Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. An Episode of The Firefly Funhouse

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

9. An Episode of The Firefly Funhouse Empty
ПисанеЗаглавие: 9. An Episode of The Firefly Funhouse   9. An Episode of The Firefly Funhouse Empty25/4/2021, 21:59

-
Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

9. An Episode of The Firefly Funhouse Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. An Episode of The Firefly Funhouse   9. An Episode of The Firefly Funhouse Empty29/4/2021, 20:08

♫ WE'RE REALLY GLAD THAT YOU'RE OUR F(R)IEND AND THIS IS A FRIENDSHIP THAT WILL NEVER EVER END... ♫

9. An Episode of The Firefly Funhouse Giphy 9. An Episode of The Firefly Funhouse Giphy

Bray Wyatt: Перфектно! О, fireflies! Пак ме хванахте в гръб. Направо ми изкарахте ангелите! Сигурно се чудите кой е изобразен на най-новата ми икона! Искате ли да видите? Ха-ха, обзалагам се! Добре, добре, ще ви покажа. Първо трябва да знаете, че този човек е много специален за мен. Може да се каже, че ми е идол. А самата рисунка... считам я за своя magnum opus! Е, пригответе се...

9. An Episode of The Firefly Funhouse W310 9. An Episode of The Firefly Funhouse Giphy 9. An Episode of The Firefly Funhouse W210

Bray Wyatt: IT'S SETH FREAKIN' ROLLINS!!! Опа, простете ми ругатнята. Все пак е Великден! Но не мога да се стърпя да не възхвалявам този човек! Кажете ми, какво изобщо има в него, което да не е повод за възхищение?! Интелигентен е, говори с очарование, преговаря хитро. Какво още - отличен физически вид, същински гений както на ринга, така и backstage. Когато се стигне до Него, обаче... е, сами видяхте злополучния развой на събитията на Rampage. Seth може да притежава всички тези величествени качества... но Той винаги ще бъде една стъпка напред. И знаете ли, не мисля, че Той иска да нарани Seth. Струва ми се, че иска да му даде урок! Нещо като притча...

Bray Wyatt: Можеш да тичаш колкото си искаш... но не можеш да избягаш от съдбата си. За човека, дръзнал да назове себе си с името Господне... богохулник... лъжец... егоист, материалист... маниак на тема контрол... горд и себеиздигащ се над Бога и всичко останало... знаете ли какво казва Добрата книга за подобен човек?

ЙОАН 4:1
Възлюбени, не вярвайте на всички духове, но изпитвайте духовете, били те Божии; защото много лъжепророци са излезли по света.

9. An Episode of The Firefly Funhouse Giphy 9. An Episode of The Firefly Funhouse Giphy

Ramblin' Rabbit: 'Айде бе, пич, к'во ти ста'а?! Само тебе чакаме! 'Айде, че ония шопар омаха яйцата!

Bray Wyatt: Само още минутка, обеща...

Ramblin' Rabbit: К'ва минутка, бе?! Положението е сериозно! Т'ва да си легнеш гладен е по-зле от т'ва да гледаш как Ония налага Seth Rollins!

Bray Wyatt: Хайде, връщай се на масата, преди да съм решил вечерята да е задушен заек!

Mercy The Buzzard: Now that's what I'm talkin' about!

Bray Wyatt: Идвам след малко! Трябва само да съобщя едно последно нещо на моите fireflies!

9. An Episode of The Firefly Funhouse Giphy 9. An Episode of The Firefly Funhouse Giphy

Don't cross Rhodes!, SevBoom, JohnnyZ, Tommy End and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

9. An Episode of The Firefly Funhouse Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. An Episode of The Firefly Funhouse   9. An Episode of The Firefly Funhouse Empty1/5/2021, 02:52

Bray Wyatt: И вие ли чувате това, което и аз, скъпи мои fireflies? Точно така! Стъпки! Изглежда, че си имаме гости! В интерес на истината не чакаме никого, но очевидно някой е решил да дойде неканен на вечеря! Ехо? Има ли някой там?

9. An Episode of The Firefly Funhouse H27sXc2 9. An Episode of The Firefly Funhouse EWXHMuS

Michael Cole: Това е... ТОВА Е ROLLINS! СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН Е НА ГОСТИ НА BRAY WYATT И ПО ВСИЧКО ИЗГЛЕЖДА, ЧЕ Е ДОШЪЛ БЕЗ ПОКАНА! Seth атакува в гръб и се нахвърля върху домакина, събаряйки го директно на пода! Днес в прогнозата за времето казаха, че няма да вали, но в момента дъжд от юмруци се излива върху Bray Wyatt, а той няма чадър под ръка! ПОГЛЕДНЕТЕ ROLLINS! ТОЙ НЕ Е НА СЕБЕ СИ! ПРИЛИЧА НА ОБЕЗУМЯЛ! "GOD" поглежда към стената с портрети и започва да ги сваля един по един! Най-сетне стигайки до своя, той го оглежда за няколко секунди, след което го запраща с всичка сила в земята!

Ramblin' Rabbit: К'во пра'иш ти тука бе!? Да не си превъртял играта? Айде мащай се вече, че не съм вечерял! Поне да беше донесъл нещо за ядене бе пич!

9. An Episode of The Firefly Funhouse IWaMauW

Bray Wyatt: SE-E-E-ETH!!!

Bray Wyatt: Какво правиш тук, Seth? Моля те, отивай си преди той да е дошъл! Не го ядосвай, Seth! Той прави всичко това за твое добро... ЗА ДОБРОТО НА ВСИЧКИ НИ! FOR THE GREATER GOOD, SETH! Моля те, послушай ме и си върви...

Michael Cole: SETH ROLLINS ЧУ ДОСТАТЪЧНО! ТОЙ ДОРИ НЕ ОСТАВИ BRAY ДА ДОВЪРШИ ИЗРЕЧЕНИЕТО СИ! СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН НАХЛУ С ГРЪМ И ТРЯСЪК В ДОМА НА WYATT! НЕ ЗНАМ КАК Е НАМЕРИЛ АДРЕСА, НО ОПРЕДЕЛЕНО МОЖЕМ ДА КАЖЕМ, ЧЕ ROLLINS НАЙ-СЕТНЕ Е КРАЧКА НАПРЕД ПРЕД ВРАГА! ВИЖТЕ ТОЗИ ПРАЗЕН ПОГЛЕД... ТОВА Е ЕДИН РАЗЛИЧЕН SETH ROLLINS! ТАКЪВ, КАКЪВТО НЕ СМЕ ГО ВИЖДАЛИ ОТ ДОСТА ВРЕМЕ НАСАМ!

9. An Episode of The Firefly Funhouse FJUIYrr 9. An Episode of The Firefly Funhouse Ms7QXAJ

GO... TO... HELL!

Michael Cole: ЗЛОВЕЩОТО ИЗРАЖЕНИЕ НА ROLLINS, ПРИДРУЖЕНО ОТ ТЕЗИ ТРИ МНОГО ПРОСТИ, НО СЪЩЕВРЕМЕННО МНОГО СИЛНИ ДУМИ... НАСТРЪХНАХ! ТОВА, ДАМИ И ГОСПОДА, Е ЯСНО ПОСЛАНИЕ КЪМ... НЕГО! Шампионът не обелва нито дума повече, а вместо това се обръща с гръб към камерата. Seth вади нещо от задния си джоб... Някаква малка кутийка! Но какво е това? Hold on for a second... "GOD" държи клечка кибрит в ръката си! О, не! Rollins подава искра и пали клечката... МАЙЧИЦЕ МИЛА! ОГЪНЯТ СЕ РАЗРАСТВА ВСЕ ПОВЕЧЕ И ПОВЕЧЕ! ДОМЪТ НА BRAY WYATT Е НА ПЪТ ДА ИЗГОРИ ДО ОСНОВИ! НЯКОЙ ДА ЗВЪННЕ НА 911! ТОВА ПОСЛАНИЕ Е ПОВЕЧЕ ОТ ЯСНО! SETH ROLLINS БАВНО ИЗЧЕЗВА В ПЛАМЪЦИТЕ, ОСТАВЯЙКИ СЛЕД СЕБЕ СИ САМО ХАОС И РАЗРУХА...

GOAT, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, Dimarata, Cekoki, Scroller, Tommy End and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





9. An Episode of The Firefly Funhouse Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. An Episode of The Firefly Funhouse   9. An Episode of The Firefly Funhouse Empty

Върнете се в началото Go down
 
9. An Episode of The Firefly Funhouse
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 14. An Episode of the Firefly Funhouse
» 9. An Episode of The Firefly Funhouse
» 11. An Episode of The Firefly Funhouse
» 4. An Episode of The Firefly Funhouse
» 6. An Episode of The Firefly Funhouse

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Adrenaline 36-
Идете на: