Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge Empty
ПисанеЗаглавие: 5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge   5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge Empty25/9/2022, 19:15

...
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge   5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge Empty27/9/2022, 18:36


-Ladies and Gentlemen, please welcome..
The Global Champion.. Johnny Mundo!

5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge DtWaJ7I 5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge EPrjjAL

Големият червен килим се спуска надолу по рампата от екипа на Total Non Stop Wrestling, а група папараци са се снабдили с фотоапарати готови да снимат Глобалният шампион! По първоначална информация "The Guru of Greatness" ще бъде сам днес като това си е сериозна новина! Винаги е придружаван от страхотната Мелина, но нямаме повече подробности относно ситуацията. Все пак Мелина също е доста известна и си има своите никак не малко ангажименти. Тя вече ни демонстрира своята огромна лоялност след като се самопожертва в името на своя любим да спечели ново отличие! НО ЗАЩО НЯМА И СЛЕДА ОТ ДЖОНИ МУНДО? МОЖЕ БИ ТОВА Е, ЗАЩОТО НАЙ-ИЗВЕСТНИТЕ ЛИЧНОСТИ ВИНАГИ ЗАКЪСНЯВАТ.. ТОВА СИ Е НЕПИСАН ЗАКОН НА ЗНАМЕНИТОСНИТЕ! МУЗИКАТА СПИРА ДА ЗВУЧИ, НО ТАКА И НЕ СЕ ПОКАЗА ШАМПИОНЪТ.. КАКВИ СА ТЕЗИ ИГРИЧКИ? ТОЙ ТРЯБВА ДА ОТГОВОРИ НА ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО, КОЕТО МУ ОТПРАВИ БАЛЪР МИНАЛАТА СЕДМИЦА. Точно, така ако сте изпуснали епизода на Рампейдж от миналата седмица, Фин Балър направи изненадващото си завръщане и отправи директно предизвикателство към The Global Champion, Johnny Mundo! Сега трябва да разберем какъв отговора на Джони, но от него няма и следа. Това най-вероятно е поредната игра на Мундо, който се скатава някъде. Трябва някой да дойде и да ни информира  къде е Мундо! FINN BALOR НЕСЪМНЕНО Е ОЧАКВАЛ ОТГОВОР, НО ПОНЕ ЗА СЕГА НЕ МИСЛЯ, ЧЕ ЩЕ ПОЛУЧИ ТАКЪВ.. Феновете напълно естествено отправят бурни освирквания. Все пак те са си отделили средства от заплатите, за да гледат екшън, а не това нещо. Дали пък "The Shaman of Sexy" не е бил възпрепятстван по някакъв начин? По-вероятно е той да отбягва Фин, защото последния път, когато се биха тези двамата Балър го победи и освен това демонстрира неща, които можем да видим само по филмите. * ИЗВЕДНЪЖ СЕ ПУСКА ПОЗНАТА МУЗИКА В ЗАЛАТА*
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge   5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge Empty28/9/2022, 19:45


Тази позната музика е на Finn Balor! Човекът, който се завърна миналата седмица и обяви, че иска да се изправи срещу Johnny Mundo! Във въпросната вечер Finn Balor бе в страхотно настроение с усмивка на лицето, но сега изглежда доста изнервен. Той бързо се придвижва до ринга, след което взема един микрофон и застава в средата на ринга, обръщайки се към върха на рампата…

5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge AL9nZEUK5-AiK4dxAny6IMu0bGjpitK5anYD6Yz-beyrot4UIhEMPToxX0ukGQdmjL3vK9vmWL1yWoJKpA-j8mYnxAQrkjbr22VkcnWQIy27BhqxtlVO_0aA1hKkUrbCQR_QBv0zq8PM_sqfs0EFCm4rYrtv=w320-h180-no

- Спрете музиката веднага! Спрете я! Johnny Mundo, знам че си страхливец и не ти стиска да излезеш лице в лице срещу мен, но аз не съм тука за да си играя на твоите игрички! Не знам как въобще успя да станеш Глобален шампион, но аз ще взема тази титла от ръцете ти! Тази вечер очаквах конкретен отговор от теб, обаче изглежда нямаш топките да застанеш срещу мен и да ми кажеш “да” или “не”! Толкова е елементарно, Johnny! Вероятно се притесняваш, че ще те изложа, пребивайки те пред твоята кучка Melina, но ако не сега, то това рано или късно ще се случи! Johnny, покажи че си истински шампион и се появи тук веднага!


Последната промяна е направена от The Pharaoh на 1/10/2022, 14:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge   5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge Empty30/9/2022, 20:38

5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge YUjtygn

-Погледни, на високо! Имаш ли си идея в какво се забъркваш, Фин? Докато теб те нямаше аз се превърнах в шампиона, в който можеш да вярваш! I AM A PORTAL TO INFINITY! I AM TH SHAMAN OF SEXY, THE GURU OF GREATNESS И НАЙ-ВАЖНОТО АЗ СЪМ ГЛОБАЛНИЯ ШАМПИОН! Ти се смяташ за Демон и като се замисли човек имате много сходства. Ти, точно като едно същество от тъмнините, когато губи се крие по дупките! Балър е "The Coward King"! Всеки може като теб. Тук си, когато е лесно, ставаш шампион, после те побеждават и теб те няма за известен период от време. Изведнъж идваш от нищото и искаш мач за титлата ми? Не заслужаваш дори да споделяш един ринг с мен, човече! Може и да си ме победил преди няколко месеца, но в момента аз шампиона и ти ще се съобразяваш с мен! Именно, защото мога да се изправя след всяка загуба съм най-добрата супер звезда тук. Колкото и да не им се вярва на хората дори Johnny Mundo не е непобедим. Това, което ме прави толкова специален освен невероятния ми талант, красота е, че съм тук всяка седмица и дори, когато никой не ми даваше шанс срещу Рейнс, след толкова поредни загуби на турнири, успях да го победя и да му взема титлата. Днес демонстрирах, че ти нямаш необходимото търпение, за да си шампион. Какво правиш на ринга, не можеш да ме дочакаш ли? Виж, Фин ти нямаш място в моя "Замък на мъдростта"! Искаш мач срещу мен и то за колана ми? Трябва ми малко време да си помисля... Има толкова други атлети отзад, които заслужават много повече от теб такъв шанс, но като се замисля няма да е лошо да си разчистим сметките. Но, не бързай да се радваш толкова рано, защото има няколко неща, които трябва да уточня.

5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge YRMGuoI

-Слушай ме внимателно, хлапе! Мача ни няма да е на обикновено място. Ние ще се сражаваме на арена, на която ти никога не си бил, а аз съм бил създаван. Бойно поле, на което съм пролял не малко кръв, пот. Ние ще се бием в Estadio Azteca, Mexico на турнира Temple of The King! Нищо не е същото в Мексико! За разлика от тук, там хората са наистина ценители на качество, но могат да бъдат много брутални. Атмосферата е несравнима. Ще е много специално за мен да те победя в толкова специално местенце! Точно там аз ще те върна обратно в дълбините на тъмнината и ще докажа, че ти не си никакво страшно чудовище, а си просто едно дребно животинче. Още помня как се пробва да ме изплашиш при предишния ни мач и успя... Наистина се стреснах, че може да има толкова противно изглеждаш човек! Този път дори онези Холивудски изпълнения няма да ти помогнат, защото аз ще съм подготвен. Ще разбереш защо получих прозвището "The American Luchador"! В мексиканската кеч култура лучадорите ме изучават и за тях съм идол, а аз съм Американец! Колко други хора могат да се похвалят с това? Но ще има поводи да се хваля след като те детронирам на турнира! Нямаш си и най-малка представа срещу кого се изправяш и то на мой терен! След като те победя аз ще остана за няколко дена да се насладя в тази специална страна, ще покажа на хората какво е истински златен колан, а ти ще направиш това, което правиш най-добре тук, ДА СИ ТРЪГВАШ С ПОДВИТА ОПАШКА И ДА СЕ КРИЕШ, КОГАТО Е НАЙ-ТРУДНО! ТРЕПЕРИ, МОМЧЕ ЗАЩОТО МНОГО СКОРО ВСИЧКО ЗА ТЕБ ЩЕ ПРИКЛЮЧИ И НИКОЙ НЯМА ДОРИ ДА ПОМНИ ИМЕТО ТИ!

FreeRiver, Dimarata, The Pharaoh and Exodia харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Sponsored content





5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge   5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge Empty

Върнете се в началото Go down
 
5. Mid Show: The TNW Global Champ decides if he will accept Balor's challenge
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 6. Mid-Show: The TNW Elite Champ Lashley decides who his next opponent will be
» 10. Will Johnny Mundo accept Jeff Hardy’s challenge?
» 8. The TNW Global Champ Roman Reigns will defend his title
» 9. No. 1 Contender's Match for the TNW Global Championship - The Big Show vs MJF
» 1. Opening Show: In-Ring Segment /w TNW Global Champion MJF

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 486-
Идете на: