Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. Backstage Segment with the returning ???

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

3. Backstage Segment with the returning ??? Empty
ПисанеЗаглавие: 3. Backstage Segment with the returning ???   3. Backstage Segment with the returning ??? Empty25/7/2021, 19:05

..
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

3. Backstage Segment with the returning ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Backstage Segment with the returning ???   3. Backstage Segment with the returning ??? Empty26/7/2021, 00:55

3. Backstage Segment with the returning ??? Interviewer%2B2

Renee Young: Добър вечер, уважаеми зрители! Аз съм Renee Young и както вече знаете ни предстои Backstage Interview! Единствената въпросителна тук е,че не знаем с кого ще това интервю. Вярвайте ми, аз също не знам кой е човекът, който ще интервюирам и нямам търпение да разбера. Сигурна съм, че вие също сте нетърпеливи и за това се надявам… JOHNNY GARGANO! Това истина ли е? Бившият Интерконтинентален шампион на TNW както и Mr. Get the Keys 2020 е тук пред мен! Дами и господа, аз съм шокирана! Johnny, добре дошъл отново в TNW! Извинявай че първоначално не те приветствах, но аз все още съм в шок!

3. Backstage Segment with the returning ??? Backstage%2BTalk%2B2

Johnny Gargano: Здравей, Renee, прекрасна си както винаги! Разбирам те как се чувстваш, мисля че това е нормално. Все пак не съм се появявал от доста време и вероятно хората даже са забравили, че аз съществувам.
Renee Young: Не съм съгласна, Johnny. Да, няма те сред нас от доста време, но това изобщо не значи че си бил забравен. Радвам се, че си тук и нека започнем с първия ми въпрос, който мисля че доста хора ти биха задали. Въпросът ми е къде беше толкова дълго време?
Johnny Gargano: Досега никой от феновете нямаше достъп до мен, тъй като както сте забелязали нито имаше новини за мен нито пък аз бях активен в социалните мрежи, където да известявам неща свързани с мен. След като получих една тежка контузия на гърба по време на една от тренировките, нещата за мен се преобърнаха с краката нагоре. Получих контузията, която изискваше да бъда опериран, както и се нуждаех от дълго време за почивка. Трябва да съм честен, всичко това ме съсипа. Фактът, че трябваше да остана извън ринга за дълго време ме докара до това да се срина психически. Щях да бъда далеч от това което обичам и правя с удоволствие всеки ден. Имах нужда да се съвзема, да се оттърся от това което ми се случи и реших да закрия профилите си в социалните мрежи. Нямах намерение да си седя цял ден в леглото и да си гледам телефона и да чета разни глупости за мен. Фокусирах се върху възстановяването си, което премина успешно, и ето ме вече тук. Тук съм и съм готов да се боря!
Renee Young: Благодаря ти, че ни даде информация относно себе си, защото наистина никой не знаеше какво се случва с теб и къде всъщност се губи Johnny Gargano. Какви са ти плановете оттук нататък?
Johnny Gargano: В момента планът ми е да се срещна с ръководството на TNW и да разбера какво ме очаква. Съобщих им, че съм напълно възстановен и че съм в отлична физическа форма, която ми позволява веднага да се започна да се бия! Очаквам това завръщане от дълго време и нямам търпение да стъпя отново на ринга! Дано възможно най-скоро получа мач, в който да видите Johnny Gargano отново в действие!
Renee Young: Сигурна съм, че феновете също нямат търпение да се случи това! Какво да очакваме от Johnny Gargano? Какво ново ще ни покаже той?
Johnny Gargano: Очаквайте много нови неща от мен! По-гладен съм от всякога за успехи, за титли, за мачове, за зрелищни битки! Искам просто да се бия, да побеждавам опонентите си и да печеля титла след титла! Целта ми е да стана Световен шампион и съм сигурен, че рано или късно ще я изпълня! Johnny Gargano ще вземе това, за което е дошъл…
Върнете се в началото Go down
ColeBAYBAY
Premium Member
Premium Member
ColeBAYBAY


Join date : 30.12.2010
Posts : 158

3. Backstage Segment with the returning ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Backstage Segment with the returning ???   3. Backstage Segment with the returning ??? Empty26/7/2021, 14:33

Johnny Gargano официално обяви своето завръщане, той е готов отново да се бие и няма търпение за първия си мач. Да видим какво му е приготвило ръководството на Total Nonstop Wrestling, защото определено, той е в плюс за тях. Те разполагат и с Johnny Wrestling, а нещата около титлите ще стане доста интересна, защото по-късно тази вечер Christian Cage ще разбере кой ще бъде първия му опонент за Redbull титлата на Summerscream. Gargano се изказа и е напът да си тръгне, но точно в този миг, точно в този момент, когато той бе готов да си тръгне се показва изненадващ за него човек, а именно - Adam Cole, който победи Curtis Axel без никакви проблеми. Cole се приближава до Gargano със широка усмивка на лицето и е готов да се изкаже.

3. Backstage Segment with the returning ??? Pibs0JN

- Johnny Gargano, добре дошъл обратно, човече. Много се радвам да те видя отново сред нас. Виждам, че си се нахъсал да се биеш и да покоряваш върховете, но... Имам лоши новини за теб. Завърна се в грешното време, момче. Аз Adam Cole отново съм тук и съм готов отново да се изкача на  мястото, където тези хора са свикнали да ме гледат - върха. Доказах го в две поредни вечери. Миналата нощ сритах задника на Mr. GTS, а преди малко спуках от бой и Axel. Виждам, че си готов за големи мачове, а знаеш ли какво обичам да правя, освен да сритвам задници и да покорявам върхове? Да сривам самочувствието на другите. Точно това мисля да направя и с теб. Срещал съм доста такива случай и мога да се похваля, че всеки един от тях не успя да се изкачи до върха и да спре моя терор. Предлагам ти да бъдеш на първа страница на всеки един вестник, като приемеш предизвикателството ми на Summerscream. Мач между мен и теб. Какво ще кажеш? Давам ти една седмица да размислиш, ако откажеш, ще те разбера. Не би искал и ти да паднеш в краката ми. Не всеки би искал да се изправи срещу Adam Cole - BayBay!

Tommy End харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





3. Backstage Segment with the returning ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Backstage Segment with the returning ???   3. Backstage Segment with the returning ??? Empty

Върнете се в началото Go down
 
3. Backstage Segment with the returning ???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5. Backstage Segment with the returning Gallows & Anderson
» 4. Backstage Interview with the returning Victoria
» 3. Segment with returning ???
» 4. Video segment with returning ???
» 9. In-ring Segment with a returning Superstar

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 437-
Идете на: