Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 TNW FACT OR FICTION - EPISODE #12 - PrinceDamyan vs. ne sum darka

Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous



TNW FACT OR FICTION - EPISODE #12 - PrinceDamyan vs. ne sum darka Empty
ПисанеЗаглавие: TNW FACT OR FICTION - EPISODE #12 - PrinceDamyan vs. ne sum darka   TNW FACT OR FICTION - EPISODE #12 - PrinceDamyan vs. ne sum darka Empty9/3/2022, 01:17

TNW Fact or Fiction #12



TNW FACT OR FICTION - EPISODE #12 - PrinceDamyan vs. ne sum darka PVZY9nM VS. TNW FACT OR FICTION - EPISODE #12 - PrinceDamyan vs. ne sum darka 57yoamC


1. Трябва да има по-ясни критерии относно това кой влиза в HOF.


@ne sum darka : FACT! Разбирам, че за да си ХОФ трябва да си направил нещо за феда, по някакъв начин да си помогнал на самия фед или да си се отличил с нещо, ама трябва да се каже какви са критериите наистина. Но все пак решенията на екипа са на първо място - #daitehofnadarka, #darkazajult

@PrinceDamyan : FACT! Дефакто не знае какво трябва да си постигнал е-феда, за да имаш HOF ранк. Да, все пак е решение на екипа кой влиза но никъде няма написани критерии.


2. Pain трябва да се провежда само в една вечер, без разделение на Night 1 и Night 2.


@ne sum darka : FACT! Две вечери..ееех... малко копираме тук. Смисъл работите така или иначе се играят мърда, ако недай си боже първата вечер забави, то после към втората вечер става едно мазало и е мех.... и то голям мех...

@PrinceDamyan : FICTION! Когато Pain е в две вечери всички имат поле за изява и никой не остава ощетен. На мен лично ми хареса турнира да се състой в две вечери подобно на федерациите които наблюдаваме в истинския живот.


3. Играта с измислен кечист (в MCW формат) дава огромна свобода и спомага за развитие на креативността.


@ne sum darka : FICTION! Мина отдавна модата на измислените кечисти. Ще кажа Fiction поради 2 неща, всеки от нас си прави прототип своя кечист по ирл такъв и му слага просто някакви движения от други кечисти. Не съм видял и ЕДИН оригинален кечист, всеки включително и моя бяха нечии прототипи- я на Ролинс,я на Edge я на Стайлс (в моя случай). Второто е че сегментите пак ги правим скапано и не използваме чужда медия, а само кеч.

@PrinceDamyan : FACT! Да пишеш с измислен кечист си е отделна форма e-федство и съм съгласен че спомага за креативността, дори на първо място трябва да си направиш кечист който да пасва на самия теб.


4. Tag-Team Tournament, от който победителите излизат с shot-ове за главните титли е добра идея.


@ne sum darka : FACT! ВЪРНЕТЕ ТАГ ДИВИЗИЯТА! Толкова много хора НЯМАТ реално какво да правят и НЯМАТ РЕАЛНО идея защо го правят,а толкова може да се направи с таг дивизията. Толкова готини сегменти, толкова free and fun stuff че... просто ВЪРНЕТЕ ТАГ ДИВИЗИЯТА

@PrinceDamyan : FACT! Ще дам Fact понеже ми звучи като интересна идея, но би била трудна за осъществяване понеже трябват доста хора, а ако няма хора трябва да бъде запълнена с втори акаунти.
Върнете се в началото Go down
 
TNW FACT OR FICTION - EPISODE #12 - PrinceDamyan vs. ne sum darka
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» TNW FACT OR FICTION - EPISODE #9
» TNW FACT OR FICTION - EPISODE #5
» TNW FACT OR FICTION - EPISODE #6
» TNW FACT OR FICTION - EPISODE #7
» TNW FACT OR FICTION - EPISODE #8

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: TNW FACT OR FICTION-
Идете на: