Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream Empty
ПисанеЗаглавие: 10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream   10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream Empty18/6/2022, 21:31

...
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream   10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream Empty22/6/2022, 23:22

Corey Graves: Дами и господа, последната пауза в шоуто за тази вечер измина току-що, а ние без да губим никакво време се насочваме към мейн евента за тази вечер. Разбира се в главната атракция за вечерта ще видим как ще се развият нещата покрай Световната титла и нейното бъдеще. Миналата седмица в словесен спор Сет Ролинс и Томасо Чампа изразиха своето желание да се бият за главната титла на федерацията, а решението кой от тях да се изправи срещу шампиона падна именно на неговите плещи. Коуди излезе на ринга и типично в свой стил дръпна една много хубава реч, в която даде своето мнение за двамата, които се конкурират за позицията на претендент за неговата титла, след което заяви, че и двамата заслужават своя шанс, но това няма да бъде лесен избор. Роудс бе лаконичен и открито заяви, че това ще бъде много трудно решение, за което се изисква малко повече време, след което каза, че ще обяви своето официално решение именно тази седмица. Ето че времето това да се случи дойде, а ние насочваме погледите си към върха на рампата, където всеки момент ще се появи именно Американския кошмар.

Дами и господа, моля посрещнете Световния шампион - Коуди Роооудс!


10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream GLcNlSr

Jerry Lawler: Коуди е тук, дами и господа! Самия Световен шампион е дошъл на крака и надяваме се е готов с избора си за опонент на предстоящия турнир, защото решението му е от фундаментално значение. Както винаги Коуди е облечен в елегантен костюм, а Световната титла е в ръцете му и той я вдига гордо над главата си, след което тръгва уверено по рампата, съпровождан от бурните аплодисменти и окуражителни възгласи на хилядите почитатели в залата. Всички тръпнем в очакване, какъв ще бъде избора на Роудс, но със сигурност има двама човека, които много повече от всички нас се интересуват от този избор, защото той може да ги изстреля до върха на федерацията. Разбира се позицията на претендент номер 1 не означава нищо, ако в край на сметка изгубиш шанса си, ако не ми вярвате може да попитате Роман Рейнс и Шинго. Също така обаче, един подобен шанс може да се окаже като безценен опит, дори да загубиш, така че определено не е за изпускане. Коуди вече е край ринга и приема последни поздравления от публиката преди да се качи на квадратното съоръжение и да обяви това, което всички чакаме. Точно това и става. Американския кошмар се качва на ринга, след което взима микрофон, а ние затаяваме дъх и наостряме уши, за да разберем голямата новина...

10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream KPIUiCV

Cody Rhodes: Добър вечер на всички! Изключително съм доволен от факта, че отново имам честта да съм тук пред вас и да закрия шоуто със Свотовната титла в моите ръце. Както винаги ви благодаря за топлото посрещане и силите, които ми давате и ме мотивирате да продължвам да издигам титлата и да я защитавам с чест и достойнство. Без вашата уникална подкрепа всичко това нямаше да бъде възможно. *cheers! Вече близо два месеца съм лицето на федерацията и със сигурност мога да заявя, че това е изключително отговорна задача и определено Световната титла тежи доста повече от всички други титли, които съм държал в ръцете си. Точно поради тази причина аз трябва да избера най-достойния според мен, който да се опита да ми я отнеме. Знам, че всички тръпнете в очакване и нямате никакво търпение да обявя своето окончателно решение и аз не смятам да губя повече време. Моя избор относно човека, който според мен заслужава да се изправи в битка за моята титла...Той е...Неговото име е...

10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream OULA0ff

Dimarata, JohnnyZ and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream   10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream Empty25/6/2022, 10:48

BURN IT DOWN!~



- Ladies and gentlemen, please welcome - SETH ROLLINS!~

10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream 2tGJ3yi

Corey Graves: Ха-ха-ха! Разбира се! Кой друг, ако не Seth Rollins! На "The Architect" явно му стана навик да прекъсва хората, а това очевидно му носи удоволствие, съдейки по широката усмивка върху лицето му. Rollins се появява в началото на рампата, ухилен до уши, и се спусна надолу към ринга с танцова стъпка. Погледнете го само! Сякаш е дошъл на купон! Rhodes гледа към приближаващия към него Seth, а по изражението му съдя, че е доста раздразнен. Той бе на път да съобщи решението си относно това срещу кого ще се изправи на SummerScream, но Seth Rollins очевидно има нещо друго на ум! "The Architect" вече е на ринга с микрофон в ръка, така че нека го чуем!

10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream Q8POIHm

- Hold on a second, champ! Преди да довършиш изречението си, аз трябва да съм сигурен, че си взел правилното решение! Тук съм, за да се уверя, че Cody Rhodes няма да допусне грешката на живота си! В моменти като този, човек трябва да направи съдбоносен избор, за да не съжалява дълго след това. Така че ми позволи да ти помогна да направиш правилния избор! От една страна имаме Tommaso Ciampa... Човек, който е далеч от твоето ниво. Човек, с когото би могъл да се справиш с лекота. Изправиш ли се срещу него на SummerScream, то това би означавало лесна защита на Световната титла. Дори не съм сигурен, че ще успееш да се изпотиш. Въпросът ми към теб обаче е... Това ли искаш, Cody? Такъв шампион ли е "The American Nightmare"? Нима идолът, моделът за подражание на милиони хора по целия свят ще избере прекия път? I don't think so! За твой късмет ти имаш още една възможност, а именно да се изправиш срещу не кого да е, а самият SETH FREAKIN' ROLLINS! That's right, Cody! Имаш привилегията да стъпиш на един ринг срещу една от най-емблематичните персони в цялата история на Total Nonstop Wrestling! Човек, постигнал всичко в този бизнес! Суперзвезда от твоя калибър! Само си го представи! "The American Dream" Cody Rhodes against "The Architect" Seth Rollins! Не знам за теб, но на мен ми звучи като заглавие на blockbuster! Звучи ми като мач-мечта, Cody! Няма да те лъжа... Това навярно ще бъде най-трудната битка в живота ти, но повярвай ми... Успееш ли да ме победиш, то това ще бъде и най-голямата победа в твоята кариера! Ще се прибереш у дома, знаейки, че си победил най-добрия сред най-добрите! Because to be the best... YOU HAVE TO BEAT THE BEST! Е, Cody? Какво ще кажеш? Ще дадем ли на тези хора това, което искат? Това, което заслужават? The choice is yours!

Slavchov15 харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream   10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream Empty29/6/2022, 13:52

₦Ø Ø₦Ɇ ₩łⱠⱠ ₴ɄⱤVłVɆ!


Нямаше как да партито да мине без него. “The Sicilian Psychopath” е втората личност, която упорито настоява за мач с Cody Rhodes и по всичко си личи че това са двамата главни кандидати за номер едно позицията в листата с претенденти. Кой обаче ще бъде избран? Щяхме вече да знаем ако Seth Rollins не бе прекъснал световния шампион, а нещата като че ли ще се забавят допълнително заради появата на Tommaso Ciampa. Всички знаем колко много значи за тях един евентуален мач за най-престижното злато в индустрията, камо ли пък спечелването му, така че няма да се дадат без битка. До последно ще се борят по всевъзможни начини да се изправят срещу Cody Rhodes на най-голямото лятно кеч събитие – Summer Scream. Не се откриват подобни шансове често и си личи, че добре го осъзнават, имайки предвид тяхното огромно положено старание в последните седмици да убедят и Rhodes, и компанията, че един от тях заслужава този шанс повече от другия. Едва ли не човек може да каже, че са на ръба на отчаянието. Ciampa вече е на apron-а и се взира директно в “The Architect”, като май му е писнало от претенциите на Rollins. Ciampa за съвсем кратък момент погледна и към шампиона, след което влиза на ринга и е време да му дадем думата.

10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream QgPeNq7 10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream OoHZzbN

- Seth, докато дълго време не ти се налагаше да полагаш какъвто и да е труд на бойното поле, то имаше една специфична личност, която седмица след седмица даваше всичко от себе си, за да се добере до златото. Тази специфична личност съм аз! … Още от мига в който се завърнах се втурнах да се бия с Minoru Suzuki и преминах през какви ли не имена и стипулации, за да бъда определен като номер едно претендента за световната титла. И изведнъж се появи… ти. Seth, може и преди две години да ти се размина, но пред теб стои една подобрена версия на Tommaso Ciampa. Каквито и епитети да използваш по свой адрес фактите са, че теб никакъв те нямаше в един голям период от време и с нищо не си заслужил да имаш мач с Cody. С думи не става, действия трябват, а действия от моя страна има. Твоите успехи са в далечното минало, те нямат никаква тежест в днешната реалност. Cody, искаш да си достоен шампион? Тогава избери опонент, който е в пика на силите си. Избери опонент, който лее пот и кръв всеки възможен Rampage и всяко възможно скъпоплатено събитие, за да има шанс за тази фамозна титла. Думите на Rollins може да са омайващи, но са манипулативни, докато моите думи са придружени от факти, с които ти самият си наясно, защото си гледал през последните седем-осем месеца как тялото ми преминава през най-различни изпитания. Както каза Seth, изборът е твой. Сам прецени дали ще бъдеш справедлив и ще избереш истинското предизвикателство.

JohnnyZ and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1074
Age : 23

10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream   10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream Empty30/6/2022, 22:23

Cody Rhodes: Така, така, така... Момчета, казах го преди да излезете тук при мен на ринга, ще го кажа и сега. Това е изключително труден избор за мен и определено и двамата сте достойни и заслужавате този шанс, като всеки един от вас си има своите доводи, защо именно той да се изправи срещу мен на предстоящия турнир. Решението бе много тежко и аз го бях взел, като миг преди да излезе Сет бях абсолютно убеден в него. Сет, определено думите ти ме накараха да се замисля много сериозно дали избора ми е бил правилен и дали няма да направя грешка. След това обаче излезе и ти (поглежда Чампа). Твоите думи също ми въздействаха по един или друг начин и направиха хауса в главата ми пълен, а несегурноста около избора ми още по-голяма. Секунди преди отново да взема думата обаче, аз се замислих над това, че всъшност аз съм Световния шампион! Аз съм човека, който премина през 29 души и надви всички, за да заслужи шанса си, човека който не се страхува да се изправи срещу когото и да било. Доказах го на предходния турнир, смятам да го направя и на предстоящия. Да, Рейнс и Шинго не могат да се сравняват с вас, с цялото ми уважение към тях, но защо пък да не го направим отново?! Сет, Томасо...Днес е щастливия ви ден, защото днес вие двамата си спечелихте мач за Световната титла на предстоящия турнир! Точно така, правилно ме чухте, Коуди Роудс срещу Сет Ролинс срещу Томасо Чампа в мач тройна заплаха на турнира! Надявам се да сте останали доволни от решението ми, а аз ви пожелавам приятна вечер!

10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream 7XUT5hw

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream   10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream Empty

Върнете се в началото Go down
 
10. ME: TNW World Champion Cody Rhodes choose his opponent for SummerScream
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. Main-Event: Face-Off between TNW World Champion Cody Rhodes, Tommaso Ciampa & Seth Rollins before their match at SummerScream
» 14. MAIN EVENT: Champion vs. Champion Singles Match > TNW World Champion Kurt Angle vs. TNW Intercontinental Champion Cody Rhodes
» 9. Segment with TNW World Champion Cody Rhodes via satelite
» 1. Opening show with the new TNW World Champion - Cody Rhodes
» 1. Opening: In-Ring Promo with TNW World Champion Cody Rhodes

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 475-
Идете на: