Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 10. In-ring promo with Sami Zayn

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

10. In-ring promo with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: 10. In-ring promo with Sami Zayn   10. In-ring promo with Sami Zayn Empty17/4/2022, 01:24

...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



10. In-ring promo with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. In-ring promo with Sami Zayn   10. In-ring promo with Sami Zayn Empty17/4/2022, 16:04

Corey Graves: Преди да продължим с Rampage Supershow, нека ви покажем кадри от края на полуфинала на King Of Wrestling II. Това са кадри, които са заснети секунди, след като Stardust победи Сами Зейн...

10. In-ring promo with Sami Zayn GCEsojT

Michael Cole: Това е тежко...Всички знаем колко много значеше този турнир за Sami Zayn. Той искаше да задмине своя идол Брет Харт, който взе второ място на миналото издание на King Of Wrestling.
Corey Graves: Най-тъжното в цялата ситуация е, че Зейн се предаде...Той не беше туширан, не беше победен чрез отброяване, а се предаде...Някой ден Stardust ще си плати за това, че разби мечтите на великия либератор...
Michael Cole: Стига вече, по-добрият спечели. Сами Зейн, сам си е виновен, че загуби. Ако беше по-издръжлив щеше да издържи на болката и да се измъкне.
Corey Graves: Не говори така, Коул, защото не си прав. Според мен имаше конспирация срещу Sami Zayn. Съдията дори не даде шанс на Сами, не знам дали само аз мисля така, но смятам, че реферът прибърза с решението си, ако беше изчакал още малко, либераторът щеше да се измъкне.

10. In-ring promo with Sami Zayn CAFNEz0

Michael Cole: Да изчака ли. Съдията даде повече от необходимото време на Sami Zayn да се измъкне, но той не успя, и колкото и да се ядосва, той не може да промени случилото се.
Corey Graves: Ти не уважаваш великия либератор, Коул, дано ти удари и теб някой Halluva kick, някой ден: "След като приключват кадрите се пуска музиката на Сами Зейн"!


Lillian Garcia: Дами и господа, моля посрещнете, Sami Zayn.

10. In-ring promo with Sami Zayn T5gtmn6

Michael Cole: Каква седмица имаше само този човек. Първо той загуби от Stardust, както споменахме на King Of Wrestling, след това предизвика в миналото издание на Rampage, Томасо Чампа на мач без дисквалификации, който Ciampa прие, като след приемането на предизвикателството. Той беше пребит от Jay White, който беше победил по-рано и от Сами Зейн. Как така, това беше честно, Graves?
Corey Graves:Това беше справедливост, Майкъл. Нещо, от което ти не разбираш. Трябваше да му се даде урок на този сицилиански психопат.
Michael Cole:Никой не заслужава такова отношение, дори и Томасо Чампа...
Corey Graves: Не го заслужава, но го получи, Коул. Нека сега спрем с коментарите, защото либератора вече е в средата на бойното поле, с микрофон в ръка. Този човек има много да каже. Затова нека го чуем!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



10. In-ring promo with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. In-ring promo with Sami Zayn   10. In-ring promo with Sami Zayn Empty17/4/2022, 17:49

Sami Zayn: Миналата седмица направих това, което Томасо Чампа нямаше топките да направи! Застанах лице в лице с него и го предизвиках на мач без дисквалификации на Pain. Ciampa прие предизвикателството ми. И това му беше най-голямата грешка, защото Tommaso, ти никога не си се изправял срещу човек като мен. Аз съм опасен човек, който няма какво да губи, а ако сложиш човек, който няма каква да губи и който се доказва всяка седмица, в мач без дисквалификации, то тогава става много лошо... Ако това, което ти причиних тези две седмици беше лошо, само изчакай до Pain. Най-лошото те първа предстои, тъй като, аз съм готов на всичко, за да те победя. Та, сега въпросът е дали ти си готов на всичко, за да ме победиш? Готов ли си да преминеш през ада, за да спечелиш срещу Сами Зейн? Защото аз съм готов, Томасо, да премина през всички девет кръга на ада, ако трябва, за да те победя и да си върна уважението на кечистите в съблекалнята и на публиката, понеже напоследък ми се струва, че всички са загубили вяра в мен...

10. In-ring promo with Sami Zayn AM-JKLU7Zp_fMbxefBAaYucRF7dJy_SGlKRk3GChCXryppaYNlv16dAe1BumnIIJplfi6q2JmS_tp0_RVdj5cXGvOF3O9chHzqoyLQGHgdD2CAGHXL8pwcImJ0932VyXYUMYcI8vUlNLSqPH-RrsRsT_rFPPqw=w320-h180-no?authuser=0

Всички хора са забравили кой беше Сами Зейн. Забравили са факта, че бях Интерконтинентален шампион, забравили са факта, че бях TNW Pure Champion, също така са забравили и факта, че съм бил Отборен Шампион...Напълно нормално е хората да са забравили кой съм. Все пак не съм печелил голям мач от миналата година... От един от най-известните кечисти в TNW, аз се превърнах в шега, в човек, който издига всеки...Човек без късмет, ако мога така да се изразя. На вас хора може да ви е смешно, но на мен не ми е смешно, не ми е смешно всяка седмица да се прибирам вкъщи като загубеняк....НЕ Е СМЕШНООООООООО...
На вас ви е смешно, понеже не сте на мое място, но ако се поставите в моите обувки, само за един ден, няма да се смеете, а ще плачете. Гарантирам ви го. Много скоро късметът ми ще се върне, късметът ми ще се върне на твой гръб, Tommaso Ciampa. Ти си билетът ми към успеха, защото, когато те победя, аз ще си върна уважението на всички хора, дори на теб. Pain ще бъде моята нощ, Чампа, харесва ти или не, аз ще те победя...Не, не, аз няма просто да те победя, аз ще те смачкам, ще те унищожа, ЧУВАШ ЛИ МЕ ТОМАСО ЧАМПА. ЗНАМ, ЧЕ ГЛЕДАШ ОТНЯКЪДЕ! НА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТУРНИР - PAIN XIII. АЗ ЩЕ ТИ ОТКЪСНА ГЛАВАТА С HELLUVA KICK...

10. In-ring promo with Sami Zayn AM-JKLWVFUw51IZ10hsWSYkOEWRJTuQZI2RfwZuKAlMMhAOMF0Kgj-fwASKUC7tsw9ypp_PfFCFJaCHoFH7TKAOT1P3DxSEGzQ8KTmPV5bq4r5xg6Lo9kHVuJL15FAgQ8VJdWvNVO4PHZZdFkqYSWkWqSNrP3Q=w320-h180-no?authuser=0

Michael Cole: Сами Зейн се е побъркал, той не е на себе си, обезумял е...ТОЙ Е ОТЧАЯН, МАМКА МУ...Изведнъж обаче някой се появява на титантрона, и го прекъсва, кой ли е това?
Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

10. In-ring promo with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. In-ring promo with Sami Zayn   10. In-ring promo with Sami Zayn Empty18/4/2022, 21:27

10. In-ring promo with Sami Zayn PsPM60Y

- Zayn, Zayn, Zayn… Наистина доказа, че си различен от всеки един опонент срещу който съм се изправял на този ринг. Не съм виждал толкова глупав и заблуден мъж в този бизнес през цялата си кариера, а тя не е кратка. Разбирам защо това е така, Zayn. Отчаянието ти… Болката, която изпитваш всеки ден. Емоционално си наранен до такава степен, че само победата срещу мен може да те спаси. На теб ти е нужен успех срещу голямо име и неслучайно избра мен. Само че не мислиш рационално. Избра прекалено голяма хапка, която няма да можеш да преглътнеш. Не си готов за мен. Разликата между нас двамата е прекалено голяма. Всички, които гледат TNW ежеседмично са наясно, че аз ще спечеля световната титла в даден момент. Това е факт, който е въпрос на време да се осъществи. А ти си тук… пред всички тези хора, гледащи те от всяка една точка на света… и си напът да се просълзиш, защото знаеш, че вече не си младока, който се опитваше да пробие сред големите и впечатляваше с разнообразния си арсенал. Zayn, времето когато беше смятан за сериозно име, за потенциална звезда в Main Event сцената… то свърши. Уважението, което хората изпитваха към теб… няма го, няма и да се върне. Хората ще гледат на теб като провален кечист, който имаше таланта да бъде нещо повече, но нямаше манталитета, а за да стигнеш до върха се иска много повече от това да имаш много сила или да си много повратлив. Zayn, има причина защо бях замесен в картинката за световната титла два поредни месеца. Нито веднъж в тези два мача не бях туширан, но поради един или друг фактор не осъществих целта си. Излиза че не само ти знаеш вкуса на провала, но с всеки изминал опит съм все по-близо до това, което искам. И съвсем скоро ще получа нова възможност, а заедно с това златото ще попадне в моите ръце. На PAIN ти предстои да разбереш защо изречените от мен думи не са празни приказки, а са факти. Съвсем скоро сам ще усетиш това, което хора като Minoru Suzuki, Roman Reigns, Jake "The Snake" Roberts и Shawn Michaels усетиха. Ще изпиташ неописуема болка. Приех условието за мача, защото точно по този начин мога да ти дам урок, който да запомниш за цял живот. Колкото и да си отчаян, колкото и да си обезумял… Аз съм известен като „Сицилианският психопат“ и има много добра причина за този прякор.

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





10. In-ring promo with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. In-ring promo with Sami Zayn   10. In-ring promo with Sami Zayn Empty

Върнете се в началото Go down
 
10. In-ring promo with Sami Zayn
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 9. In-ring promo with Sami Zayn
» 5. In-ring Promo with Sami Zayn
» 10. In-ring promo with Sami Zayn
» 13. In-ring promo with Sami Zayn
» 8. In-ring Promo with Sami Zayn

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 468-
Идете на: