Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions Empty
ПисанеЗаглавие: 12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions   12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions Empty7/8/2021, 20:04

..
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Thatcher
New User
New User
Thatcher


Join date : 08.02.2021
Posts : 36

12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions   12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions Empty11/8/2021, 15:00

12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions V210

Timothy Thatcher: Ще бъда кратък, честно казано... ми писна. Писна ми от атаки в гръб, писна ми от страхливци, но най-вече ми писна от хора, които се отказват лесно. FTR, за всяка постъпка си има последствия. Всичко, което трябваше да направите, бе да помолите учтиво. Какво решихте вместо това, обаче? Да нападнете Tommaso Ciampa двама на един, и то в гръб. Е, момчета... време е да се покажете и да си понесете последствията.

Tommaso Ciampa: Знаете ли, би трябвало да съм бесен след случката от миналата седмица, трябва да усещам как жаждата за мъст ме изпълва... но вижте човека до мен. Toothless Timmy не се слави като голям оратор, а за да извадите толкова много приказки от устата му, FTR... you messed up. ПОГЛЕДНЕТЕ ТОВА ЛИЦЕ! ВИЖТЕ ГО САМО!

12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions Giphy

Tommaso Ciampa: Е, заповядайте на ринга, момчета! А ако сте прекалено уплашени, за да го направите, ако сте се отказали от проекта FTR още преди да е започнал, то не ми пука кой ще заеме вашето място, Old Man Ciampa & Toothless Timmy няма да си тръгнат, преди някой да се осмели да стъпи на този ринг с нас!

Timothy Thatcher: И ЗА РАЗЛИКА ОТ ROULETTE OF FATE, ТОЗИ ПЪТ НЕЧИЯ РЪКА ЩЕ БЪДЕ ОТКЪСНАТА...

12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions Giphy

Tommy End харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions   12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions Empty11/8/2021, 18:25

Corey Graves: Timothy Thatcher тъкмо приключваше речта си, когато той и неговия съотборник Tommaso Ciampa биват прекъснати!!!


12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions ItyKaMi

Jerry Lawler: Какво неуважение само от Primo и Epico, ако Роса не беше с тях, щях много да се ядосам, но само заради това, ще ги оставя да им се размине! Погледни само Rosa Mendes. Това е истинска жена, Кори!
Corey Graves: You Damn Right, King, погледнете само израженията на Отборните шампиони, те направо са хипнотизирани от красотата на Мендес и няма как да е иначе.
Jerry Lawler: Аз също не отделям очи от Роса Мендес, но все пак нека не забравяме и двамата кечисти, които тя придружава до ринга, това са именно - Епико и Примо, които са от легендарното семейство Colon, също така двамата са и братовчеди, което знаете какво значи, нали? Това значи, че двамата се сработват перфектно, факт, с който Тачър и Томасо трябва да са наясно.
Corey Graves: Не го казвам често, но си мисля, че Отборните шампиони най-накрая си намериха конкуренцията, която търсеха! Те със седмици излизаха на ринга и търсеха предвизвикателството, те говореха и говореха, но сега няма приказки вече. Сега има само шокирани погледи.
Jerry Lawler: Шокирани погледи е правилния израз, колега, повече от ясно е, че Томасо Чампа и Тимъти Тачър не очакваха някой да се появи, особено като се има предвид колко са ядосани двамата, след атаката от FTR миналата седмица.

12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions DV9YgdM

Corey Graves: Стига вече с коментарите, Джери, погледни Rosa Mendes, MY GOD, целия се изпотих! Няма как да се коментира, когато тази жена е наоколо...След като станахме свидетели на сексапила на Роса, Примо и Епико искат микрофони и получават, след което тримата влизат в ринга, явно искат да кажат нещо, какво ли ще е то? Останете с нас, за да разберете!
Върнете се в началото Go down
ne sum darka
Superstar
Superstar
ne sum darka


Join date : 15.04.2017
Posts : 292

12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions   12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions Empty12/8/2021, 03:05

12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions Cvs2ArW


Primo: Момчета, нима си мислихте,че ще дойде някой друг отбор тук ? Някой по феноменален от нас самите нас,а ? Не си мислехте, че ще останете безнаказани, задето подценявате останалата отборна дивизия. Отборните титли трябва и ще се върнем в ръцете на Латино-американци, харесвате го или не, задници такива!  За тези от вас които не знят е, моето име е Primo Colón.  А вие задници такива, току що намерихте най-големия си кошмар в НАШЕ лице *Тачър и Чампа се изправят*  Какво си мислите, че сте ни уплашили? Нито вие, нито FTR, представляват заплаха за нас и хей ти, какво по дяволите зяпаш, като ти говоря, да на теб говоря, плешиф бабун такъв *Чампа поглежда ядосано към Примо* Какво си я зяпнал, а ? Не си ли виждал такова изкошение от Пуерто Рико до този момент, а ? Това тук е нашата муза, а именно Роза Мендеш, за кой по дяволите си мислиш? *Чампа се навира в лицето на Примо,двамата яростно се забутват, но Епико отдръпва братовчед си*
Epico: Amigo, chill ?  Хей, Тачър, ще отксъваш ръце ? Кажи ми , чия Ръка ще отксъсваш, Amigo ?  Бих ти дал моята, но е запазена, за нечия красавица.  Виж Чампа, не ме разбирай погрешно,но току що ти спасих живота. Ако бях оставил, братовчед си, да ти срита задника, то от плешивата ти тиква, щеше да остане само грозната ти брада. Наистина, нима си мислите,че изчадия като вас имат шанс срещу нас. Roullete of Fate нещо чух да споменаваш. Чакай, чакай, Amigo, къде забравяш и най-пламтящие отбор в TNW ? Тачър , хей Тачър ще се успокоиш ли, защо гледаш като преял гущер. Нима ти накърниха глупавото достойноство като ти наритаха задника. И наричаш себе си ,  "Най-техничния кечист на планетата" . Senior, не ме разбирай погрешно, но ако си мислиш,че със прости захвати на ръката ще ме биеш, то тогава да те изправя срещу Роза да ти нарита задника.
12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions GEbPpqc

Primo: Е наежихите ли се, котенца, защото сърцата ни на нас забуксуваха. Искахте предизвикателство лице в лице и го получавате. Нали ревахте няколко седмици,че нямало конкуренция. Е току що намерихте най-жестоката такава.  Old Man Ciampa & Toothless Timmy.  Точно прякори за вас- защото единия е беезъб неъдърталец, който очевидно има фетиш към ръце, докато другия е... изглежда че стар недърдърталец. И момчета, нали не си мислихте,че.... ЕЙ НЕЪДЪРТАЛЕЦ, КЪДЕ ЗЯПАШ * Примо забива шамар на Тачър* Само още веднъж да си я погл..
Чампа нанася удар, на Примо, но Епико бързо забива мощен Dropkick на Чампа, след което Епико от земята успява да хване крака на Тачър ,след което да мине зад него и да забие мощен Backstabber 
12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions PwIjpa0

Роза, крещи като обезумяла. Охраната идва и разтървава отборите. Какво ли ще стане , ще разберем скоро.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions   12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions Empty

Върнете се в началото Go down
 
12. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. In Ring Promo With The New Tag Team Champions
» In-ring promo with TNW Tag Team Champions Kazuchika Okada and The Undertaker
» 4. In-Ring Promo with TNW Tag Team Champions Will Ospreay & Kazuchika Okada
» 8. In-ring Promo with the TNW Tag Team Champions Seth Rollins & Murphy
» ME: In-ring promo with the new TNW Tag Team Champions - Kazuchika Okada and The Undertaker

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 439-
Идете на: