Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. МЕ: Contract Signing between the TNW Elute Champion Lashley and his opponent at Mayhem - The Big Show

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

9. МЕ: Contract Signing between the TNW Elute Champion Lashley and his opponent at Mayhem - The Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: 9. МЕ: Contract Signing between the TNW Elute Champion Lashley and his opponent at Mayhem - The Big Show   9. МЕ: Contract Signing between the TNW Elute Champion Lashley and his opponent at Mayhem - The Big Show Empty4/9/2022, 20:56

...
Върнете се в началото Go down
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 372
Age : 32

9. МЕ: Contract Signing between the TNW Elute Champion Lashley and his opponent at Mayhem - The Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. МЕ: Contract Signing between the TNW Elute Champion Lashley and his opponent at Mayhem - The Big Show   9. МЕ: Contract Signing between the TNW Elute Champion Lashley and his opponent at Mayhem - The Big Show Empty10/9/2022, 13:29

Announcer: Дами и господа, следва официално подписване на договор между елитния шампион Bobby Lashley и неговия бъдещ съперник за шампионската титла - Грамадата. Подписването ще се състои публично тук, на този ринг, само след броени минути. Представям ви първо претендента - високият 2,20 метра и тежащ 220 килограма - НОВИЯТ ГРАМАДАА!



9. МЕ: Contract Signing between the TNW Elute Champion Lashley and his opponent at Mayhem - The Big Show JEgmAoX

Jerry Lawler: Дами и господа, драмата между тези двама души стана доста ожесточена през изминалите седмици. Социалните мрежи не стихват от коментари за двамата съперници и вече КРЪВНИ врагове. Новият Грамада и Доминатора Lashley. На където и да се обърне човек, само за тях се говори. След като мечката гризли загуби трофея по не какъв да е начин, а след като попадна в коварния капан на настоящия шампион, а именно неговия Full Nelson, Грамадата предизвика шампиона на необичаен двубой - състезание между неговата мечешка прегръдка и Full Nelson-a. Вместо това, обаче, се появи мениджъра MVP, който отново не стихна с приказките и най-накрая Грамадата не издържа и го приспас ОМП.
Tazz: Определено Lashley е извън нерви и няма търпение да си го излее на гиганта. Интригите между тези мастодонти не стихват, а именно обратното - стават все по-големи. Шампионът си бе взел почивка миналата седмица докато Грамадата изнасяше промо и го предизвика на такова състезание. За феновете щеше да е удоволствие да видят кой захват за предаване и по-силен. Грамадата заяви, че от тук нататък започва да използва своя захват за предаване в арсенала си. До сега наистина не сме го виждали да го прилага често. Как според теб, колега, ще протече подписването на договора след малко?
Jerry Lawler: Не мисля, че ще е тихо и спокойно. Двамата ще има какво да кажат помежду си и съм убеден, че ще има ескалация на напрежението. Грамадата бива посрещан с овации както винаги. Няма да е така с шампиона, обаче. Вижте, даже в момента двама фенове развяват плакат, на който пише "BIG SHOW IS THE REAL CHAMP!", въпрос на време е да разберем кой ще си тръгне като шампион след техния предстоящ мач. Виждаме масата в центъра на ринга, върху която стои договора. Грамадата се качва по стоманените стълби, след което ще заеме мястото си на стола. След това ще излезе шампиона, който ще седне точно срещу този мъж.
Tazz: Но дали ще излезе с мениджъра си или не.... не знаем какво е състоянието на MVP след бруталния нокаут миналата седмица. Едно е ясно - подписите ще бъдат сложени и мачът ще стане официален. А след това можем да оставим двамата мъже да се млатят на воля. Обикновено така приключват официалните подписвания. Нека, обаче, двамата съперници проявят разум все пак и да оставят сили за техния двубой. Мечката вече зае своето място, сега е време на шампиона!
Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 646
Age : 19

9. МЕ: Contract Signing between the TNW Elute Champion Lashley and his opponent at Mayhem - The Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. МЕ: Contract Signing between the TNW Elute Champion Lashley and his opponent at Mayhem - The Big Show   9. МЕ: Contract Signing between the TNW Elute Champion Lashley and his opponent at Mayhem - The Big Show Empty11/9/2022, 13:34


9. МЕ: Contract Signing between the TNW Elute Champion Lashley and his opponent at Mayhem - The Big Show Giphy.gif?cid=790b76119b97aa3055a2cd58d41b076f100a0b7acc01589b&rid=giphy9. МЕ: Contract Signing between the TNW Elute Champion Lashley and his opponent at Mayhem - The Big Show Giphy.gif?cid=790b76114126bb75ea07672f30f916a3390c5052bf850726&rid=giphy

– В навечерието на Rampage Hollywood, минути след края на предаването, осъзнах нещо... Осъзнах, че вече като шампион на тази компания, като човек успял да победи може би един от най-трудните противници, вече не бях никой. Не бях вече един от "онези". Онези звезди, които никога няма да прославят своето име, дори и цял живот да работят за компанията. Влизайки в съблекалнята, погледите бяха приковани към мен. В повечето от атлетите, можеше да видиш леката доза страх и малкото уважение, след всичко което си направил. Но... не, в съблекалнята, нямаше само хора, които се страхуват от мен или уважават. Имаше и такива, които в лицето им се четеше, че биха направили всичко, абсолютно всичко, което е възможно за да вземат най-ценното от мен. Поглеждайки ги, сякаш вече в главата им ме бяха пребили и взели това, което заслужават... Но, както неколкократно съм казвал, аз съм от старата школа. Във всеки един момент, зная как да реагирам и по какъв начин. За пръв път, обаче в твоите очи, виждам нещо различно. Виждам, толкова жалко отчаяние, готово на всичко... готово дори да пребие невинен човек, само заради една титла. Това е повече от... жалко. И ти някога си се наричал шампион? Ти? Човек, който не може да удържи своите емоции и напада невинни хора, единствено за отмъщение. Срамота! Последните дни, брат ми се възстановява от удара, беше принуден да влиза в болница, заради теб. Big Show, тази вражда стигна твърде надалеч, зная че ако победя на Mayhem, то това ще бъде срива на кариерата ти. Виж се, с няколко лесни хода те изиграваме, след това и побеждаваме, а ти като типичната "к*рва" на предаването, желаеш от собствениците реванш. Аз на твое място бих изчезнал от тази компания, личи си колко си лабилен в момента. Вършиш хаотични действия, продиктувани от емоцията ти, не от здравия ти разум. Давай, some days off, след това back in the game. НО, не естествено, че Big Show ще бъде мъжа в ситуацията и ще се бие срещу мен, дори и в тежко състояние. Така да бъде, искаш мач, ще го получиш. НО, КОПЕЛЕ ТИ АБСОЛЮТНО НИКОГА НЕ СИ МЕ ВИЖДАЛ ЯДОСАН. НАИСТИНА ЯДОСАН. ВИЖДАЛ СИ, ЕДНА ЧАСТ ОТ СИЛИТЕ МИ. ПРЕДСТОЯЩИЯ MAYHEM, БИТКАТА НЯМА ДА БЪДЕ САМО ЗА ТИТЛАТА, ЩЕ БЪДЕ И ЗА МОЯ БРАТ. МОЯ БРАТ, КОЙТО БЕ БОЛНИЦА ЗАРАДИ ТЕБ. И ЗАКЛЕВАМ СЕ, ЧЕ ТИ НИКОГА... НИКОГА НЯМА ДА ДОКОСНЕШ ТИТЛАТА ОТНОВО. СЛЕД ТОЗИ ТУРНИР, НЯМА И ДА ИМАШ СМЕЛОСТТА ДА Я ПОГЛЕДНЕШ. ДАВАМ ТИ, ПОСЛЕДНИ ДНИ.. РАЗМИСЛИ, НЕ МЕ КАРАЙ ДА ПРЕКРАТЯВАМ КАРИЕРА. ЗАЩОТО МОГА И ЗНАМ КАК ДА Я ПРЕКРАТЯ. MAYHEM 2022, ЩЕ БЪДЕ ТУРНИРА ЗАПОМНЕМ С ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ НА ТВОЯТА КАРИЕРА...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





9. МЕ: Contract Signing between the TNW Elute Champion Lashley and his opponent at Mayhem - The Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. МЕ: Contract Signing between the TNW Elute Champion Lashley and his opponent at Mayhem - The Big Show   9. МЕ: Contract Signing between the TNW Elute Champion Lashley and his opponent at Mayhem - The Big Show Empty

Върнете се в началото Go down
 
9. МЕ: Contract Signing between the TNW Elute Champion Lashley and his opponent at Mayhem - The Big Show
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening: Contract Signing between TNW Elite Champion Johnny Mundo, Bobby Lashley and The Rock
» 6. Mid-Show: The TNW Elite Champ Lashley decides who his next opponent will be
» 0. PRE-SHOW: Contract Signing
» 8. Contract signing between TNW Elite Champion The Rock and Kenny Omega
» 10. ME: Contract Signing between Adam Cole and TNW Champion - Kurt Angle

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 484-
Идете на: