Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: 5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn   5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn Empty25/7/2021, 19:07

..
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Гост
Гост
Anonymous



5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn   5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn Empty25/7/2021, 23:13


Lillian Garcia: Дами и господа, моля посрещнете Интерконтиненталния шампион - Сами Зейн.

5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn AM-JKLWf3Ci59pHzHMYZ01PB3pgf61l6WY2gagcfNE16sdaEyaSxruTyfEizUIhpth8WqUozGAJ7NOckZR6auxqKz0ybcbN7anV3xlTIoWUSmBADz19Kqc_7l-V4huffvVmonim24HLHW8OjZjUxneMclO4KSg=w317-h180-no?authuser=0

Corey Graves: Ето го човекът, който миналата седмица запази своята Интерконтинентална титла срещу Боби Рууд, в един жесток мач в стоманена клетка! Сами надхитри Roode, като сложи маската на Ел Дженерико, която както се убедихме всички, даде допълнителни сили на канадеца. Всичко вървеше по мед и масло, Зейн си спечели мача, но това, което се случи след него шокира всички. Светлините в залата изгаснаха и на титантрона се появи алтер егото на Джеф Харди, Willow, който конфронтира Generico, като не след дълго се пусна и музиката на самия Харди, който незнайно как е излязъл от затвора или клиниката, в която беше, та кажи ми, Джери, как това е честно?
Jerry Lawler: Не всичко в живота е честно, Кори, но за да бъда честен, много се зарадвах, като видях как Jeff Hardy срита задника на твоя либератор. Направо ми напълни душата! Така му се пада, за всичко, което причини на Джеф през изминалите месеци, за атаката над Грегъри Хелмс, който беше дошъл, просто за отговори. Силно се надявам на Summer Scream, Харди да вземе Интерконтитненталната титла от този жалък либератор!
Corey Graves: Ти си луд, Джери, струва ми се, че си по-луд и от Джеф Харди, как може да говориш такива неща? Докато Hardy беше бог знае къде, Sami се доказваше и печелеше мач след мач. Ако има някой, който трябва да покаже уважение, то това си ти, Джери. Твоят любимец - Jeff Hardy е провал...И на турнира - Summer Scream, Сами Зейн ще докаже твърдението ми, както го е правил всеки път!

5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn AM-JKLX3FIvoqF5BzVmXRRFBRGT35hvLgREzLfIdN16n47KcY0C9YtHGsLg1G5hobyS5AT_Efa1Iw9LMX2o4GoKIuZrBBJVSQo5ENH4jPcyO8soak32gJthduGUaX8tlYxPcWzTrvX6tp0Ufk7HeC2Rz2rs36Q=w317-h180-no?authuser=0

Jerry Lawler: Нямам търпение да видя изражението ти, когато Джеф Харди победи "The Great Liberator"! Ще бъде страхотно! Сега Зейн се приближава към ринга, където всеки момент ще каже първите си думи, след турнира - Roulette of Fate, какво има да ни каже либератора? Останете с нас, за да разберете!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn   5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn Empty26/7/2021, 00:44

Sami Zayn: Отговорност, това е да бъдеш Интерконтинентален шампион, нещо, което доказвам всяка седмица, откакто съм шампион. Миналата седмица аз поех отговорността и защитих своята титла, в един от най-опасните мачове в TNW, знаете ли колко е опасен този вид мач? Нямате си никаква идея, докато не стъпите в клетката, тя променя човек, скъсява животи, казали са, че "който влезе в клетката, той не излиза същия...". Да, отчасти, това твърдение е вярно. Но само отчасти, понеже не за всеки е така. Аз влязох в стоманената клетка, победих и излязох същия! Аз все още съм либератора и все още се бия за това, което е правилно! И винаги ще бъде така, когато взех тази титла, аз казах, че ще се бия за всеки, който е бил прецакван в този бизнес. И това не се е променило и до ден днешен, също така казах, че ще защитавам титлата си срещу всеки, който поиска, в това число се включва и човека, за който ще говоря тази вечер - Джеф Харди...

5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn AM-JKLW8NkIuv8dzLXt4W4EyOEAiqXy6VSW_75EuDxzrDqOJjBMf37BzGVQlRNRCI8Is_zId3SJnakCljdbOxabq8ExOT-Kk3h2jysIzcSpk9AgJozgIiCU9lmfLqEl_oxKVl4EOZ0biro6rVDrJ7_N2kSzW1Q=w317-h180-no?authuser=0

Имам само едно да ти кажа, Jeff, и то е, че направи грешка, като се върна. Ти не си се излекувал...Напротив, влошил си се още повече...Ти си опасен човек, който не е за кеча...И знаеш ли кое е най-лошото? Най-лошото е, че ти обвиняваш мен за всички нещастия, които ти се случват в живота...Обвиняваш ме за катастрофата, в която аз нямам нищо общо. Тъпият ти мениджър Грегъри Хелмс, той също излезе най-нагло и ме обвиняваше, че съм ти сипал нещо и затова си загубил управление на автомобила си...Всички знаем как свърши разговорът ни с господин Хелмс в онзи нощ, нека бъдем честни, той трябваше да го очаква! Но няма значение, нека се върнем на това, което се случва в момента, ти искаш мач срещу мен на Summer Scream. Най-големият турнир за лятото, какъв ли ще е отговорът ми, обаче? Хмммммм, нека помисля. Да, разбира се, приемам предизвикателството ти, защото съм истински шампион и истински мъж. И това ме различава от останалите шампиони! И така, Джеф, след като получи отговорът, който искаше. Сега аз искам нещо от теб, аз искам да излезеш на този ринг и да ме погледнеш в очите, нека дадем на тези хора, това, за което са дошли, а именно Stare Down между Сами Зейн и Джеф Харди! И този път не си и помисляй да ме нападаш, защото ще ти отвърна. Хайде, Jeff, бъди мъж поне веднъж в живота си...

5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn AM-JKLUriMU5cPjP1uvuUG7Gw3dtQQySkRro_TG4qVxrAWxYknpbhN9uXX_5u8HIMY311wJA5_wA3llpsUC1k1rZK1na1u-HL4J065Y-_u8a434ZxN3_x71E8JK5IGHH-CsZWmzawVjgTgFkNGLM3dIY9SADCw=w317-h180-no?authuser=0

Corey Graves: Ще излезе ли Джеф Харди, колега?
Jerry Lawler: Разбира се, че ще излезе, Кори, та това е "The Charismatic Enigma". Ако някой има смелост, то това е Джеф! Сами Зейн крещи в средата на ринга, а в залата гръмва позната музика, дали е той?
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 606
Age : 20

5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn   5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn Empty28/7/2021, 21:57


Jerry Lawler: Ето, че музиката на Енигмата зазвучава и Зейн чака в готовност за атака, но няма и следа от Джеф Харди? Къде ли е той?
Corey Graves: Сигурно се е уплашил от Либератора и се дрогира и напива в съблекалнята си, защото знае, че не може да излезе като мъж без да извика Willow да му върши работата! Колеги, вижте как само Зейн кара всеки да се плаши от него щом истината за тях бъде разкрита! Какво ще кажеш за това, JR?
Jim Ross: Кори, да не си паднал на главата си? Какви са тези глупости които дърдориш за Зейн?
Зейн измами, за да се измъкне от мача с Джеф и го натопи за нещо което не бе направил! Шампиона чака, но ЕДИН МОМЕНТ! САМИ НЕ ВИЖДА КОЙ Е ЗАД ГЪРБА МУ!

5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn 13Jx0Zb

Jim Ross: IT"S JEFF HARDY!! Шампиона току що бе приземен с Twist of Fate от страна на Екстремната Енигма и Харди без да се бави започва да го налага! Какво ще кажеш сега, Кори?
Corey Graves: ХАРДИ Е МИШКА!! Той не може да се изправи като мъж пред ИК шампиона и затова напада в гръб! Всичко което ,, The Great Liberator" казва за своя враг е 100 процента истина и вие все още го подкрепяте!
Jerry Lawler: Да, подкрепяме го, защото той може да печели чисто и не мами за да се измъкне от мачове! Затова аз и JR искаме на Summer Scream нашия човек да спука задника на твоя човек и да му вземе ИК титлата! Но в момента виждаме как охрана и съдии разделят двамата атлети и шампиона бързо се измъква! Джеф грабва микрофона и явно има да каже няколко думи!

5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn ZIyJAeG

- SAMI, LISTEN TO ME, YOU SON OF A BITCH!! На Summer Scream не си помисляй да правиш своите мръсни номерца отново, защото този път няма да ти се получи и няма да ми попречиш да се добера до Интерконтиненталната титла, която е около рамото ти! И когато дойде време за мача ни, по-добре си уреди добър доктор, защото преди да изляза говорих с Adam Pearce и той ми позволи да променя вида на мача ни на Summer Scream! Зейн, аз и ти ще отидем да поиграем на моята площадка, а именно Zayn Vs Hardy III - EXTREME RULES MATCH!! AND BEFORE YOU GO, THERE"S ONE MORE THING I NEED TO SAY AND THAT IS! Наслаждавай се на тази титла докато можеш, защото на Summer Scream ще ти е последния път, когато ще я видиш.

Corey Graves: МОЛЯ, ТОВА СА ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!! КАК ТАКА МАЧ ЕКСТРЕМНИ ПРАВИЛА И КАК АДАМ ПИЪРС СЕ Е СЪГЛАСИЛ С ТОВА!! НАИСТИНА ИМА КОНСПИРАЦИЯ СРЕЩУ НАШИЯ ИК ШАМПИОН!! ТОВА Е ПРОСТО НЕЧЕСТНО СПРЯМО САМИ ЗЕЙН!!
Jerry Lawler: Няма нищо нечестно, Кори!! Сега Зейн ще научи, че от действията на човек има и последствия и той ще ги понесе много болезнено! Браво, господин Пиърс! Страхотно решение от ваша страна! Дами и господа, не сменяйте канала, защото предстои още много от този Rampage!! Кори е на път да припадне, но на мен и JR не ни пука! Останете с нас и се наслждавайте!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn   5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn Empty

Върнете се в началото Go down
 
5. In-ring Promo with the Intercontinental Champion Sami Zayn
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 7. In-ring promo with Sami Zayn
» 10. In-ring promo with Sami Zayn
» 8. In-ring Promo with Sami Zayn
» 5. In-ring Promo with Sami Zayn
» 4. In-ring promo with Sami Zayn

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 437-
Идете на: