Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW "You Still Got It" of 2022

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

TNW "You Still Got It" of 2022 Empty
ПисанеЗаглавие: TNW "You Still Got It" of 2022   TNW "You Still Got It" of 2022 Empty26/12/2022, 17:13

...
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

TNW "You Still Got It" of 2022 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW "You Still Got It" of 2022   TNW "You Still Got It" of 2022 Empty26/12/2022, 21:04

- Ladies and gentlemen, please welcome
TNW Hall of Famer - Bret "The Hitman" Hart!


TNW "You Still Got It" of 2022 YEqqdmi

- THE HITMAN IS BACK, BABY! *YEAA-AA-AAH!* Тази вечер "Стрелеца" ще влезе в ролята на добрия старец Дядо Коледа и ще зарадва една от суперзвездите на TNW с награда Slammy! Знаете ли, вече се намирам в този етап от своята кариера, в който започвам да си задавам въпроса - мога ли го все още? Дали великият Bret "The Hitman" Hart все още си го бива? *YES! YES! YES!* Дали мога да се върна на ринга и да се бия също толкова добре, както го правех преди години? Сигурен съм, че много мои колеги си задават абсолютно същия въпрос. Истината е, че не е никак лесно да стигнеш до върха в този бизнес. Още по-трудно обаче е да се задържиш на него! Има обаче един човек, който остарява като виното! Човек, който с годините сякаш става все по-добър! За него изразът "Формата е временна - класата е вечна" важи с пълна сила! Дами и господа, победителят в категория "You Still Got It"... *Bret отваря плика*

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

TNW "You Still Got It" of 2022 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW "You Still Got It" of 2022   TNW "You Still Got It" of 2022 Empty31/12/2022, 02:20

TNW "You Still Got It" of 2022 IPGuYdF

- "Все още го можеш." Всяка голяма звезда би се обидила, ако получи това Slammy. Знаете ли защо? Защото през останалото време все едно не си правил нищо. При мен не е така. Аз винаги съм бил на едно много високо ниво. AJ Styles никога не е бил в слаба форма. Та, аз съм осемкратен Световен шампион. Как така все още го мога? Винаги съм го можел. Но все пак от една страна бих искал да ви благодаря, защото виждате явно стария AJ Styles, който всички искате да гледате. Макар и да не се развиха нещата по план от турнира, аз няма да се откажа от моята цел и ще я преследвам до край. Тази вечер няма как да присъствам на церемонията, защото съм с моето семейство на тази празнична седмица, а и като гледам нямаше да пропусна много, защото човека от когото трябва да си взема статуетката е Bret Hart. Защо за подигравка е това? Поне като ще ми връчвате такова Slammy да беше от човек, който някога го е можел. BOOOOOOOOO! Нормално да ме освирквате, но истината е една. Този човек никога не го е можел и никога не е бил от великите. Той е поредния надценен кечист като Seth Rollins. Не бих искал да получа моето Slammy от този човек. Затова предпочитам да дойда другата седмица, когато ще се завърна в шоуто Rampage и ще си взема статуетката, вместо да отделям секунди внимание на човек, който никога не съм уважавал. Благодаря за признанието и ако може Bret, не пипай Slammy-то ми, а го остави да го вземе някой от екипа и да ми го връчи следващата седмица.

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNW "You Still Got It" of 2022 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW "You Still Got It" of 2022   TNW "You Still Got It" of 2022 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW "You Still Got It" of 2022
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» TNW Feud of 2022
» TNW Match of 2022
» TNW Performer of 2022
» TNW Return of 2022
» The Showdown 2022

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Slammy Awards 2022-
Идете на: