Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 SummerScream 2022

Go down 
+3
JohnnyZ
Агента от Сливен
Scroller
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous



SummerScream 2022 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SummerScream 2022   SummerScream 2022 - Page 2 Empty18/7/2022, 00:22

Елита - слабо. На мястото на един от претендентите ако беше вкаран Марто/Фараона мача щеше да бъде добре подреден и може би края да е много по-добър

Кой по-точно трябваше да бъде заменен в мача за Елита? уточни се, говори с имена.
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

SummerScream 2022 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SummerScream 2022   SummerScream 2022 - Page 2 Empty18/7/2022, 18:49

Всички.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



SummerScream 2022 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SummerScream 2022   SummerScream 2022 - Page 2 Empty18/7/2022, 21:12

Scroller написа:
Всички.

Тук не съм съгласен с теб, защото не съм бавил мача изобщо. Тези, които трябваше да бъдат заменени са Гената и Свиката.
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

SummerScream 2022 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SummerScream 2022   SummerScream 2022 - Page 2 Empty18/7/2022, 21:49

И как, по-точно, Фараона да бъде опция за заместване на някого в Елита, след като той е евро шампион, а и дори в неговия мач същинския противник го нямаше и аз го замених? Иконката на Поколени
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

SummerScream 2022 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SummerScream 2022   SummerScream 2022 - Page 2 Empty18/7/2022, 21:54

^ говоря хора, които бих сложил, но не очаквам да разберете.
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

SummerScream 2022 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SummerScream 2022   SummerScream 2022 - Page 2 Empty18/7/2022, 21:57

Ааа...Така вече става. Еми получава се двусмислица. Smile Еми то и мен можеше да сложиш, също щеше да е силно. Всеки има талант, важното и кой пише бързо.
Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

SummerScream 2022 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SummerScream 2022   SummerScream 2022 - Page 2 Empty20/7/2022, 20:46

Момчета, стига вече... Знам, че не на всеки му се нрави идеята, че хората, които заслужават или поне така се смята от екипа, и че им е гласуван вот на доверие на този етап нямат възможността да са на сто процента активни(говоря и за себе си), правят нещата малко по-сложни и скучни. Но все пак всички сме в това нещо заедно и правим всичко възможно нещата да вървят, иначе нямаше да сме на това място. Съжалявам и се извинявам публично дори, макар, че не чувствам да съм длъжен да го правя, че обстоятелствата са такива, но житейски се намираме в такива времена точно в момента, както във форума, така и извън него. Някои работят, някои учат, някои имат лични дразги и всичко останало, но няма нужда да си натъртваме и напомняме неща, които вече знаем и сме видели. Всички се стараем за благото на форума и се опитваме да държим искрата и да не изкривяваме толкова линията. Благодарен съм на всички за разбирането, но и най-вече за времето, което отделят спрямо активността си, независимо дали е пълна или не. Нека уважението помежду ни не стихва, иначе нещата ще стават още по-зле. Ясно е, че форумът е бил в много по-добър момент, точно в този период от годината, но нека това не омаловажава фактите и труда на всички ни, най-вече на тези, които се опитват да градят нещо тук. Защото всичко това е направено и е започнато от хора, които дори в момента не са на линия и си имат своите лични неща, както и в живота. Така че, турнирът може и да е бил слаб, но влиза в архива като изигран, може би не с точно желани и реализирани финали, но все пак е изигран и приклюючен, което точно в момента е и най-важното в случая! Важното е да продължаваме в тази посока, нещата рано или късно ще се наредят! След бурята, винаги идва златното небе!~ Smile

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

SummerScream 2022 - Page 2 Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

GOAT, Dimarata, JohnnyZ and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

SummerScream 2022 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SummerScream 2022   SummerScream 2022 - Page 2 Empty20/7/2022, 20:57

Adam написа:
Момчета, стига вече... Знам, че не на всеки му се нрави идеята, че хората, които заслужават или поне така се смята от екипа, и че им е гласуван вот на доверие на този етап нямат възможността да са на сто процента активни(говоря и за себе си), правят нещата малко по-сложни и скучни. Но все пак всички сме в това нещо заедно и правим всичко възможно нещата да вървят, иначе нямаше да сме на това място. Съжалявам и се извинявам публично дори, макар, че не чувствам да съм длъжен да го правя, че обстоятелствата са такива, но житейски се намираме в такива времена точно в момента, както във форума, така и извън него. Някои работят, някои учат, някои имат лични дразги и всичко останало, но няма нужда да си натъртваме и напомняме неща, които вече знаем и сме видели. Всички се стараем за благото на форума и се опитваме да държим искрата и да не изкривяваме толкова линията. Благодарен съм на всички за разбирането, но и най-вече за времето, което отделят спрямо активността си, независимо дали е пълна или не. Нека уважението помежду ни не стихва, иначе нещата ще стават още по-зле. Ясно е, че форумът е бил в много по-добър момент, точно в този период от годината, но нека това не омаловажава фактите и труда на всички ни, най-вече на тези, които се опитват да градят нещо тук. Защото всичко това е направено и е започнато от хора, които дори в момента не са на линия и си имат своите лични неща, както и в живота. Така че, турнирът може и да е бил слаб, но влиза в архива като изигран, може би не с точно желани и реализирани финали, но все пак е изигран и приклюючен, което точно в момента е и най-важното в случая! Важното е да продължаваме в тази посока, нещата рано или късно ще се наредят! След бурята, винаги идва златното небе!~ Smile


Думи на стратег...чудесно казано, особено последното изречение...След бурята винаги идва златното небе...И ще видиш как за ТНВ, на кон от злато, пак ще дойде огненото лято... BEER BEER

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





SummerScream 2022 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: SummerScream 2022   SummerScream 2022 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
SummerScream 2022
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Подкаст за SummerScream 2022!!!
» The Showdown 2022
» 16. Main Event > The RB Champion finds out his opponent for SummerScream
» 10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream
» 8. Main-Event: Face-Off between TNW World Champion Cody Rhodes, Tommaso Ciampa & Seth Rollins before their match at SummerScream

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW PPV 2010-2023 ARCHIVE :: TNW PPV 2022-
Идете на: