Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW Feud of 2022

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

TNW Feud of 2022 Empty
ПисанеЗаглавие: TNW Feud of 2022   TNW Feud of 2022 Empty26/12/2022, 17:14

...
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

TNW Feud of 2022 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Feud of 2022   TNW Feud of 2022 Empty27/12/2022, 14:09

- Ladies and gentlemen, please
welcome, Jerry "The King" Lawler!


TNW Feud of 2022 Z6bUp5f

- Merry Christmas, folks! *YEAA-AA-AAH!* Следващата категория е изключително лична, защото заслугата за наградата не принадлежи на един, а на цели двама човека! Тук обаче не става въпрос за приятелство и работа в екип... Точно обратното! Става въпрос за една люта вражда! През дългогодишната си кариера съм ставал свидетел на стотици съперничества, повечето от които отдавна вече съм забравил. Има обаче и такива, за които все още си спомням и съм сигурен, че ще помня още много дълго време! Такива, които остават в съзнанието ни с години наред! Точно такова е и съперничеството на победителите ни в категорията "Feud of The Year"! Двама мъже - една война! Война, направила ни свидетели на няколко епични битки, които ще останат в историята завинаги! Дами и господа, наградата за вражда на 2022 година отива при... *Jerry Lawler отваря плика*

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

TNW Feud of 2022 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Feud of 2022   TNW Feud of 2022 Empty30/12/2022, 19:06

TNW Feud of 2022 AL9nZEUM44ee0CDJ29BzNU9xxVO7XJoSZV9zc7jaBWAoZONLtGdJHlUYYedDD-pNlAWDL17cdL8suHGU5dH3LIaOVS1jvuK8xJv6G7WkqgZ3bwM4EM-qgA1JWga_8VrvRucHnsVbErrBIK5JXbrFKJZ2KfxW=w320-h180-no?authuser=0

- Липсваше ми това място! Страхотно е да се завърна, макар и все още да не съм напълно готов да правя това, което най-много обичам – да се бия! Обаче ви уверявам, че много скоро и това ще стане! Искам да благодаря на всички фенове на Total Nonstop Wrestling тук в залата, така и на тези пред малките екрани! Аз и Will Ospreay спечелихме тази награда благодарение на вас! Искаше ми се Will Ospreay също да бъде тук и заедно да се появим пред вас, но явно това няма да стане тази вечер. Надявам се в най-скоро време да се срещнем с него и да му стисна ръката, защото и двамата имаме заслуга за тази награда, която е в ръцете ми. С него направихме вражда и мач на PAIN XIII, които ще се помнят много дълго време. С тази спечелена награда нашата вражда бива записана със златни букви в историята на TNW! Закривам годината контузен, но статуетката “Feud of the Year” значително ми подобрява настроението и ме мотивира още повече за идната 2023 година. Още веднъж благодаря на всички вас, благодаря на Will Ospreay и благодаря на ръководството на федерацията! Обещавам ви, че съвсем скоро ще видите Finn Balor отново в действие!

Dimarata and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNW Feud of 2022 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Feud of 2022   TNW Feud of 2022 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW Feud of 2022
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» TNW Feud of 2019
» TNW Feud of 2020
» 16. FEUD OF THE YEAR
» TNW "You Still Got It" of 2022
» TNW Talker of 2022

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Slammy Awards 2022-
Идете на: