Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. In-ring promo with Diamond Dallas Page

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

3. In-ring promo with Diamond Dallas Page Empty
ПисанеЗаглавие: 3. In-ring promo with Diamond Dallas Page   3. In-ring promo with Diamond Dallas Page Empty15/1/2021, 18:24

...
Върнете се в началото Go down
BANG!
Superstar
Superstar
BANG!


Location : Toronto, CA
Join date : 16.12.2020
Posts : 45

3. In-ring promo with Diamond Dallas Page Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-ring promo with Diamond Dallas Page   3. In-ring promo with Diamond Dallas Page Empty16/1/2021, 01:14




*BANG!~*


3. In-ring promo with Diamond Dallas Page Inringpromo-1


Погледнете само.. Погледнете го, погледнете промяна, която 'лъха' от Dallas Page! Нещо, което абсолютно никой не очакваше от него, най-вече "The Guru of Greatness" - Johnny Mundo. Това, което направи DDP миналата седмица беше необяснимо, то остави много мрачно петно, не само върху Mundo, но и върху самия него. Все пак Page беше една от добюбваните топ суперзвезди преди много години, но... Какво се промени миналата седмица?! Защо беше целият този 'хаус'? С какво мамка му Johnny Mundo е заслужил всичко това, което този човек му причини?! Dallas бавно се пуска по рампата, като в едната си ръка държи микрофон, а в другата стол.. Феновете естествено негодуват по негов адрес, но той е абсолютно безчувствен и не проявява и капка емоция, изобщо не объща внимание на освиркванията по негов адрес. Като робот, той вдига ръката си, тази с която държи стола и го хвърля над най-горното въже, а след това бавно се изкачва по металните стъпала и влиза на между въжетата! Интересното е в този момент дали Johnny Mundo може да се възползва от момента и да го върне тъпкано на Page?! Дали изобщо Johnny е тук тази вечер след това, което му бе причинено миналата седмица?! DDP опъва стола, а след това бавно сяда на него, като при момента, в който опира микрофона до устата си, феновете започват да го освиркват бурно, но той най-нагло ги прекъсва, след което започва с речта си, а безчувственият и студен поглед са все още на лицето му, усмивката, която виждажме до миналата седмица се е изпарила в бездната...

3. In-ring promo with Diamond Dallas Page Inringpromo-1-1 ... 3. In-ring promo with Diamond Dallas Page Inringpromotalking


- Всички вие... Всички вие сигурно в момента си мислите, че седейки на този стол, точно в този момент, аз съм просто човек на чието чело пише 'глупак', нали?! Всички вие си мислите, че Johnny Mundo в този момент ще изкочи в гръб, ще ме размаже от бой и ще ми докаже, че е всичко това, което сам споменава, че всъщност е, нали?! Всички си мислите, че Dallas Page е един стар кучи син, който е абсолютен глупак, който направи "най-голямата" грешка в живота си миналата седмица, нали?! Е, добре.. (Page се изправя, хваща стола и го изхвърля извън ринга, след което продължава) Нека Mundo излезе точно сега, хайде! Хайде, sexy boy.. Come and get me?! Нещо не изглеждате доста окуражени?! (Той се обръща към феновете в залата, които започват отново да го освиркват) Или Johnny Mundo е страхливец, но предвид характера му, думите и поведението му - той не прилича на такъв, нали? Тогава остава.. Хм.. А, да! Защото точно това се случи миналата седмица! Моля! (Page и феновете поглеждат към екрана, а на него много ясно се вижда как именно DDP коста победата на Mundo срещу Will Ospreay)

Rampage 416 написа:
Изведнъж обаче усмивката от лицето на DDP изчезва... LOW BLOW, който поваля Mundo обратно на колене! Това обаче не е всичко...

3. In-ring promo with Diamond Dallas Page Crutchattack

MY GOD! Page започваа да нанася нечовешки удари с патерицата - многократно в гръбнака на "The Prince of Parkour", най-вече в бъбреците! DDP издърпва полу-мъртвото тяло на Ospreay, полагайки го право върху това на Johnny Mundo, който е безпомощен в този момент, който е в несвяст! Реферът започва броене... ЕДНО...NOT THIS WAY GOD DAMN IT...ДВЕ...NOT THIS WAY...ТРИ! ОСПРИ СПЕЧЕЛИ МАЧА, НО MUNDO...JOHNNY БЕ ПРЕЦАКАН! КАКВО НАПРАВИ DDP? ЗАЩО МУ ТРЯБВАШЕ ДА ПРАВИ ТОВА?


- Чудно... Наистина чудно.. Защо ли "The Guru" няма да се появи тази вечер... Знаете ли.. Има една много култова фраза - "На вълка му е дебел вратът, защото сам си върши работата". Той има куража, има смелостта да се пребори и с най-дълбоките води, с най-коварните препятствия, с най-смъртоносните капани.. Защото не разчита на нищо и никой друг.. Върши работата си сам! Johnny, ти също искаш да бъдеш вълк, нали? А може би наистина си точно такъв, но все още не си го разбрал, синко.. Миналата седмица, когато бях в средата на този ринг, когато погледнах в очите ти, аз видях именно това.. Отчаян си и безсилен.. Но колкото и сила да не ти достига, ти ще продължаваш да си пропряваш път, защото правиш всичко сам.. Въпреки отчаяните и безсилието, ти сам знаеш, че Господ ще даде благословията си и ще те награди с това, за което толкова много мечтаеш. Още в първия миг, когато те погледнах в очите бях наясно с всичко.. Никога не съм искал да бъда дясната ти ръка, защото не смятам, че ти реално имаш 'отчаяна' нужда от мен, там, в ъгъла край ринга.. Но психически.. Психически, Johnny Mundo - ти се пречупи.. Позволи да навляза, да погледна отвъд ума ти и повярвай ми - картинката беше отчайваща.. И искам да ти кажа, че не ме интересуват приказките ти, защото те са още по-безсилни... Но да, Johnny.. В крайна сметка ти направи точно това, което се искаше от теб.. Ти наистина се превърна в този прословут 'вълк', защото показа това, което ти липсваше - кураж! Но аз отново бях там, Johnny.. Аз - Diamond Dallas Page, аз бях този мост, по който ти премина и то повече от успешно и никога не отметна главата и погледа си назад.. Довери се само и единствено на думите си, довери се на самия себе си.. Нещо, което в последните месеци отчаяно ти липсваше! Точно затова бяха всички тези провали, Johnny.. Куражът, Mundo... Той е само началото.. Това са само първите стъпки към върха на планината, синко.. Не, ти няма да станеш Световен шампион.. Щом един, загубен и побъркан дъртак като мен, успя да пробие през тази твоя бариера - значи всеки по пътя ти би го направил.. Ти никога няма да издържиш на това.. При първата ни среща ти казах, че адски много си приличаме.. Е, излъгах.. Ти никога няма да бъдеш това, което съм аз.. Никога няма да се докоснеш до златото! Никога няма да бъдеш като Okada, Aj Styles, Ospreay, Rollins.. Никога! Това е стъпало, което ти никога не си разбирал.. Отчаяните опити, които правиш, за да се приближиш до това стъпало - са просто един провал! Но виж, на шейсет години съм сигурен, че все още си ме бива! (Феновете в залата приемат това с присмех, а яростта на Page се увеличава) Така ли смятате, а?! Добре тогава, ще ви го докажа!! Ще докажа и на теб Mundo, ще ти докажа това, което ти никога не си и няма да бъдеш.. Това, което е много далеч от притежаваното от теб.. И понеже не се отзоваваш на "молитвите ми" тази вечер, нека първият загубеняк в съблекалнята да излезе сега на този ринг, за да мога да му сритам задника, още преди пурата ми да е изгоряла наполовина!

...


Page обаче не се шегува! Той захвърля микрофона извън ринга, след което сваля златната си гривна, както и златния синджир от врата си, и ги поставя под най-долния buckle в един от ъглите! Той съблича прилепналата по себе си фланелка и също я захвърля край ринга! Феновете започват отново с негодуванията, но по всичко си личи, че DDP е повече от готов! Физически той наистина изглежда подготвен, въпреки възрастта си! Ако не Mundo, тогава кой? Кой би отговорил на предизвикателството на този, както самият Page се изрази по свой адрес - 'глупав кучи син'?! Какво ли обаче се случва с Johnny Mundo.. Какво е физическото му състояние.. 'Road to Pain' наближава, а всяка една малка спънка го отдалечава все повече и повече от победата, която може да го издигне до най-големия му мач някога и то на PAIN!! Page все още гледа към рампата в очакване на някой да се появи от backstage-a! След упорито чакане, зазвучава доста странна музика, а погледът на Page изглежда учуден..

GOAT, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, Cekoki and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Jake The Fake
New User
New User
Jake The Fake


Join date : 23.11.2020
Posts : 13

3. In-ring promo with Diamond Dallas Page Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-ring promo with Diamond Dallas Page   3. In-ring promo with Diamond Dallas Page Empty16/1/2021, 16:33


Jake The Snake: Page, по принцип не обичам да се бъркам в чуждите работи... но не можах да се сдържа, след като чух цялата тази помия! Какво те е прихванало, човече?! Ти въобще осъзнаваш ли какво говориш?! Да не си падал по глава наскоро?!

3. In-ring promo with Diamond Dallas Page Giphy

Jake The Snake: Наричаш хората страхливци... сериозно ли?! След това, което стори миналата седмица, изгубих всякакво уважение спрямо теб, човече. И не само аз. Опънал си се спокойно на този стол, защото много добре знаеш, че Johnny Mundo не е в кондиция да те конфронтира тази вечер. Знаеш ли, огледах много добре цялата зала и единственият страхливец, който виждам, стои на ринга. Страхливец, манипулатор и предател. Ти подведе Mundo, само за да му забиеш нож в гърба. Кой прави така, Page?! Но все пак си интелигентен мъж - кажи ми какъв човек трябва да си, за да нападнеш някого по такъв долен начин...

3. In-ring promo with Diamond Dallas Page Giphy

Jake The Snake: Приемам предизвикателството ти. DDP, на път си да се запознаеш с DDT. И ми се струва, че ще трябва да запозная наново мозъка и устата ти, защото всичко, което каза досега, излезе от задника ти! Let's go!

3. In-ring promo with Diamond Dallas Page Giphy

Don't cross Rhodes!, Dimarata, Yuliyan, Cekoki and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





3. In-ring promo with Diamond Dallas Page Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-ring promo with Diamond Dallas Page   3. In-ring promo with Diamond Dallas Page Empty

Върнете се в началото Go down
 
3. In-ring promo with Diamond Dallas Page
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. Edge vs. Diamond Dallas Page
» 4. Singles Match: CM Punk vs. Diamond Dallas Page
» 1. Opening Match: Rey Mysterio vs. Diamond Dallas Page
» 4. Singles Match>Diamond Dallas Page vs. Jake The Snake
» 8. Singles Match > Diamond Dallas Page vs. Cactus Jack

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 417-
Идете на: