Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Empty
ПисанеЗаглавие: 13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE   13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Empty18/9/2022, 18:44

...
Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE   13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Empty24/9/2022, 01:01



-------------------------------------------------------------------------------------------------
13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Ratedr 13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Ratedr-2
-------------------------------------------------------------------------------------------------

13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE BB1VW4T

-------------------------------------------------------------------------------------------------
13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Ratedr-3
-------------------------------------------------------------------------------------------------


Дами и господа, ето че настъпи и моментът тази вечер, за да видим и този човек - "The Rated-R Superstar", The World Heavyweight Champion, EDGE! Човекът, който може би вече абсолютно затвърди името си като 'правилният човек', а и не само! Всички от TNW Universe станаха свидетели на едно грандиозно завръщане преди часове - Minoru Suzuki! Завръщане, което малцина очакваха, че изобщо е способно да се случи! Suzuki бе върнат и пратен в директна схватка, в мач без почти никакви правила от Hulk Hogan, за да може да направи така, че да подложи Шампиона на тест! Тест, който не само, че Edge издържа и премина успешно, но и доминираше през целия мач! Мач, който за него беше поредната 'разходка в парка', затвърждавайки не само името си, но и думите, които изрече не отдавна - че е абсолютно сам, както и това, че не иска приятели, тъй като цялата тази съблекалня иска парче от него, иска парче от короната му! В момента, собственикът на компанията е с вързани ръце, защото Edge излезе от този мач цял, а на всичкото отгоре го направи по изключителен начин! Да, мнозина казаха, че Lita, която не виждаме тази вечер с "The Rated-R" е главния виновник за това, Edge да е все още с короната на главата си, но в крайна сметка това няма абсолютно никакво значение. От значение е само и единствено едно - изходът от мача, крайния победител, а той се нарича "The Rated-R Superstar" and STILL THE CHAMP - EDGE! Тази вечер изглежда ще да е специална за него, съдейки по официалното му облекло, подлата усмивка, гордата крачка по рампата, както и подлата му усмивка, която никога не слиза от лицето му! Ходейки под светлината на прожекторите, както и всички освирквания, Edge е г отов да продължи своето царуване като господар, а и не само - като човек, който не веднъж е доказвал, че не само може, но и следва своята собствена съдба! Или по-скоро, сам решава как да следва своята собствена съдба!

13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE BB1VW4T
***

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE   13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Empty24/9/2022, 01:14

***
13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE BB1VW4T


-------------------------------------------------------
13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Ratedr-4
-------------------------------------------------------


-    Чаках тази вечер, както и този момент да настъпят достатъчно дълго време! Всички вие, овце такива, извадихте и последната си стотинка, за да ме видите тази вечер унижен! За да ме видите, как аз губя моята Световна титла и се появявам тази вечер под черупката си, без короната! Но знаете ли какво? СГРЕШИХТЕ! People in the cheap seats?! WRONG! Front row men?! WRONG! All the kids?! WRONG! WRONG! WRONG! WRONG! AND MOST IMPORTANTLY - HULK HOGAN - WRONG! Точно когато, компанията си мислеше, че може да ме изправи пред огромно изпитание, или да направи така, че да прекрати нещо, което не може да бъде спряно - аз отново с доказах пред цял свят! Доказах пред цял свят, че съм правилния човек, че мога да го направя - сторих го! И то само как, а? Отново Hogan реши, че може да открадне моя spotlight, връщайки в TNW лице, което беше на тъмно цели осем месеца, лице, което лекуваше травмата си толкова дълго време, че не беше ясно дали изобщо ще стъпи обратно на този ринг, камо ли да се изправи срещу мен! Лице, което откакто се биеше в TNW, жънеше успех след успех, но му липсваше само едно - Световната титла! Да, точно така, говоря за Minoru Suzuki! Но знаете ли какво? Suzuki е поредният провалил се, поредният, който се удави в огромната и тъмна бездна и стана жертва на неизбежното! Сега той е отново там, където му е мястото, далеч от моя ринг, от моята компания ближейки раните си - ЗА ДОБРО! Вече доазах на цял свят, че нищо и никой не може да ме спре, както и това, че всеки изправил се на пътя ми - ще бъде поредната жертва, ще последва съдбата си и няма да може да се мери със Световния шампион! И говорейки за това - всички се чудите, нали?! Всички се чудите, как Шампионът може да се появи тази вечер тук без своя шампионски колан? Е, аз имам отговорът на този въпрос! Тъй като смятам, че вече успешно затворих една страница и съм на път да отворя друга, както и фактът, че вече няма на кого и какво да доказвам, реших да престъпя не с една, а с две крачки напред! Реших, че е време да се отърва от това, което компанията смята за свое, което TNW смята, че притежава, ЗАЩОТО АЗ СЪМ TNW! АЗ СЪМ ТАЗИ КОМПАНИЯ И ТАЗИ ЕРА ЩЕ ПРОДЪЛЖИ С ПЪЛНА СИЛА - "THE RATED-R ERA"...

-------------------------------------------------------
13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Ratedr-5
-------------------------------------------------------


-    Невероятен е, нали?! Истинска красота, нали? Това е шампионският колан! Коланът, който принадлежи само и единствено на един господар - МЕН! На човекът, който ръководи цялата тази компания! На човекът, който всяка вечер и всяка седмица прави така, че това място наречено Total Nonstop Wrestling да бъде видяно от цял свят! Благодарение на мен, тази компания е все още това, което е и продължава да бъде, а е и нещо много повече от това! Затова, време е да направя следващите както казах - две крачки напред! След като вече стана ясно, че Suzuki е поредната ниска летва за мен, всеки един от вас най-после ще ме възнагради с нужното уважени и признателност! АЗ СЪМ ВАШИЯТ СВЕТОВЕН ШАМПИОН - НЕИЗБЕЖНО Е! Няма човек в тази съблекалня, който да опровергае това, няма абсолютни никой в тази компания, включително и Hulk Hogan, който може да спре това - да спре това истинско и величествено царуване! Тази титла принадлежи само на мен и единствено мен... Погледнете ме, вървя по позлатената пътека с короната на главата си и няма кой и какво да помрачи този факт... IT IS INEVITABLE - "THE RATED-R ERA" IS UNSTOPPABLE...

13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE BB1VW4T
***

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

Yuliyan and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Hulk Hogan
Superstar
Superstar
Hulk Hogan


Location : Бургас
Join date : 02.06.2018
Posts : 102
Age : 39

13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE   13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Empty25/9/2022, 22:32



*YEAAA-AAH!!*

13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE NQ4JPRG

- Намалете музиката, намелете музиката, Острие стой точно, където си, не прави нито крачка назад. За последните няколко месеца ти неуморно показваше липса на уважението към феновете на тази федерация, към ръководния екип на компанията, към колегите си… но това? Това е неуважение спрямо Световния пояс! Мъжете, великите мъже вдигали това отличие над главите си , в момента се чувстват отвратени от това, което правиш с най-ценното кътче от историята на компанията! Няма да допусна подобно нещо! НЯМА! *Hogan се придвижва надолу по рампата и се качва на ринга*

13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE WfuPTR3

- Поздравления, на Mayhem успя да преминеш избрания ми  опонент. И, да може би си прав донякъде. Зад гърба ми няма атлет, който да възвърне честта на Total Nonstop Restling, изскубвайки златото от теб… *Подла усмивка се поражда на лицето на Острието* но…това не означава, че ще позволя да представяш компанията по време на най-голямото събитие за есента! Да не се казвам Hulk Hogan ако позволя над 40 хиляди мексикански фенове да посрещнат теб като Световен шампион в тежка категория! Царуването ти с тази титла ще приключи много преди тазгодишното издание на Tempe Of The King , то ще приключи още следващата седмица в Rampage! ЧУХТЕ МЕ! Острие, ти ще защитаваш Световната титла на компанията в главния мач на Rampage 486! А срещу кого ли? Хо-Хо, Братко! Както казах, едва ли има човек в съблекалнята на когото мога да поверя такава задача, но за мой късмет, в телефонния ми указател фигурира номера на създание, когото не мога да кажа, че попада в категория „човешко създание“. Острие.. Приветствай следващия си опонент…
Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE   13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Empty25/9/2022, 22:58

FreeRiver, Yuliyan and Light харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE   13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Empty26/9/2022, 21:20



13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE AL9nZEVIrnEmx5_Ik-9MnD-tVDz3eb-FQFUjOFJvpZHJIAr7x_hJGGWLdca9Hc4jT8kNz8UsIuKBwEhiSVRZcUDXtbe0ptKZPQsOmrf5LTnnsgvrxGr6CDXv9cLaRRsVeLq2u2TOBuIi0PggiSZzo8pSVYC0CA=w370-h208-no?authuser=0 13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE AL9nZEXO-oO8AF7mX41Uog3udrx5NYZUPct7hQ0ch7zvKgBRudf5o53y2s2C1_YLPMOHeITFlzdOdg_O5jMeIHiFKTFV7yURd-SWXFS4KWdHZOK0o0rq3x7h67dFUUiFgLf6Nm26B5z_JZaOCddfSBnv5H7fZg=w370-h208-no?authuser=0

НЕ! НЕ! НЕ! НЕЕЕЕ! ТОВА Е НЯКАКВА ШЕГА!  СЪНУВАМЕ ЛИ? БРОК ЛЕСНЪР! БРОК ЛЕСНЪР! ЗВЯР! ЗВЯР НА ХОРИЗОНТА! ПОГЛЕДНЕТЕ ОСТРИЕТО, ПОГЛЕДНЕТЕ ОСТРИЕТО! СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН ИЗПАДНА В ШОК. ОЧИТЕ МУ ГОВОРЯТ ПОВЕЧЕ ОТ ХИЛЯДИ ДУМИ! Хълк Хоган туко-що изкара последния коз от ръкава си, и то какъв! Собственикът Хоган слиза от очертанията на ринга за да може остави достатъчно пространство за опознателната среща между „Категоризирата Суперзвезда“ и „Звярът“. Разумното решение е шампиона да последва примера на работодателя си и да застане възможно по-далеч от идващото подобие на човек, но страхът за който може да бъдем сигурни, че се е впил от главата до петите в тялото на Острието, не му позволява да направи и сантиметър в противоположната посока. Леснър не губи нито една секунда в оглеждане на публиката, която не е виждал нито веднъж за последната близо една година, а директно се насочва към бъдещия си съперник. Само за броени секунди, зрителите на шоуто получиха толкова големи новини, че не е сигурно дали са успели да анализират чутото и видяното до момента. Брок Леснър не само е пред очите ни за момента, а дори ще го видим в действие след по-малко от седем нощи! Просто нереално! Една вечер, която трябваше да бъде само и единствено запомнена като празненство за Острието е на път да се превърне в същински кошмар. Новият дизайн на пояса, изработен специално за шампиона и, може да има далеч по-кратък жизнен път от колкото е била изработвана. Новият ни претендент се покачва на ринга, а зад него вярно стои адвокатът му Пол Хеймън. С всеки сантиметър в който двамата мъже се доближават един до друг, главата на Острието започва да се навежда по-надолу и по-надолу….

13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE AL9nZEW3gmGoxf5FpqZ5SerrrKVtUxsmCa515Ul8NFln4_tRBkfJ24365kzX7P6A_mR2qrYi2zQHC60qrmWpryZy63PalunO8D3d2gUnQ5wu-qpuwERk9F2LXoCZ9ZlnU8g0l6QilwvAqgJh-RQzRFZIgzlb-g=w370-h208-no?authuser=0

ОСТРИЕТО НЯМА СМЕЛОСТ ДА ПОГЛЕДНЕ ЗВЯРА В ОЧИТЕ! АКО ИМА ФЕНОВЕ НА ШАМПИОНА, ТО ПО-ДОБРЕ ИЗГАСЕТЕ ТЕЛВИЗОРИТЕ СИ! ТОВА Е УНИЗИТЕЛНО! Брок още не е повдигнал пръст към съперника си, а вече Острието изглежда по-премазан отколкото физическите сблъсъци с последните си съперници! Ето това е ефектът на Звяра, ето това се случва, когато срещу теб стои създание умеещо да постави край на живота ти за части от секундата! Толкова много усилия, толкова много мисъл, всичко, което Острието положи и изгради през последните няколко месеца е на път да рухне за няколко дни. Седем нощи! Само толкова ни делят от най-голямото предизвикателство не само в царуването на сегашния ни шампион, но и в самата му кариера. Най-хитрият човек в този бизнес в момента е видимо блокирал, мозъкът, който ражда идеи от които той да се възползва по най-добрия и успешен начин е напълно зациклил, а причината за това е една – страх. Без нито капка двоумение че може да прозвучи пресилено , трябва да кажем, че ЖИВОТЪТ на Острието е в опасност заради една от най-опасните личности раждани на планетата ни.

13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE AL9nZEUmcEKxMEMONAb8umboFwJB3w16KPYfvPsS-UhGhXiUlBUBl9q6q8sm8vwYxQCs4U_55Bnxe_2yn1qJYRB5AywtJuzIpuHBd-Y5fYB3uzc3FyuhakpwK3e0660zQDA1b77gjYzLhm82nnK-FS3BdzAntw=w370-h208-no?authuser=0

ЕТО! ЕТО ТОВА ДЕЙСТВИЕ Е КРАСНОРЕЧИВО! ШАМПИОНЪТ ПРАВИ КРАЧКА НАЗАД! ШАМПИОНЪТ СЛИЗА ОТ БОЙНОТО ПОЛЕ, НЕ ОТМЕСТВАЙКИ ПОГЛЕД ОТ БРОК. Ако го направи дори за секунда, то жителите на Суплекс градът ще се увеличат поне с един човек повече. Докато слиза от ринга, Острието се удари в Хълк Хоган, е, всичките разправии между двамата в момента остават на заден план, персонажът на собственика изобщо няма да фигурира в съзнанието на шампиона в идните няколко дни. Там ще има място само за едно име – Брок Леснър. Звярът изглежда готов. Не. ТОЙ ИЗГЛЕЖДА ГЛАДЕН! Уважаеми зрители, след тази вечер може да твърдим, че най-голямото събитие за есента  ще изглежда МНОГО по-различно от първите ни прогнози и виждания. Препълненото съоражение носещо името Estadio Azteca в Мексико е на път да посрещне един много по-различен Световен шампион. Бъдещето на пояса не е бил в толкова голяма неяснота от страшно дълъг период от време. Като зрители може само да се облегнем и да се наслаждаваме на шоуто, което е гарантирано, щом името на Брок Леснар фигурира в сметките. Останете с прогрмата ни и не пропускайте епизода следващата седмица в който Световната титла в тежка категория ще бъде заложена на карта!

Dimarata and Light харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE   13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE Empty

Върнете се в началото Go down
 
13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. Live from the backstage with TNW World Champ - The Rated-R Superstar Edge
» 2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge
» 1. Opening: In-ring promo with the TNW World Heavyweight Champion - Edge
» 10. Footage after the match for Edge's Rated-R Ring
» 5. Half Hour Show: Special Match For Edge`s Rated-R Ring > Christian vs. MJF

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 485-
Идете на: