Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 10. Johnny Mundo calls out ?????

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

10. Johnny Mundo calls out ????? Empty
ПисанеЗаглавие: 10. Johnny Mundo calls out ?????   10. Johnny Mundo calls out ????? Empty25/7/2021, 19:28

..
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

10. Johnny Mundo calls out ????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Johnny Mundo calls out ?????   10. Johnny Mundo calls out ????? Empty26/7/2021, 17:18

ВИЕ ГЛЕДАТЕ RAMPAGE SUPERSHOW ЕПИЗДО 437
*ВНЕЗАПНО ОТ ПУБЛИКАТА ИЗКАЧА ДЖОНИ МУНДО, КОЙТО ИЗГЛЕЖДА ПОВЕЧЕ ОТ ЯДОСАН*

10. Johnny Mundo calls out ????? 0ZzIscL 10. Johnny Mundo calls out ????? 1HseQtK

НЕЩАТА НЕ МОГАТ ДА ОСТАНАТ ТАКА, ПРОСТО НЕ МОГАТ! С РИСК ДА СЕ ПОВТОРЯ, НО МИ ОМРЪЗНА ДА МИ СЕ СЛУЧВАТ ЕДНИ И СЪЩИ НЕЩА! ДОСТАТЪЧНО! ЯВНО МИ Е ПИСАНО ЦЯЛ ЖИВОТ ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С ТАКИВА СТРАХЛИВЦИ КАТО АДАМ КОУЛ! Нали искаше да имаме мач, в който да решим всичко, двубой който няма правила, за да покажем "кой е по-добрия син" от твоята приказка. Е, ти на турнира показа, че не си син на онзи велик баща, защото реално ти си дъщеря, защото няма и грам капчица мъжко в теб! Не съм глупав, знам че веднага ще изтъкнеш тъпите си доводи, че в двубой "No Holds Barred" всичко е позволено. Но всички знаем, че това което стори е супер жалко и недостойно за един кечист, който твърди, че е сред най-големите акули в този бизнес! Нека да чуем дали феновете са на моето мнение! Адам Коул страхливец ли е?  (*Феновете с абсолютно мнозинство скандират "YES! YES! YES!") Отново сме от един отбор както е винаги! Всеки трезво мислещ човек е наясно, че аз бях на път не само да победя Коул, но и да го изпратя в болнични за доста дълъг период от време. Но колкото и да ми е приятно да разговарям с вас аз не съм тук за това. Знам, че за хора като Коул думата "достойнство" е неприсъща, но аз имам такова и то е едно от най-важните неща за мен. Аз не мога да оставя нещата така. Знам, че съм носител на куфара и би трябвало да се фокусирам изцяло върху това да го кеширам и да стана Световен или Елит шампион. Само че Джони Мундо не може да остави трима кретени или колкото са там да ме победят по толкова долен начин и да им се размине! Може срещу други хора да им се е разминавало, но не и срещу мен! Така, че Cole, Ciampa, Thatcher докарайте си жалките задници тук! Не ме интересува дали ще се бия срещу един от вас, срещу двама от вас или срещу всички ви! Напълно наясно съм, че Адам е тарторът на всичко това и е планувал тази групировка от идиоти да се намесят в моята среща. БИХ ВИ ПОСЪВЕТВАЛ ДА ДОЙДЕТЕ КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПО-БЪРЗО, ЗАЩОТО "THE GURU OF GREATNESS" НЯМА НУЖНОТО ТЪРПЕНИЕ И НЕ ОБИЧА ДА ЧАКА. АКО НЕ СЕ ПОКАЖЕТЕ ДО ЕДНА МИНУТА АЗ ЩЕ ДОЙДА И ЩЕ ВИ НАМЕРЯ ЕДИН ПО ЕДИН И ВИ ОБЕЩАВАМ, ЧЕ ЩЕ СЪЖАЛЯВАТЕ ЦЯЛ ЖИВОТ ЗА ТОВА, ЧЕ СТЕ СЕ НАМЕСИЛИ В МОИТЕ НЕЩА!

*ФЕНОВЕТЕ ЗАПОЧВАТ ДА ОТБРОЯВАТ! МУНДО ОСТАВИ УЛТИМАТУМ И, АКО НЯКОЙ ОТ TNM ИЛИ АДАМ КОУЛ НЕ СЕ ПОЯВИ ДО ВЕЧЕ ПО-МАЛКО ОТ МИНУТА, ДЖОНИ ЩЕ ТРЪГНЕ ДА ГИ ТЪРСИ!*
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

10. Johnny Mundo calls out ????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Johnny Mundo calls out ?????   10. Johnny Mundo calls out ????? Empty26/7/2021, 18:35

Както се казва - Кратко, точно и ясно! He nailed it! Johnny Mundo отправи специална покана към Adam Cole и отборните шампиони, с които наскоро започна да се движи. Mundo не го е страх, ама никак даже! Той търси отмъщение, което със сигурност ще бъде сладко. Междувременно, Tampa, Florida отброява и е стигнала до тридесет. Всеки един човек, включително и Johnny, тръпне в очакване да види Adam Cole, който евентуално да приеме мач реванш. Бившият Интерконтинентален шампион не се страхува от абсолютно никого и в момента го доказва - Той иска да се сражава с може би най-опасната групировка в цялата история на Total Nonstop Wrestling - The New Millennium. Погледът му говори достатъчно. Той е напълно сериозен в това, което изрече преди минути и очаква молбата му да бъде одобрена. Но въпросът ми е следния - Дали изобщо Adam Cole е наясно с това, което се случва в момента? Дали като цяло му пука за Johnny Mundo, или вече е обърнал страницата и се е насочил към други цели, като например да стигне отново до върха и да стане Световен шампион? Mundo може да вдигне златото, когато си поиска - той си спечели това право. Но вместо това, Господин Mundo е решил, че първо трябва да приключи с Cole, преди да продължи напред. *TEN... NINE... EIGHT... SEVEN...* Време е, приятели! Почти стигнахме до края. Всички се питат - Дали ''The Panama City Playboy'' има топките да се появи? Публиката е на страната на Mundo. Тя наистина иска да види втора среща между тези двамата. Как да не искаш? Изобщо гледахте ли мачът им, който се състоя на ''Roulette of Fate''? Това бе може би една от най-интересните срещи в целия card! *SIX-FIVE-FOUR-THREE-TWO-ONE* СЕКУНДИТЕ ИЗТЕКОХА! ЩЕ СЕ ПОЯВИ ЛИ ADAM COLE?! *LIGHTS OUT* О, НЕ! СЕГА ПЪК КАКВО?! *BOOOOOOOO!!!* Tampa, Florida моментално започна да освирква случващото се в момента, това просто не е за вярване! Това е недопустимо! Как може светлините да се повредят в такъв важен момент за историята на TNW? Определено съм сигурен, че на този пост ще има нови служители, които да вършат тази работа по-добре, coz it's seems like ours can't do s-word. Или пък... може би това е дело на Cole? Светлините започват да присветкват, какво за бога се случва - ще имаме ли отговор най-сетне? *Lights are back on* OH NO...

10. Johnny Mundo calls out ????? ZoV176c

R K O FROM OUTTA NOWHERE 

NO! THIS CAN'T BE HAPPENING! *TAMPA FLORIDA EXPLODES* HOLY SHIT, IT'S BEEN MONTHS! ТОВА ПРОСТО НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ! ТОВА НЕ СЕ СЛУЧВА В МОМЕНТА, ВСИЧКИ НИЕ СЪНУВАМЕ! RANDY ORTON? АМА КАКВО ЗА БОГА СИ МИСЛИ, ЧЕ ПРАВИ? ЗАЩО, RANDY? *BOOOOOOOOOOO!!!* ПУБЛИКАТА МОМЕНТАЛНО ЗАПОЧВА ДА ОСВИРКВА ''THE VIPER'' WHO IS STARING AT MUNDO'S SOUL! БОЖЕ ГОСПОДИ! НИКОЙ НЕ ГО ОЧАКВАНЕ! NOBODY SAW IT COMING! ВИЕ ШЕГУВАТЕ ЛИ СЕ С МЕН? ADAM COLE НЕ ОТГОВОРИ НА ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО НА JOHNNY MUNDO... НО ТРИКРАТНИЯТ СВЕТОВЕН ШАМПИОН ГО НАПРАВИ! Приятели, това може да значи само едно нещо - на най-големия турнир за лятото, Summer Scream 2021, ще бъдем свидетели на един dream match, на една среща, която никой не би предположил че ще се случи - I'm talking about the match between Randy Orton and Johnny Mundo! Феновете моментално си промениха мнението за Orton, който просто не спира да гледа към бившия Интерконтинентален шампион, който може би е в безсъзнание! Видяхте ли засилката, която Randy направи? И каква сила приложи? Определено са го сърбяли ръцете да направи това движение. Това знаменито движение, което ще остане в историята на кеча като една от най-опасните хватки. Извинете ме ако заеквам, но просто все още съм в шок. Последно видяхме ''The Viper'' през Януари, където той взе участие във великото меле. 


10. Johnny Mundo calls out ????? MOBPx47

''Voices'' избухва в залата, а всички ние сме останали с отворени усти. Има фенове, които се опитват да нахлуят на ринга и да нападнат Orton, but he is untouchable! Охраната на TNW успява да спре тези идиоти навреме! TNM, както и Adam Cole не приеха предизвикателството, отправено от Mundo... Обаче Randy Orton го направи. Една от най-опасните звезди. Този човек може да се равни на силата на The New Millennium и Adam Cole, взети заедно! Буквално никой не го очакваше. Никой не говореше за Orton, всички си мислеха, че той е приключил с професионалния кеч веднъж завинаги. BUT THE VIPER IS HUNGRY! HE IS READY TO HUNT MORE VICTIMS AND TO HURT MORE PEOPLE! Дами и господа, предполагам че за действията на Randy ще научим още другата седмица - моля останете с нас... 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





10. Johnny Mundo calls out ????? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Johnny Mundo calls out ?????   10. Johnny Mundo calls out ????? Empty

Върнете се в началото Go down
 
10. Johnny Mundo calls out ?????
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5. Johnny Mundo calls out John Cena
» 14. ME: Non Title Match > Johnny Mundo (c) vs Big Show (If Big Show wins he will challenges Johnny Mundo for the Elite title at Showdown)
» 2. Singles Match > Johnny Gargano vs. Johnny Mundo
» 7. Johnny Mundo vs ???
» 9. Big announcement from Johnny Mundo

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 437-
Идете на: