Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. Segment with returning ???

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

3.  Segment with returning ??? Empty
ПисанеЗаглавие: 3. Segment with returning ???   3.  Segment with returning ??? Empty29/8/2021, 22:51

-
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

3.  Segment with returning ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Segment with returning ???   3.  Segment with returning ??? Empty29/8/2021, 23:39

Corey Graves: Сезонът след Summer Scream продължава и днес ни предстои едно грандиозно завръщане. Феновете в залата тръпнат в очакване да видят кое е това голямо име което ще се завърне. Всички очакват Скалата да се завърне. В последно време спекулациите относно неговото завръщане се засилиха. Само си представете какво ще се случи ако Роки се завърне. Покривът на тази сграда ще се срути. Остават не минути, а броени секунди до този голям и особено вълнуващ момент. Кое е това име? Кой е този кечист, който ще се завърне? Светлините в залата угаснаха, а тишината тук царува. Напрежението е огромно!

GOD SAVE THE QUEEN

3.  Segment with returning ??? Giphy 3.  Segment with returning ??? Giphy

Jerry Lawler: ТОВА Е ТОЙ! БИВШИЯТ НИ КОЛЕГА Е ТУК, НО ТОЗИ ПЪТ КАТО КЕЧИСТ! БОЖЕ ГОСПОДИ! НЯКОЙ ДА МЕ ОЩИПЕ! ТОВА НЕ МОЖЕ ДА Е ИСТИНА! УАУ! BAD NEWS BARRETT Е ТУК! ПУБЛИКАТА ГО ПРИВЕТСТВА С ДОБРЕ ДОШЪЛ! ЕТО ТОВА Е ТОП ПОПЪЛНЕНИЕ В РОСТЕРА НА TNW!
Jim Ross: Феновете го приветстваха с добре дошъл? Ама ти сериозен ли си? Феновете са разочаровани. Те очакваха съвсем различно нещо. Та този човек е идиот. Работил съм с него и миришеше на чай винаги. Миризмата ме задушаваше. Аз очаквах много повече, същото важи и за нашите фенове в залата, но този път очакванията ни не се оправдаха. Дори си има собствена платформа. Егото на този човек е огромно и съм сигурен, че ще наговори страшни глупости.

3.  Segment with returning ??? Giphy

Wade Barrett: Ах, колко е хубаво да се върнеш обратно. Нима си помислихте, че това уволнение от коментаторската маса ще бъде достатъчно, за да не съм тук? Нима си помислихте, че Bad News Barrett ще си тръгне толкова лесно от това място? Ако наистина сте си мислили подобно нещо, тогава на мен ми остава да кажа само едно нещо... I'M AFRAID I'VE GOT SOME BAD NEWS! Аз съм човек, който си държи на думата и съм ви казвал не малко пъти, че ще се бия някой ден тук отново и го направих. Няма да се махна от тук докато не получа уважението което заслужавам. ТИШИНА В ЗАЛАТА! УВАЖЕНИЕ, ИСКАМ УВАЖЕНИЕ! Вие жалки американци сте щастливи, че можете да ме гледате. Мързелива нация, която очаква всичко наготово. Ако не беше великата Британска империя, вас нямаше да ви има. Вие сигурно щяхте да живеете сред джунглата и да си вкарвате свещи в... няма да кажа къде, но се досещате. Вие бяхте мръсна нация, но ние ви дадохме култура и какво ли още не, за да се развиете. Благодарение на нас вие в момента можете да се тъпчете с пици и чипсове. Благодарение на нас, в момента вие не гоните антилопите. МОЖЕТЕ МЕ ДА УСВИРКВАТЕ, МОЖЕТЕ ДА МЕ ПСУВАТЕ, НО ТОВА СА ФАКТИТЕ! ТИШИНА! ИСКАМ ТИШИНА В ЗАЛАТА!

3.  Segment with returning ??? Giphy

ИСКАМ ТИШИНА В ЗАЛАТА! Ех, магията на този чук е факт. Всички вие млъкнахте. Да ви гледам реакциите ме прави наистина щастлив, но момент само, да си пийна една лимонада, че от цялото това викане ми пресъхна гърлото. Добре, така е много по-добре. Дами и господа, преди малко споменах и моят чук. Това не е просто чук. Този чук е майсторска изработка от самият Бъкингамски дворец. Направен от най-добрите майстори дърводелци и този чук е винаги до мен. Той е по-скъп от всичко което притежавам, той е по-скъп от семейството ми, той е по-скъп от цяла Америка. Дами и господа, това няма да е последният път, в който ще се видим. Днес трябваше да имам мач, но за съжаление имах скъсан минискус след тежка тренировка. Това ще ме изкара извън строя за месец, но не се тревожете, Bad News Barrett ще сритва задници. До тогава, желая ви приятна и спокойна вечер...И НЕКА ГОСПОД ПАЗИ КРАЛИЦАТА!

Corey Graves: Винаги съм се радвал на момента, в който каже, че ще достави лошите новини. Това шоу стана още по-добро. Барет е тук, за да сритва задници и за да ни отвори очите. Дами и господа, ерата на Bad News Barret е тук!

FreeRiver, Rainmaker, Adam and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
3. Segment with returning ???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 441-
Идете на: