Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 5. Bray Wyatt shows where The Big Show went

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
deren
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
deren


Location : София
Join date : 28.11.2014
Posts : 3410
Age : 31

5. Bray Wyatt shows where The Big Show went Empty
ПисанеЗаглавие: 5. Bray Wyatt shows where The Big Show went   5. Bray Wyatt shows where The Big Show went Empty9/1/2021, 19:18

...
Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

5. Bray Wyatt shows where The Big Show went Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Bray Wyatt shows where The Big Show went   5. Bray Wyatt shows where The Big Show went Empty14/1/2021, 15:49

♫ WE'RE REALLY GLAD THAT YOU'RE OUR F(R)IEND AND THIS IS A FRIENDSHIP THAT WILL NEVER EVER END... ♫

ПРЕДИ 1 СЕДМИЦА...
Pete Apple написа:
Spoiler:

GOAT, Don't cross Rhodes!, GodNikolov, deren, JohnnyZ and Cekoki харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

5. Bray Wyatt shows where The Big Show went Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Bray Wyatt shows where The Big Show went   5. Bray Wyatt shows where The Big Show went Empty14/1/2021, 18:20

ДЕН 1 (НЕДЕЛЯ)

Spoiler:

ДЕН 2 (ПОНЕДЕЛНИК)

Spoiler:

GOAT, Don't cross Rhodes!, GodNikolov, deren, JohnnyZ, Yuliyan, Cekoki and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

5. Bray Wyatt shows where The Big Show went Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Bray Wyatt shows where The Big Show went   5. Bray Wyatt shows where The Big Show went Empty14/1/2021, 22:50

ДЕН 3 (ВТОРНИК)

Spoiler:

ДЕН 4 (СРЯДА)

Spoiler:

ДЕН 5 (ЧЕТВЪРТЪК)

Spoiler:

ДЕН 6 (ПЕТЪК)

Spoiler:

GOAT, Don't cross Rhodes!, GodNikolov, deren, JohnnyZ, Yuliyan and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

5. Bray Wyatt shows where The Big Show went Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Bray Wyatt shows where The Big Show went   5. Bray Wyatt shows where The Big Show went Empty15/1/2021, 12:55

ДЕН 7 (СЪБОТА, RAMPAGE #416)

Bray Wyatt: Знам, че някой от вас е замесен! Казвайте къде е!

Abby The Witch: Я се успокой! Превръщаш се пак в стария си облик! Откачалка такава!

Bray Wyatt: Откачалка?! Не съм откачалка, Abby. ЗНАЕШ, че не съм откачалка!

5. Bray Wyatt shows where The Big Show went Giphy

Abby The Witch: Както кажеш. Само не ме занимавай с щуротиите си.

Bray Wyatt: HUSKUS! Не, той е прекалено мързелив да стане от леглото, не може да е замесен... RABBIT!!!

Ramblin' Rabbit: Кажи бе, пич?

Bray Wyatt: Ако имаш нещо общо с изчезването на Big Show най-добре си признай още тук и сега!

Ramblin' Rabbit: Ти тотално си превъртял игрите...

Bray Wyatt: НЕ СЪМ ЛУД!!! СПРЕТЕ ДА СЕ ДЪРЖИТЕ С МЕН КАТО ТАКЪВ! ЗАЩО МИ ПОМОГНА СЪС САЙТА, ЗА ДА МЕ ОТДАЛЕЧИШ ОТ ИСТИНАТА ЛИ?! ТИ ЛИ ОТВЛЕЧЕ BIG SHOW?!

Ramblin' Rabbit: По-леко бе, човек, пусни ме...

Bray Wyatt: КАЗВАЙ КЪДЕ Е BIG SHOW!!!

Ramblin' Rabbit: Пусни ме бе, откъде да знам къде е Big Show... и не се прави, че т'ва тука е заради него! Ау... всичко е заради Kane, задет' те запали и ти взе титлата...

Bray Wyatt: МЛЪКВА-А-АЙ!!!

Ramblin' Rabbit: A-A-A-A-A...

Bray Wyatt: О-о, не! Зайо, добре ли си?! Mercy, чакай...

5. Bray Wyatt shows where The Big Show went Giphy

Bray Wyatt: Не биваше да се стига дотук... и всичко е по моя вина... отказвам се. Съжалявам, fireflies, но изглежда се надцених. Не ме бива за детектив... остава само да използвам силата на позитивното мислене, като моите приятели The New Day и да се надявам Big Show да се върне в TNW... у дома... о, някой е на вратата!

The Big Show: LET... ME... IN...

5. Bray Wyatt shows where The Big Show went Giphy 5. Bray Wyatt shows where The Big Show went Giphy

Bray Wyatt: YOWIE WOWIE, IT'S THE BIG SHOW!!! ПРОРАБОТИ!!! Нека това ви е за урок! Както казва един друг мой много добър приятел - "Never give up"! Big Show, къде беше?! Знаеш ли колко се разтревожих!

The Big Show: LET... ME... IN...

Bray Wyatt: О, къде са ми обноските - влизай! Няма да те държа на вратата, всеки случай! Я почакай... какво каза?!

The Big Show: LET. ME. IN.

Bray Wyatt: YOWIE WOWIE!!! Big Show не е бил отвлечен! Бил е спасен! О, а това значи, че Той все още е някъде там! Kane, Paul, гледате ли това?! Казах ви, че ще намеря Show! Магия пред очите ви...

Bray Wyatt: Наистина се надявам, че гледате... Той все още е слаб... но има едно друго същество, също толкова опасно... може би сте запознати с него... ако сте гледали, както ви казах, със сигурност сте видели... някои биха казали, че е болен мозък... откачалка... други биха го нарекли гений... предводител... а за трети може да бъде най-големия им кошмар... LET ME IN...

5. Bray Wyatt shows where The Big Show went Giphy

GOAT, Don't cross Rhodes!, SevBoom, deren, JohnnyZ, Yuliyan and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





5. Bray Wyatt shows where The Big Show went Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Bray Wyatt shows where The Big Show went   5. Bray Wyatt shows where The Big Show went Empty

Върнете се в началото Go down
 
5. Bray Wyatt shows where The Big Show went
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 16. ME: Will Ospreay vs. Bray Wyatt
» 11. Triple H looking for Bray Wyatt
» 5. Kane vs. Bray Wyatt
» 17. Segment with Bray Wyatt
» 3. Backstage Segment /w Bray Wyatt

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 416-
Идете на: