Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ROAD TO PAIN 2023

Go down 
+8
Yuliyan
deren
Martozzy
The Pharaoh
Cekoki
GOAT
GodNikolov
JohnnyZ
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

ROAD TO PAIN 2023 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ROAD TO PAIN 2023   ROAD TO PAIN 2023 - Page 2 EmptyПет 20 Яну - 11:01

Ще бъде....ЗВЕЗДНО!

Yuliyan and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

ROAD TO PAIN 2023 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ROAD TO PAIN 2023   ROAD TO PAIN 2023 - Page 2 EmptyНед 29 Яну - 15:49

30 Men "Road to Pain" Rumble Match
- Някои твърдят, че това е най-силното меле в историята. Не знам дали това е така, а и за мен такива дреболии не са най-важното нещо. Качеството бе на лице. Проблемите бяха много минимални, а с това и цялостната оценка няма как да не е висока. Като добавим леките простотии в постовете, както и случките около мелето, то със сигурност това бе една велика нощ. Искам да честитя и на Фараона, който е сред най-постоянните играчи в TNW. За съжаление повечето хора от форума почти не са си писали с него и заради това изригванията не бяха като миналата година, но той лично бе мой фаворит (и на Теодосий) преди мелето и в крайна сметка той го взе. Леко имах съмнения дали  @Don Scroller няма да се окаже победител, но след като бе елиминиран бях уверен, че първоначалната прогноза ще се окаже реалност. Този пуш се пече от дълго време, даже може би е имало и планове да бъде осъществен отдавна, тъй като помня, че беше спечелил GTK мач, но друго си е да си в Main Event-а на PAIN. Ако обаче се изправи срещу същия световен шампион, то няма да му е лесно.

TNW World Championship
Singles Match
Brock Lesnar (c) vs. Jeff Hardy

- Мачът се изигра с добро темпо и определено имаше този 'big match' feeling. Jeff като типичен underdog се бори до край и определено финишът на този сблъсък доста ми хареса, тъй като се демонстрира какъв звяр е Lesnar всъщност. Лека критика към  @deren, въобще не е длъжен да ми обръща внимание, но точно във финалния пост, в такъв драматичен момент да не вложиш малко повече емоция... На мен не ми допада, макар че си мисля, че перфектно разбирам идеята му да е по-cinematic. Трябваше да се постарае да балансира нещата малко повече, но в крайна сметка аз имам една визия за нещата, той има своята, а това прави тази игра интересна все пак. И двамата излизат силни заради представянето си.

TNW Elite Championship
"The Grand Deletion" Match
The Undertaker (c) vs. Matt Hardy

- Има по-важни неща от един форум. Марто може и да не си изигра мача, но пък това е разбираемо. Случват се такива неща. Това е личност, допринесла много на TNW и винаги се е раздавал през годините, но в крайна сметка понякога това просто не е възможно. Честито на  @FreeRiver, който очаквам да изригва с Matt Hardy. Знам, че това е кечист, който много го радва и винаги успява да се филмира с него.

TNW Global Championship
Singles Match
Johnny Mundo vs. KANE

- Солидно количество storytelling, особено от страна на  @Агента от Сливен. На хартия  @Ceko, имайки предвид репутацията на двамата, се смята за фаворит, но е хубаво за образ като Kane да грабне втората си singles титла от създаването на TNW. Един вид отмъщение за загубата на Kane от Mundo на "PAIN Underway", когато Mundo спечели интерконтиненталната титла.

Singles Match
Seth Rollins vs. AJ Styles

- Смяната на кечиста, която  @Don Scroller извърши предполагам обяснява случилото се. Можеше повече, но дали така са преценили, или не са имали време - само те си знаят.

Singles Match
Roman Reigns vs. MJF

- Логичен победител предвид случилото се по-късно в мелето. Със сигурност ми допадна играта и на двамата. Каквото и да си говорим, и двамата ще са силни шампиони при евентуално спечелени титли. Фараона смятам, че може би с една идея ще трябва да вдигне нивото, за да се задържи в ME сцената. Неговото постоянство и откъм игра, и откъм писане навреме е впечатляваща, но това да си в главните мачове е друга бира. С интерес ще следя представянето му през идните месеци, защото ще работи върху една много добра основа. Reigns му пасва, най-вече на ринга. Може би при евентуален heel turn и смяна на образа (aka "Head of the table") ще го направи по-впечатляващ в сегментите, тъй като точно тази версия на Reigns не е най-удобната от гледна точка на промота най-вече.

FreeRiver, Dimarata, JohnnyZ, Rainmaker, Martozzy and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

ROAD TO PAIN 2023 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ROAD TO PAIN 2023   ROAD TO PAIN 2023 - Page 2 EmptyНед 29 Яну - 19:24

Преди да започна да коментирам турнира. Искам да благодаря на всеки, който писа навреме в мелето. Всички знаят, че водих в началото мача и съм радостен, че толкова бързо успяхме да стигнем до последните номера. Като изключим, че някой се беше оспал, а друг не ми прати постовете си и трябваше да се занимавам с техните акаунти, но нищо. Важното е че всичко беше под контрол и на потребителите им допадна мелето. Благодаря ви отново. Дали това беше най-великото меле? Едва ли. Но определено беше едно от най-добрите. Нарежда се в топ 5 класацията със сигурност. Мязаше ми малко на миналогодишното. Същата емоция, като включим, че последните номера бяха 'звездни'. Завръщането на Японеца беше голям момент. Някои хора го очакваха заради активността му във форума. Заформи се много хубав момент между него и Оуенс и Ролинс. Тримата имат общо. Окада участваше във вражда с Оуенс и Ролинс през 2019 като направи звездни мачове и вражди. Юлиян ми направи много добро впечатление. Имах много яки планове за Слейтър. Щеше да е много яко. Но иначе за самото му участие беше логично да издържи толкова дълго предвид залога. Почна силно мача, а накрая неговата елиминация беше също сила. Мариан за първи път взе кечист, който не е Амброус или Браян. Ще бъде интересно за гледане. Уаят има много хубава медия и вярвам, че Мариан ще я използва, както трябва. Смяната ми с Оуенс не е случайна. Когато го оставих 2019 си обещах, че когато го върна повече никога няма да го сменя, защото това ще ми е последния кечист някога. Смятам че съм се доказал достатъчно през годините и няма нужда да развивам образи. Когато почнах да си пиша излизането в мелето бях настръхнал. Беше толкова лесно за писане. Почувствах се отново в свой води. Нямам търпение да направя нещо велико в моя последен run с Kevin Owens. (Под последен нямам предвид, че ще е няколко месеца или година.) Аз съм много нахъсан отново да стигна върха на хранителната верига с моя човек. Но, нека да обърнем внимание и на победителя. Когато станах главен админ си бях начертал план Сев да спечели мелето. Жалко че не се получи, но много държах 2023 година да издигна Фараона към Световната титла. От както се завърна с Гаргано го виждах като нещо голямо и бъдеща мейн евент звезда. Неведнъж съм разкривал симпатиите към играта му. Респект за Джони, който реши да му даде мелето. Но нищо не е приключило. Те първа започва най-важната част. Аз му пожелавам успех в главния мач на PAIN и дано да се поздрави със Световната титла. Ще му стискам палци. Елита и Световната. Мача на Дамян и Алекс беше много добър. Хаджиев прави интересно царуване. Финиша на мача им беше добре замислен. Дамян не излезе никак слаб. Би се достойно, но не успя да сломи "The Beast". Алекс пътува смело към поредния си PAIN Main Event. Въпреки че има една победа на PAIN срещу две загуби това не означава, че трябва да го отписваме. От много време не е имало такъв доминантен шампион. Враждите, които направи Алекс бяха сила. Имах честта да участвам и аз. На Дамян все му се изплъзва Световната титла, но съм сигурен, че един ден ще стигне до нея. Дамян заслужава уважение за това че не мрънка, както правеха някои хора, които са далеч от е-феда. Малко странно се получиха нещата, защото Ривъра влезе в мелето, като уж загубил мача си, а после се оказа, че взима титлата. Разбира се това е от резултат след пенсионирането на Марто. Жалко наистина, че се налага да се стига до тук. Марто беше много голям е-федър и бях сигурен, че ще направи силно царуване. Кимо миналата година участваше в мач за Елита и беше много близо да я спечели. Тази година късмета му се усмихна и влиза в PAIN сезона като шампион. Очаквам да направи интересно царуване. Ппц първоначалния план си беше Денката да е шампион, но след неговото паркиране се наложи да мислим нови варианти. Вярвам, че Агента бе правилен избор и ще го докаже в следващите месеци, докато държи титлата. Момчето е много нахъсано да играе и се радвам, че се старае. Направи и силно участие в мелето. Интересното е, че си върна титлата точно от човека, който му я отне. Последните месеци не бяха силни за Cekoki. Но имам усещането, че тази година ще е негова. Като цяло двамата влязоха на пожар в мача за Глобала, но пак се получи добре. Честито на новия шампион.

Dimarata, JohnnyZ, Rainmaker, Slavchov15 and Chris Wolf BG харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

ROAD TO PAIN 2023 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ROAD TO PAIN 2023   ROAD TO PAIN 2023 - Page 2 EmptyВто 31 Яну - 21:48

Не следя форума от много време насам и не е редно да коментирам враждите, но след като проследих мелето и взех участие в него, реших да пусна по 2/3 думи за участниците в него!

1. MJF (Geor4) - Eliminated by Triple H - Не съм сигурен дали господин Баев играе за постоянно в ТНВ или се върна само за мелето, но определено записа едно достойно участие, въпреки че почти всички опитваха да го елиминират. В край на сметка бе изхвърлен по интересен начин, който дава предпоставка за интересна вражда в бъдеще.
2. Heath Slater (Yulian) - Eliminated by Bray Wyatt - Лорда ми бе един от фаворитите, защото съм наясно с качествата му и определено има потенциала за победител в такъв голям мач. Няколко фактора обаче му попречиха да победи, според мен. Дали заради ранния си номер в мача, дали заради проявите на несеризност през времето, или пък заради самия избор на кечист... Но в край на сметка Лорда не успя да победи, но записа силно участие!
3. Curtis Axel (Curtis_Axel) - Eliminated by Heath SLATER - Коментара ми е, че нямам коментар
4. Titus O'Neil (Skrolins) - Eliminated by Heath SLATER - Коментира ми е, че нямам коментар
5. John "Bradshaw" Layfield (TommyEnd) - Eliminated by Curt Hawkins - ТомиКрай... ТомиКрай си е ТомиКрай! Изкефих се максимално като каза "Аутиста Джей Уайт" в поста си и определено участието му бе запомнящо се, както и през изминалите години!
6. Santino Marella (Сантино Говняр) - Eliminated by John "Bradshaw" Layfield - Коментара ми е, че нямам коментар
7. Jay White (Chris Wolf BG) - Eliminated by Kevin Owens - Дробо! Дробо изхвърча многократно по време на мелето и главната причина бе именно Свиката. Дали, защото се насра брутално, успивайки се свирепо и пропускайки реда си, или заради шоуто му в Дискордия, но Свиката успя да стане за смях на всички отново. Евала на Пеши че го покри и го докара до топ 10. Догодина повече
8. Rey Mysterio (Rey619Mysterio) - Eliminated by Samoa Joe - Коментара ми е, че нямам коментар
9. Satoshi Kojima (TNW Japan) - Eliminated by Mankind - ЯПОНЕЕЕЕЕЦ
10. Paige (El Diablo) - Eliminated by Satoshi Kojima - Нинка да си... Не бе! Не знам кой игра тука, дали някой от екипа или си беше тя, но участието не се запомни с нищо за съжаление
11. Dolph Ziggler (Ziggler) - Eliminated by Jeff Hardy - Коментара ми е, че нямам коментар
12. Big Show (monday_night_messiah) - Eliminated by Heath Slater, Roman Reigns, Kane, Mankind - Искаше ми се Гената да издържи повече време, но вместо да играе, той предпочете да гледа Брейзърс и по този начин бе елеминиран по доста креативен начин, измислен от Лорда.
13. Sami Zayn (Zayn) - Eliminated by Bray Wyatt - Либератора, бро! Със сигурност Васко се е изкефил на тази поява, макар и да бе изиграна от екипа, иначе участието бе кратко, нормално за второстепенен акаунт.
14. Curt Hawkins (Slavchov_15) - Eliminated by Mankind - Върнах се само за мелето, за бройката. Все пак по-добре връщане само за една вечер, отколкото участие на второстепенен акаунт. Първоначалната ми идея бе да се самоелиминирам, но в последствие плана се промени и мисля че доставих с участието си в тазгодишното меле.
15. Mankind (Teodosiy) - Eliminated by Kane - Меодосий! Предател! Не бе... Меодосий си отмъсти за това че аз го метнах миналата година и се изкефих максимално на това, защото един вид си беше развиване на история. Също така доста се изкефих на някои лафове, които пусна в постовете си и според мен не трябваше да бъде махан толкова рано и то баш от Агента...
16. Adam Cole (Independent) - Eliminated by Matt Hardy - Божо направи нещо пободно на моето участие, не се задържа дълго, но определено бе приятна поява.
17. Samoa Joe (makaveli777) - Eliminated by Seth Rollins - Ни го знам, ни го познавам!
18. The Miz (Ultras-48) - Eliminated by Kane - Ултраса беше заседнал на маса и не успя да остане дълго, което като че ли малко прееба образа му, но това си е само мое мнение.
19. Jeff Hardy (Dimarata) - Eliminated by Johnny Mundo - Димарата бе! Както винаги е много приятно да гледаш играта и постовете на Димарата, който винаги е бил на нужното ниво и успя и тук да запише силна игра. Не издържа дълго, но въпреки това достави.
20. Chris Jericho (Shizo) - Eliminated by Kazuchika Okada - Свети Шайзе до колкото знам не се е завърнал само за мелето, а ще остане да играе, което е похвално и му пожелавам успех. Писа на време и достави за мелето със силно представяне.
21. Johnny Mundo (Ceko) - Eliminated by Matt Hardy - Цеко, подобно на Димарата и Свети Шайзе също направи силни постове, но не издържа дълго, което бе жалко, но факт.
22. Matt Hardy (FreeRiver) - Eliminated by Roman Reigns - Безплатната река успя да спечели една от главните титли на ТНВ и в същото време бе елиминиран от самия победител в мелето, което го издигна доста като образ, а участието му, разбира се бе на страхотно ниво.
23. Roman Reigns (The Pharaoh) - WINNER - До някъде логичен победител, имайки предвид че миналата година се заяви че ще се налагат нови лица в мейн евента и неговото име доста се върти като потенциален световен шампион и логичното се случи! Дано да оправдае очакванията.
24. Bobby Lashley (Light) - Eliminated by Roman Reigns - Много се изкефих, когато Йоан се появи в мелето, но за голяма изненада той не само не се задържа дълго, ами направо бе метнат още преди да напише и един пост. Въпреки всичко записа участие, което си бе добра новина, особено за Комитета!
25. Kane - Агента от Сливен - Eliminated by Seth Rollins - Агента остана доста дълго в мелето, освен това направи няколко елиминации, а на всичко отгоре дори май е и шампион. На фона на това, някои неща, които пишеше в постовете си в мелето бяха крайно не на място. Пример: писа че Ролинс е в мелето, още преди Джони да в излязъл и някакви неща за другия е-фед, което е несериозно.
26. Bray Wyatt (GodNikolov) - Eliminated by Kevin Owens - Марианката бе! Велико завръщане от страна на Мариан, който накара форума да изригне при появата му и направи доста силно участие между другото. Дори успя да направи две култови елиминации, запращайки Зейн към фризьорския салон и Слейтър към борсата!
27. Seth Rollins (JohnnyZ) - Eliminated by Roman Reigns - Финалиста в тазгодишното меле! Много силно участие, но няма как и да бъде иначе, все пак това е човека, който държи рекордите за най-много прекарано време в меле и най-дълго царуване с Вхц. До колкото разбрах от Пеши, той е трябвало да спечели, но е предоставил възможността на Фараона, за което евала!
28. Kazuchika Okada (Rainmaker) - Eliminated by Seth Rollins - Алфа педелюра на компанията! Велико завръщане, което донесе доста РЕАКЦИИ! Алфата върна своя легендарен персонаж, с който постигна и най-големите си успехи в ТНВ и определено ще е много интересно какво ще се случи с него от тук нататък. Иначе за самото меле, той бе надеждата на Комитета за краен победител, но за съжаление не успя да ни донесе победата, но определено записа силно участие!
29. Triple H (Imperator Sev) - Eliminated - Това, което исках да направя аз, го направи Сев Бум най-големия! За самото меле, няма какво толкова да кажа, защото то бе кратко и бе само, за да премахне MJF, след което напусна сам.
30. Kevin Owens (Don Scroller) - Eliminated by Kazuchika Okada - Пешинатора също по подобие на Алфата върна легендарен за себе си персонаж, с който влезе в топ 4. Силно участие и от неговата страна, завършило с елиминация от японеца, с който се псуват от месеци в общите чатове, което донесе огромна емоция на всички, както в групите, така и в разговора в Дискордия!

В край на сметка, да обобщим. Мелето поне за мен не бе от най-силните, но определено бе стабилно. Победителя, а някои бе изненадващ, за други не толкова, надявам се да оправдае очакванията и да не разочарова хората, избрали го за победител. Както се казва, той е свършил работата на половина и трябва да довърши нещата на Пейн! Като за последно бих искал да кажа, че мелето беше... ЗВЕЗДНООО, ХА-ХААА!

FreeRiver, JohnnyZ, Yuliyan, Scroller and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

ROAD TO PAIN 2023 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ROAD TO PAIN 2023   ROAD TO PAIN 2023 - Page 2 EmptyВто 31 Яну - 21:54

Хубаво меле се получи, изкефих се на Свиката как надгради с поста от един ред и даже не писа такъв в появяването си. Изкефих се, че елиминирах Славуцата. Изкефих се как Пешляко след цял месец крещене на ЯПОНЕЕЕЕЕЦ бе елиминиран от плешивия японски гъз- алфа педелюра на компанията. Изкефих се на мелето и на победителя и като за финал... Педелюр... ТИ СИ *****

FreeRiver, JohnnyZ, Yuliyan and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ROAD TO PAIN 2023 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ROAD TO PAIN 2023   ROAD TO PAIN 2023 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ROAD TO PAIN 2023
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Road to Pain (2021): The Road Begins
» PAIN XIV (2023) - La vitrine des immortels
» Road To Pain
» Road to Pain (2019)
» ROAD TO PAIN 2014

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2023-
Идете на: