Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. In-ring promo with Sami Zayn

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

4. In-ring promo with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: 4. In-ring promo with Sami Zayn   4. In-ring promo with Sami Zayn Empty25/12/2021, 18:17

...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



4. In-ring promo with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring promo with Sami Zayn   4. In-ring promo with Sami Zayn Empty25/12/2021, 19:43


Lillian Garcia: Дами и господа, моля посрещнете, Сами Зейн.

4. In-ring promo with Sami Zayn AM-JKLUb2wS0EYt8hp3ys9koCnqYDyLzzpjtE2X1f7WMizTDv_DnaNINyWIbTJJC1F_snJyKXD_NKEh2zQh5DS16jnWpF3GFCjRDbWQvc-Z9I0CY7zDO4dj2zM7JCvW7VuuuY6EptInfUF28o1MRBdSqUt8uRg=w320-h180-no?authuser=0

Corey Graves: Честита коледа, дами и господа, от мен Кори Грейвс и от Майкъл Коул, радваме се, че споделяте празника си с нас! В момента виждаме да излиза на ринга човек, който няма какво да губи. Миналата седмица той нападна Фин Балър и го предизвика на мач, защо го направи? Дали беше добра идея? И дали ще имаме отговор от Balor? Ще разберем, ако гледаме Rampage SuperShow!
Michael Cole: Зейн изглежда мотивиран, Кори, никога не съм го виждал такъв, няма шеги от него, няма филми. Той е тотално променен, както ти каза, Сами Зейн няма какво да губи, той е отчаян човек, който търси победата, която ще го върне в надпреварата за някоя от големите титли. И ако питаш мен, Graves, това е правилния начин. Една победа над човек като Фин Балър, бивш Гранд шампион, бивш Интерконтинентален шампион, може да върне Sami в надпреварата, за която и да е титла. Въпросът обаче е дали Балър ще приеме предизвикателството на Sami Zayn?
Corey Graves: Либераторът го каза миналата седмица, ако Фин е мъж, той ще приеме, аз смятам, че Балър няма да откаже такова голямо предизвикателство, той обича да се бие!
Michael Cole: Аз съм на същото мнение, колега, но нищо не се знае, ние не знаем какви са последствията от Helluva Kicka, който Сами нанесе. Изглеждаше брутално...
Corey Graves: Определено, много емоция имаше в онзи Helluva Kick. И няма как да е иначе, много му се насъбра на Зейн и трябваше да си го изкара на някой, в залата или не, дано Фин все пак отговори на либератора.

4. In-ring promo with Sami Zayn AM-JKLU0omqGviB65NHhxP0ESPi-TZZ6eyXl1tR8O1AvugrZLWQrorRHStEEWkpPYrdHfzx-H9w98iE2xTQ4E1L8hSUVkIOwEqXhqkOUMCTZOH9pPqwl7_KHDcR_fyT1a0NTJbcuDu_CcGzqSLgStbKEz6vCBA=w320-h180-no?authuser=0

Michael Cole: Ще му отговори, трябва да му отговори, ако не иска да разочарова феновете си. Сега Zayn влиза в бойното поле и иска микрофон, след като прави това, той се кани да каже нещо, какво ли ще е то? Нека чуем!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



4. In-ring promo with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring promo with Sami Zayn   4. In-ring promo with Sami Zayn Empty25/12/2021, 20:57

Sami Zayn: Всички говорят за Road to Pain мача през 2022, всеки тръпне в очакване да разбере, кой ще спечели мач за Световната титла, всеки освен мен. Точно така, аз не съм мотивиран за мелето. И това е подходящия момент да обявя, че аз отказвам да участвам в Road To Pain мача! Може би сега ще ме питате защо? Не съм длъжен да ви се обяснявам, но все пак ще кажа причината, и тя е, че за разлика от някои хора в ростъра, които трябва да се преборят с 29 други кечисти, за да спечелят шанс за World Championship, аз ще си заслужа мястото по друг начин, а и нека бъдем честни, ще бъда и много изморен, понеже ще имам мач, разбира се, ако човекът се съгласи, преди да премина над въпросния човек,с който може да имам мач на предстоящия турнир Road to Pain. Искам да кажа защо миналата седмица не застанах в ъгъла на Кърт Енгъл, за да защити Отборните титли. Истината е, че дори и да ме беше молил на колене, аз нямаше да му помогна, същото важи и за Крис Майстора, който беше с мен в този момент, а фактът, че Кърт ни преби с бамбуковата пръчка, след като не остана доволен от отговора, все още ме кара да го намеря и да го пребия по същия начин. Но аз няма да направя това, защото за всичко си има време и място. И твоето време ще дойде много скоро, Kurt Angle. Рано или късно, бягането ти от мен ще свърши, и тогава победата ми над теб ще е по-сладка от всякога! Сега нека отново се върнем на темата, заради която съм тук тази вечер...

4. In-ring promo with Sami Zayn AM-JKLXVjltWDLKy00PMd8McqHPMPKROfvyLD_ZIMrmMSNs3aSuONq_eI_OYr8Z0vEa-jxjleuINnq2snwWbUTSgS19wH2K_7VkpFWuBbBuSYIp1LkV-XAFoBvKf8IwpXguU03w7kdS1gY-1_whqKr4bsWd1Ow=w320-h180-no?authuser=0

Миналата седмица аз нападнах Фин Балър, пребих го жестоко и едва не му откъснах главата с Helluva Kick...Знаеш ли, Фин. Това, което искам да ти кажа е, че нямаше нищо лично в атаката ми над теб. Ти просто беше на грешното място в грешния момент. Много време мислех над действията си, след като ги направих, но дори за секунда не почувствах съжаление. Ти си тръгна на предишния турнир с победа, тръгна си с победа и срещу Тайтъс О'Нийл, миналата седмица, на върха си, мислиш си, че няма кой да те спре. Но тук идва и частта, в която аз ще те сваля на земята и ще ти кажа, че има някой, който може да те спре. И това съм аз, аз ще те спра, Finn. Да, ти имаш демон в себе си, но знаеш ли, че има по-голяма сила от тази на Демона? Знаеш ли коя е тази сила? Ще ти кажа, това е силата на отчаянието! Няма по-голяма сила от тази на човек, който е отчаян, който няма какво да губи. Тези хора са най-опасни, Фин, те могат да те наранят много лошо. Аз съм от тези хора, Балър, готов съм да те нараня по всички видове начини, за да те победя и да се върна на победния път, въпросът обаче е ти готов ли си? Миналата седмица не беше готов за атаката ми, която ти направих, но може би сега ще си готов с отговор на предизвикателството ми, което ти отправих. Хайде, Фин, хората искат да го видят, Фин Балър срещу Сами Зейн, за първи път в TNW! Имам нужда от този мач, Finn, трябва да ме разбереш. Ако не приемеш предизвикателството ми, Балър, ти не само ще разочароваш мен, но ще разочароваш и всички тези фенове, какво ще бъде, Фин? Ще бъдеш ли мъж, или ще бъдеш страхливец?

4. In-ring promo with Sami Zayn AM-JKLXvOFnu-TR1xYjQ5R2EKCEZcFCdVKl0zgBGbzGKeq45B75tvucIxm2TbW85wM3dDrsRin1jUBVimGF3VKhBLTkGBcUVIi6H3JTq3A49WY0kHSwnrlImUIkodeGw2XfyANzcPenaRsPCSKivW16mfMM8Fg=w320-h180-no?authuser=0

Corey Graves: Сами Зейн е отчаян човек...Никога не съм го виждал такъв, Finn Balor не е длъжен да приема това предизвикателство.
Michael Cole: Не е длъжен, но трябва да го приеме, Кори, Сами предизвика мъжествеността на Фин...Изведнъж се чува позната музика, той ли е?
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

4. In-ring promo with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring promo with Sami Zayn   4. In-ring promo with Sami Zayn Empty26/12/2021, 22:58

4. In-ring promo with Sami Zayn AM-JKLUC2jzKRImk5zrazi_N43bBQ_-TR6w93S1GppGZhFh4EL9HXKuG6rfzlT_Xqvigb1V2AdEt-Dvczztb76nCqEAOuxEIC1CZ5F-rNWATrccDPFZ0pc-JlP9m2_WbTUT_MrPV5t7o4OdsdZplJP5yy6Sc=w320-h180-no?authuser=0

Sami… Zayn! Интересно име за отчаян и страхлив човек! Sami, запознат съм с твоите качества, но жалкото в случая е, че загубите ти са повече от качествата, които притежаваш. Това е горчивата истина и съм наясно, че боли да чуваш това, но просто някой трябваше да ти го каже. Допреди 1 седмица си мислех, че Sami Zayn е умен човек и може да мисли трезво когато взема решения. Обаче се оказа съвсем друго! Заради твоята безмозъчност или не… Заради това че “нямаш какво да губиш”, както ти обичаш да се оправдаваш, ти реши да ме нападнеш в гръб като един жалък човек без топки! Напълно те разбирам, защото ти нямаш смелостта да се изправиш срещу мен очи в очи, а да ме предизвикваш на двубой, когато съм повален на земята… Колко смело, Sami! Sami Zayn… Искам да ти съобщя, че ти направи много голяма грешка и заради тази твоя грешка поредицата ти от загуби ще се увеличи с още една. Но разбира се това не е проблем за загубеняк като теб, хахаха! Това просто е част от твоето нищожно ежедневие! Загуби, загуби и пак загуби! Предлагам загубеняците вече да ги наричаме Sami Zayn. Поне така ще можеш да се прочуеш с нещо, но за безмозъчно човече като теб дори това не е сигурно. Sami, имам една добра новина за теб! Имаш време да се откажеш и да се извиниш за твоите действия срещу мен! Имаш още малко време преди да събудиш демона в мен! Прибери се, седни и се опитай с дребния си мозък да вземеш поне едно правилно решение в живота си, което наистина ще ти е от полза. Откажи се докато е време! Закъснееш ли, няма връщане назад! Демонът призован веднъж не приема извинения, а започва да мачка и унищожава! Ако не ми вярваш, Kane може да потвърди това! Справих се с Kane в собствената му игра, а ти си мислиш, че имаш шанс! Sami… Времето тече, а ти все повече се доближаваш до грешното решение на живота си… Изборът е твой, демонът е готов за теб и само изчаква своя момент…

FreeRiver and Scroller харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





4. In-ring promo with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring promo with Sami Zayn   4. In-ring promo with Sami Zayn Empty

Върнете се в началото Go down
 
4. In-ring promo with Sami Zayn
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. In-ring Promo with Sami Zayn
» 10. In-ring promo with Sami Zayn
» 7. In-ring promo with Sami Zayn
» 9. In-ring promo with Sami Zayn
» 5. In-ring Promo with Sami Zayn

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 455-
Идете на: