Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back Empty
ПисанеЗаглавие: 6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back   6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back Empty31/10/2021, 09:29

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back   6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back Empty31/10/2021, 22:05

6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back BeMw1TS




Ladies & Gentlemen,
Please Welcome
From Honolulu, Hawaii
Weighing 244 lbs
THE TNW ELITE
HEAVYWEIHGHT CHAMPION
RICKY 'THE DRAGON'
STEAMBOATTTTTTTTT!!!


6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back Wra3gP46. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back V4Rv7oe
6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back IxkrrAM6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back XfCtrnM


THE HISTORY IS WRITTEN, LADIES & GENTLEMEN!!!...AND IT'S HAPPENING RIGHT HERE, RIGHT NOW!!! A STANDING OVATION FOR THE TNW ELITE HEAVYWEIGHT CHAMPION RICKY 'THE DRAGON' STEAMBOAT WHO IS COMING TOTAL NONSTOP ACTION BACK!!! ДА!!! ИМЕННО!!! След отсъствие, продължило баснословния период от цял един месец, след безкрайна липса за всички - от-до - фенове, близки, приятели, познати, семейство, колеги, екип на федерацията и, казано обобщено, целия свят - най-сетне той отново се прибира вкъщи! В своя роден дом, в своя храм, където е роден да се намира!!! РИКИ "ДРАКОНЪТ" СТИЙМБОУТ!!! Абсолютно въплъщение на съвършенството на боя!!! Човекът, който прави едно от най-бляскавите царувания в цялото битие на американския кеч, човекът, който е белязан под знака на величието!!! Талисманът на битката, доайенът на философията в спорта! Всички тези квалификации изобщо не са излишни, защото всяка от тях намира мястото си у него в пълно изобилие. Той бе ранен смъртоносно в областта на гърлото, но нито за миг не се отказа от самия себе си. Минору Сузуки му нанесе непоправими щети, но непоправими за всеки друг, освен за Дракона! Всички знаем през какви чудовищни премеждия премина той, докато най-сетне, слава Богу, ние всички имаме огромното щастие да го видим тук! До нас, сред нас, около нас...Той беше онемял, той беше загубил надеждата си - както за по-нататъшна кеч кариера, така и за водене на нормален и пълноценен живот. Никой не си помисляше, че индустрията ще доживее все пак този преклонен миг, но ето че се случи! Наистина се случи! Той е на рампата, където седи, докато цялата публика полудява от аплодирания и безкраен възторг! Такава легенда без съмнение няма да се роди в близките 40, ако не и 50 години в аналите на любимия ни бизнес! И сега виждаме как насочва олимпийската факла с благодатния огън към устата си, произвеждайки огнено кълбо още на входа! Избухват силни фойеверки и умопомрачителна заря!!!...КАКВО ЗРЕЛИЩЕ, МИЛИ БОЖЕ!!! Милиони, милиони фенове с тениски с неговия лик, постери, червени бойни ленти на главата и екшън фигурки се покланят пред него и благодарят на Бога, че ни го върна! Също така, точно в началото на трибуните, този път в публиката, са двете същества, за които него изобщо има смисъл да го има - ослепително красивата Бони Хейстингс-Блъд и престолонаследника на драконовия престол Ричи Стиймбоут-джуниър!!! Ето защо той се доближава до тях, целува с голяма обич и двамата, а след това вдига триумфално ръце, откроявайки безценния изумруден медальон с лика на НЕБЕСНИЯ ДРАКОН!!! Той е птица, рееща се в небето, никога не пада долу, дори да бъде преломен, а в мига, в който крилете му бъдат изгорени, те светкавично се възраждат като тези на същински Феникс от огнената пепел!!! Движи се по рампата с факела в ръка, като не се бои от абсолютно нищо, поздравяйки се сърдечно с всички свои привърженици и верни любители! Той е идолът на всичко живо, защото вече е не само жив, но и здрав, а неговата аура е уникална! Никой освен THE GREATEST ELITE CHAMPION OF ALL TIME - RICKY 'THE DRAGON' STEAMBOAT не е в състояние да предизвика подобна човешка реакция и съпричастност! Просто няма друг, защото геният на бойните изкуства е един, а той не разполага с никакъв аналог. Той просто е този, който е! Съвременният Брус Лий, който никога няма да залезе с блясъка си на този ринг! Месеци на съвземане, след които желаният ефект е абсолютно налице. Да не забравяме и цялостната говорна терапия, без чиято роля вероятно той никога нямаше да възвърне своя величествен глас. След като обикаля арената от всички страни, за да не остане съвсем никой ощетен от това да се прегърне и поздрави с него, той се запътва към стоманения кол, където се покатерва до третото въже и застава горе, а залата се затъмнява...И тогава произвежда втори FIRE SPIT, озвучен по възможно най-брилятния начин!...WHAT A SPIRITUALITY, WHAT A TAUNT!!!

6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back X6nDizE6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back 7PoBXZT
6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back Q701tQH6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back JSn5nNd


Върховно! Наистина върховно! И след като слиза долу на самото бойно поле, той сваля зашеметителния си драконов костюм, взима микрофона от асистента и се приготвя да говори, казвайки всичко, което има да каже, понеже вече просто...УМЕЕ!!! Останете с нас и след краткия рекламен блок, уважаеми зрители, за да проследите думите на едно истинско драконово сърце, което не знае печал, отчаяние и срив! Програмата просто ври и кипи!!!...

GOAT, Rainmaker, Olympic Beast and The Pharaoh харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back   6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back Empty1/11/2021, 01:08

6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back D1Zlf0d


- Hello, all my intelligent wrestling and dedicated wrestling fans from all Manchester!!! I'm really glad to see here...Well, well...I really know how much you miss me all...Наистина знам и оценявам колко ви липсвах през цялото това отсъствие. Честно казано, адът, през който преминах, съвсем не беше лек и безобиден. Дори напротив, всичко, случило се в рамките на този един месец, беше нещо ужасно и на никого, ама на никого не го пожелавам...Освен едного, когото ще спомена точно след малко, сигурен съм, че прекрасно знаете за кого става дума. Имах травма на гръкляна и гърлото. Но не просто на гърлото, което е една нищожна прашинка от цялата моя личност, а травма на ДУШАТА!!!...Точно така! За един месец беше поругана, уронена и осквернена моята собствена вътрешна хармония...Бях лишен от заниманието на живота си - професионалната борба. Както знаете, за мен тя не е просто поминък, с който си изкарвам прехраната, нито пък шоу, в което просто имам за задача да забавлявам. А нещо много, много повече. За мен, приятели, тя е начин на съществуване! Когато съм тук, сред всички вас, аз се опиянявам всеки път все повече от неспирната енергия, която излъчва всичко от-до - цялата тази зала, целият този ринг, цялата тази публика и, не на последно място - целият този екип. Не ми беше никак лесно да се съвзема от цялата тази летаргия. А и живеейки с мисълта, която по всяко време се опитвах да разкарвам от главата си отново и отново, че едва ли някога ще бъда отново част от активния ростер на развлекателния бизнес - просто не бях на себе си. Дори за кратък миг възнамерявах да поставя край на живота си...Но - има винаги едно "но", благодарение на което успяваш да излезеш и от най-дълбоката тиня - с помощта на всички вас, всички мои близки, приятели, колеги, познати, фенове и въобще, цялото ми обкръжение, в чието лоно са винаги обичащи и всеотдайни до болка хора - аз успях да изнамеря една коренно нова версия на себе си. Една коренно нова, непозната до този момент версия на Драконовото сърце. Искате ли да знаете, любими хора, каква е тя? Веднага ще ви отвърна - освен да съм непримирим, борбен, непреклонен и устремен към нови хоризонти и тяхното съзиране, аз станах и по-помъдрял. Всичко преживяно ми даде да разбера, че само когато полагаш труд, постоянство и вечна надежда, ти успяваш да се снабдиш с нужната мъдрост, помагаща ти да се освободиш от непристъпните окови на безнадеждността. И така, посредством своята мъдрост, аз се чувствам пречистен, прероден, пробуден...Вече мога да говоря, да комуникирам свободно с любимите си жена и дете (I love you, my dear sweethearts), и изобщо всичко, за да бъда отново това, което бях, а и което по принцип съм - воин дракон! Ето защо, благодаря на всички, че съм отново тук, защото без вас просто нямаше да преодолея тази беда никога!
Нека сега, обаче, се захванем с главното, без което моето завръщане не би могло да бъде удостоверено като завършено и напълно резултатно. А именно - темата относно изрода, отговорен за всичко това - самозвания "крал на кеча" Минору Сузуки. Излишно е да казвам за този шибан кучи син, че дори и да ме няма, той със сигурност се увери в едно. Той се увери, че аз имам безкрайно верни съюзници ще го смажат като псе, ако продължава да проявява ужасната си дързост. Така и стана. You try to beat the system, MiSu! BUT YOU CAN'T BEAT IT, SON OF A BITCH! Ето защо, след като опита да ме осакатиш и унищожиш, но не успя да ти се получи, аз ще отправя сега своето върховно предивикателство. Само след седмица е зрелищното събитие 'TEMPLE OF THE KING', където няма невъзможни неща! И тогава, копеле долно, аз те предизвиквам на нещо изключително! А именно - 'I QUIT' MATCH!!! Няма да има никакви правила, ще се избием, всичко е напълно допустимо, като само трябва да ме накараш да изкрещя на шибания микрофон, че се предавам. Ако наистина си крал, а не просто един самозван псевдоглупак, служещ си със силата на насилието, то това е твоят единствен шанс да го докажеш. Съмнявам се дълбоко, обаче, че ще се справиш, понеже Драконовото сърце е безсмъртно и никога няма да даде своя заслужен колан! I REPEAT AGAIN - AT THE TEMPLE OF THE KING - TNW ELITE HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP 'I QUIT' MATCH!!! YOU STILL GOT IT, MAN!!! CAUSE NOTHING IS STRONGER THAN FIRE!!!

6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back JwBNFye


WOW!!!..WHAT A TREMENDOUS CHALLENGE THE DRAGON MADE - 'I QUIT' MATCH FOR THE ELITE TROPHY!!! Ще се появи ли самият Сузуки и как ли ще отговори, ако го направи?

GOAT, Dimarata, Rainmaker and The Pharaoh харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back   6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back Empty6/11/2021, 18:50

Царуващият Elite Champion няма да остане без отговор от най-големия си враг... Екстазът за всички по трибуните, породен от грандиозното завръщане на Дракона, в момента е на път да бъде помрачен от най-тъмната сила в пределите на Total Nonstop Wrestling...

6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back AM-JKLWwbKOoAvPPxXTv6ZHH2LlHCjzLxOp5RWBCYCVT6tdrBblPPRduD3NbsJHrj3tt1xm7O6TP1asY3SPvM25wtOg1vpYZoMC6wyEp12An7jBDY9P03JMY0OrwMlTjhB48m-4HXHMNgoscVFMusZu6BoBz=w320-h180-no?authuser=0

По рампата завървява от плът и кръв небезизвестният Minoru Suzuki. Трудно е да се каже доколко азиатецът е очарован от гледката на ринга, защото по негови думи, титлата трябваше да му бъде присъдена още преди месец. До последно обаче Pearce държеше на думата си и отказваше да се поддаде на натиска на Minoru. В замяна на това обаче генералният ни мениджър пожертва неколкократно свои служители, които бяха малтретирани от най-лошия мъж на земното кълбо, като изваден от строя веднъж завинаги беше и легендарният Tito Santana. Всичко обаче беше в името на този боец на ринга, който след месец отсъствие, на косъм от това да загуби великата си кариера, се вдигна от отломките и в момента има куража отново да погледне най-големия си кошмар в очите... С присъствието на "King of Pro-Wrestling" наоколо моментално нивото на напрежение по трибуните се вдигна главоломно. Колкото и оптимистичен да звучеше Ricky в речта си, са изминали едва пет седмици от ужасния инцидент, който преживя на "Revenge". Раните все още не са зараснали напълно, а ако има някой, който да ги отвори отново, то това е точно японският изверг. Ръкавицата беше хвърлена за втори път от Ricky Steamboat. Докато миналия път хаваецът имаше късмета да запази титлата си, след като мачът завърши no contest, то този път няма да има никакви ограничения в срещата. Сблъсъкът между двамата няма да приключи, докато не бъде определен едноличен победител. Войната наистина обещава да бъде още по-жестока и от първата сага. Това ще бъде същинската кулминация на този конфликт, преди пътищата на двамата най-сетне да се разделят. Само един обаче ще триумфира насред "Wembley Stadium" и ще си тръгне с позлатения пояс. Повече от ясно е какво искат да видят всички милиони фенове на този развлекателен спорт по целия свят, ами именно - непобеденият вече девет месеца Minoru Suzuki да получи полагащото му се наказание за всички извършени блудства още от пристигането си насам, падайки на колене пред Дракона... Всеки момент Ricky ще застане отново очи в очи със своя насилник. За толкова време тирания в компанията единственото, което липсва на MiSu, е спечелването на титла. Титла, която ще донесе на садистичната му душа желаната прослава, а само след седмица ще бъде може би последният му шанс да я завоюва. Само след седмица тъмният облак на злото може окончателно да се спусне над TNW, а за целта Minoru просто трябва да принуди Steamboat да каже думите: "I Quit". Макар и шансовете изначално да изглеждат на негова страна, Suzuki ще трябва отново да хвърли абсолютния максимум от силите си, защото противникът отсреща му разполага с лъвска воля и драконово сърце, които не могат да бъдат пречупени... Ricky без капка страх вече очаква изчадието отново да раздели няколко квадратни метра с него. В очите на шампиона в момента може да се разчете единствено желание за мъст от този проклетник. Minoru току-що се изкачва на сглобката, след което прекосява прага на ринга, заставайки директно срещу своя враг... Напрежението на ринга буквално ескалира, а азиатецът вече грабва микрофон в ръка, за да отвърне на прочувствената реч на Ricky…

6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back AM-JKLW5DJocFsKch2TZN3lWWUHR8rDFQSdyqUe37-Q1K5Hbv4Ljo1I3ffWq_6ob0pjUouXz-jxmZwJZdzLRaZ-FKrgjaGONnZkI2x75xF69lka7QFL4MH07NM97llHDMH8wqkQiItVtaTKFaInbbKM1VJEW=w320-h180-no?authuser=0

- Нима, Ricky?! Нима знаейки, че в момента живееш втори живот, все още имаш куража да стоиш на метри от самата смърт? Тази смърт, срещу която колкото и смели думи да изричаш, колкото и празни клетви да даваш, в нито един момент не се смилява над теб и веднъж набелязала те - никога не те подминава... Същата смърт, която веднъж те окова в своето жило, в момента с всичкия си ти отново я предизвикваш и наивно се опитваш да я убиеш... Но за разлика от драконите, за разлика от теб самия, смъртта е безсмъртна... Онова, което е безсмъртно, пък е непобедимо - и вече месец след месец то продължава да бъде напълно недосегаемо от всеки един осмелил се да му се опълчи... За последните девет месеца редица като теб, Ricky, проявиха дързостта да се борят с нетленното. Всеки един от тях обаче се превърна в жертва на собствената си безразсъдност и плати с цената на най-скъпото - собствения си живот... А сред всички тях на самия връх на листата си самият ти, Ricky. След последната ни среща това, което е останало от теб, е просто един дракон, изгубил крилете си, изгубил пламъка на огнената си стихия, изгубил душата си... Но сред отломките му има и нещо, което ми принадлежи... Златото, което в разрез със собствените си принципи отказа да предадеш от ръцете си, докато в продължение на месец нямаше доблестта и веднъж да излезеш пред милионите си фенове, които ти вярваха! За добро или лошо те ти вярваха, Ricky, а бяха безочливо излъгани! Милиони твари като тези по трибуните ти имаха доверие, а ти, вместо да им дадеш обяснение за действията си, повели на същата си слуга, която само преди два месеца плячкосах, отново да брани твоето достойнство... Твоето жалко поведение по нищо не оправдава шампионския ти статут! Но само след седмица целият свят ще прозре истината, след като стане свидетел на твоята окончателна детронация! До този момент имаше шанса да бъдеш свой собствен ангел-пазител... Вместо да се възползваш от него и да отървеш собствената си кожа от втори пореден крах, реши да бъдеш струна, задвижваща механизма на собственото си унищожение! И докато предишния път се размина на косъм със своята най-голяма гордост - титлата си, то след турнира нейният лик ще остане единствено мираж за теб... Ще остане единствено спомен. Тягостен спомен, в какъвто самият ти ще се превърнеш за всички тези нехранимайковци, които въпреки пошлата злоупотреба с тях продължават да ти се кланят, пропускайки как съвсем скоро ще станат част от твоята собствена трагедия...! Ти вече направи своя съдбоносен избор. Вместо да се радваш на малкото си останали дни, реши отново да опиташ сладкия вкус на гибелта и да я изживееш повторно... Този път обаче този избор ще ти струва много по-скъпо. Изход от мрака на сенките няма да откриеш отново! Ще останеш завинаги заложник в капана на отчаянието, което ще се спусне над душата ти... Душата ти, която в деня на страшния ти съд ще проговори с две единствени думи - "I Quit"... Преди да бъде заграбена от своя палач! Смъртта, която вече пусна своите корени дълбоко в теб, смъртта, която веднъж запълни драконовото ти сърце с мрак, тя ще те обвие отново в отровната си прегръдка... Смъртта, Драконе - нея съм самият аз, а ти подлежиш на нейния плен!~

FreeRiver, The Pharaoh and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back   6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back Empty6/11/2021, 22:33

Тежки думи от Minoru, които завършиха със смъртоносна заплаха към Ricky Steamboat. На мерзавеца обаче няма да му се размине още сега! Още преди да пусне микрофона, шампионът му се нахвърля и го притиска в корнера! Битката между двамата за секунди е на път транзитира от словесна във физическа! Ricky не може да сдържи гнева си от всички казани думи на Minoru, от опитите му да манипулира публиката, от издевателствата, които причини на него и близките му... На ринга се качват кечисти от съблекалните, които опитват да усмирят Дракона и да го отдръпнат от врага му! Двамата поне за момента биват отделени един от друг в два от противоположните корнери, но само за кратко... Minoru, все още държейки микрофона в ръка, приканва Steamboat да дойде към него, след което връхлита насреща му, започвайки да го притиска през главата!

6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back AM-JKLWg6mL_jM0QBV3OWWxkfWXAeNewt_7xhKa7OKN121kaFpP7dM3jZYNwpF0fLgGzyF18edUOpCU97AcRTRwhNSx97XZQ6-K0AO9R7Eu1jBE3VNIHSgCOnEt6pLkIzV25Ti2eHtGK115gAJ2Prsg9ylBf=w320-h180-no?authuser=0 6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back AM-JKLVixDGkgRVY-x9_dloLubEBE8ju32a1M-T5ulaxTnzepf7sU6V1oQm1zIlEEjEkrKFJEoMXWxSiQZQURMJzAPC2luMdixFVfvsWNQcNb_I0-AMqkjDpfw3WJtpZRnik--QMzFmQpH4WpV0zIpjJ3imb=w320-h180-no?authuser=0

Трима мъже се мъчат да разтърват двамата! Steamboat пък опитва да се брани с удар, с който успява да отблъсне за миг Minoru назад... Азиатският изверг слиза от ринга, но въобще не потегля към съблекалните, декларирайки отстъп, ами вместо това грабва стоманен стол, с който приближава към бойното поле! Steamboat обаче не остава ни най-малко длъжен, плъзга се под първите въжета и на свой ред се въоръжава със стол, след което се връща обратно между въжетата! В залата в Манчестър стана твърде напечено, всеки от двамата врагове държи стоманен стол в ръцете си и е готов още сега за битка!

6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back AM-JKLXm8qTfGMF-ywyV7owps-d7Ah7aOjgqhpVM5ndGk1aZotJfgd0GX0C4zGm6OrtDdXN7LX3kXR3_lYuAPeWRoql1rPfumxxzcatPYchqZSTHHfGxz_7fhchfO98M0SEl76jSnKemBU-B6UBcZJeY8FTm=w320-h180-no?authuser=0

Двамата се взират злобно на метри един от друг, а феновете са претръпнали, усещайки предстоящия екшън, който единствено ще загатне какво ни очаква след седем дни! Ето че Minoru сега се качва на сглобката! Steamboat приближава до него в готовност да отвърне на евентуалния удар! Suzuki отново подвиква на своя враг да дойде при него! Японецът току-що обаче хвърля стола на земята, а същото веднага прави и Elite шампионът! Миг по-късно обаче Suzuki нахлува на ринга и преди защитният рефлекс на Ricky да се задейства, MiSu го изритва в корема и го сграбчва с варварските си лапи през главата! Най-лошият мъж на земното кълбо го събаря на земята, опитвайки да го удуши пред очите на хиляди зрители! Двамата влизат в жестока борба на земята, в която влизат в сила всякакви прийоми - удари, бъркане в очите, скубане на косата на единия!

6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back AM-JKLVbYkmt-9M3pXukELC-rR1AxgqSjInlMMGmcVGg0IpEkF8lUD2Hgi-hfQIMaRVs3rZa65vOPQDo4Gq6cz8GPtz9QdPb2alP_R8gdse4eQNMXITBxhTf0XSL42aYeUoz2uM7sF7CFnCDm3JzaPmdaxit=w320-h180-no?authuser=0 6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back AM-JKLV3JEzfDMISRNtj-D85ARNkTlE_rxann9jETAfsy5a0XKra-qrZpmWcys7j6AgSC09xj0BJukFQ5VeN5t5rPIkpGcOCAcBCaPE42kzu5ywvTu01IQFae1D_x877ukju3CwVXs3nm5FjkqAg6pqtVXBg=w320-h180-no?authuser=0

Схватката обаче не след дълго бива прекратена, а Minoru се спуска отново под въжетата. Този път той потегля към рампата. Steamboat се изправя, а двамата отново обменят помежду си озверени погледи... Физическият им контакт обаче приключва поне до турнира. "Temple of the King" наближава с всеки изминал час, а именно на него ще бъде сложена точка на спора на Steamboat и Suzuki веднъж завинаги. Съвсем скоро ще бъде определен печеливш в конфликта им... Останете с програмата на Rampage!

FreeRiver and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back   6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back Empty

Върнете се в началото Go down
 
6. Half Hour Show: The TNW Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat is coming back
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 7. Half-Hour Show: Singles Match > Zack Sabre Jr. vs. TNW Elite Champion Ricky Steamboat
» 13. ME: Ricky Steamboat vs. TNW Elite Heavyweight Champion Will Ospreay
» 5. Half-Hour: TNW Elite Championship I Quit Match > Ricky Steamboat (c) vs. Minoru Suzuki
» 11. Main Event: In-ring celebration with the new Elite Heavyweight Champion Ricky Steamboat
» 5. Half-Hour Show: In-ring Segment with TNW Elite Champion, Johnny "THE ELITE" Mundo and Taya Valkyrie before his match vs John Cena at Road to Pain

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 449-
Идете на: