Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: 3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins   3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins EmptyСъб Апр 24, 2021 10:15 pm

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins   3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins EmptyВто Апр 27, 2021 9:06 pm



- Ladies and gentlemen, please welcome
The TNW World Champion - SETH ROLLINS!


3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins SGTN4Gv 3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins PnX6Z5b

Corey Graves - Дами и господа, добре дошли обратно след рекламите! Шоуто Rampage продължава не с кого да е, а със самия Световен шампион на Total Nonstop Wrestling! До сега видяхме два отборни мача, но погледите в момента са насочени изцяло към началото на рампата, където се подава Seth Rollins. Музиката на "GOD" озвучава неговото пристигане, а той бавно пристъпва надолу по дългата рампа. Златото блести около кръста му и отразява светлините на прожекторите, както и тези от фотоапаратите, опитващи се да заснемат неговия поход към ринга. Миналата седмица Adam Pearce възложи задача на Rollins да се изправи в главния мач на вечерта, рамо до рамо със своя някогашен брат Roman Reigns. Двамата трябваше да премерят сили с настоящите отборни шампиони Zack Ryder и Curt Hawkins, но "The Big Dog" така  и не се появи. Той остави своя съотборник да се справят сам и честно казано бе на път да му се получи. Тогава обаче се появи "The Fiend", който отправи повече от ясно послание към шампиона. Светлините в залата угаснаха, а заедно с тях дойде и краят на шоуто. Не знам какво се е случило с Rollins в дълбините на мрака, но фактът, че днес отново е тук и е на краката си ме кара да си мисля, че е изкарал страшен късмет. Все пак настроението на Seth не изглежда никак розово. Той най-сетне стига до ринга, след което се изкачва бавно по металните стъпала и минава между въжетата. Феновете по трибуните са наострили слуха си, защото определено речта на "GOD" се очертава да бъде вълнуваща! Нека чуем какво има да ни каже той след случилото се миналата седмица...

GOAT, Pete Apple, SevBoom, Cekoki, Scroller, Tommy End and Chris Wolf BG харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins   3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins EmptyСря Апр 28, 2021 12:19 pm

3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins 0ECsjHP

- Знаете ли, казват, че семейството е една от най-висшите човешки ценности... Миналата седмица обаче човекът, който някога наричаше себе си мой брат доказа точно обратното! Roman Reigns предаде не само мен... Той предаде и вас! Предаде доверието на Adam Pearce и на всеки един, който някога е вярвал в него. И нека ви попитам нещо... Нима този човек има правото да нарича себе си "капитан"? Това ли е човекът, който ще изведе отбора на Rampage до победата? I don't think so! Roman Reigns не е лидер! Той е един себичен егоист, който мисли само и единствено за себе си! There is no GREATER GOOD for him! Моят някогашен "брат" ме остави да се сражавам съвсем сам на ринга, очаквайки да види моя провал... Нима си мислеше, че няма да се справя? Нима си мислеше, че "ВСЕМОГЪЩИЯТ" SETH ROLLINS ще бъде сломен? Обиждаш ме, "приятелю"... Истината е, че щях да спечеля, ако не беше... ТО! Това зло създание от дълбините на ада, което сее страх и разруха навсякъде до където се докосне! Още щом светлините в залата угаснаха, аз знаех, че то е тук... И Е ТУК ЗА МЕН! МИНАЛАТА СЕДМИЦА АЗ ПОГЛЕДНАХ СМЪРТТА В ОЧИТЕ! ДОКОСНАХ СЕ ДО НАЙ-БЕЗМИЛОСТНОТО СЪЗДАНИЕ, БРОДЕЛО НЯКОГА ПО ТЕЗИ ЗЕМИ И УСЕТИХ НЕГОВАТА ЯРОСТ! Може би ще си кажете, че сам съм дръпнал дявола за опашката... Че сам съм го допуснал до себе си... Нека ви кажа нещо! IT WAS NOT A CHOICE, BUT A DESTINY! АКО ИМА НЯКОЙ, КОЙТО МОЖЕ ДА ОТЪРВЕ СВЕТА ОТ СЪЩЕСТВУВАНЕТО НА ТОВА ЧУДОВИЩЕ, ТО ТОВА Е SETH ROLLINS! Миналата седмица то ме завлече в дълбините на мрака, но ето, че тази вечер аз отново съм тук! Стоя пред вас, готов да ви пазя! Защото така искам? НЕ! ЗАЩОТО ТАКА ТРЯБВА! И повярвайте ми... Един ден всички вие ще сте ми благодарни за това!

GOAT, Cekokichka, Pete Apple, GodNikolov, SevBoom, Cekoki, Scroller and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins   3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins EmptyСря Апр 28, 2021 6:01 pm

♫ WE'RE REALLY GLAD THAT YOU'RE OUR F(R)IEND AND THIS IS A FRIENDSHIP THAT WILL NEVER EVER END... ♫

Ramblin' Rabbit: Yo, Seth! Тука горе, пич! 'Найш ли к'во - прав си! Ти си човека, дет' ша бие Фийнда! И аз щ'и кажа как...

*BANG*

Bray Wyatt: Днешната младеж... моля те, прости на приятеля ми. Просто ти е огромен фен и е изключително развълнуван... както и аз!

3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins Giphy 3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins Giphy

Bray Wyatt: THE TNW WORLD CHAMPION - SETH ROLLINS! За мен е истинска чест! Наистина се радвам, че тази седмица ще успея да ти кажа няколко думи, след като миналата нещата леко... излязоха извън контрол. Извинявам се... но Seth, думите имат тежест. И след като изречеш нещо, трябва да си наясно с последиците. Един вид определяш съдбата си. А твоята съдба... you let him in. Навярно усещаш какво предстои. Все пак самият ти погледна в очите Му! Мисля, че и двамата знаем какво видя в тях...

Bray Wyatt: На Civil War Той ще изтръгне короната от ръцете ти... и най-накрая ще се възкачи на престола, който винаги му е принадлежал...

3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins Giphy 3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins Giphy

ПРИТЧИ 16:18
Гордостта предшества погибелта, а високомерието – падането.

3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins Giphy 3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins Giphy

GOAT, Cekokichka, GodNikolov, SevBoom, JohnnyZ, Scroller, Tommy End and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins   3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins EmptyСря Апр 28, 2021 8:03 pm

Corey Graves: Wyatt вече минава всякакви граници! И говорейки за граници - защо изобщо се позволява на това нещо да пристъпва до Rampage?!

Jim Ross: Не ми се вярва да има някой, който да може да Му забрани, Corey. Сам видя какво стори The Fiend със Световния шампион миналата седмица. Признавам, не съм най-големия почитател на Bray Wyatt... но в случая думите му имат някакъв смисъл. Дали Rollins се възгордя прекалено много и сега си плаща цената за това?

Corey Graves: О, моля ти се! The Fiend има нечестно предимство! Осветлението изгасва, лампите започват да мигат и докато "жертвата" му се усети, Той удря... ХА, ОБАЧЕ НЕ И ТОЗИ ПЪТ!

3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins Giphy 3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins Giphy

Corey Graves: Повтори го! Предизвиквам те да повториш онова, което каза преди малко, JR! Бил се възгордял, Seth Freakin' Rollins просто знае колко добър е всъщност и не го е страх да го покаже!

Jerry Lawler: Интересно е, че споменаваш думата "страх". Какво виждате в очите на шампиона в момента?

Corey Graves: Ще престанете ли най-накрая да плюете по лицето на компанията?! Виждам изражението на някой, който току-що изигра майстора манипулатор Bray Wyatt!

Jim Ross: Corey?

Corey Graves: Слушам, сега какво?!

Jim Ross: Направи ми услуга, погледни към ринга.

Corey Graves: Така?

Jim Ross: Да виждаш The Fiend някъде?

Corey Graves: Holy... SETH, WATCH OUT!!!

3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins Giphy 3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins Giphy

Jim Ross: MY GOD... ИЗГЛЕЖДА ЩЕ ГЛЕДАМЕ 2-РА ЧАСТ НА ТОЗИ HORROR ФИЛМ - THE FIEND НАПАДА ROLLINS В ГРЪБ И ОТНОВО ПРИЛАГА СВОЯ MANDIBLE CLAW!!! КАК ИЗОБЩО СЕ ПОБЕЖДАВА ТАКОВА НЕЩО?!

Jerry Lawler: И Triple H, и Kane паднаха в жертва, точно когато си мислеха, че са една крачка пред Bray Wyatt и неговото създание. Не ми се ще да го казвам, но Световния ни шампион е тръгнал по същия път...

Corey Graves: Точно така, Seth, бори се!

Jim Ross: Rollins дава някакъв отпор на чудовището, забивайки няколко юмрука в тила му... но ето го пак онзи извратен смях, който не е спрял да кънти в ушите ми от миналия Rampage! The Fiend се забавлява с шампиона по един Негов си отвратителен и мъчителен начин... вижте това, Той отпуска захвата си досущ като последния път, но за Seth вече е прекалено късно да му противодейства!

Jerry Lawler: Струва ми се, че предстои нещо още по-страшно...

Corey Graves: JESUS CHRIST!!!

Jim Ross: THE FIEND ТОКУ-ЩО ИЗХВЪРЛИ ROLLINS ОТ ВЪРХА НА РАМПАТА!!!

Jerry Lawler: Божичко! Падането не бе особено високо, но силата, с която това създание изстреля Seth напред, бе абсолютно нечовешка...

Corey Graves: Не... наистина... това... това трябва да спре...

Jim Ross: Corey, въпросът е кой ще го спре, защото в момента Rollins е като играчка в ръцете на The Fiend...

3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins Giphy 3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins Giphy

GodNikolov, SevBoom, JohnnyZ, Cekoki, Scroller, Tommy End, Glorious_One and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins   3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins Empty

Върнете се в началото Go down
 
3. In-ring Promo with TNW World Champion Seth Rollins
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Opening show with the TNW World Champion Seth Rollins
» Opening show with TNW World Champion Seth Rollins
» Opening Show with TNW World Champion Seth Rollins
» 1. Opening Show with the TNW World Champion Seth Rollins
» 1. Opening Show with TNW World Champion "GOD" Seth Rollins

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 427-
Идете на: