Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. Mid-Show: The TNW Elite Champ Lashley decides who his next opponent will be

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

6. Mid-Show: The TNW Elite Champ Lashley decides who his next opponent will be Empty
ПисанеЗаглавие: 6. Mid-Show: The TNW Elite Champ Lashley decides who his next opponent will be   6. Mid-Show: The TNW Elite Champ Lashley decides who his next opponent will be Empty18/9/2022, 18:42

...
Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 646
Age : 19

6. Mid-Show: The TNW Elite Champ Lashley decides who his next opponent will be Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Mid-Show: The TNW Elite Champ Lashley decides who his next opponent will be   6. Mid-Show: The TNW Elite Champ Lashley decides who his next opponent will be Empty21/9/2022, 21:29

-Моментално, след рекламите


6. Mid-Show: The TNW Elite Champ Lashley decides who his next opponent will be Giphy.gif?cid=790b76110b4f2bfc0dbcbd0b0ebb5d54ea9b53f6827f73a9&rid=giphy


– Уважаеми зрители, моля ви... моля ви, изправете се на крака. Защото точно преди седмица, точно тук, точно на този ринг бе написана история. История, която за вас може да бъде трагична. Един велик кечист във вашите очи, велик "мъж" бе победен все едно е новобранец в жанра. Ние, с моя клиент доказваме пред вас същността на повечето кечисти тук. Big Show, ъхх трудно ми е да говоря за това, знаете ли. Трудно ми е да застана тук, знаейки че преди едва седем дни разрошихме една кариера. Знаете ли, извън лъскавите костюми, красивите жени и бързите скорости, с моя клиент сме добри хора. Знаем, че след тази криза двуметровия едва ли отново ще бъде същия. Не отдавна и моя клиент бе "убит" от съдбата. Но разликата... моя клиент след един месец от тежките дни, държи едно от главните злата на тази компания, а Big Show повярвайте ми все още дълго ще се лута из улиците търсейки у вас съжаление и визирайки нас под "лошите". Но уви в този спорт, не винаги трябва се играе по правилата. Не е важно как, защо и какво, важно е само кой? Кой е победителя? Е вие го виждате пред вас, за мен е чест дори и да произнасям името на човека до мен. Знаейки през какво е минал, докъде е стигнал, аз съм горд да бъда негов мениджър! BOBBY LASHLEY, ОЩЕ ВЕДНЪЖ, МОЛЯ ВИ РЪКОПЛЯСКАЙТЕ С ЦЯЛА СИЛА! Знаеш ли, Bobby, нека спрем да мислим за миналото. Big Show, вече е част от него. Нека мислим за бъдещето, колега. В последните часове, слуховете за това кой ще бъде новия претендент за титлата. Ladies And Gentlemen, самия аз дори повярвах на два-три слуха, но влизайки в залата... охх тези погледи. Всъщност, не повечето погледи моментално щом влезе шампиона, моментално обърнаха посока. Единственото на което миришеше е страх и уважение. Сякаш знаейки какво е направил шампиона, как е успял да прекрати кариера, то кечистите наистина изпитват ужас към него, но дълбоко и в тях, някакво уважение към всичко направено. Както и да е, в тези минути се очаква новия претендент, новата смела звезда готова да извоюва шанса за титлата, да прекрачи на сцената. Така че, дами и господа, както вие, така и аз наистина сме силно заинтересовани да видим новия претендент за титлата. НЕКА ВИДИМ, КОЙ ИМА ТОПКИТЕ ДА СЕ ИЗРПАВИ СРЕЩУ НАЙ-СТРАХОВИТИЯ АТЛЕТ В ЗАЛАТА...
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 606
Age : 20

6. Mid-Show: The TNW Elite Champ Lashley decides who his next opponent will be Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Mid-Show: The TNW Elite Champ Lashley decides who his next opponent will be   6. Mid-Show: The TNW Elite Champ Lashley decides who his next opponent will be Empty25/9/2022, 19:23


6. Mid-Show: The TNW Elite Champ Lashley decides who his next opponent will be NIl90kJ

Jay White: Monty,Monty! Oh, you stupid Monty!! Кога ще спреш да си отваряш устата? Не разбра ли, че дразниш всички ни когато си отвориш тъпата уста за това как смотания ти клиент е направил история. Значи всеки е изпитвал страх и уважение към Bobby Lashley само защото е изпратил Big Show да си ходи. Да ти кажа ако за вас двамата това е голямо постижение то кариерите ви са по-убити отколкото си милсих. Вие двамата колкото и да бърборите, че всеки го е страх от Triple B, то това не е така. А да и харесва ли ти новия ти прякор който ти измислих и искаш ли да знаеш от какво е съкратено Triple B - BITCH BOY BOBBY! Значи ти здравеняко си търсиш предизвикателство за твоята титла. Късметлия си, защото си търся нова титла за колекцията и твоята изглежда като перфектната която да добавя, но усещам че няма да е толкова лесно и доколкото познавам твоя мениджър ще има някаква уловка. MVP, заяви какво е твоето условие за да мога аз да се бия с твоя шампион и да го детронирам като Elite шампион.

MVP: Jay, колкото и да ти се възхищавам на това колко си талантлив и затова че си IWGP World Heavyweight шампион то ти току що направи най-голямата грешка в живота си като конфронтира моя клиент и колкото до това дали има някаква уловка, то ти си напълно прав. Условието ми е, че другата седмица трябва да победиш опонент избран от ,,The All Mighty" и ако успееш получаваш шанс да се биеш със най-страховтия атлет в TNW за The TNW Elite Championship. Затова сега имам един въпрос към теб, ,,King Switch"? Приемаш ли моето условие?

Jay White: MVP, Lashley....YOU"RE ON!! КОЙТО И ДА МИ ИЗБЕРЕТЕ ДРУГАТА СЕДМИЦА, МОМЧЕТА СЪДБАТА МУ ЩЕ Е СЪЩАТА КОЯТО ЩЕ СПОЛЕТИ И ВАС AND THAT IS THAT YOU WILL BREATHE WITH THE SWITCHBLADE BECAUSE THIS IS STILL MY ERA!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





6. Mid-Show: The TNW Elite Champ Lashley decides who his next opponent will be Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Mid-Show: The TNW Elite Champ Lashley decides who his next opponent will be   6. Mid-Show: The TNW Elite Champ Lashley decides who his next opponent will be Empty

Върнете се в началото Go down
 
6. Mid-Show: The TNW Elite Champ Lashley decides who his next opponent will be
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge
» 11. The TNW Elite Champ Lashley confirms what is next for his title
» 9. МЕ: Contract Signing between the TNW Elute Champion Lashley and his opponent at Mayhem - The Big Show
» 10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show
» 2. Singles match for the TNW Elite Championship: Big Show (c) vs. Lashley

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 485-
Идете на: