Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline Empty
ПисанеЗаглавие: 7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline   7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline EmptyНед 14 Мар 2021 - 14:19

....
Върнете се в началото Go down
PearceDaddy
New User
New User
PearceDaddy


Join date : 03.10.2020
Posts : 42

7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline   7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline EmptyВто 16 Мар 2021 - 16:43

СЛЕД РЕКЛАМНАТА ПАУЗА!

7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline A5QXsTY

- Знам какво се питате. Защо? Защо трябваше Drew McIntyre да нападне Daniel Bryan в неговата последна вечер на ринга на Total Nonstop Wrestling? Защо, Drew? Каква беше причината за това нападение и защо нахлу в територията на Adrenaline? Причината беше, че William Regal реши да се бърка в работата на Rampage. Той сам започна тази война, в която няма силите да се пребори. Изпратих Drew McIntyre на тяхна територия, за да изпратя ясно послание към тях, за да не се бъркат отново в нашата работа. В Rampage притежаваме най-добрите кечисти не само в TNW, но и на света. Ние имаме най-добрите, най-бързите и най-интересните атлети. Rampage притежава сила, която Adrenaline не може да има и сила, с която Adrenaline няма да може да се справи. На PAIN аз вярвам, че Drew McIntyre ще постави Daniel Bryan на мястото му и ще го победи на. Не случайно изпратих него. Той може да се справи с всеки един от техния roster. На Road To Pain, той се доказа, като елиминира пет големи имена и едва не успя да спечели Road To Pain мача. Знам, че той ще се справи с Bryan и ще даде добър урок на William Regal и останалите от Adrenaline.
Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline   7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline EmptyВто 16 Мар 2021 - 19:35


- Ladies and gentlemen, please welcome
''The Scottish Psychopath'' - DREW McINTYRE!~ 

7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline LeI0FHo
Crowd: YEAHHHHH!!!/BOOOOOOO!!!

ЕТО ГО И ИЗВЪРШИТЕЛЯТ! Човекът за когото се говори най-много през изминалите седмици. KeyBank Center is going to explode! Биваме свидетели на смесени реакции от страна на публиката, която няма търпение да чуе McIntyre! Те нямат търпение да разберат защо извърши това коварно действие. Ето го и него! От плът и кръв! Drew се показва в New York, като първото нещо което прави е следното - той слага ръката на ухото си, за да предизвика публиката да освирква още по силно! *BOOOOOOOOOOO!!!* Това и се случва! Тази вечер няма много фенове на шотландеца. Всичко това е заслужено! Той нападна един от най-обичаните кечисти из целия свят. Но по думите на Pearce, разбрахме че това действие бе само за да затвори устата на William Regal. Eдно нещо е ясно - на ''The Grandest Stage of Them All'' PAIN, ще видим за пръв път в историята на Total Nonstop Wrestling и изобщо в целия свят - 'McIntyre - Bryan''. Ние нямаме търпение да видим тези две лица, един срещу друг. Двама бивши световни шампиони, две ''звезди''! ''The Scottish Psychopath'' се спира пред рампата и поглежда към хилядите жадни за отговор фенове, а след това се спуска по сравнително дългата рампа. Bryan и McIntyre се срещнаха в мелето, което се проведе преди четирдесет и пет дни на ''Road To Pain''. Козлето опита да елиминира шотландеца, но изяде Claymore, а след това отлетя от ринга. А миналата седмица, избрания нахлу в Adrenaline и нанесе още един Claymore Kick и избяга. Буквално целия roster се насочи към ринга и искаше да убие шотландеца. Brie плачеше. Децата на Daniel, които бяха при Баба и Дядо със сигурност са заплакали също. Кой знае, може-би тази седмица ще видим invasion от страна на Bryan.

7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline F150bbc
McIntyre: Oh crap, here we go again.. 

Избрания изминава цялата рампа, а след това се насочва към металните стълби. Които удря с дясната си ръка, а след това се качва на apron-a и моментално влиза на тепиха. Там го посреща General Manager-a на Rampage - Adam Pearce. Двамата се здрависват, а след това Adam подава микрофона си на шотландеца. Този момент ми напомня много на завръщането на ''The Scottish Warrior''. Rampage 399 - помня го сякаш беше вчера. Единственото различно e че тогава начело бе Eric Bischoff. Drew застава в средата на ринга! Музиката му утихва. Време е..

Petioo09, HeartBreaker, GodNikolov and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline   7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline EmptyВто 16 Мар 2021 - 20:36

7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline X6PsJ3N
Crowd: BOOOOOOOOOOOO!!!

- За.. *BOOOOOOO!!!* *Публиката не оставя McIntyre да се изкаже* Ще ме оставите ли да започна? Искате отговори - получавате ги, сега млъкнете за момент. ''Защо, Drew?'', ''Защо извърши подобно нещо?'', ''Как можа да извършиш подобно действие?'', ''Ти си чудовище!''. Чувам тези неща вече седем дни. Едно и също се повтаря всеки изминал ден. Толкова ми писна от тези коментари, че дори спрях да си отварям социалните мрежи. Вижте, не напднах Daniel Bryan, защото го мразя. Знам, атакувах го в един от най-важните момент в цялата му професионална кеч кариера. Дори и в целия му живот. Но всъщност.. Смея да твърдя, че уважавам Daniel Bryan, колкото и нелепо да ви звучи. Просто изпълних нещото, което господин Pearce ми нареди. *SCOTTISH STALLION!* *CLAP CLAP CLAP* *SCOTTISH STALLION!* *CLAP CLAP CLAP* Oh don't chant that! Не съм домашния любимец на Adam Pearce. Направих го заради вас, заради шоуто което всички обичаме - първостепенното шоу Rampage! ''The A-Show''! Направих го, за да защитя честа на своето шоу! Направих нещото, което никой друг не би направил! Както казах преди месеци - I'm not scared of anyone! I'm not scared of Daniel Bryan, I'm not scared of The new Elite Champion, I'M NOT SCARED OF ADRENALINE! НИЕ СМЕ RAMPAGE, И НИЕ СМЕ ГЛАВНОТО ШОУ! ТОВА НИКОГА НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНИ, С МЕН ЛИ СТЕ? *YEEEEAHHHH!!* ТАКА СИ И ПОМИСЛИХ! DANIEL BRYAN! ЗНАМ, ЧЕ МЕ ЧУВАШ МНОГО ДОБРЕ! ЗНАМ, ЧЕ В МОМЕНТА СТОИШ НА ЕДИН ДИВАН СЪС СЕМЕЙСТВОТО СИ! С ЖЕНА СИ И С ДВЕТЕ СИ ДЕЦА! ЦЕЛУНИ ГИ, BRYAN! ОСТАВАТ ТИ ТОЧНО ДВАДЕСЕТ И ЕДИН ДНИ! ТРИ СЕДМИЦИ, В КОИТО МОЖЕШ ДА ПРЕКАРАШ ИЗЦЯЛО СЪС СЕМЕЙСТВОТО СИ! НАПРАВИ ГО ДОКАТО МОЖЕШ! ПРЕДИ ДА ТИ ОТКЪСНА ГЛАВАТА В НАЙ-ГОРЕЩОТО СЪБИТИЕ ЗА ГОДИНАТА - PAIN XII! 

Geor4, Don't cross Rhodes!, Petioo09, GodNikolov, JohnnyZ and Scroller харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline   7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. Half - Hour: Adam Pearce explains Drew McIntyre actions from last week`s Adrenaline
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 423-
Идете на: