Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 8. Live from the backstage with TNW World Champ - The Rated-R Superstar Edge

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

8. Live from the backstage with TNW World Champ - The Rated-R Superstar Edge Empty
ПисанеЗаглавие: 8. Live from the backstage with TNW World Champ - The Rated-R Superstar Edge   8. Live from the backstage with TNW World Champ - The Rated-R Superstar Edge Empty4/9/2022, 20:55

...
Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

8. Live from the backstage with TNW World Champ - The Rated-R Superstar Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. Live from the backstage with TNW World Champ - The Rated-R Superstar Edge   8. Live from the backstage with TNW World Champ - The Rated-R Superstar Edge Empty10/9/2022, 08:51

***
8. Live from the backstage with TNW World Champ - The Rated-R Superstar Edge BB1VW4T

-------------------------------------------------------
8. Live from the backstage with TNW World Champ - The Rated-R Superstar Edge Ts-I4c0d-1
-------------------------------------------------------


-    Hulkster, Hulkster, Hulk-ster... Погледни се... От човекът, който накара всяко дете, включително и мен да заобича този бизнес - ти си се превърнал просто в един лъжец! Очевидно е, че това, което се случи преди две седмици с главата ти - е размънитило все повече и малкото мозък, който има в нея! Не знам за всички тези овце наречени TNW Universe, дори целият свят събран на едно - но аз няма да повярвам на всичките ти тези лъжи! Миналата седмица не беше подигравка спрямо Световната титла, беше подигравка спрямо МЕН! И знаеш ли какво, Hogan? Направих това, което съм правил винаги! Аз отново доказах на всички вас, че мястото на което се намирам е правилното! Че аз трябва да съм там, неизбежно е - необходимо! Аз съм кралят на тази компания и няма връщане назад! Говориш за доказване, за показване? Аз? Аз няма какво да доказвам, Hulk, дори и на теб! Не беше ли ти този, който искаше, а и дори каза в очите на всички тези овце, както и на Cody Rhodes, че това, което ти искаш за "твоята" компания е - entertainment?! Получи го тогава, получи го и седмица по-късно, но не... Ти реши отново да покажеш на всички, че си просто един лъжец! Ще ти кажа какво е чиста случайност и късмет, "шефе"? Късмет и случайност е фактът, че управляваш тази компания, че тя е в ръцете ти... Но стига повече - КРАЙ! Не ме интересуват думите ти тогава, нито пък сега! Аз бях този, който направи така, че това шоу да се превърне в най-гледаното, в най-популярното и откакто тази титла е на рамото ми - това се случва всяка шибана седмица! Всяка седмица, рейтингите на това шоу са в небесата благодарение на мен! По дяволите, всеки, който харчи парите си - а те влизат в твоите джобове, идва за да види мен! Точно така - макар и цялата аудитория, или всеки един в тази съблекалня да не ме харесва - всички гледат мен! Защото всяко живо същество знае, че "The Rated-R Superstar" е най-скандалната личност, която е стъпвала някога на този ринг и изобщо в този бизнес! Всяко живо същество знае, че накрая на деня - аз ще направя така, че случилото се да влезе в историята и да се помни векове наред! Нека обаче се насочим към твоите думи, brother! Нека върнем лентата назад, нека поговорим за така нареченото 'доказване'! Пред теб, а и всички вас седи единственият човек в TNW, който не е губил мач тази година - ЕДИНСТВЕНИЯТ! А ти, ти ми говориш за доказване! Аз съм един от хората, които бяха в потенциално - НЕ, НЕ!! АЗ СЪМ ЕДИН ОТ ХОРАТА, КОИТО БЯХА В МАЧА НА ГОДИНАТА НА ТАЗГОДИШНОТО ИЗДАНИЕ НА 'PAIN'! А ти ми говориш за доказване! Аз съм човекът, който премина през ада, през всичката тази болка и през всеки един в тази съблекалня и излязох напълно цял - но най-важното - НАПРАВИХ ГО АБСОЛЮТНО САМ! Аз съм човекът, който собственоръчно се възнагради с последното парче от пъзела, за да мога най-накрая да притежавам това - СВЕТОВНАТА ТИТЛА! А ти, ти говориш за доказване! Hulkster, на 'Mayhem' ще се случи само едно, аз отново ще стъпя между въжетата и независимо, дали в отсрещния ъгъл ще се намира Gillberg, Goldberg или The Undertaker - I WILL BE VICTORIOUS, ONCE AGAIN! AND ON THIS DAY, YOU WILL SEE IT - CLEARLY! IF YOU THINK YOU KNOW ME - YOU NEVER DID, BROTHA'...

8. Live from the backstage with TNW World Champ - The Rated-R Superstar Edge BB1VW4T
***

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

8. Live from the backstage with TNW World Champ - The Rated-R Superstar Edge Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

Exodia харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
 
8. Live from the backstage with TNW World Champ - The Rated-R Superstar Edge
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE
» 2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge
» 10. Footage after the match for Edge's Rated-R Ring
» 5. Half Hour Show: Special Match For Edge`s Rated-R Ring > Christian vs. MJF
» 4. Live from Los Angelis, CA - The Cutting Edge

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 484-
Идете на: