Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. Chuck Taylor explains his actions

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

3. Chuck Taylor explains his actions Empty
ПисанеЗаглавие: 3. Chuck Taylor explains his actions   3. Chuck Taylor explains his actions Empty14/3/2021, 14:15

...
Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

3. Chuck Taylor explains his actions Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Chuck Taylor explains his actions   3. Chuck Taylor explains his actions Empty16/3/2021, 18:46


Corey Graves: Е, не! Какво е това сега?! Dustin?!

Jim Ross: Мисля, че сме на път да разберем. Chuck Taylor и неговата новосформирана армия се задават към ринга, след подлата си атака над Drew McIntyre миналата седмица. Феновете не знаят как да реагират и не ги виня - аз също съм смаян от действията на тези мъже.

3. Chuck Taylor explains his actions Giphy 3. Chuck Taylor explains his actions Giphy

Jerry Lawler: Напомням, че малко по-късно тази вечер Adam Page ще се изправи срещу CM Punk, а победителят от тяхната среща ще отиде на Pain в мега-сблъсък за новопредставената титла на TNW.

Corey Graves: Щях плътно да подкрепям "Hangman" в този мач, но не и след решението, което взе на миналия Rampage. Chuck Taylor успя да налъже както него, така и Thatcher & Ciampa и вярвайте ми - когато попаднеш в грешната компания, не те чака нищо добро!

Jim Ross: Taylor побутва Page и двамата се спират пред феновете от предните редове, които вече не сдържат чувствата си и ясно им показват какво точно мислят за тях!

3. Chuck Taylor explains his actions Giphy 3. Chuck Taylor explains his actions Giphy

Jerry Lawler: Колеги, забележете панталона на Taylor - името му е зачертано... с тиксо?!

Jim Ross: Наистина ми е интересно да чуя обяснението на този човек на какво се дължи промяната в поведението му през последните месеци и защо се стигна до тази атака над Drew McIntyre.

Jerry Lawler: Изглежда няма да чакаме още дълго, за да получим тези отговори...

3. Chuck Taylor explains his actions Dasten

Geor4, JohnnyZ, Cekoki, Tommy End and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

3. Chuck Taylor explains his actions Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Chuck Taylor explains his actions   3. Chuck Taylor explains his actions Empty16/3/2021, 19:49

Chuck Taylor: 06.03.2021. Запомнете тази дата. Това е денят, в който Chuck Taylor умря. Това е денят, в който ръководството на TNW, както и всички вие задружно забихте последния пирон в ковчега на Chuck Taylor... но тази вечер? О, тази вечер не сме тук да оплакваме гибелта му. Защото от пръстта, в която го погребах, поникна нов живот. Вече съм DUSTIN. За тези от вас, които не знаят и за онези, които никога не са се интересували - това е истинското ми име. През последните няколко седмици чувам само едно и също - какво е прихванало Chuck Taylor, не е на себе си, защо се държи странно... как смеете! Как смеете да задавате тези въпроси?! Аз съм един от хората, поставили това място на картата! Върнете се назад - 2011-та, 2012-та, аз бях лицето на TNW! Аз бях този, който оглави Pain III и то като Световен шампион... и какво получавам за всичко, което съм направил за тази компания? Рекламите ми спират, не съм book-ван, мениджмънта на TNW ми заявява, че "няма място за Chuck Taylor в Road to Pain мача" - нещо, което даже нямаха смелостта да ми кажат в лицето, а пратиха някакво момче за всичко да ми сервира! Това представляват хората, начело на компанията... Преглътнах много неща. Преглътнах да се обръщат към с мен с думите "човек от ерата на динозаврите", преглътнах това, че нито веднъж не бях в Main Event-а миналата година, въпреки че го заслужавах, преглътнах липсата на планове... but enough is enough. Изпросихте си го. Изпросихте си го с неуважението, което демонстрирахте към мен и към останалите мъже на този ринг!

3. Chuck Taylor explains his actions Giphy

DUSTIN: Защото през 7-те години, в които отсъствах, никой не се поинтересува какво се случва с Chuck Taylor. Нито вие по седалките, нито онези в удобните кресла backstage. Никой не ме потърси, било то да ме привика обратно или просто да провери как съм. А когато най-накрая получих покана да се върна, то беше с цел да направя реклама... Chuck Taylor и AJ Styles на 10-тата годишнина на TNW! В откриващия двубой, както подобава... но след този мач усетих нещо. След като златното ви момче не можа да преглътне простия факт, че го надвих и ме нападна. Усетих, че съм ви липсвал, че ви пука за мен, че искате да ме видите как го побеждавам отново... но впоследствие разбрах какъв глупак съм бил. Вие харесвате само тези, които ви изнася. Силните за деня. Тези, които ви биват бутани в лицата от управата и от хората на коментаторската маса. В тази връзка - Corey Graves, приятелю, бих искал да те предупредя за последен път да внимаваш какво говориш, защото отново мога да си сложа Chuck Taylor-ите, да те вкарам на този ринг и да навра крака си толкова дълбоко в гърлото ти, за да изсвиря американския химн с гласните ти струни!

3. Chuck Taylor explains his actions Giphy

DUSTIN: Защо точно химна?! Как защо - в чест на моя идол! Американският герой Hulk Hogan is back, baby! Да, нека ви чуя за The Hulkster! Но почакайте, преди няколко месеца не победих ли nWo и не ги ли изгоних от TNW... хм-м-м, може би трябва да отскоча до Adrenaline и да попитам "Big Daddy Cool" Diesel... как мислите?! Е, все пак това не е онзи Hulk Hogan от nWo - това е "истинският" Terry Bolea, борецът за правосъдие... повръща ми се! Колко сте лесни за манипулиране, как веднаха застанахте на страната на човека, когото допреди седмици ненавиждахте, само защото началниците ви го представят в такава светлина! Оставихте евтината му мелодрама да ви заблуди - бил променен човек, върнал се, за да се опълчи на "злодеите"?! Give me a freakin' break, върна се защото както той, така и ръководството, са готови на всичко, за да си напълнят джобовете. Има само един потърпевш в цялата тази ситуация и неговото име е Roman Reigns. Човекът, който вместо да оглавява Pain, бива набутан в мач с дядо ми, за да може лакомите TNW да максимализират печалбите си! Roman в момента трябваше да е Световен шампион, но не се вслуша в съвета ми. Няма нищо, той е достатъчно умен, за да осъзнае истината. И говорейки за Световната титла даже няма да споменавам как след като ПОБЕДИХ AJ Styles той беше пратен да се бие за нея, докато аз чаках обаждане, за да получа какъвто и да е booking. Бих казал, че със словото си може би отнемам от времето на новия шампион - Seth Rollins... но съдейки по действията му, той надали бърза да се появи. Само на мен ли Main Event-а на Here Comes The Pain ми беше толкова скучен, че имах чувството, че продължава със седмици?!

3. Chuck Taylor explains his actions Giphy

Geor4, Don't cross Rhodes!, HeartBreaker, FreeRiver, JohnnyZ, Cekoki and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

3. Chuck Taylor explains his actions Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Chuck Taylor explains his actions   3. Chuck Taylor explains his actions Empty16/3/2021, 20:16

DUSTIN: Но стига толкова за мен. Ръководството не желаят да ме промотират, искат да ми отнемат светлината? Добре. Нямам какво да доказвам. Постигнал съм почти всичко в този бизнес. Но не лицемерите в управата ще са тези, които да определят кой ще получи прожектора! Не, не, не... Нека преминем към същинската част - хората до мен. Миналата седмица тези мъже взеха решение, от което няма връщане назад. За съжаление, Drew McIntyre се превърна в злощастна жертва на нашето първо официално изявление. Познавам Drew, даже съм се сражавал рамо до рамо с него... но целият този hype, че бил бъдещето? Страхотен състезател, без съмнение един от най-добрите, стъпвали на този ринг... но поредният избраник на Adam Pearce и компания, които на всичкото отгоре сега ще го накарат да води техните битки. Ще замажат и неговите очи с приказки - Rampage, Adrenaline, кое било "А-шоуто" и кое "Б-шоуто"... who cares?! Ако сте се вързали на тази пропаганда сте една от причините хората до мен да са тук тази вечер. И трябва да се засрамите, ако изобщо има нужда да ви ги представям... Това е истинското бъдеще на TNW. Не онова, произведено във фабриката за роботи. Това са мъжете, които ще застанат на върха на хранителната верига в тази компания! Timothy Thatcher - в разгара на "Pain сезона™" ето го самият Професор на болката, човекът, който ще прекърши половината ви roster и ще ги накара да се молят за живота си! Той не търси прожектори, въпреки че става център на внимание където и да отиде, не търси слава, а иска само едно - да причини неимоверно страдание на всеки, който се осмели да му се опълчи. И ще го направи!

3. Chuck Taylor explains his actions Giphy

DUSTIN: Tommaso Ciampa - Човекът, който ще сломи останалата половина! Някой, който не разчита на подаяния, не чака да му се даде възможност, а разбива вратата и идва да си я вземе!

3. Chuck Taylor explains his actions Giphy

DUSTIN: И какво направиха TNW с тези двамата?! Подиграха се, възползваха се от тях и без никаква реклама ги натикаха в pre-шоуто на Here Comes The Pain под претекста, че мачът им ще бъде, цитирам: "прекалено брутален". Това е изявление от компания, която всяка година провежда турнир, носещ името "Cage of Violence". Компания, която избяга от задължение, карайки ги да разписват waiver-и, че не са отговорни за това, което ще се случи в мача им. Е, ние също не сме отговорни за онова, което може да се случи на хората, застанали на пътя ни. Ще се подпиша някъде, ако трябва... и най-накрая, но не на последно място. Adam Page - един от най-изисканите господа, които имам честта да познавам. Всичко в този мъж крещи "класа", можете само да си мечтаете да имате неговото излъчване! А когато стъпи на ринга... е, ще видите на какво е способен само след секунди. В мач за поредната отчаяна стъпка, която TNW предприе, за да лапнат някой друг долар - "спонсорираната" титла. И за финал - знайте едно. Тук сме, за да сразим фалшивите ви идоли. Тук сме, за да натрием носовете на всеки един, който някога ни е подценявал. Няма да паднем. Няма да се пречупим. Няма да се откажем. НЯМА ДА БЪДЕМ ПОРЕДНИЯ НЕСРАБОТИЛ ПРОЕКТ, BRAND, BUSINESS ИЛИ КАКВОТО ОЩЕ СЕ СЕТИТЕ... НАСЛЕДСТВОТО, КОЕТО ЩЕ ОСТАВИМ, ЩЕ СЕ ПОМНИ СЛЕДВАЩИТЕ 1000 ГОДИНИ! НИЕ СМЕ НЕОСПОРИМОТО БЪДЕЩЕ AND THE FUTURE'S ALL BUT SET IN STONE... WELCOME... TO THE NEW MILLENNIUM!!!

3. Chuck Taylor explains his actions Border10

Geor4, Don't cross Rhodes!, Project, JohnnyZ and Cekoki харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





3. Chuck Taylor explains his actions Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Chuck Taylor explains his actions   3. Chuck Taylor explains his actions Empty

Върнете се в началото Go down
 
3. Chuck Taylor explains his actions
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening show: Daniel Bryan explains his last week's actions
» 7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline
» 2. Singles Match > Chuck Taylor vs. ???
» 10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor
» 1. Singles Match > AJ Styles vs. Chuck Taylor

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 423-
Идете на: