Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match

Go down 
+28
Агента от Сливен
Light
The Pharaoh
FreeRiver
Cekoki
Shizo
Dimarata
Ultras-48
makaveli777
Independent
Teodosiy
Slavchov15
Zayn
monday_night_messiah
Ziggler
Nina
TNW Japan
Rey619Mysterio
Chris Wolf BG
Сантино Говняр
Tommy End
Skrolins
Curtis_Axel
Charles Robinson
Yuliyan
Geor4
JoJo
JohnnyZ
32 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
АвторСъобщение
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty28/1/2023, 11:10

Аутиста Jay White се включи в мелето. Реши да се заяде с най-мръсното копеле в историята. Jay решава да си пробва късмета и да елиминира JBL. Удря на камък, защото Layfield отново се спасява. Този неудачник какво си мисли? Че "The Wrestling God" пада от Марс ли? Jay те първа ще разбере суровата истина за живота. "The Switchblade" се намира в средата на ринга и бива посрещнат с удар в главата. JBL НЕ СЕ ОТКАЗВА ЛЕСНО ОТ МИШЕНАТА СИ! Заядеш ли се с John ще си понесеш последствията. White също отвръща на огъня с огън. JBL бива зашеметен за секунди. Отново бива насочен към въжетата. WHITE СКАЧА ОТГОРЕ МУ, НО JOHN LAYFIELD УСПЯВА ДА ГО ИЗХВЪРЛИ И JAY ИЗЛЕТЯ ЧАК ДО ДРУГИЯ КРАЙ! ТОЙ ТЪКМО СЕ ЗАСИЛВА КЪМ JBL, НО ОТНАСЯ...

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Xx9zUfX

БОТУШ В ЛИЦЕТО! JAY WHITE НАПРАВО ЗАСПА! СИГУРНО ВИЖДА ЗВЕЗДИЧКИ! Layfield го изправя на крака и го засилва над третото въже. Това ли е края за Jay?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty28/1/2023, 11:13

ДОБЪР ОПИТ, НО НЕ УСПЯ!
JAY WHITE СЕ ЗАДЪРЖА!
Върнете се в началото Go down
Rey619Mysterio
New User
New User
Rey619Mysterio


Location : San Diego, California
Join date : 08.05.2020
Posts : 13
Age : 49

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty28/1/2023, 11:16

10... 9... 8... 7... 6...
5... 4... 3... 2... 1...

*BEEEP*



6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 XlwAPTl

Феновете по трибунтие избухват в бурни овации, защото под номер осем в мелето тази година излиза не кой да е, а една от най-големите мексикански икони в историята на развлекателния спорт! Дами и господа - Rey Mysterio от плът и кръв! Маскираният лучадор се спуска с бясна скорост надолу по рампата, нетърпелив да нахлуе на ринга и да се включи в битката за място в главния мач на PAIN XIV! Съветвам ви да затегнете коланите, защото темпото ще скочи рязко щом кракът на този човек стъпи между въжетата!
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 607
Age : 20

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty28/1/2023, 11:23

Невероятно! White все още е в мача, а JBL не може да повярва и явно ще се пробва пак, но първо John се обръща и за негово съжаление отнася саблен удар от MJF. Сега вниманието на MJF е насочено именно към наранения ,, Switchblade" Jay White! Michael веднага се запътва към него и го изправя, но веднага щом става на крака White забива мощен лакът в мутрата на MJF. Това обаче вбеси здравеняка и опитва да нанесе мощно круше на съперника си, но Knife Pervert се отдръпва и MJF забива юмрука си в най-горният обтегач и веднага се хваща за ръката. Сега възможнистта пред Jay да елиминира MJF се откри. Мощни юмруци и крушета попадат в лицето на здравенякът на TNW И изглежда, че го зашеметяват. White засилва MJF в ъгъла и моментално се засилва и нанася мощен саблен удар. Джей се обръща и в последния момент се отдръпна след като видя как Slater се беше засилил, за да го нападне. Сега две жертви са в полезрението на бившия IWGP Never Openweight шампион. White хваща Слейтър първи вдига го на раменете си, и нанася

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 AM-JKLXZ9MLs-N9qSlKfdidQxu33gdoC-f441yhB6Cm7IfHCYcqWWL8YMe2nBGpgH_mIDL41vAbXV-vuRv5OouGKNNnXDLsT2lsRH-5jYY16N05pbsSk6y83jkOYecGlGsucqELBFf9NlPAoxt9wmPaeWT0eMA=w335-h188-no?authuser=0

BRAINBUSTER!!

HEATH Е ДОЛУ, А JAY WHITE ГО ИЗПРАВЯ НА КРАКА И ГО ЗАСИВЛА НАД ВЪЖЕТАТА ТОВА ЛИ Е КРАЯ ЗА SLATER?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty28/1/2023, 11:24

НЕ! SLATER ОСТАВА В МЕЛЕТО!
Върнете се в началото Go down
TNW Japan
New User
New User
TNW Japan


Join date : 12.03.2018
Posts : 9

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty28/1/2023, 11:27



6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Entrance

-Introducing the participant who drew number 9!
From Kōtō, Tokyo, Japan - SATOSHI KOJIMA!

Satoshi Kojima бива привестван на крака от феновете в Pepsi Center-a! Kojima е една от най-големите все още активни легенди на целия японски кеч! Обиколил всяка една японска федерация и оставил своя завет в нея завинаги! Той е първият кечист, който държи  IWGP Heavyweight Championship на  NJPW и Triple Crown Heavyweight Championship на All Japan Pro Wrestling  по едно и също време, четвъртия кечист който е успявал да спечели трите главни титли на Япония - the Triple Crown Heavyweight, IWGP Heavyweight, и  Noah's GHC Heavyweight Championship, и един от тримата кечисти държа ли the IWGP Heavyweight Championship, Triple Crown Championship и NWA World Heavyweight Championship (като другите двама са  Keiji Mutoh и Shinya Hashimoto). Kojima е all-time legend в този бизнес! Satoshi обира ръцете на публиката от първите редове като след това сваля горната част от екипа и влиза на ринга! Kojima не губи време и веднага вижда познат противник в лицето на Jay White! Kojima притиска White в ъгъла, а точно там не искаш да бъдеш с тази японска легенда! Kojima е готов да предостави класическите си..

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Machine%20Gun%20Chop%203
MACHINE GUN CHOPS~!

Kaто за урок за младия Jay White! Феновете изпадат в еуфория след тази високоскоростна серия от Machine Gun Chops! Нека видим как ще се развие представянето на Satoshi Kojima в Road to Pain!
Върнете се в началото Go down
Rey619Mysterio
New User
New User
Rey619Mysterio


Location : San Diego, California
Join date : 08.05.2020
Posts : 13
Age : 49

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty28/1/2023, 11:29

MJF се насочва към Rey Mysterio и нанася няколко силни крушета в слепоочието, което успяват да зашеметят маскирания лучадор! Rey се поклаща встрани, но все пак успява да запази равновесие и да остане върху двата си крака! В мачове като този е изключително важно да не губиш почва под краката си, защото по този начин ставаш изключително уязвим, превръщайки се в лесна плячка за останалите мъже на ринга! MJF обаче е доста упорит и продължава серията си от удари! Rey прави отчаян опит да се предпази, поставяйки двете си ръце пред лицето си, но без особено голям успех. Той бива притиснат в един от четирите ъгъла на ринга и обляга гърба си на обтегача. Юмруците на Maxwell преминават в ритници, насочени към коремната област на Mysterio, който лека по лека започва да се свлича надолу! MFJ усети, че е вжел достатъчно надмощие и веднага реши да пробва късмета си! Той сграбчва Rey зад врата и го запраща над горното въже, търсейки директна елиминация. Мексиканецът полетя над въжетата, но все пак успя да се задържи върху ръба на ринга! Friedman се втурва към него, за да го свали от там, но бива посрещнат с рамо в ребрата!

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 KnJxB5p

Mysterio отвръща на огъня с огън! Той на свой ред опитва да извади MJF от сметките, увивайки двата си крака около врата му! Ще успее ли в крайна сметка да го изхвърли от пределите на бойното поле? MJF прави всичко възможно, за да се задържи, вкопчвайки се във въжетата, но Rey е упорит и продължава да опитва! Аут ли е Maxwell Jacob Friedman от мелето!?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty28/1/2023, 11:29

MJF ОБАЧЕ УСПЯВА
ДА СЕ ЗАДЪРЖИ!
УЧАСТИЕТО МУ ПРОДЪЛЖАВА!
Върнете се в началото Go down
Nina
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Nina


Join date : 30.11.2014
Posts : 1645
Age : 24

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty28/1/2023, 11:35

3………..
2………..
1…………




Crowd: HOLY SH*T! HOLY SH*T! HOLY SH*T!

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 QEw8OZG

HOLYYYY MOLY! LOOK WHO IS HERE! Единствената, неповторимата, любимото британско момиче на всички - SARAYA! She’s baaaack! Ежегодното меле на Total Nonstop Wrestling винаги ни носи изненади, но това е нещо невиждано и нечувано! След 5 годишно прекъсване от ринга, “The Anti Diva” Е ОТНОВО У ДОМА! Момичето, което от малко се изправя срещу мъже на ринга във Великобритания, няма никакъв страх от това да се включи в мъжкото меле! Британката е и една от причините за невероятното развитие на дамската дивизия в компанията през далечната вече 2015-та година. Три години по-късно обаче се наложи тя да прекрати кариерата си в разцвета на свойте сили. Едва на 18 годишна възраст, тази красавица напуска семейното гнездо във Великобритания и скача на самолета към САЩ. Публиката в залата е на крака и ето че британката пристъпва със смели стъпки към ринга, където я очаква най-сериозната й конкуренция до сега. Очевидно след 5 години тя най-после е решила да вкара цвят различен от черния в живота си - и е избрала това модно изкушение в розов цвят. Бившата шампионка при дивите на TNW, вече е почти на ринга, готова да се изправи очи в очи със страховете си и отново да покаже на какво е способна на ринга. Сигурни сме, че тази вечер ще остане в историята с нейната легендарна поява и ще се помни още дълго време! Но нека не подценяваме нейните опоненти, защото тази вечер със сигурност ще сме свидетели на появата на много суперзвезди от Total Nonstop Wrestling. Британката е вече на ринга, където мачът се развихря….
Върнете се в началото Go down
TNW Japan
New User
New User
TNW Japan


Join date : 12.03.2018
Posts : 9

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty28/1/2023, 11:37

Paige излиза под номер десет, а ринга малко по малко започва да се пълни със суперзвезди. Една невероятна изненада за публиката на TNW, Kojima не жали младото поколение като виждаме как спира Paige с непростим chop в гърдите на "The Anti Diva". Jay White и  Paige виждат общ враг в лицето на Kojima - японската легенда бива свален на едно коляно след като получи атака в гръб от White. Изглежда the young prodigy се възстанови от The machine gun chops и сега двамата с Paige се опитват да вдигнат Satoshi Kojima за да го елиминират, но "The Orange Danger" успява да се съпротивлява като нанася няколко удара в коремите на двете по-млади суперзвезди! Kojima се дава няколко крачки назад като набира скорост от въжетата и това ще бъде DOUBLE CLOSELINE!!! ДИРЕКТНО ГИ ОМЪРТВИ! Коjima не си играе и изнася показно на цялата публика както и на мъжете на този ринга. White се изправя в единия ъгъл докато Paige в другия. Kojima затяга налакътника си и се засилва към двамата мъже и отново имаме LARIAT за единия както и след това LARIAT за другия! Двамата мъже са повалени, а на ринга стоящи остават Kojima и JBL. Eто това е нещо, което не сме очаквали да видим. JBL тръгва към Satoshi като го атакува, а след това го вдига, за да го прехвърли над въжетата. Kojima успява да се измъкне, но JBL едва не откъсва главата на Коjima с ботуш между очите. JBL изправя японската суперзведа и пробва опит за powerbomb, но Satoshi реализира Cozy Cozy Cutter КЛАСИКА ОТ KOJIMA! Satoshi поглежда към Paige която изneнада цялата публика! Paige рита в главата със Superkick! Коjima се надига на крака, Paige го дебне за "RamPaige" но получава CUTTER от Satoshi!  Японската легенда изправя Paige като изглежда японецът ще пробва друга стратегия, той поставя Paige на обтегачите. "The Anti-Diva" е в седнала позиция на въжетата и успява обаче да ритне назад Kojima за момент...Дали Paige се спаси..

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Top%20Rope%20Lariat
PAIGE БИВА ИЗКЪРТЕНA С LARIATO-O-O-O ~!

LARIAT, КОЙТО ИЗНЕНАДА ДОРИ САМИЯ JBL! НИМА ТУК ПРИКЛЮЧВА УЧАСТИЕТО НА PAIGE СЛЕД ТОЗИ CLOSELINE FROM HELL ОТ THE LARIAT GOD?!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 3 от 15Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
» ME: Road to Pain Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2023 :: ROAD TO PAIN 2023-
Идете на: