Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 5. Johnny Mundo calls out John Cena

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

5. Johnny Mundo calls out John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: 5. Johnny Mundo calls out John Cena   5. Johnny Mundo calls out John Cena Empty25/12/2021, 18:18

...
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

5. Johnny Mundo calls out John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Johnny Mundo calls out John Cena   5. Johnny Mundo calls out John Cena Empty25/12/2021, 20:25


- Ladies and gentlemen, please welcome
TNW Elite Champion... Johnny Mundo

5. Johnny Mundo calls out John Cena GkZNWdp 5. Johnny Mundo calls out John Cena HDdDwum
Crowd chants: *Your wife has huge legs!* Taya is more man than you!*

Ако някой от вас не е гледал епизода на Rampage SuperShow от миналата седмица, или пък просто е бил разсеян и се чуди в момента защо публиката така обижда Мундо и жена му Тая, то сега ще ви разясним! Johnny очакваше да има спокойна вечер last week като успее да се наслади на победата си срещу Грамадата, но съдбата имаше друг план. John Cena се появи от нищото и типично в свой стил вербува с думи Елит шампиона както и Taya. Не е като те да не са си го заслужили. Бившият Световен шампион може би прекали леко като обиди Тая, че прилича на мъж и има огромни крака. "The Guru of Greatness" нямаше особено време да се защити както и по-важното да се застъпи зад жена си. Дали пък това не е било най-разумния ход, който можеше да направи шампионът? Все пак сега той е пообмислил нещата. Никак не изглежда щастлив Mundo. Много от запалянковците използваха социалните мрежи, за да се подиграват на него както и на верния му спътник в живота, Valkyrie. "The Franchise" е целял най-вероятно да влезе в главата на Джони и по всички личи за сега е успял. Щом Елитният шампион иска специално да извика Сина на ринга лице в лице, то "The Cenation Leader" е влезнал под кожата му. Междувременно привържениците продължават с негативните си възгласи: *YOU SCREWED SHOW, YOU SCREWED SHOW, YOU SCREWED SHOW!*Според думите на "The Shaman of Sexy", той не се интересува на кого се харесва, и на кого не, но в момента изглежда, че е разгневен от отношението на феновете. Едно е да те обиждат теб, съвсем друго е, когато го правят с най-ценния за теб човек. Едва ли сме очаквали чак толкова сериозно да бъде обиждан до скорошният любимец на хората. Никой не е виновен на Джони, че той загърби всички лоялни и верни хора, които стояха зад гърба му както в хубавите, така и в трудните моменти! Както сами виждате в момента Тая не е край Мундо, но както се убедихме на турнира това не означава, че няма шанс да я видим. "The Prince of Parkour" дори, когато разчиташе на обичта на привържениците беше сред най-непредвидимите атлети, а сега е дори по-непредсказуем. Не по-малко интригуващо ще бъде да видим какво точно ще каже Джони и как очаква да "призове" John Cena. Естествено, че the former World Champion никога не бяга, когато някой го предизвика. "The Shaman of Sexy" високо вдига колана си, но негативните скандирания по негов адрес стават все по-силни. Дали ще издържи на това цялото напрежение Елит шампионът? Провокациите продължават към Джони от страна на запалянковците.

5. Johnny Mundo calls out John Cena 57T2hwD
Crowd chants:
You are a paper champion, Paper champ, PAPER CHAMP!...
YOU SUCK, YOU SUCK! JOHNNY COWARD... JOHNNY COWARD!

FreeRiver харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

5. Johnny Mundo calls out John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Johnny Mundo calls out John Cena   5. Johnny Mundo calls out John Cena Empty25/12/2021, 21:15

5. Johnny Mundo calls out John Cena IcmlkqX

-First of all, shut the hell up! Само толкова ли можете? Креативността ви тук ли се изчерпа? Хартиен шампион ли съм? Тази титла ми изглежда доста истинска! (*Johnny Mundo вдига високо колана си*.) In fact, нито един от вас не печелил подобно отличие и никога няма да успее! Знаете ли кога Tampa ще започне да бъде харесван град - когато Tampa Bay Titans влезнат в NBA, Т.Е НИКОГА! (*следват мощни и огромни освирквания*) Аз не съм виновен, не мразете играча, а играта.. Или пък във вашия случай - отбора! Мога да ви занасям цяла вече без да ми омръзни, толкова сте лесни! Но все пак не съм дошъл тук заради нито един от вас. Тук съм, за да говоря за и с John Cena (*Феновете започват да скандират:"CENA... CENA, CENAAAAA! John, миналата седмица ти направи поредната си грешка, а съдейки по кариерата ти си майстор в това. Ти се осмели да обидиш най-скъпото за мен нещо, а именно прекрасната ми жена Taya Valkyrie, която... (*привържениците не оставят Джони да се доизкаже и продължава с chanto-те: *Your wife looks like a man*) Това ли е вашия човек за пример? Това ли означава "Mr Hustle Loyalty and Respect", човек който обижда жени? На такива маниери ли учиш своите почитатели? Неслучайно в момента положението е толкова сериозно. Къде е уважението ти към нежния пол, Сина? Аз разбира, явно ти си женомразец или пък завиждаш на това, че двама човека са толкова щастливи и се обиждат. А може би "Mr. You Can't See Me, наистина не може да бъде забелязан от женското население? Изобщо започвам да се чудя най-дългата ти връзка с жена дали е била по-кратка от царуването ти със световната ти тила! Защо ли си се разделил с бившата ти половинка след като и беше предложиш брак, дали ти се отказа точно както се предаде от Kurt Angle на Revenge? Виждаш ли разликата между мен и теб? След като аз загубя, мигновено се изтупвам и изправям. Точно както стори на Temple of The King, когато загубих от Page, но малко след това аз се превърнах в Elite champion! Ти не си никакъв супер мен и всички го видяхме, когато Angle едвам не извади глезена ти от ставата и ти не можеше да направиш нищо друго освен безпомощно да предадеш колана си на по-добрия мъж, точно както аз съм много по-добър от теб! Ти отлично го знаеш, но нямаш мъжеството да го признаеш!

5. Johnny Mundo calls out John Cena 53hUpEH

-Наистина бях страшно ядосан на думите ти, но сега след като премислих нещата, дори леко ми е жал за теб. Ти се прибираш след всяка вечер без награди, отличия, титли и то в напълно празната ти къща и никой не те чака там. Точно за това ти просиш обичта на тези хора тук. И аз едно време съм си мислил, че подкрепата на феновете има някаква значение, че те никога няма да те предадат. Докато в един момент не осъзнаеш, че те са просто банда глупаци, които в най-удобния момент те заменят. (*следва поредна доза освирквания*) Всичко, което има значение в този бизнес е този колан! (*Mundo вдига за пореден път TNW Elite Championship*) Започва да ми омръзва да повтарям какво сторих тук само за по-малко от месец, но всички вие, включително и ти Джон ме принуждавате да се повтарям.. (*Johnny Mundo сваля очилата си, хвърляйки ги надалеч и след това се приближава към камерата*) АЗ съм човекът, който унищожи вашия "Dragon" като го изпепелих, АЗ съм този, който сломи "The Charismatic Enigma", прекратявайки кариерата му, АЗ свалих на земята "The World's Largest Athlete" с един замах! Така, че John послушай съветите ми и не бъди глупак като останалите. Все още не е късно да се измъкнеш от "THE SLAMTOWN"! Поне веднъж в живота си бъди разумен като се тръгнеш. Всички ние вече видяхме, че John Cena може да се предаде и щом веднъж го е направил, несъмнено отново ще го стори! Направи правилния избор, ела тук и пред всички хора се извини за думите си по адрес на моята жена! Кажи на целия свят, че се срамуваш от действията си и не е редно да обиждаш една дама! Имаш думата ми, че ако дойдеш и постъпиш както трябва, то аз ще се направя на разсеян за всичко, което си казал до сега. Хайде, Джон! Срамота е да караш The Elite Champ да чака тук! Постъпи като истински мъж и поеми последствия за думите си.

FreeRiver, Dimarata and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

5. Johnny Mundo calls out John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Johnny Mundo calls out John Cena   5. Johnny Mundo calls out John Cena Empty26/12/2021, 18:56

R-R-R-R-R
RAPADOOOOOO~




Your time is up, my time is now
You can't see me, my time is now
Its the franchise, Boy, I'm shining now
You can't see me, my time is now

Явно Сина няма да получи мачът който иска срещу Мундо. Противно на очакваното, извинение бе поискано от Елит Шампиона за обидите с които Сина нагруби приятелката му миналата седмица. "The Franchise" се появява на рампата as hyper as ever, феновете наддават доста позитивен шум за Сина, за разлика от освиркванията по-рано за Мундо, който с пълното си право поиска извинение, и се съмняваме че той ще иска да се бие с някой като Сина, освен ако тази седмица Сина не измисли друг начин по който да го провокира.

In case you forgot, or fell off, I'm still hot, knock your shell off
My money stack fat, plus I can't turn the swell off
The franchise doing big business, I live this
Is automatic I win this so you hear those horns who finish

A soldier and I stay under you fighting
'Cause I'm stormin' on you chumps like thunder and lightning
Ain't no way you breaking me kid, I'm harder than nails
Plus I keep it on lock like I'm part of the jail


5. Johnny Mundo calls out John Cena Giphy 5. Johnny Mundo calls out John Cena Giphy

I'm slaughtering stale competition
I got the whole block wishing they could run with my division
But, they gone fishing with no bait
Can't your boy hold weight?
I got my soul straight, I brush your mouth like Colgate

Следва taunt от едната рампа до другата от Сина, чрез който той събира още по-силен позитивен заряд от феновете. Джони Мундо е толкова бесен че беше хвърлил своите очила със запазената му марка, като сега по погледът му можем да разчетем, че е нервен, а също и по начинът по който обикаля по ринга. Той може само да поеме толкова от обидите на "The Chaingang Soldier". Феновете подкрепят своя идол Сина макар той да не постъпи особено човечно когато нагруби момичето на Мундо, която тази вечер дори е решила да не присъства до "The Shaman of Sexy", най-вероятно защото е разстроена. Сина не дава и пет пари обаче за това как се чувства Тая Валкирие в момента, или пък дори Елит Шампионът, той се отдава на пълно на момента когато настана шум за него още щом се чу неговата музика. Джон застава по средата на ринга и козурува като пехотинец към екраните, след което докато пристъпва по рампата той се зарежда от овациите на феновете.

In any weather, I'm never better, your boy is so hot
You'll never catch me in the next man's sweater
And if they hate, let 'em hate, I drop their whole clan
Lay your ass down for the three second tan


5. Johnny Mundo calls out John Cena Giphy 5. Johnny Mundo calls out John Cena Giphy

Your time is up, my time is now
You can't see me, my time is now
It's the franchise, Boy, I'm shining now
You can't see me, my time is now (Yeah)

Um, it's gon' be, what it's gon' be
Five pounds of courage buddy, base tan pants with a gold tee

Нека не забравим все пак че Джон Сина е прав за всичко което каза миналата седмица, колкото и грубо да беше то спрямо блондинката, думите му по адрес на Мундо бяха верни, Елит Шампионът може и да получи някои победи но той си служи с измама и подмолна игра. Това обаче няма да помогне на Сина да получи мачът си срещу Мундо, "The Franchise" трябва да получи тази привилегия да се изправи срещу "The Shaman of Sexy" от самия Шампион, а той няма намерението да дава на Сина онова което иска докато Сина не му се извини. Дали ще получи извинение от Сина и дали Сина изобщо съжалява дори за капка от онова което изказа против Мундо и Валкирие? На дали, но ще оставим действията да говорят вместо думите. Джон по принцип е човек на действието и по-скоро остава на ударите му да потвърждават казаното от него, можем да усетим и бойния дух на Сина който се рее във въздуха, никога не знаеш какво може да очакваш от него, той може и да нападне Мундо всеки момент с качването си на ринга! Мундо прави две-три крачки назад докато Сина се мушка под въжетата и се качва на ринга. Макар и "The Franchise" да пристъпва леко заплашително към Джони Мундо, той все още не смята да посегне на Елит Шампиона, вместо това посяга към аннаунсера и взима микрофон. Сина има сериозен вид за момент преди музиката му да отихне. Дали Мундо ще получи своето извинение, или Джон Сина има други планове тази вечер?  

Don't cross Rhodes!, Dimarata, Cekoki and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

5. Johnny Mundo calls out John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Johnny Mundo calls out John Cena   5. Johnny Mundo calls out John Cena Empty26/12/2021, 20:47

5. Johnny Mundo calls out John Cena Giphy

John Cena: У-у-уо-о-о, ХАРТИЕНИЯТ ШАМПИОН се ядоса и си хвърли пластмасовите си слънчеви очила, колко страшно! И какво ще направиш за да защитиш нежния пол, а? Ще ме напляскаш ли? Не. Ти не би дръзнал да го сториш. ЗАЩОТО ТИ НЯМАШ ДОРИ ТОПКИТЕ ДА СЕ НАРИЧАШ МЪЖ! Провери се, човече! ТЯ Е С ТЕБ САМО ЗАРАДИ ПАРИТЕ ТИ! Но ако Тия иска може да получи извинението ми лично ЗАД КАДЪР, аз също имам повече пари от теб в банковия акаунт, така че най-вероятно би се съгласила на поканата ми. Дори и да ми откаже, не е голяма загуба, без проблем може да се замени с първата уличница която би могъл да срещнеш на магистралата! И не, не се държа по същия начин с всички жени, но някои просто заслужават да бъдат ушляпани и ако ги защитаваш, то ти заставаш зад модерния феминизъм, което не е изненада, ВСЕ ПАК МУНДО Е ОТ ОНЕЗИ ХОРА КОИТО ОБИЧАТ ЖЕНИТЕ ДА ГИ ЗАМЕРВАТ СЪС САЛАТА В ЛИЦЕТО С НАДЕЖДАТА ЧЕ ЩЕ ИМ ПУСНАТ! Колкото до извинението....НЕ ГО ЗАСЛУЖАВАШ! Не. ЕДИНСТВЕНИЯ НАЧИН ПО КОЙТО БИХ МОГЪЛ ДА ТИ СЕ ИЗВИНЯ Е, АКО МЕ НАКАРАШ НА СИЛА! Хайде! Нали си безстрашен? Метна си merch-a, пристъпваш неспокойно, защо не използваш цялата тази агресия под формата на юмруци или ритници? Говориш много за постиженията си, открадна тази титла от Рики Стиймбоут който си я заслужи напълно честно, всъщност титлата ти бе поднесена от приятелката ти. Мисля че тя трябва да носи тази титла вместо теб, не да носи някаква измислена титла, понеже през цялото време още преди да станеш шампион, ТЯ ТИ ПОДНАСЯ КОКТЕЙЛИТЕ! Казваш как не би позволил на никой от съблекалнята да те надиграе, но тук долавям пропуск, защото ти си вече си надигран и то не от тези фенове, не от който и да е кечист, ТИ ПОЗВОЛЯВАШ ДА БЪДЕШ КОНТРОЛИРАН ОТ ЕДНА К*РВЕТИНА! Но ако смяташ че съм с грешка, можеш да спреш да бъдеш типичния пример за МЪЖ ПОД ЧЕХЪЛ и да вземеш едно решение по своему. Имаше добра стратегия до момента макар преките пътища по които поемаш, но ще можеш ли да надиграеш МЕН? Според всички от съблекалнята както и феновете, ТИ НЯМАШ ШАНС В АДА СРЕЩУ ДЖОН СИНА! Ще ме разведеш из "SLAMTOWN", викаш? БИХ ИСКАЛ ДА СЕ ОПИТАШ! Ще те тръшна с FU по-бързо от колкото можеш да накараш приятелката ти да получи оргазъм! Колкото и да се палиш, ти продължаваш да доказваш само, че ЕЛИТ ШАМПИОНЪТ ГО Е СТРАХ ОТ ДЖОН СИНА! Никой няма да те послуша ако твърдиш обратното, освен ако не приемеш предизвикателството ми. Само ако ме надвиеш в мач, пак го споменавам, би ме накарал да ти се  извинил също. Даже и по-добре. ЗАЛОЖИ СИ И ТИТЛАТА! Какво може да е още по-хубаво от това? В случай, че приемеш отвореното ми предизвикателство, ако наистина искаш да затвориш устите на всички тези фенове, може да се подготвяш за РАЗМЯТАНЕ ОЩЕ СЕГА! ХАЙДЕ, БЪДИ СИЛНИЯ ШАМПИОН КОЙТО ТВЪРДИШ ЧЕ СИ И НАПРАВИ ПРИМЕР КАТО МЕ БИЕШ! ОСМЕЛЯВАМ ТЕ! Дори и да не го сториш, няма да напуснеш този ринг без бой, така че решавай бързо! YOUR TIME IS UP AND MY TIME IS NOW!

5. Johnny Mundo calls out John Cena Giphy

"The Franchise" захвърял микрофонът, съблича се и застава в бойна позиция срещу Мундо. Нещата не изглеждат добре за Елит Шампионът. Ако не приеме предизвикателството на Сина, той пак няма да се отърве без да получи белези. Мундо поклаща глава всякаш не може да приеме тази ситуация на сериозно, но по-добре да реагира навреме, изглежда Сина ще му се нахвърли на бой всеки момент.

Don't cross Rhodes!, Cekoki, Scroller, Rainmaker and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

5. Johnny Mundo calls out John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Johnny Mundo calls out John Cena   5. Johnny Mundo calls out John Cena Empty26/12/2021, 22:15

5. Johnny Mundo calls out John Cena UeJlJxQ

*(Mundo започва да се смее и след това взима микрофона обратно в ръката си)* Искаш ли да ти дам един урок набързо? Tampa, Florida искате ли да видите как вашия Гуру побеждава "Big Match John"? *(Crowd chants: Yes, Yes... YES!)* Жалко, че както всички вие виждате аз не съм облечен, за да се бия.. (*Привържениците отново освиркват бурно*) Но дори и да бях не мисля, че ти си заслужаваш нито времето, нито усилията! Нещата не работят така както едно време! Разбираш ли ме, Джон? Не може ти да дойдеш току така от нищото да ме обиждаш както и жена ми и да получиш мач за колана ми. За разлика от Адам Пиърс аз не харесвам хора, които не заслужават шанс за толкова елитно отличие да споделят един ринг с мен. Аз не съм заслужил да съм шампион ли? Къде беше през последната изминалата година. За една година аз направих повече от колкото ти за цяла кариера тук и продължавам да пиша история! И не аз не съм хартиен шампион, единствено фалшиво нещо тук и нелепо е твоята кариера както и тези изтъркани джинси, тениска и грозна шапка! Трябваше поне веднъж в живота си да се извиниш, но ти отново демонстрира на света колко жалко същество си! Всички видяхме как ти лъснаха кирливите ризи наяве, когато видяхме филма за теб! Аз ще продължа да показвам на света, че в теб няма нищо уважително и лоялно! Ти продължаваш да тъпчеш жените, защото знаеш, че няма как да ти отвърнат! Наистина ли мислите, че човек, който мрази жените заслужава shot for the Elite Title?*(Crowd: YEAAAAAH!)* с тези си възгласи вие само доказвате, че вие също сте недостойни за уважение! John, погледни ме право в очите, защото аз за разлика от теб не се страхувам да казвам истината в очите на мъж. Ти си един човек, който е завистник! Яд те е, че аз успявам, а ти избиваш комплекси като не спираш да обиждаш хора, които не са ти сторили зло и очакваш, че сме ти длъжни да ти даваме шансове. Сина в реалността ти си един quiter just like Boston Celtics! *(John Cena е ядосан и явно е на път да нападне Johnny Mundo)* Ако направиш още една крачка, дори косъм да падне от косата ми, ти няма да видиш възможност за този колан и ще съжаляваш! In Slamtown нищо не идва даром за това, ако искаш бой, ще трябва да си го заслужиш, защото шампионът е тук и това не си ти! Трябва веднъж в кариерата да си да заработиш шанс да се изправиш срещу мен! Тази вечер в главния мач за вечерта ти ще трябва да си тръгнеш като победи, ако искаш да получиш шанс срещу мен! *(Сина клати глава и изглежда съгласен и доволен*) Но не бързай толкова да се радваш. Ти ще видиш през какво съм преминал, за да съм тук с това злато! За да стана носител на куфара трябваше да победя пет различни мъж. За това ти ще трябва да го сториш също, но не в обикновен мач! Сина, ако искаш да получиш мач срещу мен, то ти трябва да оцелееш и да спечелиш Gauntlet match като трябва да пребориш цели пет други кечиста! Lets see how really tough is John Cena! На твое място бих отишъл да се подготвям! А и Джон, успех! *(Mundo хвърля микрофона си, а след това със Сина се гледат лошо)*


Corey Graves: Всичко е официално! John Cena ще участва в Gauntlet match! Това означава, че ще трябва да победи петима мъже, ако иска да получи шанс срещу Джони Мундо за колана му. Възможно ли е това да стане? Как може да победи петима други атлети? Все пак Джон трябва макар и поотделно да тушира всичките или да ги накара да се предадат. Изключително тежка задача, но Елит шампионът е строг, но справедлив! Какъв главен спектакъл само ни очаква в този епизод на Rampage SuperShow!

5. Johnny Mundo calls out John Cena IQf47Dp 5. Johnny Mundo calls out John Cena ChwVsVM

Johnny Mundo and John Cena не спират да се гледат един друг. Сина несъмнено едвам се сдържа да не пребие "The Shaman of Sexy", но той не иска да рискува възможността по-късно тази вечер. Рязко изчезна уверената усмивка на Джон. "Big Match John" ще трябва да сътвори поредно чудо тази вечер, ако иска да има шанс да се върне на върха отново. Бившият Световен шампион отстъпва и се запътва към съблекалните!

FreeRiver and Scroller харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Sponsored content





5. Johnny Mundo calls out John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Johnny Mundo calls out John Cena   5. Johnny Mundo calls out John Cena Empty

Върнете се в началото Go down
 
5. Johnny Mundo calls out John Cena
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 6. Half - Hour: Singles Match > TNW Elite Champion Johnny Mundo vs. John Cena
» 1. Opening: TNW Elite Championship Singles Match > Johnny “The Elite” Mundo (c) vs John Cena
» 5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain
» 10. Johnny Mundo calls out ?????
» 11. Main Event: John Cena calls out TNW World Champion The Fiend

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 455-
Идете на: