Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW Performer of 2022

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

TNW Performer of 2022 Empty
ПисанеЗаглавие: TNW Performer of 2022   TNW Performer of 2022 Empty26/12/2022, 17:15

...
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

TNW Performer of 2022 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Performer of 2022   TNW Performer of 2022 Empty27/12/2022, 14:27

- Ladies and gentlemen, please welcome
Ricky "The Dragon" Steamboat!


TNW Performer of 2022 OuCIOzU

- Церемонията по връчването на ежегодните награди "Slammy" за 2022 година продължава с категорията "Performer of The Year"! С ръка на сърцето смея да твърдя, че именно тази статуетка е една от най-престижните, имайки предвид колко трудно е да бъде спечелена. Победителят в тази категория съвсем спокойно може да бъде наречен "Mr. No Days Off"! Става въпрос за човек, който се труди изключително много през изминалата година, както на ринга, така и извън него. Човек, който се отличи от останалите със своите невероятни усилия и постоянство. Дами и господа, за мен е чест да връча наградата Performer of 2022 на един достоен човек и атлет, а именно... *Ricky Steamboat отваря плика*

Spoiler:

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

TNW Performer of 2022 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Performer of 2022   TNW Performer of 2022 Empty28/12/2022, 00:05

TNW Performer of 2022 EGXC8sk


- WOW!!!..OH MY GOD!..I...I literally can't belive!!!...''PERFORMER OF 2022''!!! I'M THIS ONE!!! И НАГРАДАТА МИ Е ВРЪЧЕНА ОТ САМИЯ...О, БОЖЕ...МОЯ ИДОЛ ОТ ДЕТСТВОТО RICKY 'THE DRAGON' STEAMBOAT!!! RICKY, MAESTRO, COME ON HERE (той прегръща легендата, а цялата зала аплодира този велик миг)!!! И в най-смелите си мечти не съм се надявал, че ще изживея този момент в такъв пълен блясък и ще сбъдна тази така съкровена мечта! О, Рики, дори това, че те виждам, е много по-голяма награда за мен, отколкото някаква си там златна статуетка! Маестро, гледах последния ти мач за кеча преди месец! Това, което ще ти заявя директно в очите е, че ти просто си върховен! Неподвластен и вечен! YOU JUST MADE ME CRY LIKE A LITTLE KID, DEAR DRAGON!!!..Но, нека кажа каквото имам...Просто не знам отново къде да започна...За всичките тези месеци, прекарани в пределите на Total Nonstop Wrestling, научих толкова много! С цената на всичко, което съм, с цената на всичко, което имам и с цената на всичко, чрез което получавам ежедневна подкрепа по различни начини и поводи, аз направих невъзможното за доста други хора...Първо европейски, след това - глобален шампион! Всяка титла, всяко признание е нова крачка към постоянно натрупване на опит. Опит, който те издига все повече, приближавайки те до върха на планината Ръшмор. А именно - Светия граал на всяка федерация - Световния трофей! Амбициите ми бяха да държа него на рамото си в този момент, но все още явно не е настъпил подходящият момент. Нищо - аз съм наистина търпелив и целеустремен човек, ще дойде и той. Важното е, че сега, на най-светлия празник в нашата религия - Коледа, аз съм тук, пред вас, получавайки любовта на Народа. Любов, караща ме да бъда все по-добър и с все по-силен и сърцат дух, чрез която, именно, побеждавам всяко препятствие и всеки негодник, изпречващи се на моя славен воински път. В името на родината си - Кралство Шотландия и крал Чарлс III, аз ви обещавам, че ще защитавам сламито ''PERFORMER OF THE YEAR'' докато последната ми капка кръв изкапе от моето тяло! Because I'm the CHOSEN ONE - ''THE SCOTTISH WARRIOR & PSYCHOPATH'' DREW MCINTYRE!!! THE LORD OF THE SWORD AND THE WARRIOR OF SUPERIORITY!!! THANK YOU ALL MY FANS IN THE WORLDWIDE, I PROMISE ALL OF YOU I WILL BE UNDEFEATABLE! ANYONE MEANS NOTHING TO ME!!!

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNW Performer of 2022 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Performer of 2022   TNW Performer of 2022 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW Performer of 2022
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Slammy Awards 2022-
Идете на: