Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening Show with Shawn Michaels & Diesel

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

1. Opening Show with Shawn Michaels & Diesel Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening Show with Shawn Michaels & Diesel   1. Opening Show with Shawn Michaels & Diesel Empty13/3/2021, 19:06

Adrenaline is live from San Antonio , Texas!
Върнете се в началото Go down
HeartBreaker
Premium Member
Premium Member
HeartBreaker


Location : San Antonio, TX
Join date : 19.04.2011
Posts : 149
Age : 59

1. Opening Show with Shawn Michaels & Diesel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show with Shawn Michaels & Diesel   1. Opening Show with Shawn Michaels & Diesel Empty14/3/2021, 14:24

Jeremy Borash: Дами и господа, добре дошли в Adrenaline, LIVE on Amazon Prime Бързаме, за да вземем интервю от човека, който миналата седмица взриви света на професионалния кеч! Нападайки Intercontinental шампиона Johnny Adrenaline и взимайки неговия пояс, "The Heartbreak Kid" Shawn Michaels, заедно с неговия бодигард Diesel определено направиха подобаващо завръщане! Влизаме...

Здравейте, момчета! Може ли само за...

1. Opening Show with Shawn Michaels & Diesel BeHzwue

Diesel: Какво по дяволите си мислиш, че правиш?!
Shawn Michaels: Wow, wow... Изчакай поне да се облека!

Shawn Michaels слага слънчеви очила и
закопчава Intercontinental пояса около кръста си.


1. Opening Show with Shawn Michaels & Diesel LT6Swvp

- Готов съм, влизай!

Jeremy Borash: Здравейте, момчета! Ха-ха, това ли облече, Shawn?! Няма значение... Ще карам направо! Миналата седмица вие двамата направихте своето завръщане, което всички фенове на TNW чакаха с нетърпение! Малцина обаче са очаквали Shawn Michaels & Diesel да нападнат обичана суперзвезда като Johnny Adrenaline. Какво ви накара да извършите подобно деяние и защо ти, Shawn, открадна титлата от шампиона?!

Shawn Micheals: Откра... Хей, чакай малко, приятел! Обвиняваш ме в кражба?! Shawn Michaels is not a thief, daddy! Аз просто взех това бебче, за да и осигуря по-добра грижа! Наистина ли смятате, че Johnny Adrenaline е човекът, който заслужава да държи тази титла?! Не, не, не... "The Shaman of Sexy", както обича да се нарича той, е едно бледо копие на оригинала, който стои пред теб! Истинският секс символ на Total Nonstop Wrestling се завърна в града! И не само това, истинският INTERCONTINENTAL CHAMPION е в града! Знаеш ли какво, дай ми това! Разкарай се от тук...

1. Opening Show with Shawn Michaels & Diesel N10TIsr

Johnny Adrenaline, знам много добре, че ти си човек, който иска да разбере отговорите на много въпроси! "The Heartbreak Kid" има всички отговори, бъди сигурен в това! Но за сега, трябва да знаеш едно! The heartbreaker, dream maker, title taker създава свои собствени правила! И каквото искам, аз го получавам! Не ми трябва мач, за да стана шампион. Трябва ми само лека подкрепа от "Big Daddy Cool", но ти вече се увери в това. Тази титла е вързана здраво около кръста ми и смятам нещата да си останат така. Ще ти дам един съвет - наблюдавай мача ми срещу Curtis Axel тази вечер. Можеш да извлечеш много ползи! Shawn Michaels is back with a bang and the fireworks ain't gonna stop anytime soon!

LegitBo$$, Scroller, Tommy End and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening Show with Shawn Michaels & Diesel
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Opening show with Shawn Michaels
» 1. Opening show with TNW Champion - Shawn Michaels
» 1. Opening Show: In-Ring Segment /w Shawn Michaels
» 1. Opening Show: Will Shawn Michaels cash-in his Sacrifice Championship?
» 10. Main Event > Non-title Match - Johnny Adrenaline vs. Shawn Michaels w/ Diesel

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Adrenaline 32-
Идете на: