Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 14. Backstage Segment between MVP and Edge

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

14. Backstage Segment between MVP and Edge Empty
ПисанеЗаглавие: 14. Backstage Segment between MVP and Edge   14. Backstage Segment between MVP and Edge EmptyСъб 22 Май 2021, 19:15

-
Върнете се в началото Go down
Mr. 305
#BlackLivesMatter
#BlackLivesMatter
Mr. 305


Location : Miami, Florida
Join date : 17.04.2021
Posts : 39
Age : 50

14. Backstage Segment between MVP and Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. Backstage Segment between MVP and Edge   14. Backstage Segment between MVP and Edge EmptyСря 26 Май 2021, 22:27

*In Mr. Porter's locker room* 

Edge: Хей, Montel, как я караш?

MVP: О, не, не, не - върви си! Не искам да те виждам повече! Stop invading my personal space and get the hell out of my eyes!

Edge: Човече изслушай ме за секунда, I have somethi-..

14. Backstage Segment between MVP and Edge N7viMXr

MVP: Виж, не ме интересува какво имаш, нито какво ми носиш! Well, така или иначе си тук, нека те попитам нещо. *Montel се изправя на крака* КАК МОЖА, EDGE?! Как смееш да прецакваш Montel Vontavious Porter по този глупав и нелеп начин, а? 

Edge: MVP, това бе просто един мач! 

MVP: Това не бе просто един мач, Edge - от този двубой ми зависеше бъдещето! Това бе моят златен момент - да блесна! А ти като пълния страхливец си тръгна от ринга и ме остави сам срещу онези отрепки, които ме хванаха неподготвен! *MVP избутва Edge* It's my dream, dog... да спечеля световната титла и да я донеса вкъщи при mama Porter. AND YOU RUIN MY DREAM! Edge, знам много добре защо го направи... слава.

Edge: Слава? Моля?! Момче, ти чуваш ли се? Какво по дяволите говориш?! 

MVP: Виж, знам че рейтинга ти спада по рязко от кариерата на Rick Ross. Търсеше внимание. Най-добрия вариант за теб бе да ме прецакаш в най-важния момент за кариерата ми. Като прецакаш the most valuable player, the hottest ex-free agent and also the current hottest superstar in the god damn world! In my hometown - Miami, Florida! Това не бе начина, Edge - не трябваше да се възползваш така от мен и да провалиш бъдещето ми, it's not worth it! 

Edge: Виж, Montel - успокой се, какво по дяволите ти става? 

MVP: Не мога да се успокоя, човече! Ако не бяха твоите глупости в момента щяхме да сме победители, а аз щях да отида на предстоящия турнир за световната титла! Ние загубихме, не се доказах пред Pearce и оставам без опонент за ''Get The Suitcase''! Имаш да ми обясняваш много, чове-... 

14. Backstage Segment between MVP and Edge JtX4iw2 14. Backstage Segment between MVP and Edge P2sOJDw

Edge: Успокой се, ''man''. Не съм тук да се караме. Не се пали толкова. Дай ми шанс да се изкажа. Виж какво ти нося в знак на примирие. Look at these! *Edge подава снимка на MVP*

MVP: О, това съм аз! 

Edge: Ха-ха, виж каква класа, приятел. Не си се виждал от този ъгъл, нали?

MVP: Виж ме колко съм голям само! 

Edge: Наистина ги разбиваш. Виж и ето тази, още по-добра е! Феноменално!

MVP: Ето тук побеждавам онзи нехранимайко на ''Civil War''. Задължително ще задържа тези снимки! 

Edge: Целите са твои! Аз ще тръгвам!

MVP: Okay, man - see you soon! Хмм... този тип не бил толкова зле. Виж ме само. Истинска суперзвезда! *MVP обръща снимката* Wait a minute. WHAT THE?!

Pete Apple, HeartBreaker, LegitBo$$ and Cekoki харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
14. Backstage Segment between MVP and Edge
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Maryse & Edge Backstage
» 3. Backstage Interview with Edge
» 4. Backstage promo with Edge
» 3. Backstage interview with Edge
» 3. Backstage Interview with Edge

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 430-
Идете на: