Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening: In-Ring Promo with TNW World Champion Cody Rhodes

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

1. Opening: In-Ring Promo with TNW World Champion Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening: In-Ring Promo with TNW World Champion Cody Rhodes   1. Opening: In-Ring Promo with TNW World Champion Cody Rhodes EmptyПон 18 Юли 2022 - 1:04

...
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1060
Age : 23

1. Opening: In-Ring Promo with TNW World Champion Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening: In-Ring Promo with TNW World Champion Cody Rhodes   1. Opening: In-Ring Promo with TNW World Champion Cody Rhodes EmptyСъб 23 Юли 2022 - 0:01

Corey Graves: Дами и господа, добър вечер и добре дошли! Време е първото седмично шоу след Summer Scream да започне! Турнира премина по много добър начин и достави огромно удоволствие на хилядите по трибуните, които се насладиха на зрелището и подкрепяха с пълен глас любимците си. Разбира се гвоздея в програмата бе главния мач. В него залога беше Световната титла на федерацията, а в битка за нея влязоха шампиона Коуди Роудс, рекордьора държал този трофей най-дълго време Сет Ролинс и Томасо Чампа, който напоследък е един от най-конвентируемите звезди в TNW. Получи се страхотна битка с много обрати и запомнящи се моменти, но в край на сметка победата грабна Коуди, който записа поредна успешна защита и продължава да бъде лицето на федерацията, поне до следващия турнир. С нетърпение очакваме да чуем какво ще ни сподели за самия мач, за бъдещето на титлата и за това какво да очакваме от шампиона за напред. Точно тези неща ще чуем съвсем скоро, защото тази вечер Rampage SuperShow ще бъде открит, именно от Роудс, който вече е на ринга със своята титла, а музиката му заглъхва, прожекторите светват над него и той поднася микрофона към устата си, нека чуем речта му.

1. Opening: In-Ring Promo with TNW World Champion Cody Rhodes Z3kG7iA

Cody Rhodes: Добър вечер на всички! За мен е голяма чест да открия шоуто тази вечер! Както винаги съм посрещнат по много гостоприемен начин, което може само да ме радва и ви благодаря за което. След като напоследък закривах шоутата, сега е време да открия това и чувството е прекрасно. Още по-хубаво е, че откривам шоуто като Световен шампион и продължавам да пиша историята, записвайки поредната си силна защита на турнира и то срещу много сериозни опоненти. Няма да ви лъжа, това определено бе един от най-трудните ми мачове, но въпреки всичко аз успях да затвърдя името си и да докажа на всички скептици кой съм. Втори пореден турнир се справям в мач от типа тройна заплаха и мисля че това трябва да е достатъчно ясно на всички в съблекалнята, че аз не приказвам празни приказки, а затвърждавам думите си с действия на ринга и защитавам Световната си титла с чест. Разбира се огромна помощ в мача ми оказахте именно вие - феновете! Без вашата безпрекусловна подкрепа нямаше да успея, за което искрено ви благодаря и ви обещавам, че ще дам всичко от себе си, за да продължа да ви радвам със силни изяви на ринга. Също така се радвам, че мача премина по един спортсменти начин, без външни намеси и предмети, което наистина успя да направи нещата такива, че да се види кой е най-добрия от нас чисто като физически и технически качества. Със сигурност Сет и Томасо ме изпотиха доста и трябваше да положа много усилия, за да ги победя, няма две мнения, че предния ми мач, в който също се изправих срещу двама противници ми бе далеч по-лесно. Въпреки всичко победата и титлата успяха да останат в мое притежание, което на свой ред означава, че е време за следваща крачка и за нови предизвикателства към мен. Както не веднъж съм заявявал, аз не се притеснявам да заститавам трофея си и няма да се отметна от това. Всеки желаеш ще бъде уважен и след това победен, както вече го изпитаха на гърба си не един и двама, осмелили се да ме предизвикат. Определено в съблекалнята има много талантливи и нахъсани кечисти, които искат да грабнат шанса си и да атакуват своята мечта, а именно тази титла, която аз държа в момента. Знам го, защото аз съм минал по същия път, докато в един момент мечтата ми не се превърна в реалност. Това обаче изискваше страшно много труд и лишения от моят страна, така че аз знам как съм стигнал до тук и знам че сега за нищо на света няма да се предам пред това да продължавам да изживявам мечтата си и да защитавам Светия граал успешно. Надявам се всички да сте осъзнали това и да осмислите много внимателно думите ми преди да почнете да излизате тук с идеята, че трябва да получите шанс, защото си мислите, че сега е дошъл реда ви. Ако можех да дам шанс на някой, който според мен истински го заслужава, нямаше да си губя времето и щях да го обявя на момента, но на този етап аз не мога да взема подобно решение, а вместо това ще оставя нещата за по-наред във времето. Сега мисля да се оттегля и да си дам малко време, да се порадвам на успешната си защита и голямата си победа от Summer Scream...

1. Opening: In-Ring Promo with TNW World Champion Cody Rhodes XfB5w1m

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening: In-Ring Promo with TNW World Champion Cody Rhodes
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening Show: In-ring promo with the TNW World Heavyweight Champion Cody Rhodes
» 1. Opening show with the new TNW World Champion - Cody Rhodes
» 12. In-ring promo with TNW Global Champion Cody Rhodes
» 6. Half-Hour: In-ring promo with TNW Global Champion Cody Rhodes
» 4. In-ring Promo with the FIRST EVER TNW GLOBAL CHAMPION "The American Nightmare" Cody Rhodes

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 477-
Идете на: