Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 13. ME: Ricky Steamboat vs. TNW Elite Heavyweight Champion Will Ospreay

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Lord Regal
New User
New User
Lord Regal


Join date : 02.02.2021
Posts : 19

13. ME: Ricky Steamboat vs. TNW Elite Heavyweight Champion Will Ospreay  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: Ricky Steamboat vs. TNW Elite Heavyweight Champion Will Ospreay    13. ME: Ricky Steamboat vs. TNW Elite Heavyweight Champion Will Ospreay  - Page 2 Empty20/3/2021, 22:54



13. ME: Ricky Steamboat vs. TNW Elite Heavyweight Champion Will Ospreay  - Page 2 BkDrech

- Ospreay... Ospreay, отново показа, че не си този достоен шампион, който всички мислехме, че ще бъдеш! Бях готов да ти вдигна ръката, да те поздравя за големия успех на изминалия турнир, но за пореден път показа, че не е останала и следа от онзи честен младеж, който даваше целите си сърца и душа на ринга! Рики не заслужаваше такъв побой, нито заслужаваше такъв мач... За разлика от теб, на него не са му необходими измами и мръсни номера! Не мога да оставя нещата така... Ти и Ricky Steamboat ще се срещнете отново... На Pain XII! На "The Grandest Stage of Them All" двамата ще премерите сили за Elite Heavyweight титлата! Надявам се, че тогава, Ospreay, ти ще се върнеш към старото си Аз и ще забравиш за това, в което се превърна наскоро...

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
 
13. ME: Ricky Steamboat vs. TNW Elite Heavyweight Champion Will Ospreay
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 8. Main Event: Elite Heavyweight Championship > King Ospreay vs. Ricky Steamboat
» 11. Main Event: In-ring celebration with the new Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat
» 6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back
» 18. Main Event: Singles Match > Ricky "The Dragon" Steamboat vs. Jeff Cobb (Elite Champion Will Ospreay on commentary)
» 8. CO-ME: TNW Elite Championship Singles Match > Will Ospreay (c) vs Ricky Steamboat

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Adrenaline 32-
Идете на: