warzone 2023   Warzone 2023 EmptyВто 14 Мар - 18:42

Извинявам се за това, че в последно време не съм особено активен и се извинявам на Ривъра, че мачът не се получи заради мен. Бях болен, трябваше да кажа по-рано на екипа, за да не се бавят толкова много нещата и да не убия музата на човека.Съжалявам че нищо не се получи заради забавянето от моя страна и обещавам, че ще има стягане на редиците!

FreeRiver, Dimarata, Yuliyan and Scroller харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

Warzone 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warzone 2023   Warzone 2023 EmptyВто 14 Мар - 19:20

Teodosiy написа:
Извинявам се за това, че в последно време не съм особено активен и се извинявам на Ривъра, че мачът не се получи заради мен. Бях болен, трябваше да кажа по-рано на екипа, за да не се бавят толкова много нещата и да не убия музата на човека.Съжалявам че нищо не се получи заради забавянето от моя страна и обещавам, че ще има стягане на редиците!

Не е драма, споко, не е твоя вината, такива неща се случват и те разбирам. Просто не ми се играе в общ план и за сега реших да се оттегля, решихме че е най-добре да променим резултата и се съгласих за това да ти предам титлата, съгласието беше взаимно. Поздрави!

Dimarata and Teodosiy харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Sponsored content





Warzone 2023 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Warzone 2023   Warzone 2023 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Warzone 2023
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2023-
Идете на: