Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. In-ring promo with Sami Zayn

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

7. In-ring promo with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: 7. In-ring promo with Sami Zayn   7. In-ring promo with Sami Zayn Empty5/6/2021, 21:50

-
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



7. In-ring promo with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. In-ring promo with Sami Zayn   7. In-ring promo with Sami Zayn Empty5/6/2021, 23:22


Lillian Garcia: Дами и господа, моля посрещнете, Сами Зейн.

7. In-ring promo with Sami Zayn ACtC-3c-_mzq9O9go0Vrd0HPF5Jkcrcqj9_hV4Mj4iQO92PB5g04GcKgkSnDjUmgljyVhFU451mg_V9njd90mPyQMmVxx2pMcv55fDwS2DL1feKJCjZplcerrRvcXLhxtTvmKWu2u0JYrAXlaprVCkY3YbyqOw=w320-h180-no?authuser=0

Corey Graves: Ето го и човекът, който миналата седмица загуби отборния мач. Той беше туширан от своя враг и бъдещ противник - Джеф Харди...Тази загуба дали ще повлияе по някакъв начин на самочувствието на Zayn, Джери?
Jerry Lawler: Като гледам самочувствието, с което излиза, едва ли, поне на пръв поглед не се вижда, че Сами е изнервен, но дълбоко в себе си, той умира от яд, че е загубил...Помислете си само, това е Jeff Hardy, човекът, за който Sami каза, че има проблем с наркотиците и децата му се срамуват от него...Много ще ми е интересно да видя какво ще е оправданието му за тази загуба?  
Corey Graves: Сами Зейн не е от хората, които се оправдават, по-скоро аз очаквам, той да обвини Крисчън, защото, ако Red Bull шампиона беше по-добър съотборник. Това нямаше да се случи...
Jerry Lawler: Стига си дрънкал глупости, Кори...

7. In-ring promo with Sami Zayn ACtC-3cw0mlA8e5NZBJV7BjtXbAQ8BhfdlDJtwIONlO4RSIMD1SAYNu2DK_5UQSE5YIzbaqmUVXjtiubprMdhJ9Qx7yRDT24JhWsNSGg8AYvLEjQ_oblON5r2ooPD_qn_nr16exvJ-M4S6fhkCdrwNiz8B6NcA=w320-h180-no?authuser=0

Corey Graves: Не са глупости, Lawler, а самата истина! Сега Сами Зейн се качва на ръба на ринга и прави таунт, след като прави това, той влиза в бойното поле и взема микрофон, какво ли има да ни каже великият либератор?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



7. In-ring promo with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. In-ring promo with Sami Zayn   7. In-ring promo with Sami Zayn Empty6/6/2021, 16:56

Sami Zayn: Първото нещо, което искам да кажа е благодаря. На един човек, който ми даде възможност да се докажа, името на този човек е Шон Майкълс! Той игнорира факта, че аз загубих мача за определяне на главен претендент. Той за разлика от вас вижда таланта в хората, и за това аз искам да му кажа, че той си заслужи уважението ми! И ако реши да ми даде някой ден отново шанс, ако разбира се, запази титлата си, то за мен ще е удоволствие да премерим сили, този път за Интерконтиненталната титла!

7. In-ring promo with Sami Zayn ACtC-3f6X9MWAiNxREBUOym5boST9Az796BwC6tqeEHbZH-2zFE2yjTaF5dqImOHq6cnhTH4bCaO-5vmhIbSPcn0yfIWfLb8guUv-LmJnE3pb1zSZS7u6Yn8-84r3_pv5TJp-DVDukWdzdKPArdiBBQQ243EHA=w320-h180-no?authuser=0

И така, след като казах това е време да обърна внимание и на един трън в задника, който не спира да ми се меша в работите. Точно така, говоря за Джеф Харди. Докога, Jeff? Докога ще ми правиш живота ад? Заради теб не мога да се концентрирам върху титли, не мога да ходя на работа спокойно, какво искаш от мен, човече? Дори ти предложих и мач, за да си разчистим сметките веднъж завинаги, но ти още не си ми дал отговор, та какъв е отговора ти, Hardy? Искаш ли все ще този мач или си се отказал? Излез на този ринг и ми дай отговор, Джеф, защото това не се търпи, искам да свърши всичко това, а единственият начин това да стане е ти да приемеш предизвикателството ми! Хайде, Джеф Харди, чакам те на ринга. Покажи на тези хора защо са ти фенове.

7. In-ring promo with Sami Zayn ACtC-3ctcteuONFNh8rRuKBuD0DQYvvQKfQOvnFoAISixeNutwV5Btlb1X6H0lCA-qCwz7KQ88nR0vd0Yfz7N3XT99cYZp8iqaDn42fQ4oA_0rKcl6vHHj967Trmwyk4se0XY9Knt26KIpeV2pTYVblqfcv8dw=w320-h180-no?authuser=0

Corey Graves: Сами Зейн иска този кошмар с Jeff Hardy да свърши, но дали "The Charismatic Enigma" иска същото?
Jerry Lawler: Предстои да разберем, Кори! Изведнъж в залата се пуска позната музика!
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 606
Age : 20

7. In-ring promo with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. In-ring promo with Sami Zayn   7. In-ring promo with Sami Zayn Empty8/6/2021, 22:29


HUGE POP

7. In-ring promo with Sami Zayn VufGerP

Jerry Lawler: Ето го и човека, който направо е зареден с инеркция след победата му миналата седмица, а именно Джеф Харди! Енигмата е пълен с увереност след като тушира врага си след като си партнира с ИК шампиона Шон Майкълс! Дали Харди ще приеме предизвикателството на Зейн, Кори?!

Corey Graves: Ако не иска да покаже, че е страхливец и пристрастен наркоман, ще приеме и ще покаже, че е мъж! За мен Зейн беше прецакан от Крисчън миналата седмица и само заради това Джеф успя да тушира ,, Либератора" и да вземе победата! Ако тези двамата са сами и без помощ Сами ще покаже, че е по-добър от колкото ,, Екстремната Енигма" някога е бил през кариерата си!

Jerry Lawler: Кори, ти чуваш ли се какво говориш?! Джеф е печелил титли и постигал успехи в някои от най-известните федерации по света и имаш смелостта да кажеш, че Зейн ще е по-добър от колкото Джеф някога е бил! Колега, по-добре си изпий лекарствата, защото наистина не си добре с главата! Кечистът от Северна Каролина, който влиза на ринга в този момент е ЛЕГЕНДА на този спорт, докато Сами сигурно даже не е вдигал Световна титла! Дори гаджето ти има повече успехи от канадеца!

7. In-ring promo with Sami Zayn DM9Qq07

Corey Graves: ДЖЕРИ, НИКОГА ПОВЕЧЕ НЕ СПОМЕНАВАЙ ГАДЖЕТО МИ! И да Сами Зейн е ПО-ДОБЪР от този боядисан лунатик, който влиза на ринга в момента! Но нека да видим какво ще се случи?! Дали Джеф ще е мъж и ще приеме или ще побегне като жена и ще откаже?!
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 606
Age : 20

7. In-ring promo with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. In-ring promo with Sami Zayn   7. In-ring promo with Sami Zayn Empty8/6/2021, 23:04

7. In-ring promo with Sami Zayn HZSxz3a

- Сами, според мен първото нещо, което трябва да направиш е да млъкнеш, защото на хората им е писнало да слушат ,, БЛА-БЛА" от твоята уста! Второ също като теб ще изкажа уважението си към Шон Майкълс, защото той беше един от най-добрите хора с които съм си партнирал в TNW някога! THANK YOU, SHAWN AND I WILL SEE YOU DOWN THE ROAD, MY FRIEND! Но нека се върнем на причината заради която съм тук и тя е заради този смотан пикльо с мокри гащи, който иска да си решим спора веднъж и завинаги, защото нека сме честни и аз искам да се докопам до него от както намеси семейството ми в професионалната ми кариера! Слушай ме внимателно, Либераторче! Излизаш тук и твърдиш, че съм зависим и децата ми се отвръщават от мен всеки път щом ме видят! Толкова ли си зле психически, знаеш ли колко време трябваше да успокоявам моите две принцеси и да разберат, че баща им отдавна не е наркоман! Не, защото това е твоята работа, да съсипваш животите на хората и да нараняваш най-близките им без да те интересува какви са последствията! ТОВА ПРИКЛЮЧВА ТАЗИ ВЕЧЕР! Значи заради мен не можеш да се бориш за титли и да ходиш на работа спокойно! ОХО, САМИ! Нямаш си и на представа какво те очаква след тази вечер! По-добре въобще не идвай на работа докато не дойде турнира, защото аз ще те очаквам и ще те измъчвам бавно и мъчително, докато най-накрая не пълзиш и не помолиш за милост, но ти НЯМА да получиш такава! Значи искаш да разбереш отговора ми на твоето предизвикателство за Get The Suitcase! ИСКАШ МАЧ СРЕЩУ МЕН, ИМАШ ГО! Ще си платиш за всичко, което ми причини не само на мен и на семейството ми, но и на хората който ни гледат тук и у дома! Сами, на турнира аз няма само да те унищожа, аз ще те накарам да страдаш за всяка грешка, която си допуснал от идването си тук. Заради теб Шейн го няма, заради теб дъщерите ми бяха уплашени, но хората са казвали PAYBACK IS A BITCH AND AT THE PPV I AM GONNA MAKE YOU MINE!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





7. In-ring promo with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. In-ring promo with Sami Zayn   7. In-ring promo with Sami Zayn Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. In-ring promo with Sami Zayn
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 432-
Идете на: