Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match

Go down 
+28
Агента от Сливен
Light
The Pharaoh
FreeRiver
Cekoki
Shizo
Dimarata
Ultras-48
makaveli777
Independent
Teodosiy
Slavchov15
Zayn
monday_night_messiah
Ziggler
Nina
TNW Japan
Rey619Mysterio
Chris Wolf BG
Сантино Говняр
Tommy End
Skrolins
Curtis_Axel
Charles Robinson
Yuliyan
Geor4
JoJo
JohnnyZ
32 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
АвторСъобщение
Skrolins
Premium Member
Premium Member
Skrolins


Join date : 19.01.2016
Posts : 132

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty28/1/2023, 10:03



6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Ze375fD

НОМЕР 4 Е TITUS! Аксел бе елиминиран, но пък O'Neil е готов да се включи в мелето. Участниците пак стават трима. Titus бяга към ринга, но КАКВО? TITUS ПАДНА ПОД РИНГА! ХАХАХА! TITUS СЕ ПОДХЛЪЗНА И ПАДНА ПОД РИНГА! КАКЪВ МОМЕНТ! ПУБЛИКАТА ИЗБУХВА В СМЯХ! O'Neil се изправя и веднага влиза на бойното поле. Това определено ще бъде момент на годината. Titus е на ринга и започва да се налага със Slater.

Dimarata and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2406
Age : 19

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty28/1/2023, 10:18

Уникален момент, дами господа. Просто УНИКАЛНО! Titus може и да се преби, но още в момента, в който стъпи обратно на двата си крака той влезе на ринга и се втурна напред. Избра си Heath Slater като враг и стартира серия от юмруци по главата му. Heath обаче отвръща и го изненадва с коляно в корема. Опит за още един ритник от страна на Slater… Titus реагира подобаващо и го хваща, след което го поваля със саблен удар! Ето го и MJF, който се пробва да го атакува… TITUS Е ТОЗИ, КОЙТО ВЗИМА НАДМОЩИЕ В ТАЗИ СХВАТКА И ТОВА Е НАЕЛЕКТРИЗИРАЩ SPINEBUSTER! И голяма част от хората по трибуните започнаха да аплодират Titus, който от известно време насам не се намира в добра форма. Slater се връхлита върху него с Big Boot. Titus запазва равновесие, оттласква се съвсем леко от въжетата и отвръща със свой Big Boot, който сваля Heath на едното му коляно. Titus започва сериозно да усеща енергията тук в Pepsi Center! Дали пък не предвкусва първата си елиминация! Хваща Heath за косата, но очевидно от цялото това вълнение не бе максимално концентриран, което позволи на “The Thriller” да му набие Headbutt и да се освободи от лапите на врага. Titus леко се дръпна назад и по този начин се създаде разстояние между двамата, а Slater вижда това като възможност да даде началото на своя атакуваща акция. Irish Whip, който бива контриран мазно от тъмнокожия мъж. Heath обаче се връща като бумеранг – High Knee Strike!

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 0YSPj01

Titus изведнъж изгуби цялата тази инерция, с която влезе в мелето. Високото коляно бива последвано и от Harlem Kick! Heath е този, който има инициативата в битката между двамата и очевидно ще повтори действията си от по-рано, като не губи нито миг и директно се пробва да елиминира съперника. Запраща Titus право над въжетата. Ще може ли той да се спаси?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty28/1/2023, 10:19

КАКВО ПРАВИ SLATER?
TITUS Е АУТ!
ВТОРА ЕЛИМИНАЦИЯ ЗА HEATH SLATER!
Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty28/1/2023, 10:20


BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! 

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 QYT6GHj 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 28fQah3

ЕТО ГО И НЕГО! МРЪСНИЯ КУЧИ СИН - JBL! ТОЙ ИЗЛИЗА ПОД НОМЕР ПЕТ! До сега видяхме две елиминации. Slater is on fire, baby. Layfield излиза от лимозината и веднага се запътва към ринга. Той започва да се налага с MJF... CLOTHESLINE FROM HELL! SLATER ИДВА... ОПИТ ЗА CLOTHESLINE FROM HELL, НО HEATH ГО ИЗБЕГНА!
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2406
Age : 19

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty28/1/2023, 10:30

Динамично начало на тазгодишното Road to PAIN меле, дами и господа! Точно така ни се искаше, точно така се развиват нещата! Maxwell Jacob Friedman определено не се представя в първоначалните минути, като сега бе отнесен и с Clothesline From Hell. Heath успя да го избегне, като си седна на дупето в последния възможен миг. JBL в опит да нанесе марковия си ход качествено се препъна, което дава възможност на Slater да се изправи на крака. Heath дебне внимателно плячката си. JBL също се изправи, но “The One Man Band” го чакаше. Ритник в корема, последван веднагически от…

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 E2Sdtjo

ELEVATED DDT! HEATH SLATER ОЩЕ В ЗАРОДИША НА МЕЛЕТО НАПРАВИ ДВЕ ЕЛИМИНАЦИИ, А СЕГА И БИВШ UNDISPUTED ШАМПИОН СЕ НАМИРА ПОД РИСК! ПУБЛИКАТА СЕ ЕНЕРГИЗИРА ОЩЕ ЩОМ ТОВА DDT БЕ ИЗПЪЛНЕНО И СЕГА ВСЕКИ ЕДИН ЗАПАЛЯНКО, НАМИРАЩ СЕ В PEPSI CENTER ПОДКАНВА HEATH ДА ДЕЙСТВА! ТЕ ИСКАТ ТОЙ ДА ЕЛИМИНИРА JOHN BRASHAW LAYFIELD – ЕДНА ИСТИНСКА ЛЕГЕНДА НА TOTAL NONSTOP WRESTLING! HEATH ОПИТВА ДА ГО СТОРИ! HEATH СЕ ОПИТВА ДА ЕЛИМИНИРА ТРЕТИ ЧОВЕК! JOHN БИВА ЗАСИЛЕН КЪМ ВЪЖЕТАТА, МИНАВА НАД ТЯХ И ДАВА ВСИЧКО ОТ СЕБЕ СИ, ЗА ДА СЕ ЗАХВАНЕ БИЛО С НЯКОЙ ПРЪСТ, ИЛИ ПЪК С НОС! ЩЕ ЗАМИНЕ ЛИ И ТРЕТО ИМЕ?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty28/1/2023, 10:31

НЕ! НЯМА ЕЛИМИНАЦИЯ!
Върнете се в началото Go down
Сантино Говняр
Superstar
Superstar
Сантино Говняр


Join date : 11.10.2014
Posts : 100

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty28/1/2023, 10:35

10... 9... 8... 7... 6...
5... 4... 3... 2... 1...

*BEEEP*



6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 ZRx3Yb1

WOAH! We haven't seen this guy in a while! Когато всички си мислеха, че този човек отдавна вече е приключил с кеча и най-веротяно кара такси в Ню Йорк, Santino Marella прави своето завръщане на ринга на Total Nonstop Wrestling, а феновете по трибуните в Pepsi Center го посрещат повече от подобаващо! Силни аплодисменти съпровождат похода на Santino от началото на рампата до ринга, където го чакат останалите участници в мача. Marella може да е всякакъв, но определено знае как се прави шоу! Той успя да разсмее публиката още преди да е стъпил на ринга с нелепата си походка! Циркът обаче свърши, защото е време Santino да влезе в касапницата!

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty28/1/2023, 10:43

САНТИНО Е ТУК! Той веднага се захваща с JBL. Най-голямата му грешка. ЗАЯДЕ СЕ С КЕЧ БОГА! JBL И SANTINO ЗАПОЧВАТ ДА СИ РАЗМЕНЯТ УДАРИ! Marella забива мощен удар в тила на 'кеч бога' и след това се опитва да го засили към въжетата. LAYFIELD УСПЯ ДА СЕ СПАСИ НАВРЕМЕ, НО SANTINO СЕ ЗАСИЛВА КЪМ НЕГООО... ЛАКЪТ В ТИЛА! УААААААААУ! ДАЛИ JBL НЕ ИЗВАДИ ЗЪБ НА MARELLA? Santino залита до средата на ринга и след това JBL веднага тръгва към него и го поваля с Big Boot. SANTINO Е ДОЛУ, А JBL ВЕДНАГА ГО ИЗПРАВЯ И СЕ ОПИТВА ДА ГО МЕТНЕ, НО НЕ! MARELLA СЕ ХВАНА ТОЧНО НАВРЕМЕ! Bradshaw отива назад, а Santino си влиза спокойно. Мисли си, че му се е разминало, но НЕЕЕЕ...

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Xx9zUfX

CLOTHESLINE FROM HEEEEEEEEEEEEEEEELL!!

КРАЙ! SANTINO ОТНЕСЕ ЯРОСТТА НА JBL И СЕГА БИВА ИЗПРАВЕН И МЕТНАТ НАД ТРЕТОТО ВЪЖЕ! ПРИКЛЮЧВА ЛИ С УЧАСТИЕТО СИ SANTINO?
Върнете се в началото Go down
Charles Robinson
TNW Official Referee
TNW Official Referee
Charles Robinson


Join date : 07.04.2015
Posts : 559

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty28/1/2023, 10:44

САНТИНО Е ЕЛИМИНИРАН!
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 607
Age : 20

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty28/1/2023, 10:59


6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 NMi6u9E

[justify]JAY WHITE ИЗЛИЗА! ТОЙ Е НОМЕР 7! На ринга са JBL, MJF И SLATER! НО СЕГА СЕ ВКЛЮЧВА И WHITE! Считан за един от хората, които могат да поднесат изненадата. ДО КЪДЕ ЩЕ СТИГНЕ JAY WHITE? ТОЙ ВЛИЗА В РИНГА И ЗАПОЧВА ДА СЕ НАЛАГА С JBL! КАКВО ЩЕ ПОСЛЕДВА? BLADERUNNER ОТ WHITE! JBL ГО ИЗЯДЕ!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 2 от 15Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
» ME: Road to Pain Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2023 :: ROAD TO PAIN 2023-
Идете на: