Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Подкаст за SummerScream 2022!!!

Go down 
+2
Teodosiy
Агента от Сливен
6 posters
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous



Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Подкаст за SummerScream 2022!!!   Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty16/7/2022, 12:55

В това издание на Жертвите на Васко Метала, аз и гост-водещия, който ще пазя в тайна до началото на подкаста, ще изкоментираме мачовете, които са завършили на турнира SummerScream 2022! Сега сигурно ще питате, но има и мачове, които не са завършили. Какво ще кажете за тях? Разбира се, имам отговор и на този въпрос! На тези мачове, които все още не са завършили ще дадем прогноза кой трябва да победи. Правя тази тема, за да ви дам възможност да зададете въпросите си! Питайте каквото ви интересува свързано с играта и форума. Аз и гост-водещия ще се постараем да отговорим. Имате срок до 14:00ч. След обед, след като мине това време подкастът ще започне.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкаст за SummerScream 2022!!!   Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty16/7/2022, 17:08

Много е важно да оставите коментар, след като чуете подкаста, за да знаем дали да продължим! Имаше много излагации от моя страна в този подкаст, но нали знаете, няма да е Жертвите на Васко Метала, ако няма излагации!

Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкаст за SummerScream 2022!!!   Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty16/7/2022, 17:41

Първо, встрани от непрекъснатите хранилки от тебе, Василе, към мен - радвам се, че доведе Вили отново в TNW, макар и през подкаст. Тя е неизменна част от тоя форум и личното ми мнение е, че не може да бъде изтръгната. Дали ще е тука, дали няма да е тука - няма ник'во значение. Второ, за активността. Сев пише постовете си от телефон, щото PC-то му е ебано и повече от седмица не е оправено. По отношение на мен - не, не съм се отпуснал. При мене забавянето дойде от това, че трябваше да замина за Истанбул по повод лечение. Първоначалните сметки бяха за 6-ти юли. На 4-ти обаче бях сюрпризиран обаче с новината, че ще отивам на 5-ти. Върнах се в България на 8-ми и Сев писа след още 2 дни. Оттам нататък, имаше 4-дневно забавяне от мен, тва е вярно. И то беше, защото тука мъките по лекари продължиха и нямаше друг начин. Говорихме със Сев по всички тези въпроси - имахме планове за една от най-добрите вражди в TNW, защото сега няма хора с по-добри образи от нас. За жалост обаче, не стана така. Имаме намерение да се поправим - най-вече аз, щото осъзнавам отговорността, която ми е поверена. Няма да издавам все още как, ще се разбере по-нататък.

П.С : Славчов, после не ми задавай въпроси от типа на "що ме блокира". Very Happy
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 986
Age : 23

Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкаст за SummerScream 2022!!!   Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty16/7/2022, 18:32

Дойдох заради Подкаста, евала бате Васко! Само в същия дух!

Yuliyan and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1618

Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкаст за SummerScream 2022!!!   Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty16/7/2022, 21:31

Барби, бонбонче, извинявам се, ама бъркаш понятията...Аз напуснах, защото лицето, подтикнало ме с поведението си да направя това, мина всички граници. В случая другите нямаха вина, защото аз съм казал - нека всеки ме ебава колкото си иска, през кура ми е, забавлявам се, но да ме заплашват, това няма да го бъде, както направи въпросното ЛИЦЕ. И другото, което е - върнах се, защото съм верен и отдаден на играта, понеже като нея има изключително малко в целия интернет свят. Мъжко си ми е поведението, нито лефтнах от страх, нито от нищо, а от яд и бяс, когато прочетох глупостите на съответното...пак да го нарека "лице". Иначе, благодаря за коментарите относно мача, с Октай се раздадохме максимално и лично аз останах доволен от стечението на събитията, дори и да не си тръгнах като победител.
Върнете се в началото Go down
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 835
Age : 32

Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкаст за SummerScream 2022!!!   Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty17/7/2022, 00:24

Dragonheart написа:
Барби, бонбонче, извинявам се, ама бъркаш понятията...Аз напуснах, защото лицето, подтикнало ме с поведението си да направя това, мина всички граници. В случая другите нямаха вина, защото аз съм казал - нека всеки ме ебава колкото си иска, през кура ми е, забавлявам се, но да ме заплашват, това няма да го бъде, както направи въпросното ЛИЦЕ. И другото, което е - върнах се, защото съм верен и отдаден на играта, понеже като нея има изключително малко в целия интернет свят. Мъжко си ми е поведението, нито лефтнах от страх, нито от нищо, а от яд и бяс, когато прочетох глупостите на съответното...пак да го нарека "лице". Иначе, благодаря за коментарите относно мача, с Октай се раздадохме максимално и лично аз останах доволен от стечението на събитията, дори и да не си тръгнах като победител.


Така, нека коментарът ми не изглежда така, все едно се заяждам, но искам да кажа едно, Денка... Мъжко поведение или сереч човешко, е да си преглътнеш егото и да продължиш напред, изкарвайки позитивите от всичко негативно, особено когато говорим за форум или игра, която се води, че е 'еле', или може би аз бъркам... Мъжко поведение е, когато се държиш, действаш, а и също говориш като такъв - 'през кура ми е' - прави те много под мъж, да знаеш... Поздрави и пак казвам, по-зи-тив-но! Smile

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

Подкаст за SummerScream 2022!!! N7IkHs6

W: 70 D: 9 L: 43

Legacy:

Rainmaker, Teodosiy, Blue Justice and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1618

Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкаст за SummerScream 2022!!!   Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty17/7/2022, 19:11

Adam написа:
Dragonheart написа:
Барби, бонбонче, извинявам се, ама бъркаш понятията...Аз напуснах, защото лицето, подтикнало ме с поведението си да направя това, мина всички граници. В случая другите нямаха вина, защото аз съм казал - нека всеки ме ебава колкото си иска, през кура ми е, забавлявам се, но да ме заплашват, това няма да го бъде, както направи въпросното ЛИЦЕ. И другото, което е - върнах се, защото съм верен и отдаден на играта, понеже като нея има изключително малко в целия интернет свят. Мъжко си ми е поведението, нито лефтнах от страх, нито от нищо, а от яд и бяс, когато прочетох глупостите на съответното...пак да го нарека "лице". Иначе, благодаря за коментарите относно мача, с Октай се раздадохме максимално и лично аз останах доволен от стечението на събитията, дори и да не си тръгнах като победител.


Така, нека коментарът ми не изглежда така, все едно се заяждам, но искам да кажа едно, Денка... Мъжко поведение или сереч човешко, е да си преглътнеш егото и да продължиш напред, изкарвайки позитивите от всичко негативно, особено когато говорим за форум или игра, която се води, че е 'еле', или може би аз бъркам... Мъжко поведение е, когато се държиш, действаш, а и също говориш като такъв - 'през кура ми е' - прави те много под мъж, да знаеш... Поздрави и пак казвам, по-зи-тив-но! Smile


Съгласен съм, много си прав. Ето това е отношение, което очаквам да имаме всички, като твоето тук, в този коментар, за да върви форумът и не само наред. Благодаря ти. Smile
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1618

Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкаст за SummerScream 2022!!!   Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty17/7/2022, 19:12

Въобще не си се заял, каза го чудесно, дори.
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6436
Age : 21

Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкаст за SummerScream 2022!!!   Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty17/7/2022, 19:20

Едва ли ще си го пусна.
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1051
Age : 23

Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкаст за SummerScream 2022!!!   Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty18/7/2022, 02:40

Винаги е удоволствие да слушам гласа на Барбито в най-великия подкаст в историята, а именно Жертвите на Васко Метала! Както винаги силно издание и дано подкаста продължи да съществува и да има епизоди и за турнирите занапред. Бате Васко е стабилен! Относно въпросите... Те бяха от анонимен източник, не от Славчов.

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкаст за SummerScream 2022!!!   Подкаст за SummerScream 2022!!! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Подкаст за SummerScream 2022!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» SummerScream 2022
» Жертвите на Сид Подкаст TNW Style!
» Нов подкаст!
» Последен подкаст за 2023
» Подкаст за The Showdown!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: Жертвите на Васко Метала-
Идете на: