Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain Empty
ПисанеЗаглавие: 5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain   5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain Empty8/1/2022, 16:24

...
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2966

5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain   5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain Empty9/1/2022, 18:19


-Please welcome accompanied by Taya Valkyrie,
The TNW ELITE Champion... Johnny Mundo!

5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain 4ge5Dct 5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain RI2J6Ym

Каква бурна седмица само за този човек! Отново както свикнахме и през последните няколко месеца, продължаваме да ставаме свидетели на грозната страна на Johnny Mundo! "The Guru of Greatness" не се измори да прави неща, които да изнервят привържениците на Total Non Stop Wrestling. Johnny през последните няколко седмици си поигра с John Cena като го вкара в своите "mind games". "The Franchise" изглежда спечели игричките му или поне така изглеждаше! Сина мина през какво ли не, за да стане официален претендент номер едно за Елит титлата, освен ако няма някой друг скрит план, който да крие Mundo. Джон две последователни седмици направи невиждани неща като първо трябваше да отстрани цели петима мъже в една вечер и то в gauntlet match и го направи. Мислите си, че това е всичко? Е, бъркате се! Миналата седмица The Elite Champion реши, че не е било достатъчно и накара Джон да се бие срещу човек, който не можеше дори да види кой, защото се би с кърпа на главата си! Въпреки това отново Супер Сина успя да победи. Но нямаше никакво време за празненства, защото веднага след това последва брутална атака! Замесените хора, които стоят зад атаката в момента крачат към ринга! Taya Valkyrie and Johnny Mundo пребиха John Cena доста сериозно като дори го удариха с чук в главата. Съпругата на шампиона също си позволи да направи физическа атака срещу бившия Световен шампион. Щата Калифорния е добре познат за "The Guru of Greatness" . Днес сме доста близо от дома на Мундо, което до някаква степен обяснява и защо са толкова слаби освиркванията по негов адрес. В последно врме свикнахме те да са доста по-сериозни и звучни. Интересно е кой е този мъж, който върви заедно с "The Prince of Parkour" и неговата жена. Не може да не ви минава един въпрос през главата и той е дали "Mr. Hustle, Loyalty and Respect" няма да дойде тук и да си разчисти сметките с шампиона броени дни преди турнира "Road to Pain". "The Franchise" ще е събрал доста сериозно количество гняв заради това, което му причиняват тези двама човека, които вече са на четириъгълното бойно поле и съвсем скоро искаме или не ще започнат да говорят. Едва ли особено хубави неща ще бъдат изказани. Нека все пак да чуем какво имат да кажат Johnny Mundo and Taya Valkyrie! Явно има време за още малко перчене.

5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain XFkiaNV
Johnny Mundo: Take off my jacket!

FreeRiver харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2966

5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain   5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain Empty9/1/2022, 19:06

5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain PFEt4iO

Johnny Mundo: Май известна част от вас се радват да ме видят? (*феновете го приемат със смесени чувства*) Все пак най-голямата звезда раждана от щата Калифорния както и, от който и да е друг щат е тук! Хубаво е, че съм в Clovis, за да мога да погледна всички вас в очите и да ви кажа колко много не струва града ви! Знаете ли кое най-много ми харесва в Clovis? Табелата за напускане, когато се махам от това място! (*следват мощни освирквания, докато Тая не спира да се смее*) Поне сте само на около 3 часа и половина време от Лос Анджелис, където наистина може да видите как изглежда едно истинско "местенце"! Та в Л.А. има улици, които са по-големи от Clovis! Както и да е, достатъчно за вас. Тук съм да потвърдя, че наистина на турнира Road to Pain, Джон Сина ще се бие срещу моя милост за този колан! Може би Cena не заслужава такъв шанс, но аз си държа на думата и като му казах, че ако мине през препятствията, които съм му заложил, то той ще получи това, което иска. Чудите се защо съм в такова добро настроение, след като срещу мен ще се бие вашия голям герой? Еми точно това ме кара да нямам търпение за мача ми на турнира! Брояч часовете до момента, в който ще сваля поредния ви лидер, който сляпо следвате. Уникално е чувството да гледам отчаянието в очите ви, когато се провали поредната супер звезда, която вие твърдите, че е супермен! Е, ако във вашата приказка John Cena е Супермен, то аз ще бъда неговият Криптонит! Наричаш се "Mr. Hustle, Loyalty and Respect", но си по-скоро "Mr. Tap Out, Lonely and Failure"! Миналата седмица ние те научихме как се уважават жените, защото колкото и да се правиш на пример за всички ти си един сексист! Такъв ли човек издигате всички вие на пиедестал, такъв човек ли искате да станете? Аз определено не искам да съм такъв! Нека да попитаме един от хората, които ми осигуряват сигурност тази вечер, за да може да съм сигурен, че физическото ми състояние ще е отлично за двубоя ми срещу Джон! (*запалянковците започват отново бурно да освиркват*) Освирквайте ме колкото си искате, но аз нямам поле в играта, защото нямам граница! Като един истински шампион аз съм дисциплиниран и трябва да съм винаги в кондиция!

5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain GEnUzzj

Johnny Mundo: Колкото и да размяташ тази ръка (*Мундо започва иронично да да размята ръка в стил Сина*) и да говориш, че не можем да те видим, единственото нещо, което не можем да видим е титла около кръста, защото нямаш такава! Спрете да ме наричате "страхливец", млъквайте! *crowd chants: Johnny Coward! stop call me that way and start call me JOHNNY "THE ELITE" MUNDO! ВСЕКИ ЧОВЕК Е ДЛЪЖЕН ДА МЕ НАРИЧА ВЕЧЕ ТАКА ДОКАТО НОСЯ ТОВА ЗЛАТО! Аз съм най-елитният атлет, който тази компания е виждала, аз съм парите, елита и престижа на това място! Мога да се подигравам още много на такива балъци като Сина, но дали изобщо си заслужава да си губя ценното време? Вашият любимец беше премазан от жена ми. Дори започвам да се чудя дали на турнира да не я пусна да се бие срещу него, за да бъде по-равностоен сблъсъка! Така Джон ще има някакъв шанс. Нека да ви запозная и с едно друго нещо, поради което също съм тук в момента. Моята невероятна и талантлива съпруга успя да затвърди една сериозна дизайнерска марка "Loca" и в момента е облечена именно от последната си колекция! Моето яке, което ми свалиха преди малко също е от нея! Нека самата Тая ви обясни по-подробно. (*Джони подава микрофона на жена си*)

Taya Valkyrie: За мен е огромна чест, че мога да споделя този момент с моя съпруг! Който за разлика от някои други е успял! Въпреки негативните коментари по мой адрес от един човек, който се нарича мъж и в същото време се опита да тъпче достойнството на жените със сексиските си коментари, аз създадох и утвърдих една чудесна компания за дизайнерски дрехи "Loca"! Като ви гледам вие всички имате огромна нужда от подмяна на дрехите си.. Само се погледнете на какво приличате, от кой битак си вземате дрехите? Спокойно има надежда за всички да се вкарате в правилния път! Вземете си от моите дрехи! Stay up to date on everything LOCA by Taya Valkyrie!

5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain NN4pWhI
(*Taya захвърля микрофона и започва
да се целува с Mundo*)

FreeRiver харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain   5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain Empty12/1/2022, 22:22

R-R-R-R
RAPADOOOOO~!




Your time is up, my time is now
You can't see me, my time is now
Its the franchise, Boy, I'm shining now
You can't see me, my time is now


5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain Giphy

In case you forgot, or fell off, I'm still hot, knock your shell off
My money stack fat, plus I can't turn the swell off
The franchise doing big business, I live this
Is automatic I win this so you hear those horns who finish

Страстната целувка между "Елитарния" Мундо и неговата приятелка Тия бива прекъсната от песента "My Time Is Now" която им е до болка позната до този момент. След като двамата се обръщат, забелязват на titantron-ът лицето на Джон Сина и Мундо веднага задава команда на охранителя до тях да препречи пътя на Джон. Някоя страна от публиката освиркват своето Гуру за това че е решил да застава зад някакъв костюмар, други се радват защото чуват песента на техния идол.

A soldier and I stay under you fighting
'Cause I'm stormin' on you chumps like thunder and lightning
Ain't no way you breaking me kid, I'm harder than nails
Plus I keep it on lock like I'm part of the jail


5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain Giphy

I'm slaughtering stale competition
I got the whole block wishing they could run with my division
But, they gone fishing with no bait
Can't your boy hold weight?
I got my soul straight, I brush your mouth like Colgate

Валкирие не е очарована след като чува песента на Сина и докато изтрива устните си наблюдава злобно към рампата където Джон Сина прави своята поява с микрофон в ръка. Охранителя на Тия и Мундо застава така че да попречи на Сина да направи път към ринга, но Сина не крачи бързо както обикновено. Мундо до някъде се зарадва че Сина не смята да премине през батката която е наел да пази него и приятелката му от това Сина да им навреди. "The Franchise" застава на подиума под светлината на прожекторите докато овациите на феновете се засилват. Джон споглежда към Мундо и Тия със сериозен поглед. Миналата седмица, той за пореден път бе прецакан от Елит Шампионът и неговите шантаджийски номера. Сина прие малоумното предизвикателство на Мундо, който не се би директно срещу него, а избра "мистериозен" за Сина противник, "мистериозен" защото Сина буквално не можеше да види противникът си, тъй като рефера му сложи кърпа на лицето още преди противника му да излезе, като Джон бе принуден да играе в blindfolded match. Речено - сторено. Разбира се не очаквахме друго от Джон след като той премина през 5 човека в Gauntlet Match само и само да получи правото да се докопа до Мундо, за Сина да се бие с вързани очи срещу някой сигурно е изглеждало като детска игра, но ето тук влиза в сила и планът на Мундо, който нападна "The Chaingang Soldier" докато бе впримчил опонента си в STFU. Точно когато изглеждаше че Сина ще подчини жалкия си противник, Мундо се качи на ринга и нападна Джон докато все още имаше кърпа върху главата си. Джони Мундо сигурно се радва по-скоро за тази случка отколкото за това че Сина няма намерения да напада него и приятелката му, но нека чуем какво  е обяснението на Джон за ситуацията:

5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain Giphy

John Cena: Минал съм през доста тежки изпитания до този момент. С наближаването на най-големите турнири аз започнах да си правя една ретроспекция за изминалите моменти през моята кариера тук в ТНВ. Загубих от японския кучи син Минру Сузуки на Пейн XII с което не се гордея особено. Закопах Адреналин и спомогнах за създаването на Рампейдж СуперШоу за което всъщност съм все още горд. След това известно време преследвах Демонът Брей Уаят за Световната титла която бе негово притежание тогава, този тип успяваше да ме изтормози не само психически, но и физически. Неговите умствени игри обаче наистина си ги биваха. Първия мач не успях да го сломя но следващият ми сблъсък срещу него аз успях да се сдобия със Световната титла. От тогава съм се бил с хора като Кърт Енгъл, наричащият себе си "Непобедим" от когото за нещастие загубих титлата, и, да, Енгъл ме накара да се предам. "Mr. Tap Out", ха-ха.....присмивай ми се колкото искаш, набас че твоята приятелка те кара да се предаваш всеки път в леглото преди да кажеш "О, да! Бейби, аз съм Елит Шампион!" което ме довежда до друг факт и той е че най-вероятно твоята приятелка е по-голям Елит Шампион отколкото теб, НАЙ-ВЕРОЯТНО ИМА И ПО-ГОЛЯМ Х*Й ОТ ТВОЯ, ТАКА ЧЕ РАДВАЙ СЕ ЗА ТОВА! Но нека да се придържаме към мисълта ми, смисъла до която все още не съм достигнал да направя. След като загубих от Енгъл, аз записах все пак някои победи. Надвих Джони Гаргано който веднага след това напусна шоуто, не го заслужаваше, но все пак аз никога не се отказвам и чувствах че имам все още какво да докажа. И последният ми опонент преди теб беше Сами Зейн, който си мислеше че ще ме надиграе със филмите си, но, човече, ето къде е смисъла във всичко което казвам и точката която смятах да направя и тя е - НИКОЙ ОТ ТЯХ НЕ Е ПО-ГОЛЯМ ФИЛМАР И ДОСАДА ОТКОЛКОТО ВИЕ ДВЕТЕ, ЧОВЕЧЕ! Заклевам се! На всички ни е ясно че ти не уважаваш никой, за това защо им е на хората да те наричат с уважително име? Всъщност, вместо Johnny "THE ELITE" Mundo, мисля че подходящ прякор за тебе е JOHNNY "THE ASSHOLE" MUNDO!"

***феновете започват да скандират "ASSHOLE" на Мундо, той им казва да спре, но те продължават по-силно, Сина ги изчаква докато се наслаждава максимално на този момент***

И, да, прав си. НЕ СЪМ ТУК ЗА ДА СЕ НАУЧА КАК СЕ УВАЖАВАТ ЖЕНИТЕ ИЛИ КАК ДА БЪДЕШ СЛУГА НА НЯКОЯ ТАКАВА! ТУК СЪМ ЗА ДА СЕ БИЯ! И сигурно сега малкия бодигард който си довел, което е глупаво от твоя страна между другото, трябва да знаеш че един човек няма да ми попречи да се докопам до теб, все пак победих 5-ма кечиста в Gauntlet Match и предната седмица мачът ми си беше пълен WIN въпреки намесата ти, сигурно този жалкар ще си помисли, че съм намислил тази седмица да ти го върна тъпкано за онова което ми стори до този момент. Признавам си, планът ти си го биваше, НО БЕШЕ ДО ТУК! YOUR TIME IS UP! Надявам се да правиш още тренировки като онази докато твърдеше "NO PAIN NO GAIN" защото ще са ти необходими, защото дори и без болка, YOU CAN'T SEE ME! НЯМА ДА ТИ ГО Н*ВРА В ГЪРЛОТО БЕЗ ТВОЕТО ИЗРИЧНО СЪГЛАСИЕ, ШАМПИОНЧЕ! НЕ ТОВА Е ИГРАЛНИЯ МИ ПЛАН! О, да, може и до сега да си имал лесни жертви които не са мислили с всичкия си докато са те предизвикали, обаче за разлика от тях, аз съм подготвил стратегия срещу теб и вече можем да кажем, че съм те надиграл! Влязох да плувам дълбоко с акулите в "свободната река" именно за да получа привилегията да се бия срещу теб на Road To Pain! Но колкото и да си мислиш че все още ти си най-вървежния и ти държиш всичките карти в ръката си, Мундо ти изигра последната карта! Защото на турнира моите удари ще говорят вместо думите ми. А действията ми вече казаха доста! Надвих всеки един който ти изпрати към моя път, бих могъл да премина и през целия roster ако трябва но ти ми подхвърляш един бодигард което е просто смешно. Подценяваш ме! Но, хей. Аз съм просто Джон Сина. А ти си най-вървежния....човекът целуващ жените по краката само за да му подхвърлят една салата, ти си просто върха на сладолета, ти си....честно казано едно голямо Л*ЙНО! Точно така! От твоите уста излизат само ЛАЙНА, пърдиш и понеже не ти мирише казваш че някой друг се е насрал. Накрая всяко действие си носи своите последствия и вие много скоро ще усетите това, точно както ЛАЙНАТА които Мундо ви предоставя със своите думи, по същия начин аз ще ви залея със същите тези ЛАЙНА с които заливате всички нас, защото го заслужавате! И запазената марка ще бъде не "Loca", a "Choca"~!

5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain Giphy

[кафява течност започва да пада върху Мундо и Тия]

John Cena: Какво ще кажеш за това, Мундо? Насладете се на момента защото това са същите тези лайна, в които ти постави теб и това същество до теб за предстоящия терен! И това е само началото на твоето голямо насиране защото когато се изправиш срещу мен, ти няма да си толкова весел колкото изглеждаше в момента, а ще имаш рядко щастие, особено след като те напердаша и взема стана нов Елитен Шампион! YOU WANT SOME? COME GET SOME~!




5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain Giphy

ГАДОСТ! Мундо и Тия биват заляти от изпражнения докато Сина скръства ръце и застава с доволна поза в началото на рампата, наблюдавайки как двамата биват заляти с фекали от главата до петите. Вижте Тия! Тя направо ще се разреве! Иронично, титлата на Мундо му се изплъзва от ръцете и той се пързулва като се опитва да се докопа до титлата си. Приятелката му пък се опита да се приближи до него и двамата се мъчат да се изправят в локвата от кафява течност в която се намират, но Тия се подхлъзва и пада върху Мундо. Елит Шампионът не изглежда никак велик в тази ситуация, а след като Сина и публиката им се присмиват достатдъчно, Джон напуска арената, а Гуруто гледа към него, като Мундо изглежда бесен отвъд предела. Мундо избърсва очите си от калта докато съзира Джон с хладнокръвен поглед, наблюдавайки "The Franchise" в гърба докато си тръгва. След толкова седмици унизение Сина най-накрая си го върна тъпкано на Тия и Мундо, но дали Сина ще възтържествува или накрая и той ще си изпати като поредната жертва на Елит Шампионът? Отговорът на това ще получим на турнира и....когато Тия и Мундо се вземат в ръце и се изчистят от лайната с които биха заляти току-що.

Cekoki, Scroller, Rainmaker and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Sponsored content





5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain   5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain Empty

Върнете се в началото Go down
 
5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 457-
Идете на: