Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks Empty
ПисанеЗаглавие: 12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks   12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks EmptyНед 16 Май - 23:08

...
Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks   12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks EmptyЧет 20 Май - 19:20

Jim Ross: Дами и господа, след кратката пауза отново се пренасяме на ринга, където са застанали лидерът на TNM Dustin и настоящата Divas шампионка - Sasha Banks.

Jerry Lawler: Точно така, TNM не заслужават никакво ефирно време за излизанията си след стореното на Civil War!

Corey Graves: Първо - спри да се излагаш. Второ - млъкни и остави хората, които наистина имат да кажат нещо важно, да говорят. Нека чуем DUSTIN!

DUSTIN: Преди да започна, бих иск... сериозно ли?! Сериозно ли освирквате в момента?! И какво по-точно не ви харесва? Че титлите по двойки са в The New Millennium? Че Adam Page бе най-ценният играч в отбора на Rampage на Civil War? Че това предаване стана SuperShow™ именно благодарение на TNM? Свиквайте, ние сме на върха и ще бъдем тук още много, много дълго време. Казах ви, че бъдещето е предизвестено... О, не. Почакайте... не ми казвайте, че освирквате лицето на женската дивизия?! Не може да сте сериозни! Защото ако е така, то не само сте се побъркали, ами бих ви посъветвал доброволно да станете и да напуснете залата. Не знам, може би блясъкът на титлата ви пречи да видите, че самото величие е пред очите ви. THE STANDARD, THE BLUEPRINT, THE LEGIT BOSS... AND STILL YOUR TNW DIVAS CHAMPION!!! Приемете фактите - откакто "The Legit Boss" застана начело на дивизията, акциите на TNW скочиха до небето! Няма по-добър човек за отговорността да вдига престижа на тази компания с всеки изминал ден. Ако не тя, то тогава кой? Candice Michelle, Jordynne Grace, Kelly Kelly? Да ги виждате някъде? Victoria?! Не ставайте смешни! Единствената причина да стигне до шампионатен мач бе Steven Richards. И след като този проблем бе овладян, време да е преминем напред. Talk to 'em, Sasha...

12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks Giphy 12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks Giphy

GOAT, LegitBo$$ and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
LegitBo$$
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
LegitBo$$


Location : Mean Streets of Greenwich, Connecticut
Join date : 26.08.2015
Posts : 1092
Age : 23

12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks   12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks EmptyЧет 20 Май - 20:39

12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks FYb1KNV

SASHA BANKS: Ха-ха-ха, не бих се изказала по-добре, Dustin. That's right, I'm The Standard, The BLUEPRINT, най-ценния кадър на женската дивизия. Представи си единственото нещо, което да правиш е да си стоиш на задника и да мърмориш и да недоволстващ без дори да можеш да си платиш сметките. Сериозно ли освирквате The Legit Boss - тази която с двете си ръце построи женската дивизия. Тази която винаги я издига от пепелта и я прави важна. Всички се нуждаят от Саша Банкс. Всички вие се нуждаете от лошата героиня в тази история, защото без мен всичко губи смисъл. Но не, не, не... Hold on... Тук проблема е далеч по-различен. Y'all mad за това което направихме с вашата любимка Виктория, но можете ли да ме вините?  I mean, ако имахте човек, който е обсесиран от вас до такава степен бихте сторили същото. Все пак зверовете трябва да са заключени в клетка и да не биват пускани от там. Разбирам, че всеки би искал да бъде като мен. Аз съм златния модел за подражание, но състоянието на Виктория бе плашещо. Забелязвали ли сте по какъв начин ме гледа? Ти Dustin? Обмислям дори да си изкарам ограничителна заповед в скоро време. Няма да се учудя, ако утре я видя да се разхожда по улиците със синя коса...

*позната песен внезапно прекъсва Саша*  

GOAT, Cekokichka, Pete Apple, Dimarata, Cekoki and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Cekokichka
New User
New User
Cekokichka


Join date : 21.07.2010
Posts : 76

12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks   12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks EmptyПет 21 Май - 15:18

YES, I'VE LOST MY MIND!

12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks SDNGkaR 12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks TeeD4gV

Jerry Lawler: АХ ТОЗИ НЕХРАНИМАЙКО, ДЪСТИН! КАК ИЗОБЩО СПОКОЙНО СИ ГОВОРИ СЛЕД ВСИЧКИ МИЗЕРИИ, КОИТО ПРИЧИНИ НА ВИКТОРИЯ! Richards е една от легендите на ECW и знае много добре как да се справи с такива хора! Ето, че този път "The Head Bitch in Charge" is not alone! Причината, поради която Стивън не беше край клетката в нейния мач е, защото именно той имаше проблеми с TNM!

Jim Ross: Това, което направи лидерът или по-скоро мениджърът на "The New Millennium" беше изключително грозно и заслужава един хубав урок! Той си позволи да развали един прекрасен двубой. Една историческа среща, която изглеждаше, че излиза от контрола на шампионката на дивите. Стиви е бесен, той е полудял! Само го вижте едвам го удържа Виктория да стигнат до ринга!

Corey Graves: Това не е битката на Ричардс! Нещата ще загрубеят.. Някой трябва да спре това преди да е станало късно. Разбираме, че са ядосани Victoria and Steven Richards, но не е това начина. С бясна скорост крачат към ринга. Саша изглежда доста разтревожена както и Дъстин и има защо!

*Steven Richards and Victoria влизат на ринга и се готвят да нападнат Banks and Dustin. Дъстин показва, че не иска да се бие. Та той не е кечист, а има функции на мениджър! Виктория и Ричардс не се трогват от това. Ще видим атака, но...*

GOAT, LegitBo$$ and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6818
Age : 26

12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks   12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks EmptyПет 21 Май - 20:28

По всичко изглежда, че явно на ринга ще настане истинско меле. Ричардс вече е на крачка от това да се докопа до Dustin, който в последната секунда с уплаха посочва с пръст напред на Ричардс, казвайки му да се обърне. Незнайно защо, но Ричардс прави точно това. В този момент от нищото се появява Adam Page, един от хората виновни за създаването на "The New Millennium". Той се намира на apron-a, където използва въжетата като тръмплин, за да прелети над последното и да забие...

BUCKSHOT LARIAT
12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks NlFSVlO

Steven Richards бе пратен да сънува сладки сънища. Това разконцентрира и неговата половинка Victoria, която секунди след като стана свидетел на този мощен Lariat, поглежда към Sasha Banks, която е грабнала своя шампионски пояс и без да му мисли много... С ВСИЧКА СИЛА ГО ЗАБИВА В ЛИЦЕТО НА VICTORIA! TNM НАПРАВИ КЛОПКА НА RICHARDS И VICTORIA, А ТЕ ПОПАДНАХА В НЕЯ! Dustin, Sasha и Page са с широки усмивки на лице след като техният план сработи. TNM отново даде заявка, че никой не може да се подиграва с тях и че те командват парада. Тримата членове на групировката напускат пределите на ринга и продължават пътя си към entrance stage-a бавно и спокойно...

___________________

12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

GOAT, Cekokichka, Pete Apple, LegitBo$$, Cekoki and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Cekokichka
New User
New User
Cekokichka


Join date : 21.07.2010
Posts : 76

12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks   12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks EmptyПет 21 Май - 21:12


Jim Ross: Отново "The New Millennium" се смеят последни! След като Page се представи страхотно в онзи традиционен 5 срещу 5 двубой, сега той от нищото се появи и заби зверски удар на Ричардс. Виктория се притесни за здравето на нейния любим и беше също наранена. Какъв голям удар. Саша и компания спечелиха битката! Само вижте тримата колко са сплотени! Banks, Page and Dustin са вдигнали високо ръцете си! Адам от едната страна държи ръката на Саша, а от другата страна Дъстин държи другата ръка! Колко горди са само... Междувременно Виктория успява да вземе един от микрофоните, които бяха използвани малко по-рано от шампионката на дивите!

12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks ECh8cAu

-Спрете тази смотана музика, млъкнете всички! Sasha, this is no over! It's not over until i say it is! I AM THE HEAD BITCH IN CHARGE! Виждам, че ти си се устроила доста добре в тази паплач от неудачници и колкото и мачове да имам срещу теб, то някой идиот от тях ще се намесят. Мислих си, че няма как да се намеси някой от тях в Адската клетка, но уви отново ти спасиха задника! Виж, Саша аз не съм като теб да се нуждая от толкова много хора около мен! Аз вярвам само и единствено на този човек, който стои до мен. Явно, за да отнема титлата ти трябва да разбия този жалък отбор от палячовци. Ако трябва ще преминем през всеки един от хората от вашия отбор! Така, че на предстоящия турнир ние двамата ви предизвикваме на двубой! Не ме интересува кой ще се изправи с теб, "Шефке". Аз и Ричардс ще ви победим в 2 on 2 mixed match! Дали твой партньор ще бъде Дъстин или Адам няма значение за нас! Спечелихте битката, но не и войната! Много скоро ще се видим, по-скоро от колкото може и да си представите!

Pete Apple, LegitBo$$ and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks   12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks Empty

Върнете се в началото Go down
 
12. Segment with DUSTIN & Sasha Banks
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 4. Celebration Segment with the new Divas Champion - Sasha Banks
» 4. Sasha Banks vs. Victoria
» 2. Sasha Banks vs. Carmella
» 11. In Ring Promo with Sasha Banks
» 3. TNW Divas Championship Match > Sasha Banks (c) vs Victoria

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 429-
Идете на: