Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks

Go down 
+2
LegitBo$$
Geor4
6 posters
АвторСъобщение
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6877
Age : 26

4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Empty
ПисанеЗаглавие: 4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks   4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Empty28/3/2021, 12:06

Sasha Banks изненада TNW Universe със своето завръщане преди няколко седмици, а още по-големият шок дойде в миналото издание на Rampage, когато тя за броени минути победи Rhea Ripley, карайки я да се предаде! Подготвено е голямо пиршество за шампионката, която със сигурност ще има какво да каже.

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
LegitBo$$
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
LegitBo$$


Location : Mean Streets of Greenwich, Connecticut
Join date : 26.08.2015
Posts : 1092
Age : 23

4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks   4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Empty28/3/2021, 23:30




Yes, yes, y'all, so fresh, y'all
Snoop Dogg with Sasha Banks, we the best, y'all
Make way for the new, what it do
And if you in the way let me say she comin' for you


4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Q4Zm5PX

Announcer: Ladies and gentlemen please welcomee
The NEW Divas Champion - SASHAAA BAAANKSS!!

IT'S BOSS TIME! OR SHOULD I SAY: IT'S THE CHAMP'S TIME! Миналата седмица в Rampage тя успя да затвори устата на всички, които не вярваха, че е способна да победи Риа Рипли за златото, но ето и нея радвайки се на шампионския пояс около нейния кръст. Саша записа четвъртата си титла в книгата си с отличия! Никой не вярваше, че това ще е възможно имайки предвид голямата заплаха, която е Риа, но Саша намери начин. Видя възможност и удари в слабото място. Мачът първоначално започна много добре за бившата шампионка, която просто се подиграваше на Саша, но много много малка грешка и коства абсолютно всичко. Не знам какво е състоянието на Рипли в момента след тази жестока атака върху ръката й. Знам само едно, тази вечер шефката изглежда забележително, адски елегантно и секси. Женското злато й стои така сякаш е правено специално за нея. Не мисля, че има жена, която да е носила този престиж с такава класа. Просто й е в кръвта това да е шампионката на TNW. Тя се запътва по рампата към ринга, държейки стол в ръката си, което е нещо необичайно. Чудно каква е причината за това?! Каквато и да е ще разберем по-късно.

4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks TpYB7lc

She's a legit boss, but y'all knew that
Da Big Boss Dogg, yeah I had to do that
That's my family and we so G
Bow down to the new champ of TNW

Sasha Banks прави своя таунт показвайки своите красиви пръстени, а във фона може да видите красивите фойерверки специално за нея. Колко е величествена само. Тази вечер е време за празненство. Интересно ми е какво ще има да ни каже и какво ще се случи. Феновете в момента са с като че ли смесени чувства. Може би колкото и да им се иска да мразят Саша това е невъзможно, защото знаят, че няма по-добра от нея в момента. Шефката е наясно с този факт и точно поради това може да си прави каквото поиска! Сега тя се протяга за микрофон, което означава, че всеки момент ще разберем какво иска да ни каже. Останете с нас!

Geor4, GOAT, Petioo09, FreeRiver, Dimarata, Cekoki, Tommy End and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
LegitBo$$
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
LegitBo$$


Location : Mean Streets of Greenwich, Connecticut
Join date : 26.08.2015
Posts : 1092
Age : 23

4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks   4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Empty30/3/2021, 00:25

4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks XH6fcRo 4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Qo5rcdD

- I TOLD YOUUU! Наистина не ми се искаше да го казвам, но просто не се сдържах. Какво? Не очаквахте толкова бързо да приключи ерата на вашата любимка Рипли, нали? Е аз наистина ви казах, че ще стане така, но вие отказахте да ми повярвате. Наистина не знаете какво неописуемо чувство изпитвам натривайки ви носа. Sasha Banks е отново на върха, baby. Златото е около кръста ми, парите валят около мен, е да ви кажа не се оплаквам въобще. Това е животът на шефката и вие може само да му се наслаждавате и да си мечтаете някой ден да сте на мое място. Както и останалите жени в съблекалнята си мечтаят да са МЕН! Риа... Честно да си призная, не очаквах да си толкова глупава. Още от самото начало ти не ме взе насериозно. Мислеше си, че ще можеш да ме разиграваш и да ми се подиграваш през целия мач. Well...jokes on you. Бързо твоя размер, години и с каквото още там се хвалеше, не значеха абсолютно нищо. Бързо усмивката на лицето ти се превърна в ридаещо лице. Знам, че все още дланта ти усеща студените стоманени стълби преди да строша всичките ти кости на китката. Знам, че все още усещаш тепиха на който потупа ръката си в знак на предаване. Казах ти, че ще получиш урок от шефката и искренно се надявам да го запомниш за дълго време... Нека обаче да отклоним вниманието си към нещо далеч по важно. Броени дни ни делят от най-голямото събитие на годината - PAIN.

4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks 0LuUZAb

И се замислих... та аз нямам реална заплаха в момента. Отписвам Рипли отвсякъде. Веднъж я победих, ще го направя отново. Наистина просто нито едно име не ми идва на ума. Мога да си седя цяла вечер тук и нищо, абсолютно нищо. Никоя дива тук не може дори да се докосне до нивото на което съм аз. Никоя не може да се мери с мен, никоя не е достойна да се изправи срещу мен, самата дефиниция за съвършенство. Та аз мога да купя всяка една в тази компания, но за жалост не се нуждая от толкава евтини придобивки. ХА-ХА-ХА... Казвала съм го и преди, ще го кажа и още веднъж, докато не ви се набие в главата. I'M THE LEGIT BOSS, THE LEADER, THE BLUEPRINT, THE-

*позната песен гръмва в залата*

GOAT, Petioo09, FreeRiver, Tommy End and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Qnity-
New User
New User
Qnity-


Join date : 25.03.2018
Posts : 9

4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks   4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Empty30/3/2021, 09:46


Booker T: Не може да бъде , това не е възможно какво прави Алекса тук тя не се е появявала от месеци насам и дори не се рекламираше за това шоу , май  това че Саша е шампионката е привлякло вниманието на Алекса достатъчно за да я накара да се завърне след дълго отсъствие  но е малко кофти да прекъсне  празненството на шампионката е но нека не забравяме това е Алекса тя прави каквото иска  и не и пука за нищо  , ако има какво да каже по вапроса би прекъснала и англиската кралица , ето я и Алекса появи се в началото на рампата с микрофон в ръка , а Саша не изглежда никак доволна от това че , Алекса и прекъсна празненството .
Michael Cole: Това е тотално не уважение към  шампионката  , Алекса върви си и се отбии в някой друг ден но не сега , колега не мисля че има друга дива която си позволява такива своеволия  Алекса не скланя глава пред никой дори пред шефовете ако трябва да говорим реално , пък  какво остава за Шампионката Саша , явно Алекса е дошла да провали партито на Саша  и това май няма да свърши добре .


4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Tumblr_oaye72nra01vtad0lo5_250

- Така , Така, Така първо  Коул моля те направи услуга на всички и млъкне , нищо умно не казваш  била съм прекъснала шампионката извинявай но това шампионка ли  е  , Саша не е истинска шампионка  нека не забравяме как спечели титлата , мач по малко от 3 минути  моля те всички тук знаем че  Рипли си беше изпяла песента и не ставаше за нищо и не знам как изобщо и бяха дали титлата в ръцете на  Рипли тази титла изгуби престижа си е не че в твойте ще си го върне но нали поне е малко по-добре ,  и ми направи впечатление това което ти каза малко по рано че, ти нямаш реална заплаха за титлата , ти в коя планета живееш не си мисли че аз съм  се завърнала просто ей така за да ти разваля кефа  не, не, не  не бъди толкова глупава аз никога не идвам просто ей така , моето идване си има точна и ясна цел и тя е тази титла.

4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Tumblr_obom3uY8NZ1vtad0lo8_250

- Писна ми да гледам как я прехвърлят от една некадърна дива на друга , в това число влизаш и ти Саша  , заради това аз се върнах защото тази федерация има нужда от мен за да върна титлата отново в най-добрият и блясък и възнамерявам това да се случи възможно най-скоро , обмислям тази титла да се озове в мое притежание до краят на другия месец така че ти давам време да и се порадваш защото , Саша дните ти с тази титла са преброени считано от този ден в който аз се върнах тук , а сега празнувай колкото искаш  моята работа за сега приключи .

Booker T: Както ви и казах  тя не е тук случайно и току-що заяви на Шампионката че дните и с тази титла са преброени , нещата за Саша започват да изглеждат зле , Алекса е като питбул захапе ли веднъж пускане няма , жалко за празненството на Саша има ли как да стане още по зле.
Върнете се в началото Go down
Thick Mama Pump
New User
New User
Thick Mama Pump


Join date : 30.03.2021
Posts : 4

4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks   4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Empty30/3/2021, 14:17

Jim Ross: Сега стана страшно, шампионката и Bliss всеки момент ще стигнат до удари! И преди сме виждали на какво е способна Alexa и наистина е като питбул - захапе ли веднъж, повече пускане няма!

Corey Graves: Имаше една такава песен, но не мога да се сетя за изпълнителя...

Jerry Lawler: Мисля, че е на Trap Tony...

Corey Graves: WHAT?! Колеги, чувал съм тези сирени и преди, какво прави Scott Steiner тук?!

Jerry Lawler: Може би пък Breezango са тук, за да арестуват някоя от тези дами за fashion престъпление?!

Corey Graves: Не виждам коя, но ти от друга страна с тази тениска на Ed Hardy от 2008-ма си плачеш за районното...

Jim Ross: OH MY!


Jim Ross: Замалко да познаеш, Corey! Thick Mama Pump is in the building!

Corey Graves: Вижте Banks и Bliss - те са зяпнали към рампата и не могат да повярват! Лошите новини за шампионката не спират да валят!

Jim Ross: Jordynne Grace може да не от най-високите състезателки, но вижте само каква физика! Със сигурност ще размята по-голямата част от съблекалнята, в това число и мъжете!

Corey Graves: Grace крачи надолу по рампата под бурни овации, изглежда само двете жени на ринга не са радостни да я видят!

Jim Ross: С появата си Jordynne няма как да не отправи предизвикателство към шампионката, но...

4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Giphy 4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Giphy

GOAT, Dimarata and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Dimitrinka Baeva
New User
New User
Dimitrinka Baeva


Join date : 31.01.2021
Posts : 4

4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks   4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Empty31/3/2021, 23:59

Jordynne забожда погледа си в шампионката и по-точно шампионския пояс. Саша дръпва крачка назад, леко стряскайки се от вида на кечистката. Секунди преди да видим и първи думи от дебютантката, в залата гръмва позната музика...


Какво по?! Това е Liv Morgan! Залата изригва след появата на провокативната дива. Liv Morgan e от новата вълна кечисти с огромен потенциал. Наскоро тя подписа договор с TNW и дори взе участие, нападайки бившата шампионка при жените - Rhea Ripley. Въпреки това Liv не се добра до шанс за сблъсък за титлата. Вместо нея, то този шанс получи - Sasha Banks, която гордо седи на ринга с пояс на рамо в този момент. Liv бързо взима разстоянието от entrance сцената до ринга и без да спре нито за момент, тя стъпва на apron-a, минава покрай въжетата и влиза на бойното поле. Публиката харесва това, което вижда. Chant-овете са на лице. Какъв момент за всички феновете на Liv, какъв момент за семейството ѝ.

4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks 2

Музиката на Liv Morgan постепенно намалява все повече и повече, докато окончателно не спира. Междувременно тя взима микрофон в едната си ръка и веднага започва да говори:

4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks 13

- Момент, момент, момент! Я, почакайте малко! Куклички, помните ли ме? Помислете си много добре? Ще ви помогна! Аз съм тази, която накара Rhea Ripley, да, точно така, тогавашната световна шампионка при жените да стане за смях! Аз не просто я унизих, аз не просто атакувах, аз я... УНИЩОЖИХ! Показах истинското лице на Liv Morgan. Новата версия на Liv Morgan, която не иска нищо друго освен едно нещо. А това нещо се намира на твоето рамо, Sasha! Да, аз съм тук за тази титла и не само, че я искам, аз ще я имам! Не знам тези две глупачки какво търсят тук, но определено могат да напуснат ринга, а ние с теб да свършим това, за което ни се плаща. Време е за работа! Време е да получа шанса, който ми бе отнет несправедливо! Време е да получа мач за тази титла. Искам това да се случи точно тук, точно сега! Това определено е предизвикателство, Banks! Не бъди страхливка, а приеми! Ако се смяташ за толкова велика, приеми! Докажи на всички тези фенове, че си истинска шампионка? Или пък ще затвърдиш моето мнение, че си просто една разглезена к*чка!

Феновете изригват след тези мощни думи на Morgan. Sasha Banks също остава с отворена уста и не може да повярва. Какво ли ще се случи, дами и господа?!

GOAT, Petioo09 and LegitBo$$ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks   4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Empty2/4/2021, 00:10

Jerry Lawler: Въпреки че това бе златният момент за Саша Банкс, тя като че ли не може да вземе думата. Но е време отново да усети тежестта на царската корона - титлата на рамото й е бомба със закъснител, и ето че все повече диви дават заявки като конкурентки за нея. След словото, което дръпна Лив Моргън, шампионката бе останала без слова, но... ЧАКАЙТЕ! Това далеч не е края, но правилно ли чуват ушите ми!? Дано това не е първоаприлска шега, колега! Възможно ли е!?


Corey Graves: По всичко личи,че е, колега! На рампата се появяват не една, а трите представителки на The Beautiful People. Този стейбъл бе създаден точно преди 10 години, и макар че в последните няколко нито една от участничките в него да не е била active на ринга, времето явно е настъпило! Времето за промяна и НОВ РЕД!! Помня колко безкомпромисни бяха като отбор, но няма и как да е иначе с лидер като Бланк. Велвет Скай, Мишел МакКуул и Кели Кели обраха всички точки до момента, а момичетата на ринга в момента ловят мухи, като нека си призная, че и моето чене бе паднало за секунди. Трите обаче май няма да се присъединят към останалите момичета, предпочетоха ringside зоната. Любопитно е обаче как се наредиха по ъгли. Нито една от тях не понечи да вземе микрофон, а сега... сега те се качват на apron-a и забиват погледи в останалите момичета. Дори шампионката в момента не пази самообладание. Като че ли усеща опасността, която грози всички. Лив Моргън като че ли бе най-смела от всички и първа предпочете да атакува тежката артилерия! Тя се засили към Велвет Скай, но бе моментално повалена. Следващата ентусиастка бе Алекса Блис, която се втурна към МакКуул, но Мишел успя да dodge-не удара, след което заби силен ритник точно в слепоочието на Блис. Алекса е аут, for good. На ринга останаха единствено Саша и Джордин, което е интересна ситуация сама по себе си. В това време, триото вече пристъпва очертанията на тепиха и за изненада обгражда Грейс. Банкс е вцепенена и остава в ъгъла, докато Мишел, Скай и Бланк се нахвърлят върху Джордин. Грейс обаче използва силата си и успя да избута Кели извън ринга. Мишел също беше засилена към corner-a, и сега вече Скай е в сериозна опасност. Не за дълго обаче, защото Бланк отново влезе на тепиха, този път с weapon в ръцете си. И какъв мощен удар в тила на Грейс!

4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks A1XB33y

Jerry Lawler: Независимо от габаритите си, Грейс моментално се свлече на тепиха. Мишел не губи време, повдига я и макар това за много диви да е непосилна задача, МакКуул имаше мощта за забие унищожителен Faith Breaker на Грейс. Страхотна сработка на триото и какво епично завръщане в последното издание на Rampage преди турнира!
Corey Graves: Сега обаче единствената оцеляла за момента, а именно шампионката, опитва да се измъкне от бойното поле. Кели обаче бе проницателна и вижте колко бързо тя стигна до Банкс, хващайки я за косата и връщайки я обратно на ринга. Саша може би вече осъзнава,че ще е десерт за акулите. Докато Бланк я държи, Велвет се засилва и забива мощен удар на Саша. Тук няма измъкване! The Beautiful People се надпреварват кой да нанесе повече damage на Банкс.

4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks J84pDi3

Jerry Lawler: Шампионката няма никакви защитни реакции и просто оставя триото да доминира в тази ситуация. Нещото, което привлече погледа на лидера на стейбъла обаче, е шампионския пояс, който се свлече на тепиха също толкова непобедоносно, колкото носителката му. Докато Скай и МакКуул продължават да фокусират вниманието си над Банкс, Бланк взема титлата в ръцете си и дава сигнал на останалите момичета. Те изправят шампионката на крака, а в същата тази секунда Кели се засилва и помита Саша с шампионския колан. Банкс е в безсъзнание, докато Бланк буквално триумфира с титлата й! На какво ставаме свидетели само! Нека не се лъжем, златото отива особено много на Кели, но все още не е нейно притежание. Дали обаче има шанс да стане!? Само времето ще покаже. А като заговорихме за време и шансове..... someone else joins the party!!
Върнете се в началото Go down
PearceDaddy
New User
New User
PearceDaddy


Join date : 03.10.2020
Posts : 42

4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks   4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Empty2/4/2021, 13:08

4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks GdI8v3l

- СПРЕТЕ СЕ ВЕДНАГА! СПРЕТЕ СЕ!

Казвайки това на висок глас, Adam Pearce, е довел със себе си цяла артилерия от хора, заемащи какви ли не функции в компанията. Рефери, медицински екип и други authority фигури се опитват да укротят създалите се събития. Всяка една от жените биват пръснати в различна посока из залата, а Adam Pearce продължава да говори:

- В последните седмици всичко е в пълен хаус. Всеки си прави каквото иска, но наистина запова да ми писва! Дойде ми до гуша! Всяка седмица трябва да се занимавам с ескалиращи ситуации. Женската дивизия е нещо, с което можем да се гордеем. Трябва да се гордеем, че е част от RAMPAGE - НАЙ-ДОБРОТО КЕЧ ШОУ НЯКОГА! Именно заради това трябва да сме готови, че ще дадем на хората възможно най-добрият продукт, най-добрите мачове, най-грандизоното шоу! Именно заради това, гледайки обстоятелствата, виждайки с какво разполагаме в женската дивизия, взех голямо и важно решение! Sasha Banks, на "The Grandest Stage Of Them All" ти ще защитаваш своята световна титла при жените срещу... Alexa Bliss, Liv Morgan, Jordynne Grace и Kelly Kelly в 5-Way-Elimination Match! Успех! Също така, тази вечер ще дадем на хората това, което искат - Alexa Bliss ще се изправи срещу Jordynne Grace по-късно!

Публиката полудява след тази голяма новина! Никой не може да повярва! Банкс е потресена от тази новина, но няма какво да направи. The GM Of Rampage се произнесе! Каква новина само!

Petioo09 харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks   4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks Empty

Върнете се в началото Go down
 
4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. TNW Divas Championship Match > Sasha Banks (c) vs Victoria
» 5. DIVAS TITLE 'SUBMISSION' MATCH - Paige (c) vs. Sasha Banks
» 10. Divas Championship Singles Match > Rhea Ripley vs. Sasha Banks
» 3. Divas Championship > Sasha Banks vs. Alexa Bliss vs. Liv Morgan vs. Jordynne Grace vs. Kelly Kelly
» 12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 425-
Идете на: