Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW Talker of 2022

Go down 
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

TNW Talker of 2022 Empty
ПисанеЗаглавие: TNW Talker of 2022   TNW Talker of 2022 EmptyПон 26 Дек 2022 - 17:14

...
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

TNW Talker of 2022 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Talker of 2022   TNW Talker of 2022 EmptyВто 27 Дек 2022 - 12:39

- Ladies and gentlemen, please
welcome, Stephanie McMahon!


TNW Talker of 2022 SgRbndq

- Добър вечер, дами и господа! Весела Коледа! *YEAA-AA-AAH!* Навръх най-светлите празници в годината, голямото семейство на Total Nonstop Wrestling се събира заедно, за да отпразнува със стил! И докато филмовата индустрия се слави със статуетката "Oscar", а пък музикалната с отличието "Grammy", ние отдаваме заслуженото на нашите суперзвезди с наградите "Slammy"! Ежегодна церемония, превърнала се в истинска традиция за нас! И макар да се славим с това, което правим на ринга, има още един аспект в нашата професия, който е не по-малко значим! Както Библията гласи: "В началото бе словото" (Йоан 1:1). Мнозина са тези, които притежават физическа сила, но хората, способни да спечелят война само със силата на своите думи се броят на пръсти! Точно такъв е и победителят в следващата ни категория! Човек, който ни кара да настръхнем още щом чуем гласа му! Човек, който съвсем спокойно би могъл да се нареди до велики оратори като Winston Churchill и Martin Luther King Jr. За мен е истинска чест и удоволствие да ви представя победителя в категорията Talker of The Year за 2022... *Stephanie отваря плика*

Spoiler:

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

TNW Talker of 2022 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Talker of 2022   TNW Talker of 2022 EmptyСъб 31 Дек 2022 - 17:29

TNW Talker of 2022 1QaJM1b

- SEEETH FREAKIN' ROOOLLIIINS!~



*YEAA-AA-AAH!!*

TNW Talker of 2022 HQ7X20Y TNW Talker of 2022 LrLcs94

THE CROWD GOES WILD! Музиката на The Architect гръмва в Target Center, а феновете по трибуните вече са на крака, за да посрещнат своя любимец! Rollins се появява в началото на рампата, което усилва децибелите в залата още повече! Тази вечер обаче Seth не препуска напред с танцова стъпка както обикновено, а вместо това се придвижва с помощта на патерици. На турнира Over The World, той премина през изключително тежък за Световната титла срещу Brock Lesnar и AJ Styles. The Architect остави сърцето и душата си на ринга, но в крайна сметка именно шампионът успя да грабне победата. Тази загуба със сигурност тежи, но по-притеснителното в случая е физическото състояние на Rollins, което очевидно не е никак добро. Левият му крак се превърна в основна мишена през последните два месеца и в крайна сметка това си каза тежката дума. Seth накуцва бавно към подиума и очевидно изпитва сериозна болка, съдейки по изражението върху лицето му. Въпреки загубата на турнира и контузията обаче, Rollins изглежда щастлив от факта, че за пореден път ще бъде награден със статуетката Slammy за "Talker of The Year". Той прегръща Stephanie McMahon, която го поздравява, а след това му връчва наградата. Музиката на Seth постепенно утихва, а в залата настава тишина. Всички тръпнат в очакване да чуят речта на човека на един от най-добрите оратори в историята на развлекателния спорт - Seth Freakin' Rollins!

TNW Talker of 2022 QpLajrE TNW Talker of 2022 UqyZD1E

- Благодаря ти, Seph! Merry Christmas, Minneapolis! *YEAA-AA-AAH!* Знаете ли, през последните няколко години се роди една нова коледна традиция. Наред с украсяването на елхата и размяната на подаръци, празникът носи със себе си и наградата Slammy за Talker of The Year, която се връчва на Seth Freakin' Rollins! Някой би си казал, че пиша писмо до Дядо Коледа всяка година, пожелавайки си именно тази статуетка! Well... I guess I've been a good boy this year! Ха-ха-ха! Сега сериозно! Краят на годината наближава и идва моментът, в който всеки един от нас си прави равносметка за последните дванадесет месеца. Е, дойде време Seth Rollins също да тегли чертата! 2022 ще остане в съзнанието ми като една от най-специалните години от моята кариера. Миналата година по това време бях вкъщи заедно с близките си, мислейки си, че повече никога няма да стъпя на този ринг. Бях твърдо решен да се отдам изцяло на семейството ми и да не поглеждам назад нито за миг. Имаше обаче едно нещо, което ме дърпаше като магнит и то бе любовта към този велик спорт! 2022 ми показа, че дори след всички тези дълги години, искрата в мен не просто все още е жива, но гори по-силно от всякога! И повярвайте ми... Тя никога няма да угасне! Защо? Защото обичам това, което правя и го правя не за себе си... а за всички вас! Хората, които ми давате стимул да продължа да бъда най-добрата версия на себе си през всички тези години! Хората, които ми подадоха ръка и отново повярваха в мен, дори когато не го заслужавах. Вие сте причината в момента да държа тази награда в ръцете си! Най-голямата награда за мен обаче обаче остава това да ви радвам със своите победи на ринга! Да виждам усмивките върху лицата ви! Да правя щастливи хората, които смело мога да нарека моето второ семейство! Поглеждам към вас и ви обещавам, че това е едва само началото! Най-доброто от Seth Freakin' Rollins тепърва предстои! IT'S TIME TO PUT MY MONEY WHERE MY MOUTH IS!

TNW Talker of 2022 S8kh1Xp

*YEAA-AA-AAH!!*

FreeRiver харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TNW Talker of 2022 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TNW Talker of 2022   TNW Talker of 2022 Empty

Върнете се в началото Go down
 
TNW Talker of 2022
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» TALKER OF THE YEAR
» TNW "You Still Got It" of 2022
» TNW Gimmick of 2022
» TNW Talker of 2020
» TNW "OMG" Moment of 2022

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Slammy Awards 2022-
Идете на: