Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match

Go down 
+28
Агента от Сливен
Light
The Pharaoh
FreeRiver
Cekoki
Shizo
Dimarata
Ultras-48
makaveli777
Independent
Teodosiy
Slavchov15
Zayn
monday_night_messiah
Ziggler
Nina
TNW Japan
Rey619Mysterio
Chris Wolf BG
Сантино Говняр
Tommy End
Skrolins
Curtis_Axel
Charles Robinson
Yuliyan
Geor4
JoJo
JohnnyZ
32 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
АвторСъобщение
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 663
Age : 22

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match   6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 15 Empty29/1/2023, 18:25

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 15 AMWts8CnbYwUVja_2dWhLhmMn_LBot0AnZTUQyhRWK7P9-b8NuQCcCrxX7kG6iz6vNiWzUrDMDb9MimTHw40ArpzsSmxm9RuwXMw9uySZCxSUWLrODGKGgHsUxEAfaZb0YSiKgV-IV_oix7yJ27MoAtDobUe=w320-h180-no?authuser=0 6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 15 AMWts8CGUK3e6xbIjF0VliJ2fHLqQYE9mNt3gLz75NzEZK8dLAqIOEW4pK88-_7x0hnxaluzyfciBJ5TnqVqr7W0Glr26sJhCAGEFHGP3QwzocUa5Ai0xCouNgIqjVS-gQ-C33jwgp3dE5Oc-Y-rWrjA9dfg=w320-h180-no?authuser=0

НАПРАВИ ГО! ROMAN REIGNS ИЗХВЪРЛИ SETH ROLLINS ОТ МЕЛЕТО И ГО СПЕЧЕЛИ! КАКЪВ МОМЕНТ ЗА “THE BIG DOG”! ТОЙ Е ПОБЕДИТЕЛЯТ ОТ ROAD TO PAIN RUMBLE МАЧА! АПЛОДИСМЕНТИ ЗА ТОЗИ ЧОВЕК! В ТОЗИ МОМЕНТ ТОЙ ЗАСЛУЖАВА ЕДИНСТВЕНО АПЛОДИСМЕНТИ И ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ТОВА КОЕТО НАПРАВИ ТАЗИ ВЕЧЕР! ВЕЧЕР, КОЯТО ROMAN REIGNS ЩЕ ПОМНИ ПРЕЗ ЦЕЛИЯ СИ ЖИВОТ! Roman Reigns първо победи своя враг Maxwell Jacob Friedman, слагайки окончателен край на враждата между двамата, от която Roman Reigns излезе като победител. А черешката на тортата се оказа победата му в мелето! Две победи в една и съща вечер за Roman Reigns! И то какви победи, уважаеми дами и господа! “The Guy” каза, че неговата цел е да спечели тазгодишното издание на мелето. Каза това и си спази думата! Roman Reigns пада на колене, втренчвайки се право в логото на Pain. Самоанецът ще участва в главния мач на Pain за Световната титла на Total Nonstop Wrestling! Настоящият носител на титлата Brock Lesnar със сигурност гледа в момента, защото той току-що научи кой ще бъде неговия опонент. “The Big Dog” сякаш още не може да повярва, че той именно той спечели мелето, но това е факт, дами и господа. На четириъгълния ринг стои последния оцелял! Последният оцелял от цели 30 човека! С тази победа започва походът на Roman Reigns към върха, а там го очаква Brock Lesnar! Преди да мисли за Brock Lesnar обаче, Reigns ще трябва подобаващо да отпразнува победата си! Това е мач, който се провежда веднъж в годината, а спечелването му е много ценно! Roman Reigns току-що записа със златни букви своето име в историята на TNW сред останалите победители от предишните издания на Road to Pain мача! Страхотна и незабравима вечер за този мъж! “The Guy” се качва на въжетата в един от ъглите на ринга и вдига победоносно ръцете си във въздуха, поглеждайки отново към логото на най-големия турнир за годината – PAIN! ТАМ ЩЕ СЕ РЕШИ ВСИЧКО! НА НАЙ-ГОЛЯМАТА СЦЕНА! PAIN В ДОМЪТ НА ФРЕНСКИЯ ФУТБОЛЕН ОТБОР ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН! НА 15 АПРИЛ В PARC DES PRINCES, PARIS! А ДОТОГАВА ПРОСЛЕДЕТЕ ПЪТЯ НА ROMAN REIGNS – ПОБЕДИТЕЛЯТ ОТ ROAD TO PAIN 2023!

6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match - Page 15 AMWts8ACNaM0AAIraa6E_vT91DatQz3dJcJNol59GJqu8HcqX1q4VtCcEnh6mcwbqJxgEpbBfd0NmYO-NXC6n_Km0thLDZ1jCcFUJy7u8-X7B13QiZD-F9BuXsGYZ7tJJMHREZJ1L9Jz1Td-_KSRxbAOdZLO=w320-h180-no?authuser=0

FreeRiver, deren, JohnnyZ, Yuliyan, Scroller and Chris Wolf BG харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
6. ME: 30-Men Road To PAIN Rumble Match
Върнете се в началото 
Страница 15 от 15Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-
» 7. CO-ME: Road To PAIN Rumble Match
» 11. ME: 30 Men 'Road to Pain' Rumble Match
» ME: Road to Pain Rumble Match
» 0. Kick-Off: 'Road to PAIN Rumble Match'
» 12. Sgt. Slaughter talks about his entrance in the Road To Pain Rumble Match

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2023 :: ROAD TO PAIN 2023-
Идете на: