Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor

Go down 
+5
Raven666
Rainmaker
Petioo09
Tommy End
deren
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Petioo09


Location : Seattle
Join date : 29.12.2010
Posts : 1154
Age : 98

10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor   10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor - Page 2 Empty12/3/2021, 16:27

Jim Ross: Дами и господа, изглежда си имаме гост - "Hangman" Adam Page! Как е, Adam?

Adam Page: Супер, господа, при вас?

Jim Ross: Наслаждаваме се на зрелището, което тези двамата ни поднасят на ринга.

Adam Page: Именно това е причината да съм тук!

10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor - Page 2 Giphy

Jim Ross: Chuck Taylor успя да се измъкне от болезнения захват на McIntyre и отново търси контрол над срещата... НО БИВА ПОВАЛЕН С GLASGOW KISS ОТ ШОТЛАНДЕЦА!!! Чухте ли звука от този удар?!

Corey Graves: Направо ми изтръпна устата! Надявам се тази на Taylor да е перманентно затворена след главата, която му заби McIntyre!

Adam Page: Искаш ли да си пийнеш? За изтръпването...

Corey Graves: Ха-ха, зависи каква марка е бирата! И аз съм ценител на качественото питие!

Adam Page: Със сигурност не си я чувал. Всеки случай не е "Шуменско" или "Астика".

Corey Graves: ...

Jerry Lawler: Колеги, Drew търси туш, това може да бъде всичко - 1... 2... и Taylor успява да изрита!

Jim Ross: Adam, не искам да прозвучи грубо, но би ли споделил каква е причината да си тук при нас?

Adam Page: О, не се притеснявай, JR! Естествено - Chuck Taylor реши да се бърка там, където не му е работа. Намеси се в мача ми с Keith Lee, натресе ми се в бара и ми наговори един куп небивалици как ме бил "заредил" с агресия, която ми помогнала да спечеля?! За едно е прав - наистина бях бесен, но не на Keith Lee. Просто искам да върна жеста на Chuckie T и да се позабавлявам малко с вас, докато той се бие. Нека видим дали ще го "заредя" подобаващо.

Jim Ross: Разбирам, дано успееш, защото McIntyre е на път да приключи срещата - той се засилва за Claymore... но пропуска!!! Taylor се отмести, а Drew се стовари на тепиха с всичка сила!

Jerry Lawler: Това може да е шансът на Chuck да се върне в мача - той моментално изправя опонента си и го засилва към въжетата... о, McIntyre успя да контрира и запраща Chuck натам... уоу! Каква маневра от страна на "The Kentucky Gentleman"!

Jim Ross: Sole Food connects! McIntyre е разтресен, но успява да се задържи на крака с помощ от въжетата... и получава висок ритник в лицето, когато се обръща към Chuck!

Corey Graves: Хайде, Drew! Малко по-сериозно!

10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor - Page 2 Giphy 10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor - Page 2 Giphy

Adam Page: Брей, може би присъствието ми подейства! О, здрасти, Chuck!

Jim Ross: По физиономията на Taylor не мисля, че той е особено доволен да те види, Adam...

Adam Page: А, ще му мине!

Jerry Lawler: Май си прав - Chuck дебне Drew и може би се готви за своя Omega Driver...

Geor4, LegitBo$$, Cekoki and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Project
New User
New User
Project


Location : Milwaukee, WI
Join date : 02.09.2010
Posts : 43
Age : 39

10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor   10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor - Page 2 Empty12/3/2021, 18:46

Jerry Lawler: Май си прав - Chuck дебне Drew и може би се готви за своя Omega Driver...

Jim Ross: Това може би ще е всичко за този двубой..

Corey Graves: Прав си, колега, eдва ли McIntyre ще успее да се повдигне от подобно движение. 

Jerry Lawler: ''The Kentucky Gentleman'' вдига опонента си на крака..

10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor - Page 2 Giphy

Corey Graves: ПОЧАКАЙ, JERRY, LOOK WHO'S HERE! ТОВА Е TIMOTHY THATCHER! Но какво за бога прави той тук? 
Adam Page: Става страшно..
*HUGE POP*

Jim Ross: ПОЧАКАЙТЕ МАЛКО, КОЛЕГИ! ДО НЕГО ЗАСТАВА.. TOMMASO CIAMPA?! WHAT IN THE WORLD? ЗАЩО СТОИ РАМО ДО РАМО ДО БИВШИЯ СИ ОПОНЕНТ? КАКВО ЗА БОГА СЕ СЛУЧВА? 

Jerry Lawler: ПУБЛИКАТА Е В ЕКСТАЗ, А ДВАМАТА.. ТЕ ТРЪГВАТ ПО РАМПАТА И СЕ НАСОЧВАТ КЪМ РИНГА! 

Corey Graves: Какво за бога си мислят, че правят? Taylor забелязва присъствието на Tim и Tommaso, а след това пуска на земята безпомощтния си опонент. По-рано тази вечер, Chuck Taylor разтърва тези двамата. Той им говореше за това какъв отбор могат да станат, умът на Thatcher и действията на Ciampa. Представяте ли си какво могат да сътворят, ако се обединят?

Adam Page: Ха-ха.. 

Jerry Lawler: Защо се смееш, Adam? Не е ли така? 

Adam Page: Скоро ще разбереш..

Jerry Lawler: Добре, малко ме плашиш..

Jim Ross: ''The Sicilian Psychopath'' и ''Professor Pain'' влизат на ринга и се приближават към Chuck Taylor. Съдията е готов да спре този мач, какво ще се случи? Chuck Taylor се усмихва.. А CIAMPA И THATCHER СЕ ОБРЪЩАТ И ВНЕЗАПНО ЗАПОЧВАТ ДА НАЛАГАТ ШОТЛАНДЕЦА! *BOOOOOOO!!!*

Geor4, Petioo09 and LegitBo$$ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Thatcher
New User
New User
Thatcher


Join date : 08.02.2021
Posts : 36

10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor   10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor - Page 2 Empty12/3/2021, 19:24

Jim Ross: Някой ще ми обясни ли какво се случва?! Ciampa и Thatcher бяха готови да скочат на Chuck Taylor, но явно всичко е било една голяма постановка!

Corey Graves: Разочарован съм от тези двамата! Защо им е да се вслушват в думите на Taylor?! Да, наистина могат да бъдат феноменален отбор, но не и по този начин! Не и пребивайки беззащитния McIntyre!

Adam Page: Трябва да тръгвам...

10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor - Page 2 Giphy

Jerry Lawler: Къде потегли?!

Corey Graves: Ето един разумен човек, който не остави Chuck Taylor да го манипулира! Винаги съм твърдял, че Adam Page е един от най-интелигентните съвременни кечисти! Той ще сложи край на всичко това, дано успее да вкара малко акъл в главите на Thatcher и Ciampa...

Jim Ross: Page се качва на ръба на ринга, като все още държи бирата си в ръце! Ще му е малко трудно да се пребори с тези тримата така!

Jerry Lawler: Chuck Taylor уведомява "наемниците" си за присъствието на Page и те оставят McIntyre да лежи на земята, фокусирайки се изцяло върху "Hangman".

Jim Ross: Чуй само реакцията на феновете - те щяха да срутят залата от освиркване, а сега е напълно обратното! Това място ще се пръсне, всички чакат Adam Page да се опълчи на този подъл акт!

Corey Graves: Нещата стават сериозни - Timothy Thatcher се прилижава към Page и никак не ми харесва изражението му!

Jim Ross: Thatcher не е някой, с когото да си имаш проблеми, но можем да кажем същото и за Adam Page! Двамата си разменят някакви остри реплики, всеки момент ще стигнем до сблъсък... я почакайте, Page му подава бирата си?!

Corey Graves: Какво по... НО ВИЖТЕ CIAMPA - ТОЙ ИЗПРАВЯ MCINTYRE И ГО ЗАПРАЩА ПРАВО НА ПЪТЯ НА PAGE...

BUCKSHOT LARIAT~!!!!!!!!!!!!!

10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor - Page 2 Giphy

Corey Graves: КАКВО?! КАКВО?!

Jim Ross: КОЛКО ПОДЛО!!! НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ, ТЕЗИ ЧЕТИРИМАТА НИ НАПРАВИХА НА ГЛУПАЦИ! ВСИЧКО Е БИЛО ПЛАНИРАНО ОТ САМОТО НАЧАЛО...

Corey Graves: Погнусен съм от действията на Adam Page! Вижте го как си взима бирата обратно от ръцете на Thatcher и я изпива на екс... да ти приседне дано!

Jerry Lawler: Феновете отново показват колко са недоволни от тези сцени и то с пълно право!

10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor - Page 2 Giphy

Jim Ross: Чудехме се каква е тайната около странното поведение на Chuck Taylor - е, ето я и нея! Taylor, Ciampa, Thatcher и Page. Не мога да гледам самодоволните усмивки на лицата им! Четиримата застават в центъра на ринга, а Taylor вдига ръцете си във въздуха и прави някакъв знак с пръсти, наподобяващ буквата "M". Не знам какво са намислили тези мъже, но светът на Rampage със сигурност ще се промени следващите няколко седмици...

Geor4, Project and LegitBo$$ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor   10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
10. Drew McIntyre vs. Chuck Taylor
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 2. Singles Match > Chuck Taylor vs. ???
» 3. Chuck Taylor explains his actions
» 8. CO-ME: "Iron Man" No DQ Match - AJ Styles vs. Chuck Taylor
» 1. Singles Match > AJ Styles vs. Chuck Taylor
» 4. ??? vs. Drew McIntyre

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 422-
Идете на: