Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge Empty
ПисанеЗаглавие: 2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge   2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge EmptyПон 18 Юли - 1:05

...
Върнете се в началото Go down
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 842
Age : 32

2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge   2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge EmptyСря 20 Юли - 22:00

2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge Entrance


-------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge Entrance-1 2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge Entrance-2
-------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge BB1VW4T

-------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge Entrance-3 2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge Entrance-4
-------------------------------------------------------------------------------------------------


So, it is time for 'Rampage Supershow' to become RATED-R! Edge се появява под бурните овации на феновете, очевидно в изключително настроение и с усмивка на лице! Не можем да кажем същото и за финала на мача, който той имаше срещу "The Hangman", Adam Page. Двубой, който малко странно, но завърши без победител, като дори може да се каже, че младокът е единственият до този момент, който успя да разбие така нареченото проклятие, като не само, че не загуби срещу канадеца, но и се измъкне от смъртосния crossface. Ход, който вара "The Rated-R Superstar" в историята тази година, ход, който му донесе изключиително важни победи и сътвори много паметни моменти! Ето, че преградата пред него този път, все още се оказва непреодолима! Но тук не говорим за това, че Edge няма капацитетът и възможностите да я прескочи, а за това, че колкото по-нагоре по стъпалата се катериш, толкова по-трудно става да оцелееш и да достигнеш паметния връх. За канадеца, този връх е повече от постижим естествено, тъй като това вече се случи няколко пъти в неговата 'златна' кариерата, но въпросът сега е - 'Кое е прави всичко това по-трудно от преди?' Дали възрастта, дали фактите, че когато действаш на пълна газ, в един момент може да се озовеш от губещата страна!? Около този човек, въпросите винаги са били, както и отговорите, а те никога не са закъснявали, като едно е сигурно - това ще се случи и тази вечер! Ветеранът със сигурност няма да остави нещата така и ще продължи да се бори, не само за честта си, но и за короната, за Световната титла, за нещото, което го накара да се завърне преди време и да направи този толкова великолепен поход, преминавайки през ада, за да стигне чак дотук! Всички се питаме как ще продължи това, но отговорът на този въпрос, както и на всички останали - NEXT...

***

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge N7IkHs6

W: 70 D: 10 L: 43

Legacy:

Dimarata and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 842
Age : 32

2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge   2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge EmptyСря 20 Юли - 22:33

***

-------------------------------------------------------
2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge Talk-1
-------------------------------------------------------

2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge BB1VW4T

-------------------------------------------------------
2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge Talk-2
-------------------------------------------------------


-   Винаги съм твърдял едно... Казвам съм го преди, ще го кажа и сега - това е най-хубавата работа някога! Точно това, тези реакции, тези емоции са целия този смисъл - на всичко! Именно това е и смисълът да бъда тук, въпреки болката, въпреки трудностите и премеждията. Смисълът, който те кара да не се отказваш - да отстояваш принципите си и да се бориш до последен дъх, за това, за което мечтаеш, но... и смяташ, че ти принадлежи... Не беше толкова отдавна, в началото на годината, когато отново стъпих на този ринг... Изправих се срещу човек, който бива определян като "The Largest Athlete on the Planet"... Препятствие, което на пръв поглед изглеждаше лесно, но беше така. Стена, която бе изградена с мои 'материали', но въпреи трудностите, аз успях да я прескоча и да продължа напред! Тогава, трябваше да стана свидетел на залезите, заставайки на хоризонта на 'Panama' и да кръстосам шпаги срещу един от най-обещаващите атлети в този бизнес! Нещо, което на пръв поглед изглеждаше да е лесно, но н беше така! Въпреки всичко, аз отново успях да прескоча поредното предизвикателство и поредната стена, за да продължа напред! Малко по-късно, трябваше да се върна назад във времето и да се изправя срещу същински воин, който не само, че победих, но може би ми даде и най-добрия мач в кариерата ми, карайки ме да премина през Ада и макар на пръв поглед да излгеждаше лесно, макар и всеки да мислеше, че въпреки подвига, аз преминах и се озовах на земята 'цял', това не беше така! След това трябваше да докажа за пореден път на цял свят, че все още имам шансовете, както и възможността, силите, за да застана до най-великите имена в този бизнес, а и в TNW като цяло! Тогава, след поредното успешно преминаване на поредното трудно и изключително тежко препятствие, аз бях награден с нещо, което и до ден днешен пазя в джоба си! 'Златният ключ' към короната, към така наречената - Световна титла... Тогава обаче, отново на хоризонта се появи име, което напомни на мен самия, което се намираше в дупка, което ненавиждаше себе си заради неуспехите, а може би и заради това, смятайки, че е предал идеалите си... Това препятствие се нарича - Adam Page! И макар на пръв поглед да изглеждаше лесно такова, далеч не е така! Да, все още тази стена стои извисена пред мен и не е преодоляна, но от цялата тази история, този път победителят не съм аз, а именно Adam Page! Поздравления, хлапе! Не само показа на себе си, че си отново дълбоко в играта, но и показа, че си далеч от това да бъдеш изгубен, на предела или провалил се! Победителят си ти, защото ти спечели моето уважение, нещо, което малцина в наши дни, или по-скоро в тази съблекалня са успели да направят! Това за теб трябва да е абсолютна и гигантска победа, но искам да ти кажа нещо - тук и сега... Нека тази макар и голяма победа не замъгли вижданията и съзнанието ти... Защо? Защото аз няма да спра дотук! Случилото се на "SummerScream" е ясен плот и доказа на всички, че въпреки силните думи и определения, аз все пак съм човек, който е здраво стъпил на земята или с една дума - смъртен! Всичко това обаче няма да ме откаже и... НЕ! Не говоря за това, дали аз искам твоето, хлапе... Аз съм тук само и единствено за едно - ЗА МОЕТО! За моята слава, за моята емоция, моят момент, моят spotlight! И нека не бъркаме уважението с всичко останало, защото то е там, но въпреки него, за мен ти си оставаш поредната преграда, поредното препятствие и мой враг... И въпреки всичко, аз съм този, който...~

...~

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge N7IkHs6

W: 70 D: 10 L: 43

Legacy:

JohnnyZ and Light харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6821
Age : 26

2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge   2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge EmptyСъб 23 Юли - 14:34

Докато Едж все още изнася своята пламенна реч, на екрана се появява познат образ. Адам Пейдж е някъде в Backstage и държи микрофон в ръка. Hangman никак не си губи времето и директно прекъсва Острието:
2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge Backstage%20Talk

Хей, хей! Тук горе, Едж! Да, точно така. Намирам се в Richomnd, Virginia и няма да имам удоволствието да изляза за пореден път очи в очи с теб. Но не се безпокой още следващата седмица това ще бъде поправено. Макар и да имам задължения извън ринга на TNW, то нямаше как да не включва шоуто и да чуя това, което имаш да казваш. Именно заради това правим тази връзка via satelite. Без съмнение с теб се раздадохме на 100% онази вечер и оставихме критиците без думи. Всеки от нас направи невъзможното да си тръгне с победата на най-голямото лятно кеч събитие, но виж докъде стигнахме. Макар и да направихме невероятно шоу останаха и доста въпросителни. Дали просто и двамата сме много добри и не можем да се победим? Или пък нивото и на двама ни е доста ниско и можем да предложим само това? Едж, ти винаги си бил един от хората, на които се възхищавам. Въпреки контузии, въпреки болка, ти успяваш да изтърпиш всичко и да се върнеш отново на ринга и го правиш по страхотен начин. Връщаш се в невероятна форма, може би в момента се намираш във формата на живота си. Винаги си поставял шоуто и този бизнес пред собственото си здраве. Всичко само и единствено в името на развлекателния спорт. Ти си един изключителен професионалист и човек, но дали всичко това си струва? Задавал ли си си този въпрос? Струва ли си да погубиш своето тяло, да ставаш всяка сутрин с болки в цялото тяло и дори да приемах хапчета и всякакъв друг вид медикаменти за да можеш да продължиш и следващия ден. Да, този спорт е страхотен, не ме разбирайте погрешно, ти самия знаеш колко рисково е всичко тук и определено знаеш какви лишения има, но дали има смисъл да продължаваш напред по този начин. Искаш да поддържаш темпото на младите кечисти като мен и останалите момчета от Backstage, това е страхотно и похвално, но докога тялото ти ще издържи, Едж? Казвам ти всичко това като един фен, като един твой почитател, защото от теб може да се научи изключително много. Но не е ли важно всички тези фенове да запомнят Едж като... Едж. Много добре знаеш накъде отиват нещата. Искам да те предпазя, искам да ти помогна, както ти се опита да ми помогнеш. Ти дойде и ми каза, че не трябва да се предавам никога... Това и ще направя. Няма да се предам докато не те победя. Единственото, което не знам обаче е, дали ти си готов да поемеш отново риска да се изправиш на един ринг с мен отново...

Не знаем какви демони са влезли в главата на Адам Пейдж, не знаем какво беше всичко това, но Едж остава със замислен поглед в средата на ринга. Пейдж се махна от кадър, а публиката не знае как да реагира. Много от феновете със сигурност не са съгласни с тези думи на Пейдж и биха искали да видят Острието още дълго време на ринга на TNW... Останете с нашата програма!

___________________

2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

JohnnyZ and Adam харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Sponsored content





2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge   2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge Empty

Върнете се в началото Go down
 
2. Segment with "The Rated-R Superstar" Edge
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. Live from the backstage with TNW World Champ - The Rated-R Superstar Edge
» 13. ME: In-ring promo with the TNW World Champ - The Rated 'R' Superstar - EDGE
» 10. Footage after the match for Edge's Rated-R Ring
» 5. Half Hour Show: Special Match For Edge`s Rated-R Ring > Christian vs. MJF
» 9. In-ring Segment with a returning Superstar

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 477-
Идете на: