Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Opening show with Shawn Michaels

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

Opening show with Shawn Michaels Empty
ПисанеЗаглавие: Opening show with Shawn Michaels   Opening show with Shawn Michaels Empty16/5/2020, 20:02

TNW Rampage is live
in San Antonio, Texas
Върнете се в началото Go down
HBK
New User
New User
HBK


Join date : 17.03.2020
Posts : 19

Opening show with Shawn Michaels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with Shawn Michaels   Opening show with Shawn Michaels Empty16/5/2020, 21:10

Oh, Oh Shawn!



- Ladies and Gentlemen, please welcome... SHAAAWN... MICHAEEELS!!

I think I'm cute
I know I'm sexy
I got the looks
That drives the girls wild


Opening show with Shawn Michaels U3GMEpQ Opening show with Shawn Michaels CDkLIao

I got the moves
That really move them
I send chills
Up and down their spine

HELL YEAH, BABY! ПУБЛИКАТА В SAN ANTONIO ПОЛУДЯВА, ЗАЩОТО ТЕХНИЯ ГЕРОЙ СЕ ПОКАЗВА В НАЧАЛОТО НА РАМПАТА! Shawn Michaels ще открие това издание на Rampage седмица след като се завърна в TNW. "The HeartBreak Kid" прекъсна Seth Rollins който се обърна срещу феновете и сподели, че е готов да се върне отзад на опашката, за да стигне до Световната титла. Той също каза, че иска да започне ударно пътя си към Световната титла, като предизвика бившият Световен шампион и човек държал най-дълго титлата - Seth Rollins. "The Man" не прие на момента предизвикателството и това накара Shawn Michaels да действа по друг начин, като му направи Sweet Chin Music. Rollins беше побеснял и след цялата тази ситуация обяви, че другата седмица ще отговори на предизвикателството от Michaels. "The Sexy Boy" застава в началото на рампата, като прави taunt-а си. И само погледнете pyro ефектите зад Shawn. Красота. Shawn е бивш Световен шампион на TNW. Той спечели титлата от най-добрия си приятел Triple H. Задържа я два месеца и после беше смазан от Randy Orton. От тогава, може да се каже, че Michaels не е същия. Започна огромен спад в неговата кариера и точно сега, той е готов да се върне отново на върха. Пътят определено ще бъде дълъг, тъй като много хора искат също да предизвикат Световния шампион и ще трябва да премине през много дълга опашка. Целта му е да започне ударно. Сега ще разберем дали Seth Rollins ще приеме предизвикателството на Shawn Michaels. Ако бях на Seth щях да приема, предвид нещата, които се случиха миналата седмица.

I'm just a sexy boy. (sexy boy)
I'm not your boy toy. (boy toy)
I'm just a sexy boy. (sexy boy)
I'm not your boy toy. (boy toy)


Opening show with Shawn Michaels 7Zwf1q6

I make them hot
I make them shiver
Their knees get weak
Whenever I'm around

Rollins беше в главният мач на PAIN XI, в главните мачове е от Summerscream 2019. И доста фенове искат да видят този мач още на Mayhem. Това за тях е dream match. "The Kingslayer" може да направи всички фенове щастливи, ако приеме този мач. Shawn не е участвал в мач от миналата година. Ще ми е доста интересно да му видя представянето. Той лекуваше тежка контузия. Само се насладете на атмосферата... ТЕЗИ ХОРА ГО ОБИЧАТ! ТЕ ОБИЧАТ ТЕХНИЯ ГЕРОЙ! Shawn Michaels ще говори за първи път пред своите хора от много време. Едва ли си е мечтал за по-добро посрещане. Всички фенове си дерат гърлата за Michaels. Бившият Световен шампион поздравява феновете... НЕГОВИТЕ ФЕНОВЕ! ТОВА Е НЕГОВАТА ПУБЛИКА! В НЕГОВИЯ ДОМ! SHAWN СИ Е У ДОМА! Отне ни много време, докато видим този мъж отново в TNW. Завръщането му беше с гръм и трясък. Shawn Michaels е един от най-легендарните кечисти в историята на този спорт. Michaels се качва на apron-а, след няколко секунди влиза на ринга и започва да го обикаля, като се наслаждава на атмосферата... Само вижте усмивката му... Тя не слиза от лицето му. И няма как да слезе. Той е в собствения си щат и ще говори пред своите хора. Michaels дава сигнал, че иска микрофон, такъв му бива подаден, а той все още не започва да говори. Shawn поглежда към феновете, които скандират името му. "The Heartbreak Kid" се наслаждава на гледката... Не след дълго обаче, той решава да вземе думата. Нека да чуем какво ще ни каже...
Върнете се в началото Go down
HBK
New User
New User
HBK


Join date : 17.03.2020
Posts : 19

Opening show with Shawn Michaels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with Shawn Michaels   Opening show with Shawn Michaels Empty16/5/2020, 21:42

Opening show with Shawn Michaels MdIvUpZ

- Нямате си и на представа от колко време исках да изляза на този ринг в моя роден град... SHAWN! SHAWN! SHAWN! Благодаря ви... БЛАГОДАРЯ ВИ! Дълго време лекувах тежка контузия, която получих миналата година. След като разбрах за нея докторите ми казаха, че ще отнеме почти година, докато се завърна обратно на ринга. Това ме съсипа... Не можех да си представя живота без кеч. Не можех да си представя да не изляза на този ринг, просто не можех... Правих всичко възможно, за да се завърна. Тренирах всеки ден, за да мога да се завърна по-рано от очакваното. До тогава имах възможността да се радвам на моята съпруга и децата ми. Те ме подкрепяха през цялото това време, като ми вдъхвана надежди, че ще мога да се завърна много по-рано и да гледат... КАК SHAWN MICHAELS СРИТВА ЗАДНИЦИ! YEAAAAAAAH! Преди няколко седмици, малко преди PAIN получих разрешение, че ще мога да се бия отново. Когато разбрах, че имам позволението на лекарите бях на седмото небе. Нямах търпение да изляза на този ринг и да ви покажа какво мога. Още на същия ден отидох в офиса на Shane да му кажа, че съм готов за return. Той се зарадва изключително много на новината. Бях и на PAIN. Изгледах всички мачове на това огромно събитие. Main Event-а няма какво да го коментирам. Изключителен мач. И тримата ми напълниха душата и в същото време още повече ме надъхваха да се завърна на ринга. Нямах търпение за Rampage. Сън не ме хвана от вълнение. И дойде точно този момент... Моето завръщане. Seth Rollins се обърна срещу вас, като каза че ви е използвал, за да се изкачи на върха. Използвал е хората, които седмици наред си драха гърлата за него. СЕДМИЦИ НАРЕД, КОИТО ВИКАХА ЗА НЕГО! Всяко шоу вие му давахте тази енергия, която давате на мен. Но разликата между мен и него е, че аз никога не използвам феновете, за да се издигна. Не съм такъв човек. Този негов театър беше излишен, защото той може да не си го признава, но всъщност вие имате огромен принос за успехите му днес, колкото и да не си го признава и смятам да му го докажа.

Opening show with Shawn Michaels Axyj2qb

Но, все пак, нека да си дойдем на същинската част, Seth. Миналата седмица аз те предизвиках на мач. Казах ти, че съм готов да се върна на върха. ГОТОВ СЪМ ДА БЪДА ОТНОВО ТОЗИ SHAWN MICHAELS КОЙТО ГОДИНИ НАРЕД Е РАДВАЛ СВОИТЕ ФЕНОВЕ, КОЙТО ГОДИНИ НАРЕД Е ЗАКРИВАЛ ТУРНИРИ, БИЛ Е СВЕТОВЕН ШАМПИОН И Е СМАЗВАЛ ФАСОНА НА ТАКИВА КАТО ТЕБ! Предизвиках те на мач, за да ти покажа, че ти без подкрепата на тези фенове си нищо. Но ти не ми взе предизвикателството на сериозно. Направи се на интересен и реши да не ме вземеш на сериозно. Порастна ти работата, след като подобри рекорда за най-дълго царуване със Световната титла. Ти направи нещо, което много, ама много ме подразни... Ти не ми остави избор освен да те тръшна на пода и да те сваля на земята. НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПОДИГРАВА ТАКА НА SHAWN MICHAELS! Затова, Seth... Ако има нещо мъжко в теб, ако имаш достойнство. Излез на този ринг и приеми предизвикателството ми. ПРИЕМИ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО МИ, КОПЕЛЕ! ДОКАЖИ НА ТЕЗИ ХОРА ЗАЩО ПОДОБРИ РЕКОРДА НА DEAN AMBROSE ТВОЯТ БРАТ ОТ ДРУГА МАЙКА ЗА НАЙ-ДЪЛГО ЦАРУВАНЕ СЪС СВЕТОВНАТА ТИТЛА, ЗАЩО ТОЧНО ТИ БЕШЕ В ГЛАВНИЯ МАЧ НА PAIN XI, ЗАЩО ТОЧНО ТИ СИ "THE MAN"! МОЖЕШ ЛИ ДА ДОКАЖЕШ НА ВСИЧКИ НАС ЗАЩО ТИ СИ ЕДИН ОТ ДЕЙСТВАЩИТЕ ЛИЦА НА ТАЗИ КОМПАНИЯ? Излез на този ринг и приеми предизвикателството ми и докажи на всички нас, че това което казваш не е лъжа. Искам да докажеш, че всичко това, което си постигнал е благодарение на твоите умения, а не на подкрепата на тези фенове. Ако имаш топки, ще приемеш моето предизвикателство за мач на Mayhem. Мач, който всеки един кеч фен иска да наблюдава. АБСОЛЮТНО ВСЕКИ ЕДИН В ТАЗИ ЗАЛА ИСКА ДА ВИДИ SETH ROLLINS СРЕЩУ SHAWN MICHAELS В БИТКА ЗА ЧЕСТТА! Приеми този мач, ако има нещо мъжко в теб... ПРИЕМИ МАЧЪТ, В КОЙТО ЩЕ ИМАШ ШАНС ДА МИ ЗАТВОРИШ УСТАТА, ЧОВЕЧЕ! Докажи, че ти си "The Man"! ХАЙДЕ, ИЗЛЕЗ НА РИНГА, ROLLINS! ВСИЧКИ ОЧАКВАМЕ ОТГОВОРА ТИ!
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

Opening show with Shawn Michaels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with Shawn Michaels   Opening show with Shawn Michaels Empty16/5/2020, 22:23

- BUUURN IT DOOOOOWN! -



*BOOOOO!*

Opening show with Shawn Michaels AR5CDBi

Michael Cole: He asked for Rollins, he got it! Прословутото "Burn It Down" избухва в залата, а след него и песента на "The Architect". Тази вечер обаче реакцията на феновете в залата далеч не е онази, която сме свикнали да чуваме. Трябва да си призная, че чувството да слушаш как публиката посреща Seth Rollins с освирквания е наистина странно. Може би мина повече от година и половина от последния път, в който видяхме подобно отношение към този човек. Въпреки това обаче, съвсем спокойно можем да кажем, че Rollins си заслужи да бъде освиркван! Миналата седмица, той направи някои шокиращи разкрития, оставяйки всички с отворени усти. Много хора казват, че Rampage след PAIN е като първи януари, поставяйки едно ново начало за всеки. Е, Seth определено е съвсем различен човек! Вече няма и следа от онзи всеобщия любимец. Феновете на федерацията бяха изиграни и напълно разбирам тяхното разочарование. През цялото това време те са живели в лъжа. Лъжа, поддържана именно от техния герой, идол и модел за подражание. Това, в комбинация с факта, че тази вечер шоуто е не къде да е, а в родния град на Shawn Michaels, обяснява причината за подобна реакция при появата на Seth. Той самият разбира се не изглежда особено трогнат от освиркванията на феновете. Rollins открито заяви, че не се интересува от мнението на хората и от това какво мислят те за него. Днес Seth е тук с една ясна цел, а именно да даде отговор на предизвикателството на "The Heartbreak Kid"! Нека чуем какъв ще бъде той!

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

Opening show with Shawn Michaels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with Shawn Michaels   Opening show with Shawn Michaels Empty16/5/2020, 23:56

Opening show with Shawn Michaels KSN3HSU

- Shawn, приятелю... Прости ми, че развалям купона, намесвайки се непосредствено след края прочувствената ти реч. Знам, че това е един наистина специален момент от теб. Виждам, че си развълнуван. Все пак тази вечер шоуто Rampage гостува в твоя роден град. Колко емоционално! Знаеш ли, Shawn... Истината е, че се радвам, че отправи тази "покана" към мен. Радвам се, защото по този начин ти ми спести неудобството да те прекъсна и да сложа край на тази твоя блудкава тирада. По този начин обаче аз щях да направя огромна услуга не само на себе си, но и на всички тези хора по трибуните! *BOOOOO!* Yeah! Keep going, keep going! Можете да ме освирквате колкото си искате, но дълбоко в себе си знаете, че съм прав! Дълбоко в себе си вие мислите абсолютно същото каквото и аз! Каква обаче е разликата между нас? Много проста! За разлика от вас, аз съм човек, който не се страхува да казва това, което мисли! Не се страхувам да казвам истината в очите на хората! Нима си мислите, че можете да ме убедите в това, че вашата реакция е искрена? Oh, come on! I mean... Ако Shawn Michaels наистина е гордостта на San Antonio, то това говори достатъчно за този град! *BOOOOO!* Нищо лично, Shawn! Знаеш ли какво, истината е, че аз всъщност изпитвам огромно уважение към теб! I'm serious, man! Малцина може би знаят, но именно ти бе един от хората, които идолизирах в началото на своята кариера. Да, може би не си имал славната кариера в TNW, за която винаги си мечтал, но в теб винаги е имало нещо специално! Стилът ти, присъствието ти на ринга, невероятната ти харизма... Както някои хора биха казали - You were "The Full Package"! Не случайно обаче говоря в минало време. Ти имаше възможността, Shawn. Имаше шанса да блеснеш, но го изпусна! А сега... Сега отново идваш тук, и отправяш предизвикателство, искайки от мен да се докажа? Really!? Нима наистина Seth Freakin' Rollins е длъжен да се доказва пред теб? Let me tell you something! Нека ти припомня кой стои срещу теб в момента! Ако случайно си забравил, именно аз съм човекът, който държа Световната титла близо девет месеца! Аз съм човекът, който подобри редица рекорди! Аз съм човекът, който се би в главния мач на PAIN XI! И ако някой тук има какво да доказва, то това определено не съм аз! А най-хубавото? Направих всичко това благодарение само и единствено на себе си! *BOOOOO!* That's what I'm talkin' about! Колкото и да те обичат тези хора, от тях не зависи абсолютно нищо! Независимо дали те подкрепят или не, ако не самият ти не си достатъчно добър, не очаквай да стигнеш до върха!

Opening show with Shawn Michaels NE9xyQ0

- Знам какво си мислиш в момента, Shawn! Мислиш си: "Това хлапе е много 'смело', talkin' trash from there!" Истината обаче е, че не ме е страх от теб. Всъщност с удоволствие бих се присъединил към теб на ринга... Но не и тази вечер! Днес ти си домакинът и заслужаваш светлината на прожекторите върху себе си. Не искам да звуча самонадеяно, но те уверявам, че стъпя ли на този ринг, ти отново ще останеш в моята сянка! *BOOOOO!* Честно казано случилото се миналата седмица и това, което направи, ме разочарова наистина много. Тъй като обаче съм бивш Shawn Michaels fanboy, аз ще преглътна обидата и ще направя компромис! I GIVE YOU ONE LAST CHANCE, SHAWN! ДАВАМ ТИ ЕДНА ПОСЛЕДНА ВЪЗМОЖНОСТ ДА СПАСИШ СВОЯТА КАРИЕРА И ДА СЕ ОТКАЖЕШ! Помисли добре, Shawn. Помисли за себе си! Помисли за своите фенове! Помисли за всички хора, които те обичат! Бъди разумен и направи правилния избор! Давам ти точно десет секунди да слезеш от този ринг и да се прибереш обратно в съблекалните. В противен случай... Това ще бъде един от последните пъти, в които се намираш между въжетата! The choice is yours! *Въпреки заплахите, които Rollins отправи, Shawn изглежда твърдо решен в избора си и отказва да слезе от ринга* Добре тогава! Искам да знаеш, че опитах! Опитах да спася кариерата ти, Shawn... Но ти взе грешното решение! В такъв случай искам цялото ти семейство да бъде на първия ред, когато разбия черепа ти в пода на Mayhem! *BOOOOO!* ИСКАМ СЪПРУГАТА ТИ И ДЕЦАТА ТИ ДА СТОЯТ ТАМ И ДА ГЛЕДАТ КАК БАЩА ИМ БИВА НЕ ПРОСТО ПОБЕДЕН, НО И УНИЖЕН! НЕКА ВСИЧКИ ТВОИ БЛИЗКИ СА ТАМ, ЗА ДА ВИДЯТ ПОСЛЕДНИЯ МАЧ В КАРИЕРАТА НА SHAWN MICHAELS! НЕКА ВИДЯТ КАК СЛЕД КРАЯ НА ВЕЧЕРТА ТИ ЩЕ БЪДЕШ ОТНЕСЕН НА НОСИЛКА , ОТКАРАН С ЛИНЕЙКА В НАЙ-БЛИЗКАТА БОЛНИЦА, А СЛЕД ТОВА... СЛЕД ТОВА БЛИЗКИТЕ ТИ ЩЕ ТЕ БУТАТ В ИНВАЛИДНА КОЛИЧКА ДО КРАЯ НА ЖАЛКИЯ ТИ ЖИВОТ! *ЧАШАТА ПРЕЛЯ! ТОВА БЕШЕ ПРЕКАЛЕНО! SETH ROLLINS ПРОСТО ПРЕМИНА ВСЯКАКВИ ГРАНИЦИ! ФЕНОВЕТЕ В SAN ANTONIO СА НА ПЪТ ДА НАХЛУЯТ ЗАД ПРЕДПАЗНИТЕ ЗАГРАЖДЕНИЯ И ДА МУ ПРЕРЕЖАТ ГЪРЛОТО! СТЮАРДИТЕ В ЗАЛАТА ЕДВА УСПЯВАТ ДА ГИ ОДЪРЖАТ! САМИЯТ MICHAELS ЕДВА СЕ СДЪРЖА ДА НЕ УБИЕ ROLLINS НА МЯСТО!* Знаеш ли какво, Shawn? Предполагах, че жаждата ти за успехи е успяла да замъгли съзнанието ти и честно казано очаквах този отговор. Точно поради тази причина си позволих да говоря предварително с управата на TNW относно решението си и смятам, че дойде моментът да го споделя и с теб! IT LOOKS LIKE ME, YOU AND EVERYONE HERE... THE WHOLE WORLD WANTS THIS DREAM MATCH TO HAPPEN! SO LET'S JUST DO IT! IT'S GONNA BE SETH ROLLINS... AGAINST SHAWN MICHAELS... IN THE MAIN-EVENT OF MAYHEM! Дано си доволен, Shawn! Съветвам те да се наслаждаваш на всеки един момент на този ринг... ЗАЩОТО ДНИТЕ ТИ НА НЕГО СА ПРЕБРОЕНИ!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Opening show with Shawn Michaels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with Shawn Michaels   Opening show with Shawn Michaels Empty

Върнете се в началото Go down
 
Opening show with Shawn Michaels
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening Show with Shawn Michaels & Diesel
» 1. Opening show with TNW Champion - Shawn Michaels
» 1. Opening Show: In-Ring Segment /w Shawn Michaels
» 1. Opening Show: Will Shawn Michaels cash-in his Sacrifice Championship?
» 1. Opening Show: TNW Intercontinental Champion Shawn Michaels & Jeff Hardy vs. TNW Red Bull Champion Christian & Sami Zayn

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 23.05.2020-
Идете на: