Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge   1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Empty13/2/2021, 18:11

Adrenaline live on Amazon Prime Video is hosted by Moda Center - Portland, Oregon
Върнете се в началото Go down
BANG!
Superstar
Superstar
BANG!


Location : Toronto, CA
Join date : 16.12.2020
Posts : 45

1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge   1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Empty13/2/2021, 23:13




1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Injured-1

Дами и господа, добре дошли на двадесет и осмото издание на Adrenaline! Намираме се в  Portland, Oregon и моментално се прехвърляме в началото на рампата, чувайки музиката на Diamond Dallas Page! Уоу, причиненото от Edge миналата седмица е оставило доста голям белег.. Със сигурност "Handsome" не е в най-добрата си физическа форма, но въпреки това е тук! По изражението му ясно се вижда, че той е много повече от недоволен, дори успява да изблъска видеооператора на земята! Абсолютно нищо не може да го спре, включително и освиркванията на феновете в залата! Dallas трябваше да се изправи миналата седмица срещу Cactus Jack, което обещаваше да бъде страхотно зрелище, да бъде като усмивки от старите ленти, но.. Намесата на "The Rated-R Superstar" до известна степен предреши изхода от мача, като той не само остана да се наслади на "шоуто", но и брутално (до)преби Page.. Нещо, което загатна за 'тъмната страна' на канадеца, това, което той представляше преди тежката контузия да го сполети.. Но в крайна сметка той ясно заяви и на DDP, че ще направи всичко по силите си, за да се добер отново до престижа, дори и "Handsome" да се окаже първата преграда по пътя нагоре! Dallas е вече на ринга, а феновете не спират да го освиркват, но както казахме... Това няма да го спре!

...~

1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Injured-talk


- Млъквайте! За Бога, млъквайте глупаци такива! EDGE!! Edge, преди няколко седмици мислех, че Johnny Mundo е най-големият глупак в тази компания, но очевидно миналата седмица се видя, че това си ти.. Нима си мислиш, че правейки грандиозното си завръщане, бръщолевейки глупости на тези, както ти наричаше - 'овце', ще промени нещо?! Мислиш, че щом те наричат "The Master Manipulator", ще успееш да ме заблудиш? Да ме излъжеш, или манипулираш, както би направил с тези хора?! Ти си свършен.. Още когато Undertaker прикова раменете ти и отне най-ценното за теб тогава - ти беше свършен и то завинаги! Сериозно ли?! Година и половина отсъствие?! Погледни ме по дяволите! Погледни какво направи миналата седмица?! Смяташ ли, че ми е необходимо година и половина, за да стъпя на този ринг и да ти сритам жалкия задник в миризливия Portland?! A?! Думите ти преди две седмици бяха не само много "силни", но и много "емоционални".. Миналото не е твоя грижа?! Знаеш ли защо не е твоя грижа, Edge?! Защото когато се обърнеш назад, ще осъзнаеш, че за теб съществува само и единствено едно нещо - ПРОВАЛ! Последният ти мач, не само те изкара извън строя, но и провали всичко, за което някога си се борил, цялата ти кариера! Изражението в очите ти ясно показа колебанията, които ти имаш спрямо себе си.. Мислиш, че колкото и труден да е пътят, ти ще успееш да го извървиш отново? Сега?! Смяташ, че дори и аз да съм първата преграда по пътя към престижа, това няма да те спре?! BULLSHIT!! CRAP! CRAP! MEGA CRAP! Никога няма да можеш да излезеш от бездната на провала, в която те натика The Undertaker, никога! Изкачването на върха, победата, ПРЕСТИЖЪТ - за теб са вечен мираж! Ти никога няма да бъдеш този газещ всичко си по пътя си престижен Grand шампион.. Част от душата ти е дълбоко заровена в "Долината на смъртта" и по никакъв начин нямаш шанс да си я върнеш.. Е, може би има.. Може би си прав, че аз съм преградата, която не само може да те спре, но и да те довърши.. Хайде, Edge! Довлечи си шибания канадски задник на този ринг! Докажи на тези хора, както и на мен, че си всичко това, което спомена.. ДОКАЖИ НА ВСИЧКИ НИ, ЧЕ СИ ВСИЧКО ТОВА НА ТУРНИРА "HERE COMES THE PAIN"! ХАЙДЕ! Да, правилно ме чухте глупаци! Да, Edge! Не само те предизвиквам на мач, но и смятам да ти докажа, че си просто един наивник, който ще бъде заровен още по-дълбоко и то завинаги!! Ще накрам дъщерите ти да усетят ужасната липса, когато разберат, че 'татко' им няма да може да чете глупавите си приказки за лека нощ?!

...~

GOAT, Pete Apple, Rainmaker and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge   1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Empty14/2/2021, 01:44



----------------------------------------------------    ----------------------------------------------------
1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Official-entrance-1 1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Official-entrance-1-1
----------------------------------------------------    ----------------------------------------------------

Крайно време беше.. Крайно време беше някой да сложи точка на това, което се изливаше от устата на Diamond Dallas Page! И е очевидно, че всички са радостни от факта, че това е именно "The Rated-R Superstar", Edge! Надали някой се е съмнявал, че именно канадецът ще избяга от предизвикателство и то точно тогава, когато заяви, че за него няма да има никакво значение кой ще се изправи на пътя му! "The Mastermind" няма как да изглежда доволен, особено след като Page намеси и семейството! Явно "Handsome" не е научил урока си, въпреки, че се прослави като "The Teacher" в компанията, макар и без успех! "The Ultimate Opportunist" продължава надолу по рампата, като не отделя погледа си от Page, който все още седи в средата на ринга, ядосан, с превързано рамо и посинено око! Не му е стигнал пердахът и явно си го търси за втора поредна седмица, а и нещо повече - Page предизвика Edge на мач, който да се проведе на идния турнир "Here Comes The Pain"! Някои биха казали, че това е доста смела постъпка от Page, други пък, че е повече от глупава! Въпросът е дали отговорът ще задоволи интересите на Dallas и... изобщо ще има ли такъв?

1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge BB1VW4T
-------------------------------------------------------
1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Official-talk-1
-------------------------------------------------------

-   Знаеш ли, Dallas... Всичко това, дори не е смешно.. Не е нито геройство или падение.. Това е просто твоето унижение! Не забравяй, че ти направи всичко това лично, Page! Ти ме атакува онази вечер, ти се опита да постигнеш нещо на мой гръб, ти! И ми говориш, че съм свършен... Погледни тези хора.. Мразят те! Твърдиш, че те мразеха и мен, нали?! Да, така е! За да те намразят обаче, веднъж трябва да се те обичали! Ти знаеш какво е, но.. Те, точно тези хора - не обичат безплатно! Те искат същото в замяна, искат доверие, любов, нещо което ти отдавна си загърбил или забравил! Не, не ми казвай, че си поумнял, недей! Да, прав си, аз съм "The Master Manipulator"! Всяка една суперзвезда в съблекалнята го знае много добре! До таква степен успявам да вляза в главите им, че обърквам мисленето им и се оказвам не с един, а с цели два хода пред тях! Точно тогава идва и другият момент, Page! "The Ultimate Opportunist" - всичко се пропуква, възможността се появява пред очите ми и аз действам! Точно... както... миналата... седмица... Не беше ли ти този, който изпадна в 'бездната на провала'? Не беше ли ти този, който загуби мача си за по-малко от минута?! И между другото, как си? Възстановяваш ли се от собствения си Diamond Cutter?! Виж, Dallas, това което се опитваш да направиш сега, съм го правил преди доста години! Но повярвай ми, Diamond Dallas Page не е Edge, а и не си попаднал на точния човек! Ще ти кажа още нещо, тъй като засягаш миналото ми, а то както вече казах - не ме касае! Чудиш се защо ли? Защото всичко е тук в главата ми! Аз съм "The Mastermind"! Аз съм човекът, който премисля всяко едно действие, както и това на противника! Смяташ, че поглеждайки назад, аз отново ще се сблъскам с "паданението" срещу The Undertaker?! Не мога, а и не бива да се срамувам от нещо подобно, Page! Душата ми е точно тук, цялата! Смяташ, че загубата и края на един кралски преход ще ме спрат от това, да го постигна отново ли? Точно това ме мотивира, Dallas! Не ми е нужна победа в 'Road to Pain" мач, за да достигна МЕ на PAIN! Не ми е нужна помощ, за да танцувам на голямата сцена - отново! Аз съм бил там и много добре знам какво озн....

....~

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

GOAT, Pete Apple, FreeRiver and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
BANG!
Superstar
Superstar
BANG!


Location : Toronto, CA
Join date : 16.12.2020
Posts : 45

1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge   1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Empty14/2/2021, 02:11

~...


- Edge, Edge, Edge... Погледни се, по дяволите, ха! Говориш за голямата сцена.. Не беше ли ти този, който сам достигна до нея? "The Fateful One", човекът, който сам постигна всичко! Нали ти самия победи Balor в онзи брутален 'Last Man Standing' мач на "Day of Reckoning" преди две години и спечели Grand титлата? Е, макар и по скандален или по-скоро нелеп начин.. И точно тогава ти загатна.. Всички хора видяха кой си.. Завръщането ти тогава, победата ти срещи Aleister Black, толкова лесна.. Без грам усилия или хвърлена пот.. Нещо, което ти вече си... загубил, Edge.. Езикът на тялото ти не е същия! Това не е онзи човек, който жънеше успехите си, като вълк единак и въпреки, критиките и спънките продължаваше по стълбата нагоре! Много хора се опитаха да те спрат, но само един остана! Кралският преход загуби своя крал.. ЗАВИНАГИ! Не можеш да заличиш, или да купиш миналото си, независимо какво мислят тези... Как беше? Овце?! Завърна се, защото знаеш, че си разскъсан на две.. Не си цял! Завърна се, за да докажеш на всички тези глупаци, че постигнатото от теб, което няма да бъде никога повторено - не е било напразно! Но явно страдаш от раздвоение на самоличността! Напразни са отчаяните ти опити да се върнеш в играта! Отчаян си, защото усещаш онази студенина около кръста, когато златото не е около него да го топли! А тогава, то топли и съзнанието ти.. Всичко върви много по-гладко, по план.. Ти вече нямаш този нюх.. Отдавна си ги изгубил.. Остарял си - психически! А може би си застоял.. Единственият начин да се отървеш от отровата, ако успееш да разбиеш стената пред себе си. Мен! А готов ли си да го направиш? Готов ли си отново да се почувстваш цял? Или може би името ти е останало в тъмното, прашасало, изгнило! Може би не си това, което твърдиш, а просто един... страхливец!

...~

GOAT and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge   1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Empty14/2/2021, 03:06

~...

-------------------------------------------------------
1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Official-talk-1-1
-------------------------------------------------------


-   Page... Продължавайки да слушам гласа ти, желанието ми да го натикам обратно дълбоко в гърлото ти се увеличава! Явно си едновременно и глупав, и сляп! Никога не съм смятал, че всичко ще бъде както в миналото! Завърнах се, защото това е моята любов.. Хората, този ринг, успехите! Ударите, които съм поемал и ще продължа да поемам никога не са били и няма да бъдат пречка да продължавам напред! Никога! Аз съм тук, изплувал от калта, чист като бебе! Поел по нов, много по различен път! Това обаче далеч не означава, че съм се изгубил! Именно инстинктите ми са това, което дърпат конците в моя полза! Да, доверявал съм се на себе си и съм оставял всичко и всички зад гърба си, защото може би така е било правилно! Това обаче остава в миналото, красавецо! Остава там и не ме интересува! Не мога да предрека бъдещето си, затова и то не е моя грижа! Да, прав си! Мога сам да 'начертая' собствената си съдба - "The Fateful One", но никога не съм очаквал, че всичко ще бъде както преди! Нито думите ти, нито глупавото ти присъствие няма да ме спрат! Вече споменах, че навлизаш в много дълбоки води и очевидно случилото се миналата седмица не е било ценен урок за теб! Не беше ли ти този, който преподаваше?! Това, което правиш, както казах е само и единствено да продължаваш да се унижаваш! Стъпваш и с двата крака в пропастта, което е мнооого опасно, Dallas! Много! На път си да събудиш чудовище, което до този момент ближеше раните си! ПРИЕМАМ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО ТИ! АЗ И ТИ НА "HERE COMES THE PAIN"! Ще съжаляваш, не само за вечерта, в която се опита да костваш кариерата ми, но и за всичко изречено до сега! Запомни всичко казано от мен до тук! Тази малка игра, която започваш ще се превърне във война! Огромна война! И повярвай ми, "The Rated-R Superstar" винаги е крайният победител, с високо вдигната ръка! Без значение колко кръв ще ми коства това! Може и да си прав, а може и да не си! Може би онзи Edge не е напълно мъртъв, Dallas.. Знаеш ли... Не трябва да се притесняваш какво ще направя на "Here Comes The Pain", а по-скоро какво ще направя още сега....

Осветлението в залата премигва и всички
поглеждат към рампата и titantron-a!
Какво по дяволите се случва?!

-------------------------------------------------------
1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Official-lights
-------------------------------------------------------
1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge BB1VW4T
-------------------------------------------------------
1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Official-lightsspear
-------------------------------------------------------
SPEAR!


Какво за Бога се случи току-що?! Премигването на светлините в залата разконцетрира Page и "The Rated-R Superstar" ясно му доказа казаното от себе си по-рано! "Handsome" за втора поредна седмица беше потърпевш, но въпреки това може би е и доволен! "The Ultimate Opportunist" прие предизвикателството му и така тези двамата ще се изправят един срещу друг на "Here Comes The Pain"! Голямата загадка обаче остава всичко това, което се случи преди секунди! Дали това премигване няма нещо общо с "The Phenom", The Undertaker? Изглеждаше така, че точно когато Edge започна да изпитва гняв, всичко се случи! Дали "The Mastermind" наистина не напомня, на това, което видяхме преди почти две години? Или нещо много по-зловещо?! Ще успее ли Page да се окаже непреодолимата стена пред Edge, или канадецът ще продължи възраждането си към нов кралски преход?! Какво начало на тазседмичното издание на Adrenaline!~



----------------------------------------------------    ----------------------------------------------------
1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Official-after-1 1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Official-after-1-1
----------------------------------------------------    ----------------------------------------------------

...

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

Pete Apple, Rainmaker and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge   1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening Show: Diamond Dallas Page calls out Edge
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. Edge vs. Diamond Dallas Page
» 1. Opening Match: Rey Mysterio vs. Diamond Dallas Page
» 3. In-ring promo with Diamond Dallas Page
» 4. Singles Match: CM Punk vs. Diamond Dallas Page
» 8. Singles Match > Diamond Dallas Page vs. Cactus Jack

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Adrenaline 29-
Идете на: