Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. Backstage Interview with the returning Victoria

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

4. Backstage Interview with the returning Victoria Empty
ПисанеЗаглавие: 4. Backstage Interview with the returning Victoria   4. Backstage Interview with the returning Victoria Empty24/4/2021, 22:16

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Cekokichka
New User
New User
Cekokichka


Join date : 21.07.2010
Posts : 76

4. Backstage Interview with the returning Victoria Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Backstage Interview with the returning Victoria   4. Backstage Interview with the returning Victoria Empty27/4/2021, 21:32

4. Backstage Interview with the returning Victoria MKnNPyZ 4. Backstage Interview with the returning Victoria YTmu0GE

JONATHAN COACHMAN: Здравей, Виктория! Изключително удоволствие е да те видим отново в действие в най-голямата компания. Няма как да не ти задам въпроса какво те накара да се завърнеш тук?

VICTORIA: Какво ме е накарало да се завърна към, това което правя най-добре половината ми живот? Реторичен въпрос. В случай, че не си ме разбрал, а има огромна вероятност да е така, съдейки по изражението ти. Аз съм една от най-добрите диви. Макар и да не съм се доказала особено много в Total Non Stop Wrestling. Целта ми е само една. Тя е да покоря още една федерация. По един или друг начин ще го направя. Разбира се, че дива от ранга ми заслужи обаждане от началниците на TNW. С кечистки като мен тази женска дивизия отново ще процъфти! Време е да покажа класата си. Искам да доминирам тук. Няма друга алтернатива. Съжалявам всяка една грешница, която ще се изпречи на пътя ми. Всяка една ще бъде попарена от мен. Не се притеснявайте за физическото ми състояние още днес аз ще демонстрирам, че съм в по-добра форма от всякога.

JONATHAN COACHMAN: Искам да те попитам дали си готова за Sasha Banks? Как мислиш да действаш?

VICTORIA: Що за въпрос е това? Отнасяй се с уважение към легендите както и към дамите. Въпросът ти е грешно зададен. Може би си объркал реда на думите. Въпросът ти трябва да е: "Дали шампионките на дивите е готова за Виктория"! Когато аз съм се била в кеч индустриите и съм ги покорявала Sasha ме е гледала под масата, разбираш ли го това? Днес тя ще се бие в най-големия си мач. Дори нейните дружки как се казваха онези? TMN, TNN...

JONATHAN COACHMAN: It's called The New Millenium, TNM AND IT'S THE ONE OF THE BIGGEST FACTION IN TNW TODAY...

VICTORIA: А да така се казваха. Както и да е. Никой не го интересува. Саша си мисли, че е шефката, но тя е прост персонал в този отбор, стейбъл или както там искате го наречете. След като тя загуби титлата си тя ще бъде отритната на "борсата".  Sasha Banks каза, че ние не сме видяли, че се задава подобно нещо. Аз бих искала да и кажа, че тя няма да усети как само след малко ще я разбия на този ринг! YOU CAN CALL YOURSELF A BOSS, BUT I AM  THE Head Bitch In Charge!

Raven666, LegitBo$$ and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
4. Backstage Interview with the returning Victoria
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 427-
Идете на: